Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
1
36
37
no baby, ja zatial nie som az taka strasne nervozna..az na to, ze som vcera dostala super bolestivy menzes..tak akoze parada..tesim sa. Toho sa aj ja bojim, ze mi tam pride luto pred oltarom..jaj, no snad to zvladnem. Akurat mam stres, ze tam bude milion ludi, kedze je prikazany sviatok a este aj vecerna omsa po nas nebude..tak tam bude naroda..jaj a vsetci budu na mna kukat..nie som velmi taky typ ... dufam, ze sa nejako nepodknem :) Inak aj my este zajtra kolace a vyzdobu auta nemam vobec este vsak co, v sobotu doobeda ju idem robit :D Kedze som si taku vymyslela a kedze moj bratranec s autom este len pride v piatok v noci. Ale tak dnes sa chcem trochu dat do poriadku, lebo zajtra nebude casu..vecer pojdem zajtra akurat na nechty, ale inak tiez len viazat flase a este musim ist do saly dnes pozriet..tesim sa uz ale na to, az ked zaspavam, tak stale myslim na to, len aby sa nieco nestalo..ze mi to stale pripada ako sen, ze sa idem vlastne vydavat..:)
Odpovedať
beteva, ja som dostala bolestivy menzes dnes - 2 dni pred svadbou... to je ako naschval doteraz som ho mala vzdy pravidelne a teraz mi to meskalo 11 dni - asi z toho stresu co som mala min. tyzden v praci... taka som bola posledne dni nastvana, ze to nechodi, cez vikend som vypila celu flasu cerveneho vina, ale akosi to nezabralo... esteze to na mna neprislo vo svadobny den, tie krce by som teda nezniesla... Na nechty idem dnes, predtym este zbehnem do salona po saty a dorobim zasadaci poriadok... inak vsetko by sme uz aj mohli mat vybavene...
Odpovedať
aj ja som dostala menzes deň pred svadbou, no prežila som to :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte baby..tak svadba dopadla super..na zaciatku som mala riadnu tremu pred tolkymi ludmi v kostole a hlavne z tej svadby..:) ked som kracala k oltaru..tak by ste sa mi asi krvi nedorezali :) ale po vymene prstenov to vsetko opadlo..bolo to uzasne, krasne, som stastna a rada, ze to tak dopadlo. Super sme sa zabavali, tak som rada :)
Odpovedať
tak uz som uploadla fotos :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte panicky, tak my to uz tiez mame za sebou...bolo to krasne, ale neuveritelne rychlo to zbehlo, nestihala som ni sledovat, co sa dialo v sale a zhodli sme sa s manzelom, ze sme boli len taki panacikovia, ktorych stale niekto niekde posuval...hihi, no ale ja som tiez dostala kramy vo stvrtok a to mi mesklai uz nejakych 10 dnim ze vraj zo stresu, aj ked ja som bola pokojna maaximalne, ale co uz...dajak som to prezila, len ten blby pocit, ze mas furt daco medzi nohami... :-) gratulujem vam, 15-kam augustovym, neuverite, ale myslela som na vas v sobotu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak zavidim vsetkym co to uz maju za sebou a samozrejme blahozelam ;-)
Odpovedať
sifonik: krásne fotky ;-) gratulujem
Odpovedať
Profilova fotka
kočky! srdečne vám blahoželám :-)
Odpovedať
tak uz aj my to mame za sebou. Vsetko prebehlo super len velmi rychlo. Gratulujem tiez tym ktori ste to mali 15 augusta
Odpovedať
Ja gratulujem všetkým "augustovkám"... :-) :-) :-) spisiacka- myslela som na teba... akurát v deň tvojej svadby som bola na svadobnej ceste v Maďarsku :-D som rada, že ti všetko dobre dopadlo. :-)
Odpovedať
vejkasmejka8: dakujem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
silvia dakujem pomohlo to. My nikam nejdeme tohto roku nejako to nevyslo. Snad o rok.
Odpovedať
my sme boli len na 3 dni v Maďarsku na kúpalisku... na "ozajstnú" dovolenku pôjdeme tiež asi až o rok... :-)
Odpovedať
aj my pojdme až budúci rok na dovolenku (ak sa do vtedy nepritrafí bábo ;-) )
Odpovedať
hm tak to mame krasne plany snad nam sa nam to aj podari :-D
Odpovedať
no v pláne to ani nemáme ale nikto nevie čo sa môže stať :-D ale teraz v septembri by sme chceli isť aspoň na predĺžený víkend do Tatier, trošku oddýchnuť, lebo sme obaja išli hneď v pondelok po svadbe do práce ...
Odpovedať
ahojte, aj my už máme po tom a aj po úžasnej svadobnej ceste :-) Bolo to jedinečné, tréma bola hlavne pri výmene prstienkov a podpisovaní, keď sa mi klepali ruky ako starej babke. Ale nejako sme to obaja zvládli a vyslovili to nádherné "áno" Taktiež Vám všetkým augustovým blahoželám :-)
Odpovedať
ahojte my sme sa prave vratili z Tatier na par dni. bolo super, len Tatry dost prazdne. :)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak uz aj my mame po. a ako vsetky ostatne mozem skonstatovat, ze to bolo uzasne x-)
Odpovedať
vitaj medzi nami :-)
Odpovedať
no už všetci máme po :-) my sme včera mali mesačné výročie ;-) ;-) ;-) manžel kúpil kvety a zmrzlinku :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Ahojte :-) Sem už asi nikto nechodí a prepáčte že som sa sem vtierkla ale chcem Vám všetkým popriať krásne výročie a nech ste šťastný a napĺňate sa láskou ako doteraz ;-)
Odpovedať
1
36
37
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?