Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom super.. lebo mi každy hovori.. že to len chlapi chodia.. a prečo by sme mali byť my žienky ukrátené?? nie?? ja chcem isť na chatu,, 14.8- 6.8 Ostrý Grúň, len neviem či to vyjde. lebo kazdy sa nevie prispôsobit.. alebo maju plany :-( tak uvidime.. ale hrozne rada by som isla :-D 8-) :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj..silvia nezavidim ti :-N . ja som sa tak strasne tesila na svoju svadbu, ale uz prichadza prva nervozita. mam pocit, ze este toho strasne vela chcem stihnut :-N
Odpovedať
ja som sa povodne tiež chcela lúčiť so slobodou na chate, ale s tým prispôsobením sa všetkých je to fakt ťažké hlavne teraz v lete keď sú všetci rozplietaní tak som povedala termín a kto príde príde kto nie tak nie...
Odpovedať
ja neplanujem rozlucku so slobodou, aj ked ten stripter ako prekvapenie, by potesil :-) Vsetky baby, kt. ste do toho dnes vhupli, prajem vam vela lasky v manzelskom zivote a dufam, ze sa podelite o zazitky :-)
Odpovedať
aj ja som zvedavá :-D
Odpovedať
no tak to som asi jedina, ktora to s rozluckami mozno aj prehnala :D mala som 3 rozlucky so slobodou, kedze mam vela kamosiek na roznych miestach..jednu som mala v skole kde studujem v cechach..tam mi baby spravili taku rozlucku..ze mi spoluziaci spravili striptiz, riadne sme sa zabavili, bolo nas tam tak 20..potom som mala s kamoskami zo strednej, to bolo tiez super, kedze sa vidime malo a som rada, ze si nasli na mna cas..a stretli sa kvoli mne. A este s 2 mojimi najlepsimi kamoskami doma..tak myslim, ze som sa poriadne rozlucila so slobodou..az mam niekedy pocit..ze ktovie ci sa aj vydam, ked sa tolko lucim :D ale nie..dufam, ze to bude vsetko v poriadku najblizsie 2 tyzdne..ved uz vlastne iba 12 dni :) nejako mi to nezapina..este stale nemam menovky hotove a nejake veci vybavene..no tie co to uz mate za sebou..dufam, ze ste mali super svadbu a prajem vam vsetko len to najlepsie na spolocnej ceste zivotom ;)
Odpovedať
beteva: aspoň máš na čo spomínať :-D
Odpovedať
ahojte, už mám po... :-) :-) :-) bolo vážne super... neskôr popíšem viac a dodám foto :)
Odpovedať
silvia gratulujem k novemu zivotu. Ja to uz mam za par....
Odpovedať
ahojte...som nervozna ked to tu citam... este nemam menovky,vignety na vysluzkove flasky,potahanu hudbu,kedze bude vlastna,kyticu a kyticu na auto...a bojim sa ze to nestiham....ach jaj...moj priatel je sice flegmos a aj ja som bola doteraz,aale uz to na mna prichadza...ssom zvedava co budem robit v ten den....prajem vela stastia nevesticky aj na svadbe aj v celom zivote...
Odpovedať
Profilova fotka
eternity som sa zasmiala. ja asi nemam tak 3x viac veci ako ty :-D . ale tiez uz stresujem.
Odpovedať
stresy moc nemám, len trošilinka mám strach, či všetko stihnem, dovtedy kým príde pre mňa drahý (už 2x sa mi snívalo, že prišiel a nebola som učesaná alebo namaľovaná, alebo, že som zaspala.... asi som blbá...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mne sa tiez raz snivalo, ze som nemala nic pripravene na svadbu, ani saty. to bol horor :-D a raz sa mi snivalo zase, ze sme sa celu svadbu fotili kdesi a ja som na hostine vobec nebola, tak mi to bolo potom luto :-D . Dufam, ze to nic neznamena
Odpovedať
tiez som mala uz kadejake sny ze nestiham sa vratit od kadernicky potom zasa sme prisli o salu neskor o hudbu... raz som saty nemala.... ono to asi vsetko s tym suvisi ze nad tym denno denne rozmyslame.... ale uz to mame ozaj kratko a potom si vydychneme... konecne
Odpovedať
mne sa zatial nic nesniva a tiez chcem aby uz bolo po tom a stresy opadli. Navyse moj drahy ochorel, ma nadchu a lezi s teplotou v posteli a ja sa citim tiez dost vycerpana... svadba je o 10 dni tak musim bojovat sama...dnes som vybavila konecne tortu, kvety+pierka pre zenicha a otcov, este menu doladujeme. V aprili mi poslali predbeznu cenu za brav.rezen so salatom 8,60 tak sme to chceli zmenit na kuraci (je to jemnejsie maso, menej slachovite a predpokladali sme ze je to aj lacnejsie...) Pri osobnej konzultacii vravela pani ze zisti cenu a posle mailom... Poslala cenu, ale znovu tam uviedla brav.rezen nie kuraci a cena zrazu stupla na 11,09. Je to normalne??? Taka som z toho vytocena, ved je to drahsie ako svieckova.... Myslia si, ze nas osklbaju, tak to teda nie! Drzte palce idem to s nimi riesit...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to urcite normalne nie je. hrozne, ako chce v dnesnej dobe kazdy len zarobit. ale pokial viem, tak kuracie maso je drahsie ako bravcove ;-)
Odpovedať
kočky nebojte sa, všetko bude o.k. :-D :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babenky treba vypnut, sak je to len svadba... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
som sa nasmiala na tých snoch! ale ja mám podobneéééé.. hehehe.. napr. ze hodinu pred sobasom som nemala saty lebo som si ich zabudla vyzdvihnut,, a mastnééé vlasy !! čo neznášam.. a kadernicka ma hladala.... a potom si z toho spravila niečo otrasnéééé s tromi farebnymi celenkami !!!!!!!!!!!!! ja tiez asi skôr nestresuje, ale mam obavy či sa to stihne,, kopu veci nemame,, napr. menovky, pierka, vignety na flase, ja nemam topanky! - su objednane, mali by prist buduci tyzden, ale ktovie či mi sadnu.. nastavajuci nema koselu vestu,, takze je toho dost... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-) k tym snom..ja som mala jeden, ze mi mama zabudla dat saty do cistiarne a na upravu , potom ich tam narychlo zaniesla a doniesla odtial nieco, co sa na tie saty ani zdaleka nepodobalo...som sa zobudila uplne spotena...a asi za tyzden mi volala mama, ze jej odriekla zenska, co mala tie saty upravovat a uz to nebol sen, ale realita...nastastie, ale zohnala niekoho ineho...ja viem, ze sa to nezda, ale ja som momentalne v UK a vsetko vybavujem na dialku, alebo sa spolieham na nasich.....ufff..ale uz som si vydychla :-)
Odpovedať
ahojte, tak uz mam po tom. dopadlo to dobre, aj ked nie vsetko podla mojich predstav, ale chapem ze nemoze byt vsetko asi uplne idealne :) fotky pridam neskor, zatial mam len zopar momentiek. :) ako zvladate ostatni predsvadobne stresy?
Odpovedať
krevetka, anhelik 33...aj ja to mam 22 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej sifonik! napis viac, velmi som zvedava :-) mozes aj do IP ja uz ledva cakam, kedy bude svadobny den, bo som v permanentnom strese... uz aj v noci, nielen cez den myslim na svadbu.
Odpovedať
sunset: mas v IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
sestrula ja som na tom skoro rovnako s tym, co mi chyba :-( . topanky netusim, kde kupim. lebo som chcela okruhle a tych u nas teda vela nie je. a ked som konecne nasla take, co sa mi pacili, tak nemali moje cislo :-| . asi si budem musiet nejake, co sa mi nebudu pacit 8-( . a moj drahy zase nema kravatu. taktiez mi chybaju menovky, pierka, podprsenka aj topanky k popolnocnym a este by sa toho naslo asi dost. nejdem to tu rozpisovat, lebo este chytim depku :-N
Odpovedať
ahojte, tak uz sa mi to blizi - o 5 dni aaaaa.... uz skoro vsetko mame, dnes som bola na skusku siat - aby mi ich upravili na mieru, citila som sa v nich nadherne :))), zajtra idem na melir kadernicke, v stredu roznasame nejake predcasne vyslusky pre kamosov, stvrtok mam den pre seba - masaz, nechty, mozno si pojdem po saty, piatok bude blaznivy - vsetko sa bude prenasat do restauracie - vyzdoba, vino, kolace... a sobota doobeda bude tiez ulietana ale poobede si to uz budeme s drahym uzivat :) Ako pokracujete vy?
Odpovedať
ja to už mám tiež za sebou, bol to fantastický deň zopakovala by som si to kludne aj budúci víkend, samozrejme s tým istým ženíchom :-D účes- nad naše očakávania, namaľovala som sa nakoniec sama, a šaty krásne sedeli ani teplo v ních nebolo fotenie bolo velmi príjemné a zábavné fotky budú budúci týždeň maminky si trochu poplakali...
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaaaaaaj, babyyyy!!! uz len par dniiii!!!!! :-D to aj vy sa s drahym ten tyzden pred svadbou hadate tolko co za cely rok?lebo my hej... :-(
Odpovedať
ahoj, tak sobota sa blíži a nervozita narastá :-) začínam mať pekné nervy, včera som bola na skúške šiat, zajtra sa chystám, ešte dokúpiť nejaký alkohol a nejaké slané veci na stoly, vo štvrtok manikúra a druhá skúška šiat a v piatok chaos chaos chaos, výzdoba, balenie koláčov a zasa chaos :) no a potom to už príde...tak hlavne, nech to všetko dobre dopadne, dúfam, že aj počasie sa umúdri, lebo celý deň prší a je chladno...doma to vyzerá ako na skladisku, všade porozhadzované veci na výzdobu a kopa alka aj nealka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak vydatym babam z partie blahozelam a prajem vela stastia do noveho zivota x-) x-) x-) . ja som teraz cez vikend bola taktiez na svadbe a zistila som, ze neviem ako to zvladnem. ja budem isto plakat tiez :-D . Uz teraz som s tym mala problem. a este som zistila, ze moj nastavajuci absolutne nevie tancovat, tak to bude sranda :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?