Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) tak ste ma odhalili uz? :-) ano, mame synceka Samulka, narodil sa 14.4. 2009 o 17,50. Mal 49 cm a 2980g :-) odvtedy sme uz isto podrastli :-) drobcek je uuuplne naaadhernyy, uzasny... a ja som neskutocne stastna, ze som maminka - splnil sa mi ten najvacsi sen..
Odpovedať
Ahojte ženské :-D Dominika GRATULUJEM :-D Michala ozvem sa :-D už som konečne zdravá.
Odpovedať
domi vsetci srdecne gratujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D ;-) 8-)
Odpovedať
dominika, pridavam sa...hlavne stasticko a zdravicko zelam... :-) to rychlo ubehlo..ty brdo...
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ahojte, my vam kraasne dakujeme :-) veru ubehlo to strasne rychlo...
Odpovedať
Ahojte! Velmi pekne topanky svadobne maju aj vo Femine... Topanky su velmi pohodlne, a daju sa vsemozne nakombinovat - zvolite tvar, opatok, design...a take vam objednaju. Nejake maju aj priamo na predajni.
Odpovedať
ahojte....konecne som torsku pokrocila....mam uz svadobne topanky, aj saty po polnoci a svadobne saty tiez uz zacinaju vyzerat ako maju..takze sa tesim....:))
Odpovedať
Profilova fotka
petraaam, ale vcelku by ma zaujimalo, kolko za take topanky pytaju...podla mna zbytocne vela, nie? donna, no tak to je super...a kde si nakoniec tie veci zohnala?
Odpovedať
@sasettka vela..a podla mna su out...teda, ak nezmenili sortiment...
Odpovedať
Profilova fotka
no pozerala som teraz svadobnetopanky....aaaaaaa sak, dalo by sa vybrat, maju tam aj nove modely...ale nemienim zas za topanky dat cely majland :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, viete poradit dobru kadernicku a vizazistku? stale rozmyslam, ci sa mam na svadbu namalovat sama alebo sa niekomu zverim do ruk. totiz u vizazistky som bola len raz, na stuzkovu, a tak ma doriadila, ze odvtedy mam z toho obavy :-)
Odpovedať
sunset: ja som objednana na skusku na licenie v kadernictve ADA, inak, keby mal niekto skusenosti s nimi, tak povedzte, idem tam aj na uces....za skusku chcu 100 sk potom som sa bola este pytat v BIBIchic, tam chceli 290 len za skusku....to som bola podla mna v takych nie predrazenych, takze neviem... ssetka: no, topanky som kupila v malom obchodnom, aj sa hanbim, ze od cinanca, ale neni to na nich vobec vidno...a satky po polnovi som dostala od dobrej buducej svagrinky a jej manzela...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@donna111 sa vobec nemusis hanbit...ved to na nich nebude napisane... :-) @sunset to neporadim...lisenie je pre mna spanielska dedina...ja mam znamu..takze asi tam tak sa jej zverim do ruk...
Odpovedať
Ahojte,prosim Vas neviete mi poradit kde by som si mohla pozicat obrusy na gulate stoly?polomer je 2.2 m,prosim
Odpovedať
@zlatecasy tak to netusim...
Odpovedať
baby, mate topanky s bledou podrazkou? Lebo mne sa strasne pacia jedny, ale tie maju ciernu podrazku, tak neviem, ci si ich mam kupit.
Odpovedať
@tinkerbell to je tazko posudit..treba vidiet...ale ak ta to ukludni, tak tie moje su s ciernou podrazkou... ;-)
Odpovedať
asi si ich kupim, na nohe vyzeraju krasne a spod siat bude vidiet len biela spicka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ked neplanujes mat nejake fotky s vylozenymi nohami....tak je to ok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, este si ma pamatate? :-)
Odpovedať
@smeji moja malickost si ta pamata... :-) :-) :-) co mas nove? :-)
Odpovedať
ahojte :-D smeji ako sa máš? ešte nebudete traja? :-D
Odpovedať
Caute babule!! Tak uz mam po svadbe :) bola úúúžasnáá ;-) Len skoda, ze tak rychlo ubehla :-(
Odpovedať
@blanchetka gratulujem..som zvedava na fotoooo...velmi sa tesim... a potesia aj podrobnosti... :-) som to ale baba zvedava... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Blanchetka, gratulujem. Čo foto? Luci, kedy dáme spycha?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. specialne lomnicka a lucka. luci, este nie sme traja, ale ja by som velmi chcela babatko. asi dlho nepotrva, kedy zacneme na nom pracovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a vy co mate nove, kocky?
Odpovedať
ahojte :-D smeji - tak to sme dve čo chceme štupla :-D miška - do konca týždňa máme doma kamaráta z francúzska a potom som volná :-D a zavoláme aj lomničku. tá by si dala koláčik :-D :-D blanchetka- GRATULUJEM. Vitaj v spolku s názvom VYDATÁ :-D
Odpovedať
@blanchetka dnes som chodila hore dole po skriniach a dumala nad tym, ze poojdem do cukrarne...fukalo, ostala som doma a tak som zozrala cokoladu... :-p kolacik si rada dam...tento tyzden nestihacka...buduci moze byt okrem stredy, ale hovorte skoro, ze kedy... @smeji :-) ;-) :-D ja? nove? nic zaujimave...
Odpovedať
Takze babule, fotky budu, len neviem kedy, zatial mam iba take amaterske :-) zazitok to bol skvely, setko strasne rychlo prebehlo :-| este raz by som si to zopakovala, hlavne sa nestresujte, ak vam aj nieco nevide.... ;-) @lomnicka A ty mas kedy svadbu? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?