Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • Ahojte baby 🙂 tak ste ma odhalili uz? 🙂

ano, mame synceka Samulka, narodil sa 14.4. 2009 o 17,50. Mal 49 cm a 2980g 🙂 odvtedy sme uz isto podrastli 🙂 drobcek je uuuplne naaadhernyy, uzasny... a ja som neskutocne stastna, ze som maminka - splnil sa mi ten najvacsi sen..

• Ahojte ženské 😃
    Dominika GRATULUJEM 😃
    Michala ozvem sa 😃 už som konečne zdravá.

• domi

vsetci srdecne gratujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😃 😉 😎

• Sponzor fóra
  • dominika, pridavam sa...hlavne stasticko a zdravicko zelam... 🙂 to rychlo ubehlo..ty brdo...

• 🙂 ahojte,

my vam kraasne dakujeme 🙂
    veru ubehlo to strasne rychlo...

• Ahojte! Velmi pekne topanky svadobne maju aj vo Femine... Topanky su velmi pohodlne, a daju sa vsemozne nakombinovat - zvolite tvar, opatok, design...a take vam objednaju. Nejake maju aj priamo na predajni.

• ahojte....konecne som torsku pokrocila....mam uz svadobne topanky, aj saty po polnoci a svadobne saty tiez uz zacinaju vyzerat ako maju..takze sa tesim....🙂)

• petraaam, ale vcelku by ma zaujimalo, kolko za take topanky pytaju...podla mna zbytocne vela, nie?

donna, no tak to je super...a kde si nakoniec tie veci zohnala?

• @sasettka
    vela..a podla mna su out...teda, ak nezmenili sortiment...

• no pozerala som teraz svadobnetopanky....aaaaaaa sak, dalo by sa vybrat, maju tam aj nove modely...ale nemienim zas za topanky dat cely majland 😃

• ahojte,
    viete poradit dobru kadernicku a vizazistku? stale rozmyslam, ci sa mam na svadbu namalovat sama alebo sa niekomu zverim do ruk. totiz u vizazistky som bola len raz, na stuzkovu, a tak ma doriadila, ze odvtedy mam z toho obavy 🙂

• sunset:
    ja som objednana na skusku na licenie v kadernictve ADA, inak, keby mal niekto skusenosti s nimi, tak povedzte, idem tam aj na uces....za skusku chcu 100 sk
    potom som sa bola este pytat v BIBIchic, tam chceli 290 len za skusku....to som bola podla mna v takych nie predrazenych, takze neviem...

ssetka: no, topanky som kupila v malom obchodnom, aj sa hanbim, ze od cinanca, ale neni to na nich vobec vidno...a satky po polnovi som dostala od dobrej buducej svagrinky a jej manzela...

• @donna111
    sa vobec nemusis hanbit...ved to na nich nebude napisane... 🙂

@sunset
    to neporadim...lisenie je pre mna spanielska dedina...ja mam znamu..takze asi tam tak sa jej zverim do ruk...

• Ahojte,prosim Vas neviete mi poradit kde by som si mohla pozicat obrusy na gulate stoly?polomer je 2.2 m,prosim

• @zlatecasy
    tak to netusim...

• Sponzor fóra
  • baby, mate topanky s bledou podrazkou? Lebo mne sa strasne pacia jedny, ale tie maju ciernu podrazku, tak neviem, ci si ich mam kupit.

• @tinkerbell
    to je tazko posudit..treba vidiet...ale ak ta to ukludni, tak tie moje su s ciernou podrazkou... 😉

• asi si ich kupim, na nohe vyzeraju krasne a spod siat bude vidiet len biela spicka 🙂

• jasne, ked neplanujes mat nejake fotky s vylozenymi nohami....tak je to ok 😃

• ahojte baby, este si ma pamatate? 🙂

• @smeji
    moja malickost si ta pamata... 🙂 🙂 🙂 co mas nove? 🙂

• ahojte 😃
    smeji ako sa máš? ešte nebudete traja? 😃

• Caute babule!!

Tak uz mam po svadbe 🙂 bola úúúžasnáá 😉 Len skoda, ze tak rychlo ubehla 😞

• @blanchetka
    gratulujem..som zvedava na fotoooo...velmi sa tesim...
    a potesia aj podrobnosti... 🙂 som to ale baba zvedava... 😉

• Blanchetka, gratulujem. Čo foto?
    Luci, kedy dáme spycha?

• ahojte babulky. specialne lomnicka a lucka.
    luci, este nie sme traja, ale ja by som velmi chcela babatko. asi dlho nepotrva, kedy zacneme na nom pracovat 🙂

• a vy co mate nove, kocky?

• ahojte 😃
    smeji - tak to sme dve čo chceme štupla 😃
    miška - do konca týždňa máme doma kamaráta z francúzska a potom som volná 😃 a zavoláme aj lomničku. tá by si dala koláčik 😃 😃
    blanchetka- GRATULUJEM. Vitaj v spolku s názvom VYDATÁ 😃

• @blanchetka
    dnes som chodila hore dole po skriniach a dumala nad tym, ze poojdem do cukrarne...fukalo, ostala som doma a tak som zozrala cokoladu... 😛 kolacik si rada dam...tento tyzden nestihacka...buduci moze byt okrem stredy, ale hovorte skoro, ze kedy...

@smeji
    🙂 😉 😃
    ja? nove? nic zaujimave...

• Takze babule,
    fotky budu, len neviem kedy, zatial mam iba take amaterske 🙂 zazitok to bol skvely, setko strasne rychlo prebehlo 😐 este raz by som si to zopakovala, hlavne sa nestresujte, ak vam aj nieco nevide.... 😉

@lomnicka
    A ty mas kedy svadbu? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov