Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
domi skoc :-D - nie, park je verejne pristupny, len ako som uz spominala, ked sa chcete fotit vnutri v kastieli musite tam zavolat a dohodnut sa , cena za fotenie vo vnutri je tusim 20 eur ;-)
Odpovedať
viem ze je pristupny, ale niekde som pocula take strasenie, ze v septembri ho zatvaraju ci co . . . preto sa pytam :-N
Odpovedať
a vnutri sa nechcem fotit, daj pokoj :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmm....to som nepocula, ale skus tam pre istotu cinknut ;-)
Odpovedať
rada by som, ale neviem zohnat cislo, asi to isti OU ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu je starsia tema o budmericiach : http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez zohnala cislo cez OU :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nevesticky, neviete mi prosim poradit kde pozicat autobus. pojdeme z Igramu do Trnavy to je cca 15 km. idealne asi bus z TT, prosim kontakty do IP. dakujem velmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Skús BOhdana alebo nejaké PD, tie požičiavajú..
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky, no kooonecne mam albumik :-) http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka - kraaaaasne fotky... kyticka aj saty... tak este raz vela stastia - spolu... :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tomask: co sa ti na tych fotkach nepaci? su super...
Odpovedať
Profilova fotka
tomask, mas nejaky problem? cerler, dakujem :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
sasettka: nepocuvaj tomaska, tie fotky su v pohode. ako sa hovori kazdy ma svoj nazor a nenachaj si pokazit fotky nikym.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Tomáš, ak chceš kritizovať foto, choď na blogy a face a daj pokoj takým citlivým oblastiam ako svadby a narodenia detí. Možno, keď dospeješ, budeš schopný rozlíšiť, kedy je čo na mieste. Alebo si zaplať kurz čo sa slučí a čo nie. Alebo aspoň rešpektuj bežné normy a konvencie. Navyše, nik tu nie je ochotný počúvať kritiky, táto stránka je o inom. Týmto túto tému končím. A myslím z oboch strán. Ak na Trnaváčkach bude pokračovať kritika fotiek, dám to tu uzamknúť!!! Myslela som totiž, že je to tu o starostiach a radostiach neviest z TT a okolia.
Odpovedať
tomask to proste prehana
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
nevesticky viete tipy na mini zakusky v trnave a okoli? mne sa to nepodarilo zohnat, tak si necham poradit.
Odpovedať
tomask .. nepi tolko! :-D
Odpovedať
Zaujímavé, že tu nemá tomask fotky :-| , keď tak všetko kritizuje, možno by sme sa aj my chceli zasmiať :-D :-D a troška mu to okomentovať sasettka, bola si naozaj úžasná nevestička ;-) prajem Vám aby ste vždy boli takí šťastní ako ste teraz
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. tak sa zacinam pozerat pomaly po salonoch... vcera mi ako sa hovori : padlo do oka saticky, kt,. na vesiaku ani nevyzerali moc slaavne.ale su mi uzke, takze hor sa do chudnutia... tak 5cm cez boky treba dole, lebo mi ani nepresli cez boky, musela som ich navliekat zospodu.. :-D ale su naadherne, jednoduche, elegantne.. a smotanove, kedze je to druha svadba a smotanova mi je prijemna.. aj ked nebranim sa ani bielej... tak Kuk do albumu ( lomnicka, michala :-))) )
Odpovedať
Profilova fotka
ste sa tu bavili o Budmericiach... no... znama z PArnasu sa tam vydavala v auguste, videla som aj fotky, fotil ich Bohunicky a fotky boli jednoducho úúúžasnéé !! nemala som slov, kraásne.. a fotili sa vonku, krasne to vyznelo, ale hovorila, ze sa interier sa plati len 600sk, teda 20€, oc je super, lebo napr. na Bojnicokm zamku sa platí cca. 2000 a to este mozete fotit len na urcitiych miestach....( schodiste, kaplnka a tak... nie v izbach)
Odpovedať
baby, mam taku migrenu, ze by som za nu ziskala nobelovku... :-o :-o :-o :-S :-S :-S stuplik ma straaasny kasel...no perfeknte nam zacina vikend... @katrin21 a ked budes v tt-e ciknes mi, ze pod so mnou na skusanie? k satkam...teeeeda, mi sadla, ci padla sanka...parada... myslim na ten tvoj novy sposovsky objav...a mi nehovor, ze uz ine nebudes skusat... :-( @malajana co si predstavujes pod pojmom minizakusky? ide o hmotnost? a hladas kremove (doboska, rolada, puncak a podobne) alebo suche cajove pecivo?
Odpovedať
Profilova fotka
mozno buem, ale tieto ma tak ocarili su tak " glamorous".. neskutocny material...asi taft alebo taky tazsi saten a ta farba mi sekne ku pokozke :-))) proste sen :-))) sranda, ze na vesiaku ma moc nezaujali :-D no TT .... ono j eproblem, ze kedy tie saty skusat v TT, kde som tam len cez vikend..ale niekde urcite spolu skocime ale az tak neskor...mozno v decembri ;-) jasne ze sa ozvem, ale neviem, ic nebudeme mat svadbu tu v PD, tak to mi je potom vyhodnejsie mat saty odtialto,.ale skusat pojdem .
Odpovedať
Profilova fotka
ale su mi fakt tak uzke, ze som si v nich ani sadnut nemohla, ani zapnute som ich nemala, len tak prichytene vzadu.... mali by byt celkovo vyssie, ale uz proste nesli... :-D neviem, asi su to 38 a ja mam 40 , cez boky mozno aj 42 teraz jak som pribrala...
Odpovedať
mile damy, pridavam sa do skupinky :-) Svadbu mam 15.5.2010 v Dome Sv. Mikulasa, hostinu v Barbakane. Mohli by ste mi pls poradit nejakeho dobreho DJ-a, popr. kapelu? Viem, ze dobre odporucania su zarukou uspechu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?