Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ppetulda no jedlo bolo chutovo otrasne, este aj porcie boli uplne male (a to sme si objednali najdrahsie jedlo z ponuky) casnicky strasne, neochotne, ucnice bez skusenosti....tortu pre 50 ludi nam tie "uzasne casnicky" pokrajali na mega kusy pre 20-tich :-D atd...no proste des a hroza :-/ ......ja nechcem unos a ani snubenec si to nepraje....mne sa to proste nepaci,ze nevesta si odide a necha tam svojich hosti, podla mna to je neslusne ;-) ale kazdemu sa paci nieco ine :-) ja nechcem napriklad ani cepcenie a ani odobierku :-)
Odpovedať
prosim Vas neviete mi poradit nejakeho dobreho dj na svadbu :-)
Odpovedať
@ella10 podľa mňa je dobrý dj Lipták :)
Odpovedať
Tomáš a Roman Luňák.
Odpovedať
Profilova fotka
@ella10 Jan Hutka ...je od DJ Liptak :) ..poznam...zazila som ho hrat..a aj my ho budeme mat.... :))
Odpovedať
Profilova fotka
@kocika Oni este hrajuuu? :)
Odpovedať
ahojte dievcata ake znacky siat ma v salone jasmine :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ma niektora nevesticka skusenost so svadbou v Danisovciach- v KD?
Odpovedať
Profilova fotka
Aaa mna by zaujimalo ci niekto mal svadbu v zimnej zahrade hotela Metropol...neviete pre kolko ludi je to vhodne? :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte :) ja by som sa chcela opyat ci niektora z vas mala na svadbe hudobnu skupinu Avalon?? aky su ??
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@patricia33 veru flora šla dole vodou. Mali sme tam svadbu 7/2012 a sklamali.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, podarí sa mi oživiť toto vlákno? Plánujeme svadbu v roku 2015 a aj keď už 9 rokov žijem v zahraničí, tak to vyzerá, že veselica bude pravá spišská (proste mám väčšiu rodinu no :))) Mám obavy z organizácie na diaľku, preto som sa registrovala sem, či nenájdem inšpiráciu, a hlavne tipy a odporúčania. Tak čo, plánuje tu niekto zo Spiša svadbu? :) Miša :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@mika251 Ahoj aj my budeme mať Spišsku svadbu :-) nakolko obidvaja sme tiež z východu, ale tiež sme v Bratislave, tak riešíme tak ako sa da, pomocou rodiny resp. ked ideme na východ tak planujem stretnutia s hudbou, sala ... :-) Kde budete mat svadbu vy? :-D
Odpovedať
@lienka9488 Ahoj :) No tom som rada, že sa konečne niekto našiel :) (mika251 je moj nick na českom beremese, po nejakom čase som si na slovenskej stranke zalozila tiez profil, pretože z českého sa sem nedali vkladať albumy a podobne tak len ne vysvetlenie, prečo mám zrazu iný nick :)) Inak hostina bude v Kaskáde v Matejovciach pri Poprade. Už máme zajednanú kapelu, fotografa, kameramana; čo nám trošku robí problém je spišskonovoveská fara, ideme tam na tretí pokus teraz na konci októbra, tak dúfam, že už konečne odídeme s potvrdeným dátumom a časom obradu. A inak to takto na diaľku celkom ide, dúfam, že to zdarne dotiahneme až do konca :)
Odpovedať
Profilova fotka
@calvera25 No tiez mam pocit, ze napriek vzdialenosti to ide. Co sa tyka fary Aj my sme na tom podobne. Termin ani cas nemame zajednany s fararom, nakolko sa na fare zdrziava cez tyzden a my sme Boli doma Len cez vikend, no snad sa nam to o mesiac podari. Hudbu a salu mame tiez zajednanu. Aku mate hudbu? Do akej farebnej vyzdoby chces ist? Saty si uz pozerala? Pa
Odpovedať
No my sme na fare boli už dva krát a furt som si kvoli tomu musela vziať dovolenku a stejne sme nič nevybavili :( Prvý krát sme tam prišli a na dverách lístok, že úradné hodiny až popoludní - to už sme museli byť v Brne.. A druhý krát sme prišli a povedali nám, že najprv musíme ísť na matriku, že bez papieru z matriky sa s nami nebude baviť. Poznačil si akurát dátum, ale čas už nie - takže stále neviem, či na nás ešte nejaký dobrý vyjde. Priateľ je cudzinec, takže sa na slovenskej matrike potrebuje preukázať Potvrzením o právní způsobilosti - a to nesmie byť v deň svadby staršie ako 6 mesiacov. No proste byrokracia ako blázon, pol roka do svadby to bude teraz na konci októbra, takže po 25.10. priateľ maže na matriku tu v Brne pre Potvrzení a budúci štvrtok frčíme na Slovensko a chceme to konečne sfúknuť, dúfam, že na fare si zas niečo nevymyslia. Inak na svadbe nám budú hrať Gregovci, šaty už mám vybraté a výzdoba bude ružovo-zelená :)
Odpovedať
Profilova fotka
To naozaj musim ist najprv na matriku až tak mozem prist na faru? Co to si iba u vas vymysleli? :-| My ideme 20.11. domopv, tak chcem to tiež uz konečne zlepit. Ja sa neviem rozhodnuz s tou vyzdobou :-( chcela som cyklamenovo zelenu, ale v sale su zlte steny, tak to mi dokopy nereze. Rozmyslam este teda na slabo filakovou a smotanovou :-) v ktorom salone si vybrala, ja som este na saty poterat nebola, kolko treba ist asi dopredu?
Odpovedať
@lienka9488 lienka, s tou matrikou a farou je to také vtipné :) Na fare sme boli dva krát, prvý krát tam nikto nebol, druhý krát nás poslali najprv na matriku. To sme nemohli, pretože sme nemali ten papier z brnenskej matriky. Tak sme čakali na koniec októbra, a než sme mali ísť zase do Spišskej, tak som tam pre istotu ešte volala, čo všetko máme sebou priniesť, aby nás zase pre niečo neposlali :D a ten kaplan, s ktorým som hovorila, mi tvrdil, že matriku stačí potom, že na prvý krát netreba :D No tak to som skoro odpadla :) Oni sa tam teraz menilo komplet osadenstvo, všetci kaplani a aj dekan, tak asi tiež sami nevedia, čo a ako. No v každom prípade sme tam boli minulý týždeň, matriku sme sfúkli a aj faru sme sfúkli, máme potvrdený kostol, aj čas. Akurát keď sa kaplan dozvedel, že priateľ nemá prijímanie, len krst, tak nám povedal, že nemožeme mať obrad s omšou a že potrebujeme dišpenz od biskupa - to už som fakt zírala jak teľa, pretože som bola presvedčená, že dišpenz je potreba len u nepokrstených. No chvíľku sme sa dohadovali a potom teda, že zavolá biskupovi a dá nám vedieť. Cirkus na tretiu, fakt. Čo sa týka šiat, tak som bola vybrať tu v Brne. Kľudne ti stačí ísť po novom roku, to budú mať všade nové kolekcie. Alebo možeš začať vyberať už teraz. Ako len chceš :)
Odpovedať
Profilova fotka
Fuu, tak to som teda zvedava co povie farar nam :-), saty pojdem pozrieť niekedy v januari :-D už sa neviem dockat. Pozeram akurat, že si si dala vyrobiť topanocky :-) nad tým som premyslala aj ja, lebo na mna zohnat topanku je problem :-( z coho mam najvacsi strach. Ako to prebiehalo? Mozes im dat obrazok, alebo len z ich predpisaných vzorov si musis vybrat, co to stojí =-)?
Odpovedať
@lienka9488 No ešte nemám v ruke výsledok, tak dúfam, že to nezakríknem, ale zatiaľ som s nimi veľmi spokojná. Majú obrovské množstvo modelov na stránkach a tiež im možeš poslať obrázok, že ako si to predstavuješ. Tiež si možeš navymýsľat rozne farebné kombinácie, no proste čo ti napadne. Na základe toho, ako si tú topánku posladáš (tvar paty, výška podpatku, farebné kombinácie, zapínanie), ti oni pošlú fotku, že ako bude vyzerať. Ja som si nechala nakresliť asi tri varianty, kým som sa rozhodla. A nakoniec som šla do tých najjednoduchších, mám celkom dosť zdobené šaty, tak topánky nech to trošku vyvážia. Potom im pošleš rozmer dĺžky chodidla, akú veľkosť nosíš bežne, zaplatíš polovicu sumy ako zálohu a oni zadajú topánky do výroby. Tá trvá asi 20-25 dní. Potom ti topánky pošlú a keď budú sedieť, perfekt, zaplatíš zvyšok. Keď sedieť nebudú, tak im ich vrátiš a oni ich budú upravovať tak dlho, kým nebudeš spokojná - aspoň tak píšu na stránkach :) Moj model stojí 1850,- a ešte som si priplatila za úpravu ProComfort, aby som v nich vydržala čo najdhlšie, takže celková suma bude niečo málo cez 2000,- Držím palce s farárom i šatami, určite napíš, ako si dopadla :)
Odpovedať
@lienka9488 len doplním, že tých 2000,- myslím českých korún, nie eur :)))
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Mala ste niektorá svadbu v hoteli preveza?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?