Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • @majkka28  no to by bolo tak pekne.... nedavame menovky, mame okruhle stoly a bolo by tam uz toho prilis vela, keby ze este menovky davame. Pred salu vyvesim tabulu, kto pri akom stole sedi a oni si uz posadaju ako chcu-aspon sa tak nikto neurazi,ak nahodou sa posadi chrbtom ku nam 🙂

• @moniccca987 A kde mate svadbu?

• @majkka28  v hoteli cingov, vy uz mate salu rezervovanu, ci este vyberate?

• Sponzor fóra
  • @majkka28  my sme davali vtakom malom vrecusku taky bombon ,cukrik to bolo akoze pre zeny a pre muzov taku malicku flasticku palenky (0,4 cl) a na tych flastickach sme si urobili vlastnu etiketu🙂

• @moniccca987 mame už rezervovanu salu v Odorine,budeme mať dosť ludi tak museli sme vyberat väčšiu salu..

• neviete mi poradiť nejaku dobru kaderničku a vizažistku so SNV?

• @majkka28  jaj no super potom 🙂 k tej vizazistke a kadernicke- ja mam dobre skusenosti s kadernickou v hypernove, no tu som citala, ze aj hore v madarase dobre cesu, aj v parkhoteli v meste, tam robia aj vizaz vraj dobru

• Baby, viete o nejakej dobrej huslistke/huslistovi, alebo klaviristovi, ktori by mi vedeli zahrat pesnicku na pochod v kostole?Alebo v rimsko katolickom kostole vedia pekne hrat?Ja som tam este nebola 🙂

• Ahojte baby, nemate na niekho kontakt kto by dokazal zaspievat Ave Mariu v kostole? Dakujem 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• ahojte.nevie niekto o niekom kto robi dekoracne vyrezavanie ovocia.?

• @majkka28  Super vizážistka je aj Alenka Solárová z hotela Centrum... 🙂 A čo sa týka kaderníctva odporúčam kaderníctvo v Sintre na Východe.. 🙂

• ahojte dievčence.nevie niekto kde zoženiem v SNV alebo okoli krabice na zákusky...

• @majkka28  v združenej na na ceste smerom na Západ 🙂

• @majkka28  v papierníctve..... ale viem že ponukaju aj cukrárne či pekárne co pečú, opýtaj sa ich možn ti rovno aj nabalia 😃 viem že to niektore tak robia

• Sponzor fóra
  • Ahojte, neviete mi niekto poradiť fakt dobrého DJ?

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ďakujem 🙂

• mal niekto kaderničku s KORA centrum v SNV?

• @majkka28 no ak myslíš p. Bendíkovú, tak som ju mala ja

• @iwka87  a bola si spokojna?

• @majkka28  ja som bola veľmi spokojná, učesala ma presne tak, ako som chcela a ešte bola ochotná prísť ku mne domov, takže som nemusela v sobotu behať od kaderníčky ku kozmetičky a cestovať domov, keďže nie som priamo zo SNV

• Ahojte 🙂 potrebovala by som kupit v SnV lietajuce lampiony...neviete kde by ich mohli mat? (potrebujem ich uz tuto sobotu!)

• @kamila.k.  zdá sa mi že JUVI SVADOBKA na letnej ulici ako je Zbrojnoš ich má...,skus isť tam...

• @kamila.k.  juvi má určite ja ich mám od tial 😃

• @majkka28
    @janabanana  baby dakujem za pomoc 🙂 uz som ich aj tak objedanala cez net, lebo som sa musela velmi rychlo rozhodnut 🙂 pekny den vam zelam 😎

• ahojte nevesticky,neviete mi poradit nejaku dobru kapelu?ale mala by mat maximalne troch/styroch clenov🙂 mame totiz mensiu salu..🙂

• @peha85 odpioručala by som ti skupinu Jasper z Jamnika su 4 mlady chalani ale hraju vynikajuco,alebo skupinu TINO z Domanoviec tiež su 4 chalani a hraju super,bola som s nimi na mnohych svadbach...ak budeš chcela čislo tak ti rada dám...

• @peha85  my sme mali Furmanov zo Spiš. Vlách, sú štyria, hrajú ľudovú hudbu a striedavo púšťajú cez aparatúru. My sme boli veľmi spokojní a aj všetci hostia. Urobili výbornú zábavu. Určite odporúčam. Pozri www.furmani.sk 🙂

• Ahojte ! fuj citim sa ako prvy den v skole... 🙂 som tu nova, pochadzam z okresu KK, ale zijem v zahranici. V Auguste 2012 planujeme svadbu - taku rozpravkovu 🙂))) chceli by sme vediet, ci niekde v okoli SN, LE, KK, PP je nejaky hrad, zamok, alebo nieco podobne, kde by sme mohli uskutocnit nas sen ??????

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂