Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
@majkka28 no to by bolo tak pekne.... nedavame menovky, mame okruhle stoly a bolo by tam uz toho prilis vela, keby ze este menovky davame. Pred salu vyvesim tabulu, kto pri akom stole sedi a oni si uz posadaju ako chcu-aspon sa tak nikto neurazi,ak nahodou sa posadi chrbtom ku nam :)
Odpovedať
@moniccca987 A kde mate svadbu?
Odpovedať
@majkka28 v hoteli cingov, vy uz mate salu rezervovanu, ci este vyberate?
Odpovedať
@majkka28 my sme davali vtakom malom vrecusku taky bombon ,cukrik to bolo akoze pre zeny a pre muzov taku malicku flasticku palenky (0,4 cl) a na tych flastickach sme si urobili vlastnu etiketu:)
Odpovedať
@moniccca987 mame už rezervovanu salu v Odorine,budeme mať dosť ludi tak museli sme vyberat väčšiu salu..
Odpovedať
neviete mi poradiť nejaku dobru kaderničku a vizažistku so SNV?
Odpovedať
@majkka28 jaj no super potom :) k tej vizazistke a kadernicke- ja mam dobre skusenosti s kadernickou v hypernove, no tu som citala, ze aj hore v madarase dobre cesu, aj v parkhoteli v meste, tam robia aj vizaz vraj dobru
Odpovedať
Baby, viete o nejakej dobrej huslistke/huslistovi, alebo klaviristovi, ktori by mi vedeli zahrat pesnicku na pochod v kostole?Alebo v rimsko katolickom kostole vedia pekne hrat?Ja som tam este nebola :-)
Odpovedať
Ahojte baby, nemate na niekho kontakt kto by dokazal zaspievat Ave Mariu v kostole? Dakujem :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte.nevie niekto o niekom kto robi dekoracne vyrezavanie ovocia.?
Odpovedať
@majkka28 Super vizážistka je aj Alenka Solárová z hotela Centrum... :-) A čo sa týka kaderníctva odporúčam kaderníctvo v Sintre na Východe.. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte dievčence.nevie niekto kde zoženiem v SNV alebo okoli krabice na zákusky...
Odpovedať
@majkka28 v združenej na na ceste smerom na Západ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majkka28 v papierníctve..... ale viem že ponukaju aj cukrárne či pekárne co pečú, opýtaj sa ich možn ti rovno aj nabalia :-D viem že to niektore tak robia
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, neviete mi niekto poradiť fakt dobrého DJ?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ďakujem :-)
Odpovedať
mal niekto kaderničku s KORA centrum v SNV?
Odpovedať
@majkka28 no ak myslíš p. Bendíkovú, tak som ju mala ja
Odpovedať
@iwka87 a bola si spokojna?
Odpovedať
@majkka28 ja som bola veľmi spokojná, učesala ma presne tak, ako som chcela a ešte bola ochotná prísť ku mne domov, takže som nemusela v sobotu behať od kaderníčky ku kozmetičky a cestovať domov, keďže nie som priamo zo SNV
Odpovedať
Ahojte :) potrebovala by som kupit v SnV lietajuce lampiony...neviete kde by ich mohli mat? (potrebujem ich uz tuto sobotu!)
Odpovedať
@kamila.k. zdá sa mi že JUVI SVADOBKA na letnej ulici ako je Zbrojnoš ich má...,skus isť tam...
Odpovedať
Profilova fotka
@kamila.k. juvi má určite ja ich mám od tial :-D
Odpovedať
@majkka28 @janabanana baby dakujem za pomoc :) uz som ich aj tak objedanala cez net, lebo som sa musela velmi rychlo rozhodnut :) pekny den vam zelam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky,neviete mi poradit nejaku dobru kapelu?ale mala by mat maximalne troch/styroch clenov:) mame totiz mensiu salu..:)
Odpovedať
@peha85 odpioručala by som ti skupinu Jasper z Jamnika su 4 mlady chalani ale hraju vynikajuco,alebo skupinu TINO z Domanoviec tiež su 4 chalani a hraju super,bola som s nimi na mnohych svadbach...ak budeš chcela čislo tak ti rada dám...
Odpovedať
@peha85 my sme mali Furmanov zo Spiš. Vlách, sú štyria, hrajú ľudovú hudbu a striedavo púšťajú cez aparatúru. My sme boli veľmi spokojní a aj všetci hostia. Urobili výbornú zábavu. Určite odporúčam. Pozri www.furmani.sk :)
Odpovedať
Ahojte ! fuj citim sa ako prvy den v skole... :-) som tu nova, pochadzam z okresu KK, ale zijem v zahranici. V Auguste 2012 planujeme svadbu - taku rozpravkovu :)))) chceli by sme vediet, ci niekde v okoli SN, LE, KK, PP je nejaky hrad, zamok, alebo nieco podobne, kde by sme mohli uskutocnit nas sen ??????
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?