Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ahojte nevesty, akych ste mali/ budete mat fotografov? Nemohli by ste mi dat nejake tipy? Piste do IP.. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
my budeme mať peťa hederu z popradu, ked si do, stránku má tatrafoto eu , má tam pekné fotky, mne sa páči jeho robota ale to každý musí zvážiť sám ;-)
Odpovedať
Tak nevesty, tu je ale mrtvo... =-) Ako vam pokracuju pripravy? Chcela by som sa opytat, robila alebo bude robit, niektorej z vas vyzdobu a kyticu p.Skarupova? Boli ste spokojne? A neviete kolko dopredu je potrebne ju kontaktovat? Dakujem.
Odpovedať
beronsche ja som sa u pani škarupovej zahlásila prvý krát niekedy v marci. povedala že je to v pohode, lebo že beztak dokážu urobiť 4 svadby za jeden deň. takže myslím že tak pol roka dopredu je tak akurát ;-) možno by v pohode stačilo aj neskôr
Odpovedať
tebe uplne stačí ked jej zavoláš po novom roku, to už bude mať aj nový diar na rok 2011 :-D
Odpovedať
ahojte, neviete mi poradit kde sa robi v snv gravirovanie na svadobne pohare??? Vdaka. ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Viete mi este niekto poradit kde by bolo sa ist lepsie fotit ci na sp. hrad alebo do markusoviec?????
Odpovedať
A este co by som mohla dat do vrecusok na redovy????
Odpovedať
Ja davam po redovom mandle v cukre, zabalene do tylu a nejako to ozdobim.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali sviecky v tvare srdiecka, gelove vonajuce
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ivca333: kamoska mala tiez vrcuska na redovom a davala tam dukatiky. lubilo sa jej ze sa lesknu, mala zlate a aj strieborne. kamos zase mal ze davali hostom (nie na redovom, iba tak) mandle v cokolade, boli v tmavej a aj v svetlej cokolade.
Odpovedať
ivca, ja by som brala Spissky hrad - vlastne tam sa aj planujeme fotit ;-) . Aj nas fotograf povedal, ze sp.hrad je velmi fotogenicky... :-D Ale na druhej strane, ak bude prsat, tak su lepsie Markusovce... Musis sa dobredu objednat? Plati sa za to? petra, kocika ti dobre radi: nedaj sa!! Reklamujte to video. Mali ste nejaku zmluvu? Co vsetko v nej bolo uvedene? Bab,y neviete o dobrej kadernicke a vizazistke v Spisskej? Prosim poradte...
Odpovedať
Ahoj dievčatá, ani si neviete predstaviť akú mám radosť že existuje takáto stránka. Tak sa tu pomaličky rozhliadam a snažím sa vyriešiť taký náš problém, nevieme sa rozhodnúť pre hudbu, či živú alebo DJ. Prosím vás napíšte mi vaše odporúčania, prípadne aj kontakty na "zabávačov" čo poznáte. Vééééľmi mi pomôžete, ďakujem
Odpovedať
iglowka mala by si sa s týmto poponáhľať, vidím že máme rovnaký termín svadby a nechcem ťa strašiť, ale už toho veľa volného asi nebude. a kde máte vlastne svadbu? čo sa týka ešte tej hudby tak my máme živú hudbu, hudobá skupina Alfa z popradu, kamoška mala skupinu neon plus zo spišskej a boli dobrí, všetcí sa zabávali, sú to dvaja páni, tak ak chceš môžem ti zohnať kontakt ;-)
Odpovedať
:-) lucka06 dakujem, poprosila by som ta o ten kontakt, mam tu este 2 skupiny co mi odporucila kamaratka, jedna sa vola RELAX a druha TINO, zajtra im idem volat tak uvidim co sa dozviem. Inac mi mame obrad na Marianskej Hore v Levoci a oslavy v Preveze. Ako idu vase pripravy? My sme akosi so vsetkym pozadu :-( ..ako vzdy :-N
Odpovedať
Ahoj iglowka,ja som bola na svadne kde hrali TINO a pačili sa mi ,bolo to ale pred 2 rokmi tak dúfam,že sa nezmenilli:)
Odpovedať
Ahojte baby. Neviem ci budete vediet ale chcela by som sa opytat ci nepoznate skupinu kde su dvaja clenovia - jedna zena a jeden muz. Je to ziva hudba .. neviem ako sa volaju. Neviete mi pomoct?
Odpovedať
Ahojte, mate niektora skusenosti s hotelom Cingov? Dnes som sa tam bola pytat a nemam velmi dobry dojem z prevadzkara... Dakujem za kazdy nazor!!!
Odpovedať
Ahoj beronesche. My budeme mat svadbu v hoteli cingov. zatial co sa dohadovania tíka tak uplne v pohode, jednali sme priamo s majitelom. Po svadbe ti mozem povedat ako som bola spokojna...
Odpovedať
Ahoj beronsche ... ja som sa vydavala pred troma tyzdnami a hostinu sme mali na Cingove, dole v restauracii. Neviem s kym si hovorila, my sme vsetko vybavovali rovno s majitelom - nakolko obaja, aj ja aj manzel, zijeme mimo SR, tak to povacsine bolo na dialku a nebol najmensi problem. Okrem hostiny sme u nich mali ubytovanych este aj 30 hosti a cely personal nam vychadzal v ustrety. Takze ak chces riesit svadbu, urcite priamo s majitelom - moze sa ti zdat na zaciatok kus flegmos :-), ale je uplne v pohode, mily a hlavne vybavil a zariadil vsetko pre nasu spokojnost :-)
Odpovedať
@ ivca333 -> my sme sa boli fotit na Spisskom hrade .... tiez som tu to rozoberala s babami pred svadbou, ci Markusovce, ci hrad .. a si vravim -> co viac vystihuje Spissku? Samozrejme vyhral hrad :-) ... My sme mali "luxusnych" 34 stupnov, na oblohe ani mracika a v tych desatkilovych satach som bojovala statocne ... mali sme vsak skveleho fotografa, ktory by rozosmial snad aj mrtveho a s nim to prebehlo uplne hladko -> foteni sme boli von, ako aj dnu (muciaren, dobova izba,...) ... Zaroven po ceste naspat z hradu sme este parkrat zastavovali, fotografovmu oku neuslo pole s obilim, dalsie pole so slamennymi valmi, atd .... takze tych miest na foletenie sme mali viac nez sme povodne planovali ... preto odporucam vyhradit si na fotenie vela casu (minimalne tri, ak chcete ist na hrad, predsa je to len kus cesty)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kocky, neviete mi nahodou poradit, kde sa da v Spisskej, popripade okoli urobit svadba asi pre 130 hosti? Vopred dakujem za rady. Beronsche, minuly vikend som bola na svadbe v hoteli Cingov a pozdavalo sa mi to tam. Velmi pekna miestnost, obsluha v pohode (mohli by sice byt trosicku viac privetivejsi), jedlo bolo fakt chutne a kava neuveritelne dobra ;-) . Jedine co trosku vadilo bola horucava. Je tam nizky strop a trosku zle sa to vetralo.
Odpovedať
hamca: urcite v kongreske mestkeho divadla v Levoci, alebo aj v gastrodome v Levoci...potom este ma napada reduta v SNV...
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem kamila.k za radu. A mate niektora osobne skusenosti s Redutou? je cena primerana sluzbam, ktore ponukaju?
Odpovedať
hamca, to ma prekvapuje, ze v hoteli Cingov bolo horuco, pretoze tam maju klimatizaciu - teda ak to bolo v kongresovej sale. A o kolkej sa svadba skoncila? Vraj by sme museli do pol 4 vypadnut.... Baby, nemozem si pomoct, ale sa mi nezda, ze sa v tom hoteli Cingov musi platit cela suma vopred, az potom je mozne miestnost rezervovat... S tym som sa este nestretla... hamca, mne sa zvysil pocet hosti a tak vazne rozmyslam nad jedalnou v SEZ Krompachy - kapacita okolo 140 ludi, cena dobra (za miestnost sa neplati, stravna jednotka do 550 Sk) a dobra aranzerka to tam zmeni na nepoznanie... Nasla som len tieto fotky, ale videla som aj krajsiu vyzdobu: http://picasaweb.google.com/aranzersk... http://picasaweb.google.com/aranzersk... http://picasaweb.google.com/aranzersk...
Odpovedať
Profilova fotka
no svadba bola v kongresovej sale v hoteli Cingov, ale mozno mali pokazenu klimu, alebo jednoducho setrili 8-) , lebo okna boli dokoran pootvarane, no i tak sa v sale vzduch nehybal. No neviem, do kedy bolo treba salu opustit, ale tak okolo tretej sa to zacinalo rozpadat, takze o pol stvtej tam uz tusim nikto nebol, ale vidi sa mi dost hlupe diktovat, kedy ma zabava skoncit. A divne sa mi vidi aj platit celu salu dopredu :-o A k tomu SEZu, dakujem za dobre fotky, budem mat co ukazat buducej svokre...pretoze povodne sme uvazovali o SEZe, ale minule prisla svokra s tym, ze ci si nechceme radsej priplatit a mat to v nejakom hoteli, no mne sa to vidia zbytocne vyhodene peniaze. ale aby bol pokoj, tak som sa zacala obzerat po niecom viac "nobl", ale stale dufam, ze presvedcim vsetkych na SEZ. A len tak mimochodom, prave sa jedalen v SEZe rekonstruuje! Teda aj to mi dava nadej, ze svokra ten SEZ schvali :-D
Odpovedať
ahojte nevesticky..nema niektora z Vas zaujem o kupu svadobnych siat ?..piste mi prosim do IP dakujem :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?