Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
kazdemu vyhovuje nieco ine... a nam take komornejsie a osobne by som velku svadbu ani nechcela, hlavne kvoli tomu, ze uz nemam otca, on bol taki spolocensky... a bolo by mi smutno, keby som si nemohla s nim na svadbe zatancovat... ale nakoniec sme aj my tancovali :-) bolo fajn, nam to tak vyhovovalo :-)
Odpovedať
@biela ruza "ake si to spravis, take to mas" - hovorievam...takze suhlasim, ze aj mala komorna svadba je fajn...mam dylemu, lebon aozaj si viem predstavit 2 svedkov, viem si predstavit 15 ludi, ale viem si predstavit aj tych 65...ten najvyssi pocet aj preto, lebo so svojou rodinou sa velmi casto nestretavam...a vzdy mi je milsie stretnut sa na svadbe, hodoch, ci krstinach ako na pohrebe...preto by som chcela tych 65...lenze, lenze, lenze...ach jo..je to nadlho...momentalne, teda dnes, mam taku naladu, ze ak si mam vybrat medzi prvou a druhou moznostou, tak volim tu prvu..2 svedkovia...no jo :-( @cerler nie je to uplne presne to iste, resp. tak silne, ale tiez mi bude chybat clovek na svadbe, na ktoreho som sa tesila...vidavali sme sa malo, ale o to lepsie sme si pokecali...cenila som si na nom to, ze bol vzdy priamy, na nic sa nehral, zazil toho vela a nebolo to vzdy to najlepsie, co urcite prispelo k tomu, ze bol otvoreny a dokazal otvorit oci mnohym naokolo...a to nehovorim o svojej babenke, ktorej som slubila, ze bude na mojej svadbe krpcit... skusim pootocit do pozitivnejsieho tonu...mali ste dj-a, alebo ste si hrali sami?
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka porozmyslaj a urob to tak, aby si nemusela neskor lutovat, ze si sa nerozhodla inak. Sestra mala 25 ludi, skora vcera v Kolibe v Kamenom mlyne, na cedecka sme zabudli, tak nam pustali sami. Bavili sme sa asi do 11 a sestra dodnes hovori, ze by to nikdy nemenila za nic velkolepe :) Mne pred troma tyzdnami zomrela babi a jedna z jej poslednych otazok bola samozrejme, kedy sa budem vydavat a ci sa aspon nezasnubime. Tak som si hned posoplila... :-( Myslim, ze kazdemu na svadbe bude niekto chybat, koho by tam rad mal a uz to nie je mozne :-(
Odpovedať
@frnka dik za slova :-) ...presne to mi beha po rozume cely cas - "urob tak, aby si nelutovala"...a tak to chcem aj urobit...chcem, aby sa aj vlk nazral a aj koze, aby ostala cela... :-p skratka, aby to bolo nezabudnutelne a to nielen pre mna... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, zabudni na dvoch svedkov, lebo mi s katrin tam určite budeme!!! Iba ak by sme boli svedkovia, tak to tak bude. A hodne sa na všetko vyspi. Kľudná myseľ - polovica riešenia.
Odpovedať
@michala vypustam, nedumam, neriesim...presmerovala som momentalne inde 8-) ale saty by som sla skusat...jedny som si vyhliadla v kare a na nete som nasla nejake, co sa mi paaaacia...ale nie sa kedy vyslapnut do tych saloonov... :-p
Odpovedať
Ahojte baby prepačte že vám sem tak vstupujem ale neviete my prosím poradiť čo sa týka odčepčenia nejaké kontakty volala som špačinčanke a tí su už obsadení .... Dakujem Maťa pekný den....
Odpovedať
@matamm fs trnafcan.. a ked uz budes s nimi volat, tak ak by nrmohli, rovno sa opytaj, ci by nevedeli poradit... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: veru, suhlasim s miškou, my dve tam urcite budeme!! a kedy sa to rysuje?? mozes aj IP :)
Odpovedať
lomnicka dakujem už som s nimi volala ale maju obsadené žení sa člen skupiny a dali kontakt na špačinčanky a tí su už tiež obsadení. dakujem na rozmarín majcichov, opojčanka, dudváh križovany nemali ste niektorých z týchto a aký boli ak ano. dakujem pekný den.
Odpovedať
@katrin a michala by som bola smutna, keby ste neprisli ;-) a pridete, aj ked to nebude v tt-e? lebo moja predstava je mimo trnavy... =-) ale clovvek mieni, pan boh meni... ;-) @matamm som videla len trnafcan, takze neviem ti pomoct, lutujem :-( neda sa s nimi dohodnut, ze by si sa sla pozriet na skusku?
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ked to nebude 100km, tak snad sa s Miškou nejako spojime a dojdeme:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
matamm, mna cepcili z modranky - diamantaci, chces kontakt? :-)
Odpovedať
@katrin21 :-o a nemohli by sme sa stretnut aj skor? 8-) je tazke najst diamond v nitre...hoci som sa celkom dobre vyznala v nitre, tak teraz uz normalne tapam.. =-) inak boli ma hlava ako kona, uz drujy den...idem vyrabat darcek a potom tusim skocim do kary...nedaju mi spat tie saty, co sa mi pacili..lenze ja nemam fotak a nikto tam so mnou nebuuude...neva.. vcera ma nastvla endži z panelaku, ked vyhodila svadobnu agentku..no mne keby takto chcel drahy urobit prekvapco, tak fajn, vobec byy som neprotestovala... :-D
Odpovedať
sasettka: ahoj dakujem už som sa k nemu dostala ale aj tak dakujem. pekný den vám prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka : mna boli hlava - oci uz stale... vcera mi diagnostikovali hypertyreozu.. :-( takze fasa.... Diamond najdes lahko... na velkom kruhaci , ked ides z BA zu dialnice, tak je prvy odbocis vlavo a ides len rovno a na lavej strane cesty ho asi po 500m zbadas, taky maly nenapadny rodinny dom :)
Odpovedať
No halooo, to sa nikto v TT nevydava? ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, fuska, vydáva, vydáva, ale nepíše sem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ako sa to vezme, miska ;-) baby, neviete, ci niektory salon v TT nepredava zavoje - namiesto pozicania
Odpovedať
Profilova fotka
nechapem baby, naco si chcete kupovat a nie poziciat zavoj :-p
Odpovedať
@ianitka fuha...mozem sa zajtra spytat v kare, ked pojdem okolo... inak osobne by som skusila na e-bay... @katrin21 schovavam si maminkin.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katrin, neviem, tak mi to napadlo... zda sa mi ze nie su o moc drahsie od pozicanych ;-) ze potom schovam do skrine, nech sa maju deti s cim hrat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lomni, dik, ked zistis nieco, budem rada
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, ale podla mna su... napr. pozicanie v Diamonde stoji pekneho vysivaneho 20€, pochybujem, ze ho za to kupis.... :(
Odpovedať
@katrin v niektorych salonoch ti ho daju k satam a neplatis zan nic... @ianitka jo, jo... ze hrat? :-D nechces radsej nejake stare zaclony? zavoj schovaj pre dceru, ked sa bude vydavat... ;-) uz mas vybratu kyticu...lebo som nasla zase na nete zopar zaujimavych, no a mama mi z jedneho casaku oofotila nejake veci...je to c/b, viem si predstavit, ake to mohlo byt vo farbe nadherne...jaj...no co uz, ked kopirka len na c/b fotila... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, dik za info este raz... no kyticu nemam... mne sa pacila ta pivonkova tusim najviac a potom este tie lalie ... ukazala som to mbm a ten na mna kukal ako keby som spadla z mesiaca, ze lalie? tak neviem
Odpovedať
@ianitka =-) :-. =-) =-) strc mu obrazok do ruky a nech ho vezme do kvetinarstva a nech povie,z e taku nech uviazu... :-N alebo si to predstavujem velmi jednoducho ? :-o =-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomni :-D :-D :-D :-D myslim, ze nabehnem do kvetinarstva, nech MI taku uviazu ;-) no mozno ju bude schopny vyzdvihnut a odkontrolovat podla obrazka
Odpovedať
@ianitka tak... ;-) zastavila si sa v tej kare?
Odpovedať
čaute trnaváčky, chcem vas poprosit o radu. svadbička je naplánovaná na 28. 8. 2010, pomaly vsetko uz je vybavené - miesto hostiny, dj, foto, kamera, začepčovanie, výzdoba, zákusky. šatky mam uz vybrane v nova rosa, ale este ich musim ist rezervovat lebo som sa nevedela rozhodnut medzi dvomi. problém mam vybrat dobrú kaderníčku, chcela by som ozaj šikovnú babenku, ktorá vie urobit krásny učes - bohatý a nemá problém s príčeskom alebo pridat pramienky vláskov. nepoznáte niektorá takú???? dakujem vopred za odporúčania, cmuk :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?