Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • ahojte, neviete mi poradit nejaku dobru zivu hudbu, alebo DJ? dakujem 🙂

• @bona26 pozri sa na stránku hudba spiš tam maš dosť ponuk v okolí na živú kapelu. ja odporúčam Tino Ronet Crazy

• ahojte zvýšili sa mi bielo červené pierka ak by mal niekto záujem rada poskytnem

• Sponzor fóra
  • @katusa116 dakujem, si mila, ze si napisala... uz sme nasli 🙂

• Ahoj nevestičky, kde si si dali alebo budete dávať robiť svadobnú tortu?

• máte niektorá záujem fotografa zdarma?

• @sofimaciatko  ja mám kontakt na jednu super cukrárku, videla som torty od nej a boli prekrásne aj chuťovo super. Pozri jej prácu na : www.picasaweb.google.com/bonecka1
    Kontakt: 0907 328 463 a pani Záhradníková- je z Harichoviec 🙂

• @baronessa  super ďakujem, fakt že krásne torty

• @sofimaciatko @baronessa  tá ani robila tortu aj nám a bola perfektná ochutnať nedám ale vzhlad mrkni u mna v albu 😃

• @janabanana  nooo, vy ste mali fakt prekrásnu tortu. Pani cukrárka má zlaté ručičky 🙂

• @baronessa  a aká bola perfektná.... kvety sa jej topili musela ich robiť po nociach lebo bolo horuco a trvalo jej to cca 25 hodin ale bola skvelá.....

• ahojte..mate skusenost alebo ste poculi o djovi sakmar???

• @baronessa ake ma cenove ta pani Zahradnikova torty?nam by trebalo braskovi na krstiny a tu pozeram ze tie torty su krasne

• @meritka  noo, boli sme na oslave 50tky a mali tam taký väčší štvorec. Torta bola dosť ťažká, cca 3-4kg a vyšlo ich to 50€. Záleží od gramáže.

• @baronessa  dakujem

• Sponzor fóra
  • @meritka  ta pani v harichovciach je velmi draha....dnes je torta luxus......

• Nevesticky, ak ste z okolia Spisskej Novej Vsi tak Vas pozyvame na vystavu Svadba v hoteli Metropol uz tuto Nedelu 11.03.2012. Vystava zacina o 11 hod. Na vystave bude vystavovat aj nasa spolocnost, tak si mozete veci pozriet na zivo. Tesime sa na Vas. 🙂

• @rivalka  dakujem, ale nerozhodli sme sa nakoniec pre nu 🙂ale inu 🙂

• Ahojte dievcence. Neviete mi poradit nejaku salu pre 25- 30 ludi v snv , a super by bolo ak by mali okruhle stoly, lebo sonata je v nas termin 11.8. obsadena 😞

• @baronessa  a kolko tak cenovo vyjdu torty od pani boneckej..myslim svadobne..pretoze narodeninove sa mi zdali trosku drahsie oproti inym cukrarkam....dakujem

• @majinka33  pani Boneckú nepoznám...

• @baronessa  ved tie fotky z picassawebu su od pani boneckej nie?x

• @majinka33  nie, od pani Zahradnikovej 🙂 Neviem, kolko berie za svad.torty. Ale skús sa opýtať janabanana, ona mala tortu od nej 🙂

• @pikolala  ahoj my budeme mat dj sakmara, bola som kamoske na svadbe a bol super 🙂

• @lumiro  dakujeeeeem pekne 🙂

• @pikolala AHOJ JA SOM SNV

• @malynostek  ahoj ja tiez 🙂...momentalne zijem v irsku 🙂

• @pikolala A KEDY MAS SVADBU

• 21.jula 2012

• @pikolala akde a v akom kostole

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<