Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mrka mali ste p. Grigera aj mi a si spokojna s dvd ja sa neviem dočkat aj ja ho len odporučam lebo na svadbe bol hrozne zlaty tak dufam že s DVD nesklame
Odpovedať
Profilova fotka
ivankaja tie krabice si musiš poskladat aj mi sme skaldali doma a odporučam tesne predtým než budete nakladat lebo sa otvaraju hlavne tie malé :-)
Odpovedať
Profilova fotka
antoniab ahoj,nas nekameroval pan Griger,lebo v ten den boli este 3 svadby,tak ma na to ludi. ale ten nas pan kameraman bol tiez zlaty. DVD je super,velmi sme spokojni. mas sa na co tesit. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, ja sa s vami na týždeň a pol lúčim a idem si užívať svadobnú cestu!!!! ;-) :-D :-D :-D Držím palčeky všetkým, čo budú mať najbližšie svadbu, aby sa vám to vydarilo a aby ste boli spokojné aspoň tak, ako som ja bola ;))) A užite si ten princeznovský pocit!!!!! x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mrka dakujem velmi sa teším tak dufam že to bude ok inak sa tiež s vami lučim vraciam sa do UK pekne do práce skončili sa medove týždne a všetkym prajem nech maju ten najkrajší den D ako sme mali my ;-)
Odpovedať
Pata31: ako ti závidím, jasné ,že v dobrom ale aj ja by som chcela ísť ale mne tá svadobná cesta nehrozí a ma to mrzí veľmi ale čo narobím, užite si to prajem Vám to ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky mala by som na vas dake dotazy..a budete mat daktora minutecku na mna tak napiste ;-) cez den nakukujem a inak ip furt ;-) diik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa, ahoj! Čo by si rada vedieť? Poradíme, posloužíme...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, mňa hodí... Bráško asi dačo omylom postláčal v mojom digitále a spravil mi fotky vo formáte vyššom ako 700MB - takže si ich nemožem hodiť do svadobného albumu... :-( Viac ako týždeň máme po a ja nič nemožem zdokumentovať, pretože, preto... BUEEE, BUEEE...
Odpovedať
Profilova fotka
Pardon, sú vo vyššom formáte, ako 700kb... Tie fotky...
Odpovedať
Profilova fotka
janoko foto sa da uravit na menši formát a potom to možeš sem hodit mne to robil brat ked som sem davala nejake foto do albumu priprav ja mám tiež po ale od fotografa foto nemám a na ostatních čo fotila rodina som málo rozmazane alebo v pozadi odchrbta atd. :-( ale určite niečo použitelne najdem aspon jednu dve :-| a ty nesmut dásato tak sa popytaj kto by ti to v pc upravil
Odpovedať
Profilova fotka
kocky pisnem vam to radsej tu..naj nepiseme toolko ip ;-) chcela som sa opytat na stav stadionu - skvaroveho, atletickeho...ak by bolo daake foto tak parada jak to tam vyzera...upravenost..ci je to bezne zamknute..ci je daka osoba kontaktna a tak uz mi tusim ivka pisala,..ze cukrazda v zoo nemfungieruje co je skoda bo peknaa bola :-N aspon taku si ju pamataaam a tak otazka je ci nefunguje...akoze zavrenaa z hygien. priicin...aalebo spadla a neni tam vobec tiez ak by bola daka reaalna picture..tak parada ;-) a nejak som z toho nevydedukovala..co zoo...open? not ;-) dikeesiik vopred za cokolvek ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
antoniab, aj moj milovaný manželík mi povedal, že sa to dá upraviť, mal by to vedieť, sa v tom trochu vyzná, tak dúfam, že sa zadarí a bude tu niečo aj odo mňa, lebo popísané okolo už mám, len mi to bez fotiek nezverejní. Ďakujem aj tebe za radu.. ;-)
Odpovedať
janoko, je to uplne jednoduche, aj cez windovs... ;-) a vobec nemas preco smutit, keby boli v mensej "velkosti" tak to by uz boli uplne nekvalitne... aj tak sa mi zda ze 700 je az moc malo... keby si si chcela z nich dat urobit nejaku vacsiu do ramiku... tak neviem neviem... ;-)
Odpovedať
ahojte, kde ste všetci?? už len jeden deň zajtrajšok nám zbehne veľmi rýchlo, ešte som celkom vkľude len neviem dokedy to vydržím :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivankaja,tak zajtra drzim palce,nech si to uzijete. budes hviezda dna!! :-D
Odpovedať
No uvidíme, som veľmi zvedavá a ďakujem veľmi pekne :-)
Odpovedať
Ivanka určite budeš hviezda. ;-) Nech vám dopadne všetko podľa predstáv
Odpovedať
Profilova fotka
ivankaja,blahozelam k manzelstvu. ako ste dopadli? x-)
Odpovedať
Ahooj mrka2, super bolo úžasne, nádherný deň proste všetko bolo skvelé, veľmi sme si to užili, akurát že to zbehlo veľmi veľmi rýchlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivankaja mala si krasne šatičky odkial ak to nieje tajomstvo a hostinu ste mali na flore? pekne fotky aj ked len od kamaratov to sa o mojich povedat nedá :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ivankaja - super fotky,riadna kocka si tam. blahozelam vam!!! antoniab - aj na tvoje foto som zvedava. :-D aj na janoko. ;-)
Odpovedať
ďakujem Vám , šaty som mala zo salónu Isabel čo je na zimnej strane pri zlatokove tak v bráne :-)
Odpovedať
Ivanka bola si kočka a výzdobu ste mali nádhernú, aj tortičku ;-) , teším sa aj na profi fotky. Kde ste sa boli fotiť?
Odpovedať
zuzu1111 boli sme sa fotiť v Markušovciach v kaštieli, tak na to som aj ja zvedavá, zajtra by mali byť fotky už sa tešíííííííííííím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate pekne rychlo foto ja si ešte počkam mi to dostaneme naraz aj s dvd ale hodim tam aspon foto od hosti iked nič moc :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky ahojte, prepáčte že som sa tak dlho neozvala ale nedalo sa, lebo raz mi zahaproval modem na net, potom pc ochorelo, potom zas moja malá princezná si vyžadovala moju pozornosť na 100 % a tak stále dokola. Ale najsamprv blahoželám všetkým novopečným manželkám, posledne to bola Ivanka. Takže ivanka všetko najlepšie, nakrajšie na spoločnej ceste životom, alias manželstvom ti praje Zuzka. Dúfam, že váš spoločný život bude prinajmenšom rovnako krásny ako vaša svadba. Aspoň čo môžem podľa fotečiek posúdiť. Ináč žienky koľko berie Alenka Dutková v salone nad Korzom za svadobné líčenie, svadobný účes a nechty? To by mi vedela povedať asi Paťka, len či už prišla zo svadobnej cestičky. A ešte mám problém, že za 10 dní mám svadbu ale nemám poriešené topánočky. Potrebujem 12 cm opätoček, veľkosť 36. Prešla som SNV krížom krážom ale takýto opätok som našla len pri veľkých číslach. Nepomôžete? Ak máte kúpim od vás a nemusia byť zrovna biele, môžu byť aj strieborné. dobre babenky, idem požehliť kým princezná sa nezobudi.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby to tu už nikto nechodí? Alebo ste sa už všetky povydávali a ste na svadobnej ceste? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
susana ja som tu ja pracujem svadobna cesta sa nekonala bohužial :-( janoko pridaš nejake foto som zvedavá ;-) baby koncom týždna budem mat dvd ale kumne dorazi až neskor ]-( a ako sa mate po vekom dni vášho života planujete niektora mimino ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, babenky!!! Vsetky vas zdravim oddychnuta po svadobnej ceste na Zakynthose :-) :-) Chcem najsamprv zablahozelat Ivanke, ozaj si bola krasna nevesticka, tak nech sa vam dari v spolocnom zivote, vela vela lasky a zdravicka :-) Susana - ja som platila za uces 700sk, zvysok neviem. Ale dala by som aj tisic v ten den, len aby som bola najvacsia hviezda ;-) :-D Antonia - normalne sa mi zda, akoby ten svadobny den bol uz hrozne davno, to asi kvol tej dovolenke, bo tam sme mali kopu krasnych zazitkov x-) a co sa tyka deti, tak to planujeme tak az za rok najskor, dufam, ze nam to pak vyjde 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?