Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • TINKA ved ja tam chcem ist so simasi, nie s darlingom 🙂 toho si kludne nechaj, aspon ma nebude otravovat 🙂

• Zuzi - bývame v PP, ja pracujem v SNV. Zatiaľ dochádzam 😐 Po svadbe mám pocit, že je to krajšie ako predtým, žiadne prekvapenia nie sú, veď sme spolu už takmer 10 rokov,ale to asi vieš 😃
    sem-tam sa stretneme s Lenkou a Juliou, môžeš sa niekedy pridať. aj keď máme trochu problém v poslednej dobe zosúladiť sa časovo 😃

• TINA-> no mala som na mysli napriklad Rudnany ( odtial pochadza nevesta).
    A vyzera to tak, ze bude svadba nakoniec tam 🤔
    Tiez cez 100 ludi....
    tak sa snazim si spravit predstavu o tom.
     🤔

Mal niekto z Vas svadbu na dedine?
    Ako to prebiehalo?

• Sponzor fóra
  • VERLAUTI no na dedine svadba so 100 ludmi je podla mna bezna zalezitost 🙂

• ivi - pekná fotka - chceš byť viac inkognito? 😃

• ivka, ty si si zmenila foto! som sa zlakla toho modreho oka... 😃
    verlauti, zhodou okolnosti som bola v rudnanoch na svadbe - v priestoroch obecneho uradu, niekolkokrat. je to tam celkom fajn. co konkretne mas na mysli, ze ako to prebieha?

• nnoo baby..ale sa to tu rozbehlo..normálne nestíham čítať..😉

verlauti..ja som z dedinky a aj v kostole sme mali u nás...no veselica bola v SNV...myslím si že to skoro všade prebieha rovnako..😉

leni..kolegyna chodí v utorok na plaváreň...ale mňa tam moc neťahá... 😐 ozaj v ten pondelok okolo 18.30 ti to vyhovuje?

livi..presne tak po svadbe je to oveľa krajšie..a ešte k tomu ak bývame sami..

• LIVI nie, mam novy fotacik, tak som sa trosku hrajkala... posli mail, poslem ti ju v origos velkosti, je uplne uzasna...normalne som na seba pysna 😃
    fuj...nieco tu smrdi 😉 zeby samochvala ? 😬

• ivinka..aj máš byť prečo.. 😃

• Livi, takze asi ako jedna z mala si ostala v SNV. Vacsina nasich spoluziakov byva a pracuje mimo.
    A kde pracujes, ak to nie je tajomstvo? A v Poprade sa ti ako byva?

• baby tak som ju na chvilku picla do albumu, mrknite ak chcete 🙂

• pracujem v doprave. aj ty pracuješ v SNV alebo niekde v okolí?
    v Poprade je super, už som si zvykla, keďže som často pendlovala medzi PP a SNV. 😉 rada by som si tam našla aj prácu, uvidíme..
    u nás je to skôr tak, že väčšina je teraz doma, niektorí sa práveže vrátili už natrvalo po pár sezónach.

• ivi ..fakt sú super...ty by si si tu mohla kľudne robiť reklamu...vidíš..keby som sa ja vydavala tohto roku, možno by som ťa aj zavolala ako fotografku..😉 😃

• DZULI dik... no ved ja skusim mozno niekomu svadbu pofotit a potom z toho bude mozno aj skvely job 🙂 ale len tak pre radost, pre kamosky... nie za prachy

• su fakt super, tie foto - hlavne ta, kde ste obaja... 😉

• Sponzor fóra
  • myslela som tu modru, sakra... 😃 teraz som si vsimla aj tu cervenu... 😃

• Tina- takze mam info priamo od zdroja 😃 ( od teba)
    nevies, kde sa dopracujem k info ci dokonca pripadnym foto z obecneho uradu/ kostola ?

Ozaj poradte, aky program ste mali na svadbe / alebo na svadbach kde ste boli ...?
    Mal niekto z vas aj tombolu?
    Co ste tam dali? a hlavne ako ste to opisali? 😃

joj ale som zvedava co? 😃
    no v nasej rodine sa zriedka niekto vydava/zeni....... 😃

• VERLAUTI a ty to sesterke organizujes? alebo len pomahas?

• TINKA na tu cervenu som obzvlast pysna... 🙂

• Ivinka77 - pomaham - na dialku, bratancovi a tete ( nevestinej mame), kedze nevesta je tohot casu v UK.
    Pomaham zhanat info, s pozvankamy atd....
    Take tie drobnosti co vzdy treba, a tak.
    Preto som vdacna (VAM) za kadz radu a tip 😉

• verlauti my sme nemali žiaden program..ale na jednej svadbe čo som bola, tak mali valčekový tanec a bola to super zábava...aa ešte tam vystupovala tanečná skupina - taká hip-hop -érska..ale jeden z nich bol ženíchov brat... nooo bolo to super-perfektné...😉

• no v tom ti neporadim, ja som tam bola na svadbe spoluziackam, ale ziadne foto odtial nemam...skus na nete, ale velmi pochybujem...idem mrknut, ak najdem, poslem link.

• VERLAUTI aha, uz chapem....tak to je od teba mile, taka pomoc... kazdy rada a kazdy napad je dobry...

• ivinka
    zo mna blavacka tiez nikdy nebude,som patricne hrda nato, ze som spisiacka!!!... ale uz davno som stratila ten carokrasny spisiacky prizvuk 😃 slo to akosi samo, a teraz rozpravam straaasne "blavacky"... a kazdy ma za to zdrbava 😞 no ale co narobim? vsetci okolo mna su blavaci, aj drahy, aj kamosi...

• SIMASI ty mas draheho blavaka? to som nevedela 🙂 no ja mam tie uz taky prizvuk, ale zas na druhej strane, staci , ze volam s niekym z domu a hned "vyspevujem" 😃 a tiez som hrda na svoj povod, aj ked pravdupovediac za tie roky tu v BA som si toto ako mimobratislavcan dost vytrpela...hlavne zo zaciatku... ale co uz, tak to chodi... sme a budeme vzdy "votrelci" 🙂

...ako ten vtip... ze "viete co robi polovica BA v piatok poobede? cestuje domov na vychod " 😃 😃 😃

• verlauti moj manzelik je z Rudnan a ja zo Smizian takze dedincania ako bic 😃 , svadbu sme mali bez akehokolvek programu, iba redovy sme zachovali...akurat nam hudba sprijemnovala prestavky a chodila pomedzi stoly...nemala som pocit ze by niekomu nejaky program chybal 😉 vsetci si to uzivali na parkete

ozaj zlatik mozno ma poznas aj z Levoce - chodila som tam na gympel 😃

• ale prakticky od strednej Smizany nepoznam a manzel asi tak Rudnany - pochybujem ze bol vobec v tom "novom" kulturaku 😃 , ale spytam sa svokry ta tam bola nedavno 😉

• no babulky, ficim domkov, majte sa krasne, uzite si prijemny vikendik
    paaaaaaaaaaaaaaaa

• tak aj ja na dnes končím...majte sa krásne...čaffff 😃

• livy prosim ta ty mas v albume nadherne ruzove topanocky tie s plnou spickou a volnou patou to si si stiahla iba z netu alebo si ich aj niekde videla?ja nieco take hladam kedze moje saty budu ruzovo biele

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov