Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • Zmrzlinka som velmi stastna ze sa budem vydavat zmenim si meno a popri vybavovani novych dokladoch im predlozim moj novy rodny list uz so spravnym rodnym cislom(teda aspo dufam) 🙂 a uz nech si robia oni s tym poriadky.

• ahojte baby! ja sálu rezervovanú nemám myslite že ešte niečo najdem na 5.6:2010? neviem sa rozhodnúť a nakoniec ani nič nenájdem. mala som kopu času a .... už je december a nemám nič. poraďte prosím ak je ešte niekde voľné

• katia: ja si myslim ze urcite. my sme nalsi miesto 4 tyzdne pred svadbou. a v 6 mesiaci akurat zacina sezona. tak sa mrkni na miesta ktore sa ti pacia a urcite nieco najdes.

• Sponzor fóra
  • katia asi najlepsie bude to co najrychlejsie rezervovat.Ja ked som bola v januari 2008 na Flore,tak mali dva volne terminy.Jeden v maji a druhy v oktobri.ALe zase v Metropole v tej mensej sale,tak mali terminov viac 😉

Drzim palce!

• katia, ja som bola zasa v novembri na družbe...a nemali ešte obsadené všetky termíny...aaa už tam majú k dispozícii aj návleky 😉

• Ahojte baby, netusite nahodou kde by som v SNV mohla zohnat kvalitne papiere (vzorovane, pripadne s leskom - nieco uplne jednoduche) na tlac svadobnych oznameni?

• anita
    Vola sa to vizitkovy papier a maju to v papiernictve 🙂

• dzula
    Odkial vies ze uz na Druzbe maju navleky? Od teba?

• hainy - áno návleky majú odo mňa 😉 takže ak by niektorá potrebovala ozvite sa 😉

• Ahoj dzula - tie návleky sú univerzálne, že sa dajú požičiať? Máš ich okolo 90 ks ?🙂

• bashena - napísala som ti IP 🙂

• hainy na druzbe maju navleky ale iba pri hlavnom stole ostatne stolicky maju aspon rovnake-mala som tam svadbu.

• tina...ale už od nového roku budú mať návleky aj na všetky ostatné stoličky...😉

• ahojky dzula, hladam pre kamosku, ktora je momentalne v Taliansku a nema internet nejake info ohladne svadby, chcem sa spytat na navleky poziciavas? Ak mozes daj mi na IP za kolko a aky pocet mas k dispozicii, mas k tomu aj masle? potrebovali by sme ich na jul 2010, a robis aj vyzdobu, ci to si nevesta musi zabezpecit sama? dik za info

• altibenka - poslala som ti IP 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte kocky,
    viete mi dat tip na dobru kozmeticku v SNV /jemne a decentne licenie, avsak nie nevyrazne-mam okuliare/, zijem totiz v KE a tu chodim aj ku kozmeticke, avsak svadba bude v SNV a tym padom potrebujem nejaku inu...
    h.a.i.n.y dakujem ti za tip, zohnala som krasne papiere v kreativnych potrebach na letnej strane vo vybornych cenach - mame totiz otvaracie oznamenie a potrebovala som obojstrannu potlac, co je pri beznom vizitkovom papieri trosicku problem...

• anita: ked budes mat na svadbe okuliare mozes si dovolit vyrazne licenie oci. okuliare to velmi zjemnuju. nosievam tiez okuliare, na svadbe som ich ale nemala.

• ahojte dievčata chcem sa spýtať na hotel metropol neviete ako to tam chodí? a čo fotografa koho máte

• Skôr odporúčam hotel Flóra na Čingove.
    Fotografa pošlem cez IP.

• cute kočky chcem sa opytat ci nepoznate dobreho dj na svadbu. budem velmi rada ked mi poslete kontakt dakujem

• Ahoj kočky, tak som sa konečne zaregistrovala, svadbu mám 4.9.2010 v Le v Levočskom dome, aj catering je odtiaľ. Mali ste tam niektorá svadbu? My budeme mat cca 130 ľudí, tak sa tam hádam popcháme.

• katusa116: mame rezervovany metropol, hotel flora je sice uzasny - je tam vsetko nove, ale je tam zla akustika...Mali sme uz viacero rodinnych akcii a svadieb v metropole a boli sme po vsetkych strankach velmi spokojni...Flora mi pride dost neosobna aj kvoli vysokym stropom...Je potrebne si pozriet oba a zhodnotit plusy/minusy na zaklade toho co poskytuju, co je v cene a na zaklade osobnych dojmov...

• ahojte kočky, nejaké dobre kvetinárstvo v SNV?

• maskalinka dobre kvetinarstvo je v Smizanoch pri podjazde.Je to aj aranzersky salon.Ja som mala odtial kyticu a bola som velmi spokojna 🙂

• a cenovo ako?

• doloresa ja som bola 2x na svadbe v levocaku a bolo super.. jedlo, miestnost, vyzdoba.. takze si si dobre vybrala..

• makalinka: ja som mala kyticu aj kvety na vyzdobu z kvetinarstva v smizanoch na namesti a tiez som bola spokojna. dokonca aj cenovo ma prekvapili 😉. ale cenu neviem porovnat s kvetinarstvami v spiskej.

• a počuli ste aj o kongresovej sale v metropole ako to tam je? bude nas dosť tak hladam niečo väčšie a reduta je obsadena uplne na cely rok a nie to ešte na moj termin

• baby, ak este len uvazujete nad satkami - ja som presla poprad + kezmarok a s najvacsou ochotou a krasnymi satkami som sa stretla v salone jasmin v snv - satky mam aj rezervovane 🙂

• Ahojte baby, ja mam svadbu na flore, saty mam rezervovane v salone Jasmin. kameru a hudbu tiez uz mame. 🙂

Katusa116: a skusala si hotel cingov?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o autentickú umelecko - dokumentárnu fotografiu vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej reportáži.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov