Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky a co jaroslav dzurman co se týče videa??? nejaké skušenosti??
Odpovedať
@ lucckaa: hladas zivu ci "dj-ovsku" muziku? Ja som na tej svojej mala odcepcovaci ludovy subor z Jamnika, asi 20 ludi na cca hodinu a pol, ktori urobili riadnu zabavu s huslami a podobnymi prenosnymi nastrojmi a zaroven na celu svadbu DJ-a, bez ktoreho by to nebolo ono :-) Predsa len, zabavat sa celu svadbu iba na ludovku asi nie je pre kazdeho :-) Co sa teda tyka hudby, mali sme DJ Bennyho, preposielam link na jeho "mojasvadba"-stranku s referenciami ...: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... ... je tam aj ta moja a aj tu ho mozem len vychvalit, absolutna spokojnost :-) Baby, strasne vam zavidim, ze to mate este pred sebou, keby som mohla, zopaknem hned teraz ... :-))
Odpovedať
Profilova fotka
Devčata co všetky likvidujete tu bílou nadílku??? je tu nejak ticho.... potrebujem poradit která kapela z okolí má zpeváka aj zpevačku??? pokoušela som sa kontaktovať ronet a ďalej som bezradná naviac ani ujo Google mi moc nepomohol....
Odpovedať
baby,dakujem za rady urcite vyzkusam vase tipy............... :-) a co satky,ako ste na tom?Ja sa chystam na buduci tyzden,tak sa velmi tesim :-)
Odpovedať
ahojte babenky tak co ako sa vam dari? Inac dufam, ze pri vybavovackach ohladom svadby ste nezabudli na mikulasa? ja som zatial spokojna vsetko ide ako ma. pomaly sa riesa vsetky potrebne veci okolo svadby. podarilo sa mi kupit uz aj saty aj jedny aj druhe tak som spokojna. Este nam treba oblek a take prkotinky. Oznamka ale aspon navrh uz je uz len sa ujistit o case svadby a tiez by sa mohli vytlacit. A kolace mi este treba, krizik, niejake pohodlne topanocky na tancovanie a kvety a zda sa ze to bude uz vsetko. Uz to len doladit napisat texty starejsiemu a trosku ludom povedat co a ako si predstavujem co sa tyka popolnoci. ;-)
Odpovedať
Ahoj Andrea keby máte svadbu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Andrea koukám ty si dievča šikovné. já mám zatial len hudbu kameru a foto... jo a sálu a matriku kam musim ješte doniesť papiere z čiech. jinak se chystám na šatky ale nejak se s kámoškou nemožeme chytit :-D
Odpovedať
Baby, nebudete mat niektora svadbu v hotely Preveza v SNV? Alebo neviete aspon, ake su tam svadby? Vraj je to tam prerobene a velmi pekne...
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche áno v preveze je to vynovené..chodíme tam robiť výzdobu sem-tam..:-) robia tam svadby zhruba na 50-60 ľudí... prikladám fotky..aaale viac menej tam je vidieť iba stoly... potom hneď vedľa je tanečný parket..:)
Odpovedať
@dzula - vazne len pre 50-60 ludi? Ja som pocula, ze kapacita je 120.... Voslo by tam tolko ludi? A vraj je na zemi koberec... na buduci tyzden sa tam chystam, tak uvidime.. Inak krasna vyzdoba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche nooo veď uvidíš čo ti povedia...toto je v reštaurácii - možno majú ešte nejakú inú miestnosť..ale neviem... .. aa čo sa týka výzdoby ďakujem...keby si potrebovala tak sa ozvi..:-) sme na Letnej - JUVI
Odpovedať
Profilova fotka
dievčata, kam na šaty??? kde v spišskej majú výber na malé nevesty??? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@janabanana ja odporúčam salón jasmin, na letnej v snv...krásny výber šiat a veľmi milá a ochotná obsluha. Prešla som toho viac ale tam som si vybrala :)
Odpovedať
Profilova fotka
joj tak som sa tešila že pojdem s kamoškou vo štvrtok mrknúť šatky a asi nestíháme.... no co práca šlahtí 8-(
Odpovedať
Dievčata vy tu všetky už všetko riešite na svadbu a ja som stale nejaka bribrzdená:))a mám svadbu v juli:)))))))))))))))))))))....asi musím vziať z vás príklad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@meritka já som riešila len tie veci na ktorých mi ozaj záleželo ako hudba foto a kamera a sála kedže mám pomerne velkou svadbu a elkých sál je málo.... neboj dá sa to zvládnout i pomerne rýchlo, len záleží od toho čo chceš... :-D
Odpovedať
@meritka svadbicka sa da naplanovat aj za mesiac ;-). ale ako pisala visie janabana zalezi od toho ci mas vyhliadnych nejakych dodavatelov - ako miesto, hudba a tak... tak tych je casto potreba rezervovat skor. my sme nemali nic a za mesiac sme mali vsetko ;-). no a svadbicka bola super.
Odpovedať
@ssyssa13 ahoj moja, poradis mi ja mam teraz dilemu lebo mame zatial zajednanych kameramana aj fotografa z Ke ale neni som spokojna z fotkami a potom som dostala iny tip od Ba a cena vyjde celkom dobra a tych ktorych si spominala su dobri??a kolko stoja a nejake ukazky alebo fotecky. Dakujem za radu:)
Odpovedať
@janabanana Ja som si tiez vybrala v salone Jasmin ;-) A ma tam kraaasne satky :-)
Odpovedať
@janabanana A kde budete mat svadobnu hostinu?
Odpovedať
Katka ak možem odporučiť tak hudobná skupina DECENT je pecka skus ich včas kontaktovat, a to že su univerzalny je asi aj o tom že hraju po celom slovensku.
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y hostina bude v hoteli čingov. No uvidime snad buduci týždeň mi s kámoškou vyjde čas aspoň na nakouknutie d salonov v spišskej
Odpovedať
@janabanana Aj my tam budeme mat svadbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y koukám že já ale dřív. jakou tam plánuješ výzdobu????
Odpovedať
@janabanana Rezervovala som si pani Skurupovu zo Smizian. Ze vraj je dobra a ma aj prijatelne ceny a robi kraaasnu vyzdobu :-) A co viac napisat? :-) Tak necham to asi na nu po spolocnej dohode samozrejme. A ty budes mat aku vyzdobu? Kto ti ju bude robit?
Odpovedať
Profilova fotka
joj to ešte neviem, mám číslo na nejakou paní čo nám odporučili v hotelu ale ešte neviem koho oslovim. já si hlavne lámem hlavu s barvou.
Odpovedať
ano salon Jasmin ma velmi pekne satky,citala som v nosceku,ze od januara sa otvara v SNV svadobne studiu EL,tak pojdem mrknut aj tam.
Odpovedať
Profilova fotka
@dannkaa heeej kdy kde??? také veci sa musia hlásiť
Odpovedať
ahoj janabanana,otvara sa 10.januara,ale neviem presne kde,to bude v januarovem nosceku.tak som zvedava,pojdem mrknut :-)).......
Odpovedať
Profilova fotka
@dannkaa joj keby že si vzpomeneš daj vedieť lebo keď sa ku letákom dostane moj nastávajúcí skor nez já tak si neškrtnu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?