Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • Kocky poradite mi surne dobru kadernicku/kadernika a vizazistku v SNV? Dakujem!

• @kika119  Dobrá vizážistka je pani Alenka Solárová, má kozmetický salon v hoteli Centrum. Ja som krajší make-up nevidela ani nemala ako práve od nej. Bola som veľmi milo prekvapená 🙂
    Kaderníctvo by som ti odporučila v Sintre- Majka Mačupová..Dievčatá majú šikovné ručičky. Je možnosť prísť aj na skúšku..Určite tiež odporúčam 🙂

• Ahojte neviete kto z okolia chodi čepčit nevesty a kolko beru za to , ja som z okolia SNV

• Sponzor fóra
  • ahojte.čitam si tu čítam, co vsetko uz vybavujete.a uz aj ja mam za vas stres. ja mam sice este cas, ale chceli sme objednat hudbu, kameru a fotografa. Vela ludi tu spomina hudobnu skupinu Jasper. Chcela by som vediet aka je ich cena, pripadne akú maju cenu oproti inym kapelam. Prosim poslat info na michalhudak1@gmail.com. Drzte sa baby 😉

• Jasper beru okolo 300€, su vinikajuci , no len neviem ze ci este hraju, lebo na tento rok su obsadeny aspon co ja viem do leta a potom uz sa chcu venovat inej skupine co ja viem najlepsie urobis ak zavolas ......a dohodnes sa ,

• @klaudy212  Ďakujem ti ..a nemáš nahodou na nich čislo? 🙂

• @kika119  ahojko,odporucam ti jedneho velmi dobreho kadernika,je to na Hviezdoslavovej ulici oproti strojarskej skole pri starom Ziu 🙂

• ahojte babenky,prosim vas,kde si zohnavate vyzdobu na auto v SNV ???? 😃 dakujem

• @gabca14  ahojte dievčatá ak potrebujete fotografa, napíšte mi 🙂

• @pipinka2730  ahoj, ja som mala výzdobu na aute zo svadobky JUVI, bola tam veľmi milá a ochotná slečna.

• @pipinka2730  skús svadobku JUVI v bráne na Letnej, kde je Zbrojnoš 🙂

• @adinka080  
    @baronessa  dakujem baby,budem vam verit a pojdem sa tam pozriet 🙂 dakujem 🙂

• @pipinka2730  vdaka za typ - prosim ta ako sa vola ten kadernik/salon? Dakujem!

• @kika119  http://www.hairstylist.sk/  fakt je to tam super,na moju svadbu ide tam cela rodina 😃

• @gabca14  , asi aj hej ,0910967471,0908889064 vyskusaj, , obsluhovala som na svadbe kde hrali su uzastny , ....

• Sponzor fóra
  • A neviete kto zo SNV alebo okolia chodi čepčiť nevesty?????

• @klaudy212  Dakujem ti 🙂. No s tým čepením ti ja neviem poradiť 😞

• @klaudy212  subor jamnican a beru min 150e, v cene je 10 ludi + zapozicanie kroja pre zenicha a nevestu

• nevesty, kt. ste mali svadbu v Hoteli Cingov...ako je to s casom?maju nejako stanoveny, alebo sa da dohodnut?

• @lumiro  ahojko,my sme tam volali min. rok v juni a uz mali obsadene na tento rok a na nas datum,tak kvoli tomu sme museli posuvaat termin 🙂

• @kika119  ahoj,kadernik Hair Stylist,oproti Strojnickej skoly 🙂

• @pipinka2730  ahoj myslela som do kolkej hod. rana moze byt svadobna hostina 🙂

• @lumiro  tak podla toho,ze kde to budete mat ci v kongresovej alebo v restike,ale ked nebudu mat nic v nedelu rano,tak do kedy chcete,to sa da dohodnut,my ideme mat v kongresovej ale nad tym som sa este nezamyslala 😃

• @klaudy212  folklorny subor čačina aj spevacky z fialy

• @ika84  a nevies kolko beru? 🙂

• ip

• ahojte neviete poradit nejaku dobru ludovu hudbu na svadbu dakujem 🙂

• @ella10  Ľudová hudba Furmani zo Spiš. Vlách..sú úplne super, bola som na viacerých svadbách, ba dokonca hrali aj na našej a vždy bola super zábava. Kontakt nájdeš na internete- furmani.sk. 🙂

• ahojte dievcata, aj ja som zo Spišskej 🙂 , ale svadba bude az o viac ako rok 😉

• Chcel by som sa spýtať, či mal niekto svadobnú hostinu v reštaurácii v hoteli preveza. Dajte mi prosím vedieť cez IP. Ďakujem.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov