September 2008 Poprad. Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte bambulky. Tak rozhodla som sa zalozit novu temu, pretoze v ten (popradcanky, kezmarcanky kde ste) je uz toho tolko popisane, ze neviem kde je sever :-D Tak dufam, ze sa to tu pekne rozbehne, navzajom si poradime, poklebetime a tak. Tesiiiiim sa ;-)
Odpovedať
Ahoj cuculik, som rada ze si sa k nam pridala. Co sa tyka tej reduty, tak to ani tak nieje novy majitel. Vzala si to asi na starosti predosleho majitela dcera. Lebo viem ze tam bol majitel pan Skuta a ked lulu pisala ze tam je teraz lucia skutova, tak to je jeho dcera. ja ju poznam.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, takze Reduta - je to fakt pravda, ze od polnoci kazdu hodinu 1000 Sk, ale tym, ze mi sme zalohu davali a svadbu hlasili v roku 2007, tak na nas to nespada, este ze tak, ale podla mna, im to neprejde, to nikto s tym suhlasit nebude. A co sa tyka kuchyne, tak uvidime, vsetko, co budeme mat ako menu, pojdeme to ochutnat. Inac saty zatial mam v salone Sissi, uplne nove, dosli len v piatok, ale farba champan, mamka vravela, ze su bombove, este im maju dojst, tak mozno zmenit. :-)
Odpovedať
ahoj lulu, a co tak satky pofotit aby sme mali predstavu ake asi budes mat, hmmm?ja neviem kedy sa dokopem k skusaniu a vyberaniu siat. zatial si vyberam len na nete.
Odpovedať
Dnes mi preposlali z reduty nove menu na rok 2008. Myslela som si, ze je platne to co je na nete... Lulu daj mi vediet ako dopadla ochutnavka. My dojdeme domov len par dni pred svadbou tak nam na to neostane cas. vdaka
Odpovedať
k satam - ja som si vybrala saty z kolekcie la sposa 2008, najblizsie ich bude mat salon v presove , v marci ale vacsie cislo tak rozmyslam, ze si ich dam usit, uz som si pozerala latku a s tym by nebol problem, horsie je to najst dobru krajcirku v PP. Neviete o niekom?
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, saty Ti poslem na net, kedze tu sa mi nezmestia, su velke, ale tie saty v skutocnosti vyzeraju uplne inak, chod sa pozriet...tu kruhovu spodnicu mi da vacsiu, mala som iba 2. no a zajtra som v praci, tak poslem nejake foto z nasej vyzdoby z hotela... Cuculik, jasne napisem aka bola ochutnavka... ;-) A ty budes mat svadbu tiez v Redute? Na teba uz spada ta zaloha od polnoci, co chcu 1000?
Odpovedať
Lulu my sme platili zalohu len zaciatkom tohto roka ale vraj sa to na nas nevztahuje. tak uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
No, moja dajte si na to pozor, mne volali vcera, ze to plati pre tych, ktory si svadbu rezervuju v tomto roku, ale mozno davaju este bez, vela ludi im zrusilo objednavky. a mas uz predstavu o vyzdobe?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ľudia! Len tak som sa zapojila do tohoto fóra. Keďže som z okresu Kežmarok - všetkých vás pozdravujem a prajem vám veľa trepezlivosti s prípravami na svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, foto z vyzdoby sa mi vracia, nemas plnu schranku? Mne tiez niekedy blbne ten post. Ako vikend, baby?
Odpovedať
ahoj lulu, idem pozriet na post a povymazovat par mailov aby mi to doslo.A dakujem za ochotu. A skus poslat este raz aj tie saty, som zvedava ake si si vybrala. Lebo ked tak pozeram do tvojho albumu tak mam podobny vkus. Velmi sa mi pacia saty znacky La Sposa ale tu v PP ich isto nebudu mat. Ja mam vikend pracovny, skoro stale som cez vikend v praci. A vy ako baby? Cuculik a nevies v akych cenach sa pohybuju tie satky znacky La sposa??? Uvazujem silne ci neskocim kuknut aj na ukrajinu. Je to dost daleko ale vraj tam maju saty od 3 500 - 5000. Je mi luto vyhodit za pozicanie siat taku palku i ked vydavat sa budem len raz (aspon dufam :o) )
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati, ok, som v praci, tak ti poposielam tie fotky. No, ja by som na Ukrajinu nesla, vravela mi jedna pani zo salonu, ze tie saty vobec nie su kvalitne.. tie flitre na nich su len nalepene, pocas svadby odpadavaju a biela nie je biela, ale ma nadych do modra alebo fialova. Ale v Kezmarku je vraj novy salon a tam dovazaju saty z Ukrajiny. To vies, saty si kupis, ale do salonu ich nepredas, co potom s nimi? La Sposa maju v Kosiciach, ale sumy su od 8 000 do 16000 co je dost. Bola si pozriet ten Sissi salon alebo pri novom kostole?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj Lulu, ja som este v ziadnom salone nebola pozriet. vkuse som v praci nemam ani kedy ist. Co sa tyka fotiek tak mi nic neprislo. Napisem ti pre istotu este raz mail do IP. A kde v Kezmarku je ten salon??? Posli aj saticky, som zvedava :o)
Odpovedať
Ahojte kocky, K tej La Spose, novu kolekciu 2008 ma dostat jeden salon v Presove, Pozicovne sa pohybuje od 8000 hore. nakoniec som sa rozhodla, ze si tie svoje dam asi aj usit, je to velmi jednoduchy model a tu v UK maju na vyber pekne latky a lacnejsie nez doma. Teraz uz musim len najst dobru krajcirku. rozmyslala som o Floyde pri vykriku dakedy som si tam dala sit par veci ale ona tam nechce brat zakazky ak si prinesiete vlastnu latku. |-| Ohladom reduty, teraz teraz som volala tej pani Paulovej co to ma na starosti, uistila ma , ze aj zalohy zaplatene zaciatkom roka 2008 su nespoplatnovane spominanou 1000 sk za kazdu hodinu po 1 v noci. takze to je v pohode. Ale inac isli poriadne hore s cenami. A vyzdoba, bude ta marhulkova len sa tazko na to zhanaju doplnky tu v uk su vsetky svadby ruzove, modre, zelene, zlate dokonca najdete kopec doplnov aj v ciernej ale v marhulkovej - zabudnite, tak to budem musiet konbinovat asi so zlatou. Ale nechcem to moc precackat. zatial pa
Odpovedať
Ahoj Lulu, tak ti dakujem za fotecky a mohla by si mi poslat aj fotecky siat. Dnes som bola v robote a bola u nas jedna pani, lebo jej mali dojst nove svadobne saty s nasim tovarom. Ma salon v druzbe a vravela mi ze ma znacku St. Patrick a teraz objednala La Sposa. Eddi K uz moc neberie, lebo ze su vsetky na jedno kopyto. Pytala som sa jej na cenu za pozicanie. Tak mi dost vyrazila dych. Pozicanie novych siat stoji az okolo 10 000. Dobra palka co?
Odpovedať
Ahojte kocky, A co tak tema nasho predsvadobneho skraslovania? Pozerali ste sa uz po nejakom tom dobrom salone , kde vam pekne upravia vlasy, makeup... ja este nemam ani ponatia, co budem s tou svojou "hrivou" robit. pacia sa mi jednoduche ucesy, ziadne vycesavacky...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati, ty robis na poste? Ano, ja som bola v tej Druzbe, mam tam zatial rezervovane, tie champan, vravela, ze caka San Patrick - tie jej vraj dosli vcera vecer a mas pravdu palka je za ne sa mi zda az 11 000SK. La Sposa nespominala, mne vraveli, ze toho roku uz nic nedojde, tak neviem... asi sa jej zdalo, ze vymyslam, ale ved mam pravo, nie? Ked som zalohu dala, tak mam aj pravo si saty vymenit. Fofo poslem vecer na tvoj mail, som v praci, tu to nemam. My budeme kupovat na hotel aj navleky, tak ak budes chciet, bude uz aj to. No, cuculik, ja mam kucerave vlasy, tak to vies, ze nieco so mnou musia urobit. Ten salon v Druzbe vyzera dobre, tak som sa tam objednala aj na vizaz. Od februara kazdy mesiac idem na cistenie pleti a vlasy mi postupne daku na hnedo a nejaky jemny melir, aj teraz mam hnede, ale vzdy to ma odtien nejaky do mahagon, to je asi tou farbou nugat, alebo ja neviem... no a v Druzbe je aj nova pedikura, tak aj tam zajdem kazdy mesiac. ;-)
Odpovedať
Ahoj Lulu, nie ja nerobim na poste. Robim v New Yorkeri a nam chodi tovar kazdy pracovny den tak ta pani co vlastni salon si dala poslat saty po nasom soferovi. Inac ked som sa jej pytala na informacie tak mi pripadala dost dolezita az som mala trosku pocit ze ju otravujem. Chcem ist uz aj ja pomaly skusat satky, musim nahovorit sesterku nech ide so mnou. Co sa tyka navlekov, tak to bude uz v cene? To bude ako v ramci vyzdoby?A bude aj zlata??? Baby a aky oblek chcete pre svojho milacika? Ja nechcem aby mal svetly oblek. Co sa tyka pleti tak to mam strasnu dilemu, lebo si ju neviem vobec vyliecit, nic mi nepomala. Vlasy tiez nemam ani sajnu kam pojdem a co sa tyka vizazistky tak sesterka robi v jendej parfumerke a chodi tam k nim licit tak raz do mesiaca jedna sikovna babenka, tak som sa dohodla so sesterkou ze by som prisla na skusobne licenie a ak by sa mi to velmi pacilo tak by som sa uz s nou nejak dohodla, ze by ma prisla nalicit. Len to je problem ze ta babenka je z kosic. A co solarko? Budete chodit aj do solarka? Ja som dost bleda. A kamoska mi vravela ze sa mam dat nastriekat aby som nebola cervena.bo mna tak divne opaluje. Lulu a ako sa vola inac tvoj brat, mozno ho aj poznam.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati, jaj, tak tam chodim casto, mozno sme sa uz aj stretli :-) O tej pani mas pravdu, aj mne pripadala trosku cudne, ked som raz bola v salone, sportovo oblecena, tak sa uz ponahlala a pritom bolo 17,30 hod. ale ak som dosla nahodena, tak si mala vidiet, ako sa chovala... Je to cudne, ako sa niekedy ludia chovaju. No, navleky v cene nebududu... budu sa prenajimat, su dost drahe.. a nenavratne zalohy neberieme ako Reduta, takze sa to zadarmo neda :-( Brat sa vola Peter Palubjak. Do solarka chodit budem... no a bude aj leto, tak sa hadam opalime... ale urcite na stojate, v lezatom som posledne chytila kvasinku na chrbat, mala si ma vidiet ako chameleon som vyzerala...tak taky chrbat by so muz nechcela, musela som to liecit Nizoral - tabletky a potierat samponom Nizoral a pomohlo mi more.. Mozno, si odskocim.. za priatelom do Talianska, ked uz vsetko bude pripravene.. tak cca 2 tyzdne pred svadbou... tak nejaky ten brondz chytim hadam.. a budem papat beta karoten. no, nic idem pracovat. :-)
Odpovedať
Ahoj Lulu, nedosli mi tie fotecky siat na mail, neposles to este raz? kedy zvyknes byt na nete? nemas skype alebo icq?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj catcate.dakujem za pozvanie aj ked nemam svadbu v septembri ale v july.tie saticky som si skusala v KE v salone maggie.ale vobec neviem ktore si mam rezervovat.bola som pozriet aj spisskej belej ale tam su take jednoduche a hladke saty a ja chcem nieco princeznovske.len skoda ze som dost nizka-158cm a tie satky tak pekne neviniknu na mojej postave.ale dlha vlecka musi byt... ;-) :-) :-D
Odpovedať
Normalne mi behaju zimomriavky po chrbte ked citam, co vsetko uz mate kocky rezervovane, pripravene... My mame zatial len fotografa a salu. Saty su v nedohladne, stale patram po sikovnej krajcirke a dj ci kapelu tiez nemame, nejako sa k tomu neviem na nete dopatrat... A co tie kolace, kolko toho vlastne treba objednat? Budeme mat okolo 50 ludi. Bola som dost prekvapena ked som citala , ze to treba rezervovat 3 mesiace dopredu. Tesim sa na svadobny veltrh, dufam, ze dojde dost vystavovatelov a bude z coho vyberat. Ak mate teda nejake kontakty na hudbu, dj, dobre cukrarne sem s tym vdaka. vsetkym prajem krasny den,
Odpovedať
ahoj Cuculik, a kde budete mat vy svadbu?mas svadbu presne ten isty den ako my. A koho mas fotografa? Neboj nic, ja tiez toho nemam vela zarezervovaneho a vybaveneho. Akurat salu, kostol. Momentalne sa pracuje na kameramanovi a fotografovi. A saty pojdem asi skusat tento tyzden. Inac na veltrh sa tesim aj ja. To sa tam budu dat objednat aj saty a ine veci? Este som na ziadnom takom nebola
Odpovedať
Takze minulorocny veltrh ma sklamal predstavovala som si, ze bude moznost vascieho vyberu, v podstate tam bolo par vystavovatelov siat asi dvaj s svadobnymi oznameniami, nejaky fotograf, pohare a tym to haslo, zdrzala som sa tam asi pol hodinku... od tohto rocneho si slubujem, ze si tam objednam svadobne oznamenia, nakolko aspon minuly rok ponukali vystavovatelia zlavu ak si nieco zakupis a objednas na veltrhu. Len ma trosku strasi, ze v tom case je velky veltrh v bl a druhy den v kosiciach. A hadam tam zozeniem kontakty aj na nejakych dj-ov. inac fotografa mame mareka hajkovskeho. pa
Odpovedať
Hmm, tak dufam ze tento veltrh bude dobry a budeme mat z coho vyberat. A kedy vlastne presne je ten veltrh?
Odpovedať
to myslite ktory veltrh? lebo tento vikend bude veltrh v BB... ak myslite ten
Odpovedať
NIE MYSLIM, ZE HOVORIME O TOM V PP A TEN BUDE 1.3.
Odpovedať
ano ja som tiez myslela ten co bude v PP. dik za odpoved
Odpovedať
Dnes chcem pobehat obchody v londyne len skoda , ze sa tu saty nedaju pozicat len kupit. A to su palky, ale aspon sa idem insirovat. pa
Odpovedať
Tak ti prajem prijemny den. Ja som bola vcera skusat saty, tak mam par foto.Bola som aj v Druzbe, ale tam mi povedali, ze staci ak si pridem saty vyskusat niekedy v aprili. takze tak
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?