Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 http://vimeo.com/27964528
Odpovedať
Profilova fotka
@janabanana kráááááááááááááááááááááááásne je to :))) blahozelam:))))) :-D
Odpovedať
@baronessa už ho mame rezervovaného :) dakujem
Odpovedať
@janabanana ahoj.... dzurmanvideo ?pozrela som zostrihy...kolko ste platili celkovo??? lebo mi poslal cenovu ponuku pyta 500 eur a teraz neviem či je to zo šetkym alebo sa doplaca za madomanž.prechadzku 40eur tam piše ,najlepšie momenty zo svadby 70 eur na 60min cd...atd...vieš mi povedat kolko a čo ste v tom mali zahrnute??? čingov je obsadeny tak ideme pozriet na floru maju volne na ten datum tak uvidime ,fotografa mam rezer. toho čo aj vy.....hudbu ešte nevieme a ohladom toho kameramana mi napiš.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@simonica123 super s tomášom budete spokojní....moje video má cca 3 hodiny, bol s námi od rána u mne na hotelu u manžela doma točit prípravy, pak klasika obrad pak sme sa šli fotit tak šel s námi, v sále stále bol nekomu v patách, večer na polnoc a kus pak odcházeli spolu s fotografom mezi jednou a druhou v podstate je ten zostrih prierez celým dnom, prochádzku sme mali behom fotenia. cena asi bola taká kebych vedela kde je moj planovaci svadobný diar povedala bych ti presne..... :-D pohladam a dam vediet.
Odpovedať
Profilova fotka
@janabanana kraaasne a stastne Vianoce :)))))
Odpovedať
@janabanana myslela som že on odchadza neskor..nie o 1....ved to ešte o 21 alebo 3 najlepšia zabava...ostane aj dlhšie ???keby som chcela....to je dst skoro keby šiel 1 preč...fotograf ok..ale kameraman nie.okk daj mi vediet papap
Odpovedať
Profilova fotka
@simonica123 myslim že sa da dohodnut však si s nim daj stretko a uvidíš
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja som zo Spišskej. Svadbu plánujeme síce až 23.3.2013 ale už teraz sa pomaličky pozeráme po nejakých veciach.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte....ja stale nemam fotografa a svadba je tu o necelych 5 mesiacov :( mate nejake dobre referencie? kameramana nechcem, len fotografa..ale chcem originalne a zaujimave fotky...poznate niekoho takeho? vopred vdaka
Odpovedať
@adka_misko ahoj, ja by som ti odporučila Tomáša Hudáčeka zo SNV, pozri www.plutofoto.estranky.sk :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@adka_misko ahoj, my sme mali Mayostudio,kamera aj fotograf,ale dá sa že chodia aj zvlášť každý sám,majú aj stranku a su aj na facebooku,my sme boli spokojní z ich prácou,možeš mrknúť foto ,aj prístup mali dobrý ,akurát čo bola chyba tak trošku dlhšie im trvalo pokiaľ nám vyrobili DVD:))
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam dievcata, oslovila som vsetkych, ktorych ste mi poradili :)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, mame zajednaneho super fotografa :) :) :) Dakujem vam vsetkym za odporucania, vyhral "matej vaclav photography" TESIIIIM :) :) :) :)
Odpovedať
kto mi poradi kde mi nám upiekli peknu svadobnu tortu ?????... a ako ste to riešili s menovkami na stoly...u nejakej firmy???dakujemm
Odpovedať
@simonica123 čo sa týka torty, to ti neviem poradiť..Ale menovky ti vytlačia podľa tvojich predstáv v BM Copycentre v SNV (bývalá banícka škola :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simonica123 my budeme mat tortu od p.Strakovej zo Švaboviec,,skus vyhladat fajnetorty - kamoska mala tortu od nej a vraj bola skvela, tak dúfam že neoľutujem x-)
Odpovedať
@simonica123 my sme mali z Cukrárne Cerny zo Smizian,urobili nam taku aku som chcela ,podla fotografie,bola aj chutna mnam:)
Odpovedať
@simonica123 my sme mali tiez z Fantazie zo Smizian. kukni na ich stranky, robia rozne druhy a typy a ked si donesies fotku, tak podla fotografie spravia. o tom ze torta chutila, stac povedat tolko, ze sme mali 5 poschodovu a na druhy den z nej nic nebolo ;-).
Odpovedať
vie mi niekto poradit stranku na krasne svad.oznamenia??? aj menovky ,vyzdoba bude vo fialovej ... dakujeeemmmm
Odpovedať
@spisiacka ahojjj tak mala si svadbu na flore????? lebo my mame tam tiež 11 augusta a tiež mam niečo do 100 ludi ale mam obavy že sa tam nepomestime...ak ste tam mali aj vy ...ako to dopadlo??? edakujem
Odpovedať
@simonica123 flora na 100 ludi - to bude tesne. ale da sa, no uz viacej sa nezmesti.
Odpovedať
@simonica123 a chces kupovat oznamenia aj menovky, ci si sama chces vyrobit? lebo viem o kocke, co robi oznamenia aj menovky a su krasne, nam robila.
Odpovedať
@simonica123 Ahoj ano mali sme tam svadbu a bolo super. Boli sme okolo 80 nakoniec a miesta bolo dost ale boli sme na sadbe tam kde bolo asi 130 ludi stoly boli aj v casti pred salou v tej restauracii. Cize ak im to nevychadza do saly tak davaju stoly aj von. Ale 100 ludi myslim do saly vojde. Stravu maju perfektnu aj velke porcie, rada sa k flore vraciam. Robili sme tam aj krstiny a chodime na vyrocia svadby tiez tam na veceru. Naozaj same skvele spomienky.
Odpovedať
@malajana nejak už len bude...nepoznam pekne miesto a velku salu pre tolko ludi a na dedine nechcem.
Odpovedať
@moniccca987 nie nie chcem kupit oznamenia ...po pripade objednat cez internet
Odpovedať
@spisiacka fuuu...tak možno do vtedy aj nám počet ludi pojde o niečo dole :-) uvidíme...do sálivšetko nevojde to mi je jsane niečo sadá aj do dej fahčiarskej miestonosti čo je pred sálou nejako to spojime ....ubidime.dakujem za infooo pekný den ;-)
Odpovedať
@spisiacka a nevadil Vám ten koberec pri tancovani???
Odpovedať
@simonica123 mne osobne nevadil. Vacsinou nevesty su v strede takze tak ci tak som bola na tom parkete stale ale komu sa smykalo na tej podlahe tak si prave pochvaloval ten koberec. Nepocula som ziadne staznosti a problemy s kobercom.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?