Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • @sasettka
    no, mohla som to aj presnejsie napisat - lebo jednak to, co hovori michala, ale aj to, ze ak si ju das zmrazit, ci vakuovo "zazdit" tak ta to vyjde na tu tisicku...ale zatial viem len o budapesti, ze to tam robia..

• lomnicka,

mne sa pred x rokmi vydávala kamoška a kyticu sme vyberali z kvetinárstva v piatok a mali sme ju mať celú noc v chladničke na strednom stupni. Poobede na druhý deň bola svadba a kytica bola perfektná.
    Ešte je taký trik kvetinárok, že deň vopred cez injekčné striekačky napicháš aspoň 15ml vody do stoniek kvetov a vydržia parádne.

• @michala
    den pred viazanim ich ponoria do specilanych roztokov a nechaju ich nacucat, aby dlhsie vydrzali..o striekackach pocujem poprvykrat..
    inak, ja ked isi kupim na trhu gerbery a kaly a aj klinceky, tak ich na pol dna necham plavat vo vode vo vani...vydrzia o 2-3 dni dlhsie...a ked chcem, aby sa tulipany narovnali, tak to spravim tiez...

• Sponzor fóra
  • fuuuuuuha, no akeee triky... 🤔
    hmmm, takze kvetinarky tieto triky pouzivaju pri viazani svadobnych kytic a preto su take drahe? 😬
    no miska, mne sa tvoja kyticka pacila 😉 ked sme pri kytickach, aku by ste dali k tymto satom? len su cele biele 🙂 ja uz mam ako taku predstavu, ale som zvedava na vase nazory 😉
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=2416244&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

• sasetka, ak si z TT, tak vezmi fotku šiat do toho malého kvetinárstva na pešej zóne, čo tam robí ten chalanisko, on Ti poradí, presne podľa šiat

• stanislava - oki 😉

• baby, som chora 😮 😮 😮 😢 😢 😢 😠 😠 😠 do kelu...uz vcera rano mi slzili oci ako najate a vecer to zacalo..a teraz... 😮 😠 😞

• lomnicka, teraz ochories, ked je vonku koooooooonecne pekne?? ajaaaaaaj, tak sa rychlo vyzdrav 😉

• @sasettka
    no...to je to lietanie počasia raz tak a potom tak...už neviem ako sa mam obliect..
    😠
    mam toho plny zub...keby som aspon na to pocasie mohla z oci do oci nakrict..ale co? pocasiu nerozkazes... 😒

• lomnicka...no ja som sa preistotu stale obliekala teplo...radsej nech mi je horko...sa rozopnem 😃 treba vitaminky, slnecne luce...a rychlo budes fit 😉

• @sasettka
    ved ja chodim ako cibula naobliekana, zababusena ako vysokohorsky horolezec...ale bola som v prostredi,kde bolo chore dieta a aj to len na chvilu a tot...asi pojdem na pohotovost...vraj je epidemia a zavreli uz nejake skoly..ci tu v trnave to neviem, ale v okresen NZ,KN uz ano...

• taaak, dala som si u jedneho chalana vyrobit tortu poliatu marcipanom...

mama ma zrovna dnes narodky, zlomenu nohu uz vyse mesiaca a ja kopu roboty na stavbe i v praci a nemam cas a ani naladu sa pustit do pecenia... tak som dala napiect - som uz zvedava aka bude - hlavne chutovo, nakolko vizualne mal torty nafotene paradne 🙂

tak vam dam vediet ako bude chutit 🙂 keby ste mala daktora chut na svadobnu...
    my sme si predbezne uz aj zajednali termin 🙂

• ahoj, mne robili kyticku v kvetinarstve v Seredi, povodne som nechcela ziadnu, bola to len malicka svadba, ale moj manzel ma prekvapil nadhernou kytickou z maslovych ruzi, nadherne uviazanu, doteraz sa na nu pozeram v obyvacke.. stala 2000 Sk v novembri, ale nadherna.. ruzicky boli na objednavku niekde zo zahranicia, ale dali si fakt zalezat..

• Aa babule zistovala som aj ceny v kvetinarstvach na kyticke, aa cena kytice okolo 1500sk je vela? Ale ozaj pekna kyticka 🙂

• @blanchetka
    ako pre koho... 😉
    1500 je zlaty stred... 🙂

• Sponzor fóra
  • ahaa 🙂 dííky lomnicka

• ja som tie silikonove kvety tiez este nevidela, ale som pocula, ze vyzeraju ako zive, tak ma to zaujalo. Ale zive su predsa len zive 🙂
    Kde sa daju kupit stuhy z krepoveho papiera? A kde zvyknete kupovat vselijake drobnosti do vyzdoby a pod.? Poradte prosim.

• ahojte babulky, viete poradit kde v trnave robia pekne oznamenia??? dakujem 😉

• @ skybaby ... zalezi ci chces nieco svoje ... alebo co ponukaju oni... ja som si urobila sama a dala som si len tlacit ...kuk do albumu 🙂

• ahojte baby,

blanchetka, suhlasim s lomnickou, cena 1500 - 2000 sk za kyticu v maji je ok 😉

tinkerbell, co konkretnejsie myslis pod tou vyzdobou? stuhy z krepoveho papiera urcite niektore papiernictvo, inak vela veci do vyzdoby sa da kupit v galanterii pfaff na pesej nad 101 drogeriou, ine dolezite veci cez net... 😉

skybaby, zaujimave oznamenia aj podla vlastneho navrhu robi digitalstudio. a ja uz by som sa po tom vsetkom spoliehala len na seba a photoshop 🙂

fidorka, super oznamko 😉 mate to na fotopapieri?

lomnicka, zasa bacil? vzdy, ked sem zajdem, moria vas nejake bacily 😞 dufam, ze uz si sa vyliecila a ze to stuplik nedostal 😉

• @skybaby
    ahoj...po dlhom case..som rada...
    tak to neviem..photoshop moj kamarat a sikovne to moje rucky...asi tak...netusim...

@vivere
    no..bacil..sa mi tazko dycha, skriabe ma v dychacej truubici, drazdi na kasel a ked zakaslem, tak straaasne to tam boli...pod nosom herpes jak mapa talianska...v usiach ma svrbi...a v hlave depka...som unvena z tej zimy...a dazda a sivej hnusnej oblohy..hoci mam sivu rada, ale nie na oblohe, ale na satach a autach...stuplik sa drzi..zatial..dik za opytanie...mali sme navstevu..pozvani sme na svadbu a aj poziadani, aby sme pomohli s vyzdobou a tak..tak sa tesim, ze bude kreacioooo...a dkeoraciooo..take mozem..uz som nacrtla zopar navrhov..mna to tak bavi... 🙂

• baby, zistila som,ze tu oxidujem na tejto stranke uz tri roky...boze, ako ten cas leti...fujha... 😬 😃

• babulky dakujem 😉 vivere dakujem za tip, pozeralo som to digitalstudio a vyzera to ok, uz som info posunula sestre, kedze ja uz to mam za sebou 😃
    lomnicka ahoj 😉
    fidorka tvoje oznamko je velmi pekne a prosim ta mozem mi povedat kde si objednavala tie tricka co mas v albume? dakujeeeem

• Caute baby, chcela by som sa spytat, ci ste si nahodou niektora nedavali robit svoje nechtiky v Trakoviciach, zevraj je tam nejaka sikovna pani, co robi manikuru, ale chcela by som vediet nazor niekoho, kto tam aj bol. Diky 😃

• ahooj lea132..ja som si tam davala robit...ale iba na moje nechty mi pokreslila kvetinky...bola som velmi spokojna, velmi pekne to vyzeralo... 😉 🙂

• Blanchetka: ja si tiez chcem dat spravit len francuzsku manikuru na mojich nechtikoch...tak to asi vyskusam...a ake tam maju ceny?

• jaaaaaaaaj, lomnicka, no vidim, ze si tie bacily zasa davaju zalezat na tvojom niceni 😞 aspon ze stuplik sa drzi, klopi-klop 😉 inak ja tiez uz depka zo zimy, nastastie uz to vyzera na lepsie pocasie, viac svetla a viac slniecka 😃 ach, trosku ti zavidim pozvanie na svadbu, celkom by sa mi pacilo ist sa zabavit na takuto udalost 🙂 a viem si aj predstavit, ako sa tesis na volnu tvorbu pri vyzdobe a tych potrebnych veciach... 😉

• @vivere
    tesim sa na tvorbu..vcera som si ale s kreaciami musela dat pohov...bolela ma hlava ako kona...dnes mam tazky den...hned z rana...a pozvanie sme necakali, stuplik mal ist za druzicku len na fotenie a do kostola, takze sme milo prekvapeni...do oktobra casu dost...saty pre stuplika je este skoro, lebo este narastie...a pre mna je to jedno..nohavicovy kostym a frcime..jedine ze by som schudla do promocnych siat spred desiatych rokov 😃 😃 😃

• lea132: Vyslo ma to iba 50sk, fakt sikovna bola, a este ktomu aj velmi lacna 😉

• blanchetka: wow, tak to je vazne za facku 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.