Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
@sasettka no, mohla som to aj presnejsie napisat - lebo jednak to, co hovori michala, ale aj to, ze ak si ju das zmrazit, ci vakuovo "zazdit" tak ta to vyjde na tu tisicku...ale zatial viem len o budapesti, ze to tam robia..
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, mne sa pred x rokmi vydávala kamoška a kyticu sme vyberali z kvetinárstva v piatok a mali sme ju mať celú noc v chladničke na strednom stupni. Poobede na druhý deň bola svadba a kytica bola perfektná. Ešte je taký trik kvetinárok, že deň vopred cez injekčné striekačky napicháš aspoň 15ml vody do stoniek kvetov a vydržia parádne.
Odpovedať
@michala den pred viazanim ich ponoria do specilanych roztokov a nechaju ich nacucat, aby dlhsie vydrzali..o striekackach pocujem poprvykrat.. inak, ja ked isi kupim na trhu gerbery a kaly a aj klinceky, tak ich na pol dna necham plavat vo vode vo vani...vydrzia o 2-3 dni dlhsie...a ked chcem, aby sa tulipany narovnali, tak to spravim tiez...
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuuuha, no akeee triky... =-) hmmm, takze kvetinarky tieto triky pouzivaju pri viazani svadobnych kytic a preto su take drahe? :-N no miska, mne sa tvoja kyticka pacila ;-) ked sme pri kytickach, aku by ste dali k tymto satom? len su cele biele :) ja uz mam ako taku predstavu, ale som zvedava na vase nazory ;-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
sasetka, ak si z TT, tak vezmi fotku šiat do toho malého kvetinárstva na pešej zóne, čo tam robí ten chalanisko, on Ti poradí, presne podľa šiat
Odpovedať
Profilova fotka
stanislava - oki ;-)
Odpovedať
baby, som chora :-o :-o :-o ;-( ;-( ;-( ]-( ]-( ]-( do kelu...uz vcera rano mi slzili oci ako najate a vecer to zacalo..a teraz... :-o ]-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, teraz ochories, ked je vonku koooooooonecne pekne?? ajaaaaaaj, tak sa rychlo vyzdrav ;-)
Odpovedať
@sasettka no...to je to lietanie počasia raz tak a potom tak...už neviem ako sa mam obliect.. ]-( mam toho plny zub...keby som aspon na to pocasie mohla z oci do oci nakrict..ale co? pocasiu nerozkazes... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka...no ja som sa preistotu stale obliekala teplo...radsej nech mi je horko...sa rozopnem :-D treba vitaminky, slnecne luce...a rychlo budes fit ;-)
Odpovedať
@sasettka ved ja chodim ako cibula naobliekana, zababusena ako vysokohorsky horolezec...ale bola som v prostredi,kde bolo chore dieta a aj to len na chvilu a tot...asi pojdem na pohotovost...vraj je epidemia a zavreli uz nejake skoly..ci tu v trnave to neviem, ale v okresen NZ,KN uz ano...
Odpovedať
Profilova fotka
taaak, dala som si u jedneho chalana vyrobit tortu poliatu marcipanom... mama ma zrovna dnes narodky, zlomenu nohu uz vyse mesiaca a ja kopu roboty na stavbe i v praci a nemam cas a ani naladu sa pustit do pecenia... tak som dala napiect - som uz zvedava aka bude - hlavne chutovo, nakolko vizualne mal torty nafotene paradne :-) tak vam dam vediet ako bude chutit :-) keby ste mala daktora chut na svadobnu... my sme si predbezne uz aj zajednali termin :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj, mne robili kyticku v kvetinarstve v Seredi, povodne som nechcela ziadnu, bola to len malicka svadba, ale moj manzel ma prekvapil nadhernou kytickou z maslovych ruzi, nadherne uviazanu, doteraz sa na nu pozeram v obyvacke.. stala 2000 Sk v novembri, ale nadherna.. ruzicky boli na objednavku niekde zo zahranicia, ale dali si fakt zalezat..
Odpovedať
Aa babule zistovala som aj ceny v kvetinarstvach na kyticke, aa cena kytice okolo 1500sk je vela? Ale ozaj pekna kyticka :-)
Odpovedať
@blanchetka ako pre koho... ;-) 1500 je zlaty stred... :-)
Odpovedať
ahaa :-) dííky lomnicka
Odpovedať
ja som tie silikonove kvety tiez este nevidela, ale som pocula, ze vyzeraju ako zive, tak ma to zaujalo. Ale zive su predsa len zive :-) Kde sa daju kupit stuhy z krepoveho papiera? A kde zvyknete kupovat vselijake drobnosti do vyzdoby a pod.? Poradte prosim.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, viete poradit kde v trnave robia pekne oznamenia??? dakujem ;-)
Odpovedať
@ skybaby ... zalezi ci chces nieco svoje ... alebo co ponukaju oni... ja som si urobila sama a dala som si len tlacit ...kuk do albumu :-)
Odpovedať
ahojte baby, blanchetka, suhlasim s lomnickou, cena 1500 - 2000 sk za kyticu v maji je ok ;-) tinkerbell, co konkretnejsie myslis pod tou vyzdobou? stuhy z krepoveho papiera urcite niektore papiernictvo, inak vela veci do vyzdoby sa da kupit v galanterii pfaff na pesej nad 101 drogeriou, ine dolezite veci cez net... ;-) skybaby, zaujimave oznamenia aj podla vlastneho navrhu robi digitalstudio. a ja uz by som sa po tom vsetkom spoliehala len na seba a photoshop :-) fidorka, super oznamko ;-) mate to na fotopapieri? lomnicka, zasa bacil? vzdy, ked sem zajdem, moria vas nejake bacily :-( dufam, ze uz si sa vyliecila a ze to stuplik nedostal ;-)
Odpovedať
@skybaby ahoj...po dlhom case..som rada... tak to neviem..photoshop moj kamarat a sikovne to moje rucky...asi tak...netusim... @vivere no..bacil..sa mi tazko dycha, skriabe ma v dychacej truubici, drazdi na kasel a ked zakaslem, tak straaasne to tam boli...pod nosom herpes jak mapa talianska...v usiach ma svrbi...a v hlave depka...som unvena z tej zimy...a dazda a sivej hnusnej oblohy..hoci mam sivu rada, ale nie na oblohe, ale na satach a autach...stuplik sa drzi..zatial..dik za opytanie...mali sme navstevu..pozvani sme na svadbu a aj poziadani, aby sme pomohli s vyzdobou a tak..tak sa tesim, ze bude kreacioooo...a dkeoraciooo..take mozem..uz som nacrtla zopar navrhov..mna to tak bavi... :-)
Odpovedať
baby, zistila som,ze tu oxidujem na tejto stranke uz tri roky...boze, ako ten cas leti...fujha... :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babulky dakujem ;-) vivere dakujem za tip, pozeralo som to digitalstudio a vyzera to ok, uz som info posunula sestre, kedze ja uz to mam za sebou :-D lomnicka ahoj ;-) fidorka tvoje oznamko je velmi pekne a prosim ta mozem mi povedat kde si objednavala tie tricka co mas v albume? dakujeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, chcela by som sa spytat, ci ste si nahodou niektora nedavali robit svoje nechtiky v Trakoviciach, zevraj je tam nejaka sikovna pani, co robi manikuru, ale chcela by som vediet nazor niekoho, kto tam aj bol. Diky :-D
Odpovedať
ahooj lea132..ja som si tam davala robit...ale iba na moje nechty mi pokreslila kvetinky...bola som velmi spokojna, velmi pekne to vyzeralo... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Blanchetka: ja si tiez chcem dat spravit len francuzsku manikuru na mojich nechtikoch...tak to asi vyskusam...a ake tam maju ceny?
Odpovedať
jaaaaaaaaj, lomnicka, no vidim, ze si tie bacily zasa davaju zalezat na tvojom niceni :-( aspon ze stuplik sa drzi, klopi-klop ;-) inak ja tiez uz depka zo zimy, nastastie uz to vyzera na lepsie pocasie, viac svetla a viac slniecka :-D ach, trosku ti zavidim pozvanie na svadbu, celkom by sa mi pacilo ist sa zabavit na takuto udalost :-) a viem si aj predstavit, ako sa tesis na volnu tvorbu pri vyzdobe a tych potrebnych veciach... ;-)
Odpovedať
@vivere tesim sa na tvorbu..vcera som si ale s kreaciami musela dat pohov...bolela ma hlava ako kona...dnes mam tazky den...hned z rana...a pozvanie sme necakali, stuplik mal ist za druzicku len na fotenie a do kostola, takze sme milo prekvapeni...do oktobra casu dost...saty pre stuplika je este skoro, lebo este narastie...a pre mna je to jedno..nohavicovy kostym a frcime..jedine ze by som schudla do promocnych siat spred desiatych rokov :-D :-D :-D
Odpovedať
lea132: Vyslo ma to iba 50sk, fakt sikovna bola, a este ktomu aj velmi lacna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
blanchetka: wow, tak to je vazne za facku ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?