Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
Áno,narcis má pravdu, sálu treba vypratať hneĎ po hostine. Ak robí agentúra vcýzdobu, tak od štvrtej rána sú nastúpený a čakajú, kým hostia odídu domov... :-( Neviem, čo je vychytené a čo nie, podľa mňa je to v tom, ako sa kde cítiš. Ja osobne do niektorých podnikov nikdy zo zásady nevkročím, aj keĎ ostatní o nich básnia. Funguje ešte U JOzefa? Tam to bolo fajn...
Odpovedať
Profilova fotka
diky kocky za tipy, zatial naozaj len planujeme. Co sa tyka poctu ludi mohlo by to byt tak cca 60 ludi. Pre mna je dolezite najma aby tam bolo dost miesta na tancovanie a hlavne mila obsluha. to s tym rannym vypratavanim v Olympii mate pravdu, ale vzdy som tam bola host takze ma to nejak netrapilo. takze asi si spravime taky prieskum po Trnave. Ale kazdy dobry typ od Vam beriem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj, pegas, pekne vsetko pobehaj, ved mas casu kopec... a hned tam uvidis tie rozdiely, ci uz v priestoroch, ale najma v pristupe tych ludi, co tam su...neviem, ako dobre poznas TT, ale priamo v meste je par hotelov, kde by sa dalo ist...zacat od stefanikovej cez hlavu...prejst na kapitulsku..a este do prestige...a mas prechadzku zariadenu :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby :-) ja som tu nebola uz asi stvrt roka, ale dnes mam volno a v ramci zavislosti na praci aj tak visim na nete.... ako sa mate? my "stare manzelky" sem uz asi ani nechodime a cakatelky nepoznam.... Miska, bola som v Malom Rime a je tam nejaka pozicovna spolocenskych siat? vies o tom nieco? ja viem, ze vies, ale pls viac info....manzel ma pozval na Valentinsky ples do Smolenic a klasika...nemam co na seba :-D diiik :-)
Odpovedať
@hanka ahoj, som rada, ze si sa ukazala... :-) ako sa darí? tiez som tam bola...videla som inzerat v novinach, tak reku ideme juknut..ja taketo mozem...tak sme tam dnes sli...stepovali sem tam od stvrt na dvanast...otvaraju o 11:30...ale este o 11:50 tam nikto nebou... ;-( som bola smutna...ale co viselo na figurinach sa mi pacilo...aj ked ja by som sa do toho nevmestila...takze viac neviem... daj si trikrat wewewe bodka salonanett bodka eská...aspon si mrkni aku ponuku modelov maju... :-) aj aj som zvedava na referencie...ak tade pojdem tak sa zastavim tam opat...
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem lomnicka :-) maju reklamu,ze najnizsie ceny v meste, som zvedava :-D mam este na paskaly ist pozriet do Almy v Seredi, aj tam vyzeraju,ze maju pekny vyber...no uvidim :-) v tomto v Malom Rime sa mi nezdalo skor to,ze na figurinach bolo vsetko asi velkost 34, tak uvidim :-/ diky :-)
Odpovedať
caute baby. citam citam a vidim, ze si tu viete poradit. som tu nova, svadbu s drahym planujeme 25.4. takze je to tu hned za rohom. nastastie uz toho mame dost vybavene, len stale riesim zakusky. som z HC, ale vobec neviem, kam si ich mam dat spravit. pocula som ze vyborne su z Matuskova, pripadne Hornych Salib, len mam pocit, ze je to dost od ruky. Dali by ste mi nejakeho typa??? Dakujeeeeeeeeeeeem
Odpovedať
@wewerka213 zajtra alebo v pondelok ti napisem, teraz uz padam na hubu, idem do postielky @hanka v alme som bola pred rokom, mali tam tie fialove, co mam v albume, mne sa vvelmi pacili...vyber, tak to neviem, lebo som na spolocenske nepozerala, tie fialove boli na figurine, takzxe mi padli do okna...svadobne sa mi pacili...ved skusit.. na figurinach vyzeraju vsetky saty 34, lebo vzadu byvaju zospendlene, aby nelietali...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, lomnicka a hanka. Skúsila som dať do vyhľadávača salinanett a vyhodilo mi to, že ma to nepripojí, že je to škodlivý web... :-( Inak nič o nich neviem, tak asi pôjdem urobiť špionáž. Možno je to ten z Hlbokej, kde sú teraz plastové okná. ALe sa to mení... Ja tento rok neplesujem, odmietam pozvania, normálne sa neviem sa sobotu rozhýbať a teším sa vždy v piatok na to, ako nevstanem z gauča celú sobotu. Nepomáhajú ani vitamíny, ani masáže. Potrebujem skrátka jeden deň v týždni absolútne nič nerobiť. Už aby bolo teplo a svetlo, toto tu ma zabíja. A ako sa poznám, čoskoro tu bude zase chrípka...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Miska, mne to islo ta www stranka...maju tam slogan,ze maju najnizsie ceny v meste...tak neviem...ja som bola na plese aj vcera, teraz by sme mali ist 14.2. a 21.2., ale ten 21-ho byva taka tradicna veselica ludova,kde sa chodi aj v kroji,takze ja tam chodim v nasom pravom original siladickom kroji,v ktorom sa vydavala moja babka,takze o "vohoz" mam postarane...no tak asi skusim Almu v Seredi a tu Anette v Malom Rime...este nejake tipy? pekny dnik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wewerka, akurat som sa vratila z mesta, boli sme v novootvorenej cukrarni...v malom rime...a uplne super, pecu to priamo tam, cize domace...mnamky:) a za podla mna ludove ceny...som az bola v soku...skus aj tam, ja o nich dost rozmyslam, ak nenajdem daco este lepsejsie...hehe:) ci aj to je do HC od ruky? no neviem... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem sassetka za typ, asi si to fakt budeme musiet obehnut. Vcera sme sa definitivne rozhodli ze svadba bude na jesen. Kocky ktora ste mali civilny sobas? ako to vlastne funguje? Obaja sme s okresu Senec, tzn. ze musime ist do Senca na matriku a tam sa nahlasit ze sa chceme brat, treba uz na matrika nahlasit aj presny datum? No ale potom sobas by sme chceli mat v TT, kde sa tam vlastne sobasi, na nejakom okresnom urade, viete mi poradit kde to je? Su tam nejake sobasne dni, alebo sa sobasi kazdu sobotu? diky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj pegas! v trnave sa nesobasi kazdu sobotu...len kazdu druhu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pegas, iba si v Senci zbehneš pre tlačivá a povieš, že chceš mať svadbu v TT. Oni ti povedia ako Ďalej, ale zvyčajne im musíš zaplatiť v hotovosti tzv. delegačku (800 Sk) a oni to v PC spracujú (zašlú avízo do TT) a teba sem osobne pošlú. Ak máš svadbu v kostole, tak ťa navigujú na farský úrad príslušného mesta. Vyzerá to komplikovane, ale vybavíš to do 15 minút. Mali by ste tam byť obaja s občianskými, aby ste pred pani z matriky podpísali žiadosť.
Odpovedať
Profilova fotka
A ešte druhá časť odpovedi -vTT sa sobáši výhradne v sobášnej sieni a to každú druhú sobotu. Termíny NIE SÚ zavesené nikde na internete, musíš si zavolať alebo sa osobne spýtaš. SObášna sieň je priamo na pešej zóne a už vyzerá k svetu - biele závesy, biele kreslá, vkusná dekorácia do smotanova a zlata. KONEČNE. Presný dátum nahlasuješ až v Trnave.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte!! ahoj Miška ;-) Neviete ake su svadby v kastieliku v jaslovskych bohuniciach? Poznat to tam poznam, ale nebola som tam na svadbe.. cena je asi ako v Prestige.. (900-100 sk na osobu a uz sa neplati prenajom miestnosti..) len jedlo... a je to tam krásne... Boli sme sa tam v sobotu kupat aj s babami, bolo tam uplne skvele v tom ich teplom bazeniku, tak ma napadlo, ze by sa mi tam pacila svadba... No .... tak to vyzera, ze sa asi tento rok vydam :-) ;-) :-N .. bavime sa o tom, chceme byt uz spolu, mat babatenko a pod... ja by som to brala tak v juni, alebo zaciatkom jula.. len neviem, ci v TT, alebo u nas v PD... lebo z mojej strany nas je 13 ( len segry s rodinami a nasi) a s Dankovej polovica... takze mi je vyhodnejsie , kvoli hotelu na spanie, platit za menej ludi... tak uvidime... len neviem, kde u nas ... teda na urade, toí je jasne, moj do kostola vkroci max. na polnocnu a aj to spieva akurat " allelúújáááá ô ako Mr. Bean,.. naschvál... takze kostol nehrozi a na urade ma aj poznaju... kedysi som chodila na svadby spievat za mlada... Tak sa vytesujem... drahy nejako neprotestuje, tak hadam sa fakt dockam.. jupííííí..... cakam len na jeho posledne slovo, ze kedy presne to bude... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
V jaslovských je to krásne, ale iba hostina. Zosobášia ťa tam na úrade a to nie je nič moc.
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja som myslelsa len hostinu.. sobas by bol v TT v meste, keby sme sa nebrali v PD..
Odpovedať
Profilova fotka
diky michala za pomoc, je to pre mna vsetko nove, nikdy som sa o tom nejak nezaujimala. takze uz len vsetko v klude vybavit :-)
Odpovedať
ahojte:-) ako sa máme? Miška a lomnička žiadna chrípka? katrin ja som chcela svadbu v Jasl. Bohuniciach, ale som to zrušila. Napáčilo sa nám to, že sa tancuje vo vedľajšej miestnosti. Ale priestor je krásny. Aj okolie a hlavne na fotenie. Ak je svadba malá tak tam musí byť určite krásna. A myslím, že máš k dispozícii aj apartmán.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, viete mi poradit kolko by ma vyslo pozicanie autobusu? s tym ze by najprv odviezol hosti na hostinu asi 20 km od TT a potom o stvrtej by pre nich prisiel?
Odpovedať
@sunset tak to netusim...v predchdzajucej praci sme si prenajimali autobus z "JRD", ale pamatam si uz len to, ze km stal tusim 9,-sk..ako je to teraz, neviem..ale v bratisalv som videla bahat autobus - normalne mhd, ktory mal na displeji holubicky a boli tam dve mena - svadobna MHD...takze v blave sa to asi da.. @katrin21 zosobasia ta aj priamo v kastieli...starosta s tym nema problem..byvala kolegyna sa tam vydavala aj mala hostinu...za fotenie neplatis, ak sa chces fotit v areali a hoteli a to v pripade, ze tam mas hostinu..foti sa tam fajn...ak je volny prezidentsky apartman v case tvojho sobasa, tak je mozne, ze ti ho ponuknu, resp. opytaj sa na to...miestnost je tak pre 60 ludi, al emyslim si, ze v tomto pripade je lepsie, ak tancujes v tej zimnej zahrade..mne osobne by to nevadilo, aspon by sa nerusili hostia v jedalni a nemuseli by sa prekrikovat...ale to je moj nazor...bazemn je skvely, ja by som ho hostom prenajala, keby som tam mala svadbu, aby mali moznost sa vyclapkat..v lete mas moznost potom prestriet aj von pod slnecnik... @wewerka tych par kilometrov pocestovat pre kolace, to by nemalo byt tak zle, jasne, ze ako pre koho...niektori dodavatelia ti to aj dovezu - samozrrejme aj uctuju...mozno nie vsetci - toto neviem...tak aspon zopar... v hornych i dolnych salibach pecu - su tam cukrarske vyrobne...neviem, ktore saliby dodavaju do cukrarne na krizovatke v trnave pri bernolakovej brane na studentnskej ulici... zaujimavu ponuku maju v galantskej zdruzenej skole a vraj velmi chutne pecu - ochutnat mozes v galantskej cukrarni blizko zeleznice dalsia fajn vyrobna je v kajali, v banke pri piestanoch v trnave - velmi zaujimave - a teda mna to oslovilo - svedske torty; potom pecie aj pani matulova - co som videla torty,t ak sa mi pacili; cukraren Aga; v majcichove pani siskova - vyborne zakusky, nadherne torty... pikoska - ked som bola na veltrhu vo viedni a rozpravala som sa s majitelom ejdnej cukrarne, tak posielali tortu aj do ameriky... @lucia :-) teda ranajsie sopliky a o mojich problemoch pomlcim... :-( ale dakujem za opytanie...si zlata...a ty ako? @michala mam ulozene...uz ti je lepsie? uz si vyzdravevla? mna to na tu webku hodilo bez problemov..ale nenasla som tam ziadne svadobne..len spolocenske saty... @sassetka cukraren v malom rime? a co som bola slepa? ved som tam nic nevidela.. 8-)
Odpovedať
@wewerka som zabudla..niektore cukrarne ti nabalia ja vysluzky..takze ti odpadne starost, ze kto prichysta a nabali vysluzky...ale treba sa opytat na to...lebo nie vsetky cukrarne maju kapacity na balenie...
Odpovedať
lomnička mám sa dobre. ďakujem. už by som sem mala dať svadobné foto :-N ale počítam, že vo februári ;-) ty sa rada rozpisuješ :-D
Odpovedať
@lucia keby som neovladala strojopis, tak asi tolko "netipujem"...a som tu teraz pomenej.. este nemas fotky? alebo mas malo casu? tesim sa na ne...som zvedavson... :-)
Odpovedať
ale mám foto :-) len je to trochu zložitejšie. svadba bola v júli, druhá oslava v novembri..ale olivierovi rodičia sú rozvedený a tak bude aj tretia svadbná oslava... nikdy som nepochopila túto logiku...ono je to ako také súperenie, ktorá oslava bude krajšia :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, no faaaaaaaakt je :)))) mali otvorene od soboty :-D sme tam boli v nedelu a davali tam samrholky gratis...no nedaj si :))) a este kopec takym mnam...domacich...to sa mi na tom pacilo...oni su zastrceni tam vzadu za schodami... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj, oni v tých JAslovských aj sobášia? Tak to je podľa mňa dokonalé. Luci, choroby ma neobchádzajú. Mali sme všetci behačku a zvracačku presne 24 hodín a zvýšené teploty. Teda, ty sa máš 3x svadba!!!! K tomu autobusu - niekde sa to dá cez obecný úrad alebo družstvo objednať. bežne bol 14,- Sk za km, neviem ako po novom roku. Mala som prípady, kedy stál autobus 1000,- Sk, ale aj ua 4000,- a to vopred pred obradom, inak nechcel otvoriť dvere a pustiť svadobčanov na obrad. K tortám a zákuskom, ja sa ešte k vymenovaným od lomničky prihováram aj za cukráreň U mamy v Trnave. Neviete, čo je so sissik? Mala by čochvíľa rodiť.
Odpovedať
Miška o tej vracačke a hnačke viem svoje aj ja. manžel to má teraz a prežíva to tak ako keby zomieral, ale už sa ma pýtal či môže zajtra jesť steak...porazí ma...hlavne, že som dnes počúvala prednášku od doktorky aby držal diétu...
Odpovedať
ahojte, sunset, nas vysiel autobus /pri priblizne rovnakych km/ 2500 sk.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?