Snúbenice roku 2015

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ako som už písala, som zasnúbená od 8. augusta. Snúbenec ma požiadal o ruku v súkromí, poviem vám, bol to najkrajší deň v mojom živote.Urobila som slávnostnú večeru, pripili sme si šampanským. to požiadanie bolo skutočné požiadanie, lebo sa ma nespýtal, či si ho vezmem, ale povedal, vezmi si ma, prosím. Spať sme išli až dve hodiny po pol noci. No, samozrejme, že sme mali aj zásnubnú noc. a potom sme si spravili aj zásnubnú cestu. Chcem sa spýtať, koľké z vás ste sa zasnúbili v tomto roku a ako prebiehali vaše zásnuby? Aké prstienky máte? Ďakujem za vaše reakcie.
Odpovedať
Profilova fotka
@baska_22 krasne a aj krasny prsten ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas to nebolo nic zaujima, ziadne romanticke...prisla som domov po 13tich hodinach, posadil ma na gauc, klakol si a dal mi do ruky knizku s nasimi fotkami a na poslednej strane bolo, VEZMES SI MA? kedze sme spolu 7 rokov vsetci to cakali, ja som vedela ze kupil prsten v auguste a 23.9.2015 ma poziadal o ruku presne na 7 vyrocie vztahu. Nic moc, dost sklamanie. svadba bude 11.6.2016 ale este stale si to nejak neuvedomujem, len chystam svadbu.
Odpovedať
@radulincek ale čoby nič moc, zlatý akú námahu si dal spraviť knihu vašich spoločných spomienok :-) koľko mužov sa nezmôže ani na to ;-)
Odpovedať
@kajka_majka dakujeem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@zu_zie prsteň je krásny :) chcem sa opýtať, všimla som si, že ho máte na pravej ruke. Budete teda aj v živote to nosiť tak, že snubný na pravej a obrúčku na ľavej? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sashka1004 jéééj tie fotky sú supééér :D
Odpovedať
Profilova fotka
@mattyhoperfecteli ďakujém ;-) aspoň máme pamiatku :)
Odpovedať
@mattyhoperfecteli Asi ano, nech vynikne kazdy zvlast :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?