Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kočky, už fungujem, ale nestíham a navyše bojujem s dieťaťom o internetovú kartu, nakoľko mal minulý týždeň chrípkové a tento má jarné prázdniny, tak mi visí na furt nete .
Odpovedať
@blanchetka zoznam albumov podla fotografov..prezri si albumy, porovnaj, uvaz, co sa ti paci, kontakty najdes aj vo firmach a keby si si nevedela s cislami, ci inym poradit, napis mi do ip... nie su tu samozrejme vsetci (niektorych fotografov, ktorych spomina tomask v druhej teme, nepoznam..tam, kde su otazniky za menami, tak to nie som si ista, sudila som podla stylu fotenia.. s cenami neporadim... ak som sa niekde, babulky, sekla, pokojne ma opravte... 4F: andrej ?, anezena, brcko, elinka27, eviiku, evitka 0707, fyalynka, harakiri, hiva, horenka, iness, kubko, lily, lucia688, lucinda 74, magnetika, mata1000 ?michala, mima, nasasvadba, preta 18.2.2006, rstanka, vandy, vladek, foto klco: buchi11, ee, elko69, evulavilko, drimajova, jajuska12, lena 25 ?( súdim podla pozadia a póz), kvetinka, lunika, lusinda74, martinaroland, micusik, mimaarud, monicccaa, monika 2 ? (súdim podľa stĺpa), nadka83, polinko ? (súdim podľa stĺpa), roxanda, strapco13, tatiana84, atelier bohunicky: alax, bebecko, cornflakegirl, jablonka 333, katarinas, lily07, lusn, macka28, mackamam, magie24, martinast, mela, mi6mi6na (ale nedala foto), parisparis, sissik, , slobodova5, tatijana, zuzanikaaa ?, vivere, AN digitalstudio aanda, aiika,adaamirec, bororo, edenka 100, enana, ivetka.d, janka.k, mackaho, mdudekova, martinast, martina 296, mdudekova, moira ?, naa, smejulienka, tachi AT studio Dominika, nire55, stefo, petka 55555, simonka 2701, yoginka, bodka7, bubadlo27 ?, oira, Daminovi Adrika, Madamm, peter sv,
Odpovedať
dakujem váám babeny!! :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda, lomnička, kde ty na to chodíš?
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, tiez som oci vyvalovala...asi takto =-) =-) =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Sasi, že ona sa nezdá. Janemám poriadok ani vo vlastných veciach, nie, aby som mala katalogizované albumy trnavačok...
Odpovedať
@michala a sasettka no, kde asi? :-) na MS ;-) ;-) ;-) ma to bavíííííí ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) som tu na skok...makám..papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte , no tak som doplesala... mali sme to v Rosenthali v Ruzindole, plesala s nami aj domaca, majitelka Klaudia... velmi mila osoba... fakt.. aj ked bolo nas tam dost a priestory su dost malinke, viem si tam predstavit svadbu tak do 30 - 35 ludi.... viac sa potom uz nezmesti na parket.... ale inak je to tam pekne, vino bolo tiez dobre, jedlo výborne... mali sme aj coko fontanu a kooopec ovocia... akurat sa nam nepacilo, ze ked bola tombola, tak sak si listky pokupili aj zamestnanci a hlavnu cenu ( lcd TV) vyhrala kucharka, ktora tam dosla v bielom tricku a nohaviciach po cenu..... aj ked to bola nahoda, to sa podla mna nerobi....... tombola je pre ludi, co si kupia listky. ... inak vsetko OK... moj drahy dokonca bol za barom, a nalievali si s babami, co tam robia pre kamaratova umyval si tam pohariky ( to ma asi z domu :-D ) a majitelka mu doniesla aj zasteru becherovka, ze teda nech si ju opáše.. :-D
Odpovedať
ahojte babulky vonku je riadne sialene pocasie... az mam pocit ze je december a maju byt este len vianoce ked tak vidatne snezi, a nie skoro marec... v sobotu som prisla na "novy liek" na spuchnute bolave mandle. min. tyzden sme bali cela parta na plase, no co budem hovorit, skvele sme sa bavili, smiali a spievali. az som zachripla. obe mandle ako gajdy... tak som sa dalsich 6 dni poctivo liala tepluckym cajikom, ale v sobotu som uz mala caju plne zuby... boli u nas kamosi, dali sme si mensi turnaj v bangu, az ma brucho bolo od smiechu. mno proste som sa nastvala a otvorila som si sofokolu. a div sa svete, vecer po mandliach ani chyru ani slichu.... :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte babule, ani mi o pocasi nehovorte...uz dva dni mam zbalene kufre, ze idemem na navstevu k ansim..a tak nerobim nic ine, len beham od okna k oknu a spehujem na nete zjazdnost ciest a podobne...som na nervy.. mam svalovku na rukach z tahania sanok :-o :-p :-D @katrin nevezmete ma na rok ako privesok... =-) @elanor co je to bang? to musi byt skvela hra..aj ja sa rada smejem... :-D :-D :-D
Odpovedať
jooj, som sa chcela spytat, ci ste uz boli v tej novej svadobnej agenture vedal OTP banky v TT-e? ja som to vcera zahliadla z auta...su aj v katalogu firiem wewewe.vyzdoby.eska
Odpovedať
lomnicka bang - je v podstate kartova hra, a po dopleni "mestem duchu" nabera ten spravny raz... aleco nieco nove vedla OTP. ze by som sa niekedy vybehla pozriet? ja som skor poslednej dobe casto v svadobno-darcekovom obchodiku na 2hom poschodi v obchodnom dome v meste. veber maju siroky, nie len pre nevesti ale aj oslavy, a bo dekoracie, pripadne darceky pre nasich milovanych a blizkych. v 99 pripadoch zo 100 si tam vzdy nieco vyberiem a kupim :-D :-D :-D tetuska majitelka je uplne uzasna, pokazde prekecame aj 1/2 hodinu ;-) :-D :-D :-D a kedze za par mesiacov sa vydava moja najlepsia kamaratka :-) , sme tam pomerne casto...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, no veru, ani ja som vedla OTP zatial nist nezaregistrovala...A lomnicka, skukla som tu wewewe stranku...tam maju aj saty...a to kde vlastne sidlia? nejak som to nepochopila, ponukaju tam svad.vyzdobu a odrazu tam su aj saty :-. to asi v tom svad. centre na Zarnovej ul., co? ale bola som tiez v tom obchodiku v Jednote na druhom poschodi a fakt to tam je super...a aj ta predavacka, hned na mna, vy sa idete vydavat, ze? tak mi tam zacala vselico ukazovat, korunku mi pichla do vlasov a pod :-D no som taka vyrehnena odtial vysla :)))) a tu sofokolu asi aj ja skusim, bo naozaj tie cajiky mi uz lezu na mozog, ale zeby ma hrdlo konecne prestalo boliet, tak to nehrozi :-N
Odpovedať
Ahoj baby,trosku mimo otazka,ale poznate v TT ten novy club Mirage?Teraz tam ma byt nejaky pansky striptiz,chceli sme ist s babami kuknut,ale kedze sme chudobne studentky,zaujimalo by nas kolko je tam vstupne...neviete poradit prosim???
Odpovedať
Profilova fotka
caute vsetky... davno som tu nebola... a teraz ked pokasliavam mam konecne cas... tak sme konecne zacaliaj my prve vybavovacky -farar a kostol, krstne listy, matrika. podla coho ste si zvolili ten vas termin svadby? chceli sme my v maji, ale... :-(
Odpovedať
Ahojte. Chcem sa opýtať tých, ktorí mali svadbu v hoteli Prestige, aké svadobné menu ste mali? Je tam zaujímavý výber jedál a nevieme sa nejako rozhodnúť :-)
Odpovedať
@sasetka na webw maju asi adressu, ktora je uvedena v registri..ale na tej zarnova, tak tam som cez okno zaregistrovala aj saty na vesiakoch...miestnost je ruzova...je to na mieste, kde boli potraviny..hned prve dvere od OTP banky, potom je vedala realitka a potom predajna korenin a cajov.. v jednote je mila pani...tiez tam chodim na okuky a vzdy nieco kupim..naposledy stipceky... @adelli nie, nepoznam... :-( @cerler tie fotky z liena su paradne... @nathallie neviem poradit...najlepsie ochutnat...myslim si, ze je to jeden z podnikov, ktory su momentalne v kurze a aj o sluzbach hovoria ludia, ze su spokojni, tak by som sa toho nebala...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Nathallie - ja budem mat teraz v hoteli Prestige svadbu v Maji a menu sme si dali taketo: Pripitok bude cinzano s citronom, Predjedlo sunkova rolka s chrenovou naplnou, Polievka klasika slepacia, Hlavne jedlo sme si dali Kuracie prsia s prosutom a nivou, opekane zemiaky a ryza a obloha - vraj to si dost casto davaju a je to velmi chutne. A potom budeme uz mat iba teple a studene bufetove stoly.
Odpovedať
@tomask je to ako so vsetkym...zalezi aj od povahy cloveka, toho ako sa vyspis, ci mas, alebo nemas migrenu,ci ta zrovna niekto nenastval, i ti je ten alebo onen sympaticky...mne moze vyhovovat, to, co tebe nie a naopak... nic v zlom... ;-) @uk2000 aj ste tie kuracie skusili? normalne by som si teraz dala...ale mam tu kavicku a kusok torty... :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, neskusili, ale viem, ze to bude dobre ;-) kuracie masko a nivu uplne zboznujem takze bude to super verim tomu, a kedze moj brasko aj v Prestige praxoval tak odporucil to aj on, ze to je vraj veeeeeelmi dobre, tak som dala aj na jeho radu :-)
Odpovedať
@uk2000 :-) skusaal si si krasne satky...som mrkla do albumu..tie tretie sa mi najviac pacili na tebe... :-N =-) :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, no pojdem tam mrknut, ked sa dostanem do mesta ;-) na prestige som ja pocula, ze svadby su super, skor na stuzkovych sa tam obsluha opijala :-D ale chcela som tam mat aj ja svadbu, no nas termin bol uz obsadeny...co uz...
Odpovedať
ahojte, baby neviete poradiť dobrého DJ - Trnava,Sereď a okolie? ďakujem..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, neviete, odkial sa da pozicat bus na svadbu?bola som v SADke v trnave,ale oni nepoziciavaju...
Odpovedať
Profilova fotka
marekovapetulka, presne to iste aj ja potrebujem vyriesit. nasi sa dusovali ze to vsetko vybavia a skutek utek
Odpovedať
@myska7 opytam draheho, niekde vyhrabeme kontakt @sunset a marekovapetulka skuste nejake poľnohospodarske druzstvo, alebo nejaky futbalovy klub alebo nejaky sportovy...mozno ze prave vtu dobu nebudu na ziadnom zapase...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojik! chcem sa opytat, ci mal niekto svadobnu hostinu v barbakane a ake menu ste mali...neviem sa rozhodnut, co si mame vybrat...dakujeeeem :-D
Odpovedať
uk2000: ďakujem za tip .. my sme tam boli jesť, ja som si dala grilovanú panenku s mandľami a brokolicou s pivovou omáčkou, kamoška mala bravčové medailónky s rokfortovou omáčkou, jej manžel mal grilované rebierka a drahý mal špíz z bravčovej panenky s jablkami a mám pocit, že to jeho jedlo vyzeralo najlepšie ... Neviem, či všetci majú radi nivu, skôr by som nejakú klasiku ... Ešte by som sa Vás chcela opýtať na Mirgovcov, zajednali sme si ich. Aké máte s nimi skúsenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
baby zhanajuce autobusy...mozte skusit aj kuk na www.dopa.sk a www.da.sk... ale tie sportove kluby asi vyjdu lacnejsie...neviem :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?