Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
miesta sa casto pletu, co uz mas doma na svadbu? my sme dnes riesili hudbu, lebo drahy chce prvu pesnicku rychlejsiu, aby ma mohol vykrutit, nech sa toci sukna :-)
Odpovedať
no v podstate nemam nic len obrucky. Dnes mam troska cas tak asi pojdem pozriet do salonov aspon niektorych no uvidime ako to dopadne,.
Odpovedať
drzim Ti prsty, aby sa Ti zapacilo co najviac siat, chces biele alebo smotanove? v akej farbe chces vyzdobu saly?
Odpovedať
ahoj no uz to mam tak trosku za sebou to skusanie. Chcem v bielej. Mam v uvahe 2 saty ale jedne maju cez ruky tak spustene ramienka a dost mi to zavadza tak skor asi tie druhe. Ale maju na tyzden dostat este nejake saty tak tam pojdem este raz pozriet a poskusat a hlavne rezervovat. No vyzdobu saly chcem modru. To je moja farba.
Odpovedať
to je super, ked uz mas vybrate saty, ja som mala na sebe iba jedny svadobne saty a tie mi sadli, tak som nevahala a kupila ich ... uz som si kupila aj biele lodicky a strieborne sandalky k popolnocnym satam, inak zohnala som k tej torte aj original koc (trochu som sa s tym potrapila), tak s velkou pravdepodobnostou budeme mat tu rozpravkovu tortu, na nete je aj navod na nu, no kedze nemame original zamku, tak nemusim zhanat plastove palicky na vystuzenie ... teraz sa mozem zabavat uz len s bizuteriou, v Kosiciach som videla taku krasnu a take mnozstvo, ze o 2 tyzdne zasa budem v Kosiciach do vecera, kym si nieco vyberiem, drahy ma nastastie obrovsku trpezlivost, ja osobne by som kupila v prvom obchode a isla by som prec, s nim musim prejst vsetky obchody a az potom sa rozhodne
Odpovedať
tak vela stastia ja toto este neriesim teda bizuteriu
Odpovedať
dakujem, ja to riesim, kedze uz mame vsetko, tak dotahujem len drobnosti ... iba drahemu sa nejako nechce ist pozriet na jeho veci - vesta, kravata a ostatne :-) buduci tyzden este poriesim kolace a torty a hadam, najhorsie veci budu, vsetko potom mam obist 1-2 mesiace pred terminom a dohodnut uz vsetko na 100 %
Odpovedať
tak a uz mam saty zajednane. Som velmi spokojna este keby sa mi podarilo schudnut tak ako planujem bolo by to super.
Odpovedať
blahozelam, schudnut sa Ti urcite podari, mas este dost casu a okrem toho, ked sa otepli, tak clovek menej je a viac pije, cize by to mohlo byt jednoduchsie a lahsie, aspon u mna je to tak :-)
Odpovedať
No u mna nic nefunguje ja aj z vody priberiem.... ale snad sa podari svadba je dobra motivacia.... kedze budem stredobod pozornosti... a to ja teda vobec nemusim...
Odpovedať
tak sme na tom rovnako - ja tiez nemam rada, ked som stredom pozornosti, ale nevyhnem sa tomu ... jednoducho to musime zvladnut, uz ked bude zabava po vsetkych oficialnych veciach, potom uz bude dobre ...
Odpovedať
kocky mozem vam povedat ze v kostole to ani nebudete vnimat kedze mate vsetkych ludi za sebou..takze to prezijete..najhorise je cakanie na zenicha..ale ja som bola zavreta v izbe a este som zo stresu upratovala v izbe co som si myslela ze bude blbo vyzerat na kamere kedze ma dlhsie nechceli dat...vystriedali sa vsetky sesternice a este aj moja tehotna sestricka xi xi no bola ssranda a nakoniec som isla do chodby a nesiel do izby...on ale vysla som ja..takze tak.. :-) ale nebojte sa vsetko dopadne dobre..mozem vas uistit ez vsetci pocnuc kameramanom, hudobnikmi, personalom a ti vsetci sa budu alebo by mali snazit vyjst vam v ustrety..ja mam na kameramana a hudobnikov len same pozitiva..kameraman bol super a velmi ma ukludnil pocas celej svadby a aj pred nou..takze tak
Odpovedať
Článok sa načítava...
kikuska dakujem za povbudenie. Fakt najviac sa bojim a mysim ze najviac sa bude aj cas viect kym nepride... a kym nevyjdeme z bytu von. Potom si asi budem priat aby siel co najpomalsie... ale ten cas urcite spolupracovat nebude.... ;-(
Odpovedať
dakujem, ja sa najviac bojim obradu, ze tam nieco pokazim, my chceme mat zaciatok svadby bez odpytavania u nas, kedze obaja nemame radi take ceremonie a reci, drahy by ma mal prvykrat uvidiet v svadobnych satach az pred oltarom alebo pred kostolom, nasim sa to pozdava a aj z druhej strany sa to obislo bez odmietnutia, nebudeme presuvat vsetkych ludi hore-dole, ked sa to da urobit takto
Odpovedať
baby nebojte saaaaaaaaaaaaaaa!!!! ;-) Stres bude ten tyzden pred svadbou,ale v den "D" to opadne.Budete vnimat len toho svojho najmilsieho a najdrahsieho a hlavne to rychle zleti. Ako povedal moj svokor:"Rano som vstal a uz to islo ako lavina,ktora sa nedala zastavit." A nejake detaili nebudu v ten den podstatne. :-D
Odpovedať
ja to tiez takto chcem, ziadne ceremonie a komedie u nas doma. hostom povieme nech dojdu rovno pred kostol na danu hodinu a hotovo. my sa mozno predtym pojdeme este fotit, takze asi obaja rovno odtial do kostola dojdeme. Najviac sa bojim takych "samozvanych organizatorov", co stavaju brany alebo snury, ked vychadzaju mladomanzelia po obrade a pytaju si peniaze alebo alkohol za pustenie. tak nejakych ozranov teda zivit nemienim.
Odpovedať
tak u nasej strany sa povie, ze sa stretneme pred kostolom, myslim, ze druha strana to bude riesit aj tak autobusom, cize to je jedno, po obrade by nemali byt ziadne prekvapenia ... my sa pojdeme fotit az po prvej veceri, pretoze obe mamy boli proti tomu, aby ma drahy videl pred obradom
Odpovedať
tak ja to budem mat urcite zo vsetkymi ceremoniami. Teda dufam ze fakt nikto cudzi nebude davat nam rezat nejake dreva pri vychadzani z bytovky.... inak odpytavanie, cepenie, redovy a vsetko ostatne urcite bude. Teda dufam ze ten unos nevesty sa nezrealizuje to fakt nemusim...
Odpovedať
po obrade v kostole uz ostane vsetko tak, ako ma byt, unos predbezne nechceme, ak by niekto zo strany draheho mal taku snahu a nebude sa dat tomu zabranit, tak sme sa dohodli, ze odidem s bratom a mojou druzickou to jedneho podniku a on potom pride za nami
Odpovedať
Čaute baby ...ja únos tiež nechcem, podľa mňa je to zbytočná strata času a zbytočné vyhodenie peňazí........treba si užiť svoju zábavu, svoju svadbu, lebo tá noc nám "zbehne ako voda".........
Odpovedať
ahoj, ako vidim, je nas viac, ktore su proti unosu :-) uz mat len rozumnych svadobcanov, aby nas nechceli silou-mocou uniest ... my si chceme uzivat svadbu naplno, vytancovat sa, dokonca sa drahy dal nahovorit aj na tanecnu pred svadbou
Odpovedať
Ahoj martinasnv aj ja som drahého ukecala na tanečnú :-) Kde plánujete ísť? V SNV?
Odpovedať
Ahojte baby,ani mna moc unos neláka,ale nastávajuci na tom v podstate trvá,že je to tradícia,tak vás prosím o radu,kde sa dá v SNV uniest nevesta (mimo ZIO),aké máte skusenosti,alebo známi.Díky. :-|
Odpovedať
ahoj dzudzuna - nejaky maly podnik, kamaratka isla do byvaleho Charlieho alebo ma napada aj ICB, v Smizanoch je celkom dobry Ciky na unosy neviest
Odpovedať
No my budeme mať svadbu na Flóre a keby ma chceli uniesť, tak tiež neviem kam.....pretože určite bude svadba v Parku aj na Čingove a nechce sa mi trepať niekam do mesta...nie je to blbosť ten únos.....ja to nechcem, len presne niektorí budú na tom trvať........
Odpovedať
mna si uniesol zenich do izby,kde som sa prezliekla :-D podla mna je to strata casu a tiez penazi ,ale ked sa to niekomu paci,tak preco nie :-D
Odpovedať
my budeme mat svadbu na Cingove, takze pripadny unos bude do Cikyho - aj DJ tam vie hned dat nejaku rychlu ludovu hudbu, ked pridu svadobcania, co sa nam pozdava, ale zatial ziaden unos nechceme ... co sa tyka unosu do izby, tak to musime, lebo prezliect sa je nutne, nemozem byt celu noc v bielych satach :-)
Odpovedať
ved práve,ja si tiež myslím,že su to zbytočne vyhodené peniaze,ale mali sme kvoli tomu menšiu výmenu názorov :-S Vraj či nemáme v SNV nejaké bary,..slušné.Lenže ja tam nie som už dost dlhu dobu,odvtedy sa toho vela zmenilo,takže nemám ani "šajnu",kde by to bolo normálne.Do Zia sa mi moc nechce. :-( a ten bývalý Charlie a ICB je kde?ja chodím domov málo,takže... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ICB je v Kine Tatra ... a Charlie v Dome kultury ... vsade osadenstvo 15-17 rocnych ... 8-(
Odpovedať
no ja som tiez mimo SNV uz dlho a vobec to tam nepoznam a drahy uz vobec nie,kedze je z CR,takze asi aj preto unos nebol ;-) a budete mat niektora nejake svadobne hry? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?