Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA ved ja tam chcem ist so simasi, nie s darlingom :-) toho si kludne nechaj, aspon ma nebude otravovat :-)
Odpovedať
Zuzi - bývame v PP, ja pracujem v SNV. Zatiaľ dochádzam :-| Po svadbe mám pocit, že je to krajšie ako predtým, žiadne prekvapenia nie sú, veď sme spolu už takmer 10 rokov,ale to asi vieš :-D sem-tam sa stretneme s Lenkou a Juliou, môžeš sa niekedy pridať. aj keď máme trochu problém v poslednej dobe zosúladiť sa časovo :-D
Odpovedať
TINA-> no mala som na mysli napriklad Rudnany ( odtial pochadza nevesta). A vyzera to tak, ze bude svadba nakoniec tam =-) Tiez cez 100 ludi.... tak sa snazim si spravit predstavu o tom. =-) Mal niekto z Vas svadbu na dedine? Ako to prebiehalo?
Odpovedať
Profilova fotka
VERLAUTI no na dedine svadba so 100 ludmi je podla mna bezna zalezitost :-)
Odpovedať
ivi - pekná fotka - chceš byť viac inkognito? :-D
Odpovedať
ivka, ty si si zmenila foto! som sa zlakla toho modreho oka... :-D verlauti, zhodou okolnosti som bola v rudnanoch na svadbe - v priestoroch obecneho uradu, niekolkokrat. je to tam celkom fajn. co konkretne mas na mysli, ze ako to prebieha?
Odpovedať
Profilova fotka
nnoo baby..ale sa to tu rozbehlo..normálne nestíham čítať..;-) verlauti..ja som z dedinky a aj v kostole sme mali u nás...no veselica bola v SNV...myslím si že to skoro všade prebieha rovnako..;-) leni..kolegyna chodí v utorok na plaváreň...ale mňa tam moc neťahá... :-| ozaj v ten pondelok okolo 18.30 ti to vyhovuje? livi..presne tak po svadbe je to oveľa krajšie..a ešte k tomu ak bývame sami..
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI nie, mam novy fotacik, tak som sa trosku hrajkala... posli mail, poslem ti ju v origos velkosti, je uplne uzasna...normalne som na seba pysna :-D fuj...nieco tu smrdi ;-) zeby samochvala ? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka..aj máš byť prečo.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Livi, takze asi ako jedna z mala si ostala v SNV. Vacsina nasich spoluziakov byva a pracuje mimo. A kde pracujes, ak to nie je tajomstvo? A v Poprade sa ti ako byva?
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak som ju na chvilku picla do albumu, mrknite ak chcete :-)
Odpovedať
pracujem v doprave. aj ty pracuješ v SNV alebo niekde v okolí? v Poprade je super, už som si zvykla, keďže som často pendlovala medzi PP a SNV. ;-) rada by som si tam našla aj prácu, uvidíme.. u nás je to skôr tak, že väčšina je teraz doma, niektorí sa práveže vrátili už natrvalo po pár sezónach.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivi ..fakt sú super...ty by si si tu mohla kľudne robiť reklamu...vidíš..keby som sa ja vydavala tohto roku, možno by som ťa aj zavolala ako fotografku..;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI dik... no ved ja skusim mozno niekomu svadbu pofotit a potom z toho bude mozno aj skvely job :-) ale len tak pre radost, pre kamosky... nie za prachy
Odpovedať
su fakt super, tie foto - hlavne ta, kde ste obaja... ;-)
Odpovedať
myslela som tu modru, sakra... :-D teraz som si vsimla aj tu cervenu... :-D
Odpovedať
Tina- takze mam info priamo od zdroja :-D ( od teba) nevies, kde sa dopracujem k info ci dokonca pripadnym foto z obecneho uradu/ kostola ? Ozaj poradte, aky program ste mali na svadbe / alebo na svadbach kde ste boli ...? Mal niekto z vas aj tombolu? Co ste tam dali? a hlavne ako ste to opisali? :-D joj ale som zvedava co? :-D no v nasej rodine sa zriedka niekto vydava/zeni....... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
VERLAUTI a ty to sesterke organizujes? alebo len pomahas?
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA na tu cervenu som obzvlast pysna... :-)
Odpovedať
Ivinka77 - pomaham - na dialku, bratancovi a tete ( nevestinej mame), kedze nevesta je tohot casu v UK. Pomaham zhanat info, s pozvankamy atd.... Take tie drobnosti co vzdy treba, a tak. Preto som vdacna (VAM) za kadz radu a tip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
verlauti my sme nemali žiaden program..ale na jednej svadbe čo som bola, tak mali valčekový tanec a bola to super zábava...aa ešte tam vystupovala tanečná skupina - taká hip-hop -érska..ale jeden z nich bol ženíchov brat... nooo bolo to super-perfektné...;-)
Odpovedať
no v tom ti neporadim, ja som tam bola na svadbe spoluziackam, ale ziadne foto odtial nemam...skus na nete, ale velmi pochybujem...idem mrknut, ak najdem, poslem link.
Odpovedať
Profilova fotka
VERLAUTI aha, uz chapem....tak to je od teba mile, taka pomoc... kazdy rada a kazdy napad je dobry...
Odpovedať
ivinka zo mna blavacka tiez nikdy nebude,som patricne hrda nato, ze som spisiacka!!!... ale uz davno som stratila ten carokrasny spisiacky prizvuk :-D slo to akosi samo, a teraz rozpravam straaasne "blavacky"... a kazdy ma za to zdrbava :-( no ale co narobim? vsetci okolo mna su blavaci, aj drahy, aj kamosi...
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI ty mas draheho blavaka? to som nevedela :-) no ja mam tie uz taky prizvuk, ale zas na druhej strane, staci , ze volam s niekym z domu a hned "vyspevujem" :-D a tiez som hrda na svoj povod, aj ked pravdupovediac za tie roky tu v BA som si toto ako mimobratislavcan dost vytrpela...hlavne zo zaciatku... ale co uz, tak to chodi... sme a budeme vzdy "votrelci" :-) ...ako ten vtip... ze "viete co robi polovica BA v piatok poobede? cestuje domov na vychod " :-D :-D :-D
Odpovedať
verlauti moj manzelik je z Rudnan a ja zo Smizian takze dedincania ako bic :-D , svadbu sme mali bez akehokolvek programu, iba redovy sme zachovali...akurat nam hudba sprijemnovala prestavky a chodila pomedzi stoly...nemala som pocit ze by niekomu nejaky program chybal ;-) vsetci si to uzivali na parkete ozaj zlatik mozno ma poznas aj z Levoce - chodila som tam na gympel :-D
Odpovedať
ale prakticky od strednej Smizany nepoznam a manzel asi tak Rudnany - pochybujem ze bol vobec v tom "novom" kulturaku :-D , ale spytam sa svokry ta tam bola nedavno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no babulky, ficim domkov, majte sa krasne, uzite si prijemny vikendik paaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj ja na dnes končím...majte sa krásne...čaffff :-D
Odpovedať
Profilova fotka
livy prosim ta ty mas v albume nadherne ruzove topanocky tie s plnou spickou a volnou patou to si si stiahla iba z netu alebo si ich aj niekde videla?ja nieco take hladam kedze moje saty budu ruzovo biele
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?