Snúbenice roku 2015

1. júl 201668
  • @baska_22  krasne a aj krasny prsten 😉

• u nas to nebolo nic zaujima, ziadne romanticke...prisla som domov po 13tich hodinach, posadil ma na gauc, klakol si a dal mi do ruky knizku s nasimi fotkami a na poslednej strane bolo, VEZMES SI MA? kedze sme spolu 7 rokov vsetci to cakali, ja som vedela ze kupil prsten v auguste a 23.9.2015 ma poziadal o ruku presne na 7 vyrocie vztahu. Nic moc, dost sklamanie. svadba bude 11.6.2016 ale este stale si to nejak neuvedomujem, len chystam svadbu.

• @radulincek  ale čoby nič moc, zlatý akú námahu si dal spraviť knihu vašich spoločných spomienok 🙂 koľko mužov sa nezmôže ani na to 😉

• Sponzor fóra
  • @kajka_majka  dakujeem 🙂

• @zu_zie  prsteň je krásny 🙂 chcem sa opýtať, všimla som si, že ho máte na pravej ruke. Budete teda aj v živote to nosiť tak, že snubný na pravej a obrúčku na ľavej? 🙂

• @sashka1004  jéééj tie fotky sú supééér 😃

• @mattyhoperfecteli ďakujém 😉 aspoň máme pamiatku 🙂

• @mattyhoperfecteli  Asi ano, nech vynikne kazdy zvlast 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Ponúkame prenájom selfiekutikku-fotoboxu na svadby,oslavy,večierky.
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.