Snúbenice roku 2015

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ako som už písala, som zasnúbená od 8. augusta. Snúbenec ma požiadal o ruku v súkromí, poviem vám, bol to najkrajší deň v mojom živote.Urobila som slávnostnú večeru, pripili sme si šampanským. to požiadanie bolo skutočné požiadanie, lebo sa ma nespýtal, či si ho vezmem, ale povedal, vezmi si ma, prosím. Spať sme išli až dve hodiny po pol noci. No, samozrejme, že sme mali aj zásnubnú noc. a potom sme si spravili aj zásnubnú cestu. Chcem sa spýtať, koľké z vás ste sa zasnúbili v tomto roku a ako prebiehali vaše zásnuby? Aké prstienky máte? Ďakujem za vaše reakcie.
Odpovedať
Mňa môj priateľ požiadal o ruku 18.8. v reštike na večeri klasika :D ja som to už čakala, teda aj prsteň som si vybrala sama....len ten dátum som nevedela....a svadbu máme 4.6.2016 :) takže za 9 mesiacov...:) všetko prebehlo tak rýchlo a spontánne,aby si to jeden z nás ešte náhodou s tou svadbou nerozmyslel :D :D
Odpovedať
Mňa môj drahý požiadal o ruku 5.4. a tento víkend 5.9., presne po 5 mesiacoch sme sa stali manželmi. Aj keď sa nám tomu ešte stále nechce veriť, ako by to bol len sen:)
Odpovedať
V úvode chcem každej budúcej nevestičke zablahoželať :-) Ešte stále tomu neviem uveriť, že už je zo mňa snúbenica ♥ Zásnuby boli úžasné, romantické filmy môžu ísť dokelu...mám úžasného chlapa, ktorého milujem najviac na svete! Je mi frajerom, najlepším kamarátom a zároveň aj bratom, ktorého nemám...27.11.2010 - Naša prvá pusa, deň kedy sa môj život úplne zmenil, ďakujem že ho mám
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :) mna moj drahy poziadal o ruku 5.4.2015 , ked sme boli snowboardovat :) brat sa budeme buduci rok 3.9.2016 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jakubkovafrajda gratulujem k zasnubam, krasne si to napisala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zu_zie blahozelam...a mas prekrasny prstienok, presne po takom tuzim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vlastne vam vsetkym blahozelam, usmievam sa cez slzy nad vasimi pribehmi, je krasne citat o tolkej laske, ked kopu ludi tvrdi, ze ozajstna laska uz v dnesnej dobe neexistuje, ja tomu neverim, viem, ze ano, ved jej mam sama okolo seba na rozdavanie :-) uz len aby som sa vam aj ja mohla pochvalit nejakym peknym pribehom a prstienkom...snad sa toho dozijem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj sa, mimca77, ja som si tiež myslela, že láska je len slovo a vidíš, som snúbenica. Prajem ti všetko dobré.
Odpovedať
ahojte snubenicky :) tak mna moj drahy poziadal 10. juna tohto roku. V praci nanic den, tak som bola taka nijaka..vsak to poznate :-D vecer sme si lahli a pyta sa, ze aky filmik si pustime pred spanim.. vravim, ze ja pustim moju rozpravku na ukludnenie - 12 mesiacikov.. ta nova ceska rozpravka.. akosi mi prirastla k srdcu a vzdy som si ju pustila pred spanim, ked som nemala dobru naladu. Tak pozerame, lezime v objati...zrazu si ma tak otocil, kuka na mna.. da mi pusu a ze ci uz mi je lepsie.. ja mu na to, ze este si mi mal povedat nieco pekne. Tu sa zastavim a uvediem vas do deja :-D par dni predtym som dala na FB nasu fotku z vyletiku, taku romantikus :D a on mi k tomu dal (ako vzdy) taky vtipny koment.. a ja som srandovala, ze to co si mi tam zase napisal, ze to mi tam nemozes napisat nieco pekne? :-D a on mi na to odpisal: ja ti pekne poviem, ked budeme spolu. Vtedy som cakala, ze to bude ako vzdy..lubim ta a pod. no a teraz sa vratim k tomu veceru opat : po tom, ako som mu povedala, ze si mi este chcel povedat nieco pekne.. z neho zrazu vypadlo: Vezmes si ma za muza? ostala som uplne sokovana aj ked som vedela, ze to raz pride, kedze sme sa neraz bavili o svadbe ale prstienok som este nemala.. samozrejme som povedala ano :) potom vyskocil z postele, zo skrine vytiahol schovanu krabicku a v nej bol ten najkrajsi prstienok vyrobeny presne pre mna :) a dokonca aj nausnicky, ze nech mam sadu :D zlaty no :D takze nebolo klacanie na kolene, ani nic ale pre mna to bolo najkrajsie na svete :) kedze som vedela ze ma raz poziada, tak som len chcela nech je to pre mna prekvapenie... a to teda bolo :) ked sme sa potom o tom bavili, povedal, ze to neplanoval takto.. chcel to spravit na nejakom vylete.. ale ze citil, ze je to ta chvila, tak to z neho vypadlo :D a svadbu by sme chceli 1.10. 2016 :) prikladam aj fotku prstienka a nausnic, je to teda uplne iny styl ako su tu vsetky.. vybral ho uplne sam, je zo Sashe, handmade vyroba a presne pozna co sa mi paci.. kazdy kto ho videl hned zhodnotil, ze toto bol prsten vyrobeny uplne pre mna.. takze ma pozna a dokonale aj moj vkus :)
Odpovedať
Profilova fotka
@snubenka75 dakujem, ale ja sa nebojim ani si nemyslim, ze laska je len slovo, to by som nemohla kazdy den prezivat take stastie, ked sa budim pri svojom panovi Bozskom :-) len ked sa rozdavala trpezlivost, tak som chybala, tak si vybijam prebytocnu energiu radsej tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katu_lienka28 nadherna originalna romantika a prstienok nema chybu, je uzasny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mňa môj milovaný požiadal o ruku 18.8.2015 na naše tretie výročie. Bolo to krásne romantické. Zaplatili sme si welness pobyt na jednu noc, poriadne vysaunovani sme prišli na izbu v ktorej všade boli horiace sviečky, kytica s 3-ma ružami a vychladené šampanské. Bola som očarena a ako som sa mu chcela pozrieť do očí si pokľakol a požiadal ma o ruku. Dátum svadby sme si samozrejme vybrali pre nás čarovný a to 18.8.2018 :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@galchita Prvááá 2018ka juchúúú:) krásny príbeh,držím palec:)
Odpovedať
@mimca77 Dakujem :) Neboj aj ty sa dockas ;-)
Odpovedať
na dovolenke so slovami "staneš sa mojou ženou"
Odpovedať
Profilova fotka
tak s mojim už snúbencom ( stále si nemôžem zvyknuúť) :-) sme sa zasnúbili presne na 3tie výročie nášho vzťahu - 26.09.2015 :) o ruku ma požiadal večer pri sviečkach a víne keď si pokľakol a povedal čo pre neho znamenám,,,nebola to žiadna veľká ceremónia ako z amerického filmu, ale skôr úprimné vyznanie od nášho prvého stretnutia čo pre neho znamenám a ako si predstavuje našu spoločnú budúcnosť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my sme sa zasnúbili tento rok presne 24.07.2015 no po mesiaci nosenia prsteňa som ho musela dať reklamovať lebo mi vypadol kamienok :-) a tu sa to začína samozrejme reklamácia ako všade 30 dní prišla som si po 30 dňoch konečne po môj snubáčik a jeho nikde :( vraj sa nedá opraviť resp. nedá sa don vložiť kamienok takže momentálne som zasnubená bez prsteňa :-) vrátili mi peniaze...o 2 týždne príde novy tovar tak snád budú mať niečo podľa mojich predstáv... Takže s fotkou sa Vám nemôžem pochváliť aspon poobdivujem tie Vaše :-*
Odpovedať
Profilova fotka
mna moj mily poziadal o ruku 13.3.2015, vedela som, ze sa nieco chysta, lebo o svadbe uz zacal casto hovorit :-D. Spytal sa ma to po 7 rokoch randenia (dali sme sa dokopy v 17.tich). Ale aj tak to bolo velke prekvapenie. V ten den sme mali mat rande v meste a ja som tajne dufala, ze zasnuby pridu v ten piatok 13. Neviem preco, nejako som to vo vnutri citila. Prisli sme do bytiku, vsade sviecky, hned som zacala plakat ;-), krasne to bolo, klakol si, spytal sa (paradoxom je, ze sme obaja boli v takom strese, ze si nepamatame, presne slova :-D )..a ja som ako prve odpovedala: "No ty kokso".. :-D :-D :-D a on stale klacal a cakal....samozrejme, ze padlo ANO...Prstienok vybral nadherny, avsak mu predavacka zle poradila a bol maly. :-| tak som na neho este 3tyzdne cakala...no dockala som sa a svadbu mame 1.10.2016.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Môj prstienok kombinácia ružového a bieleho zlata a diamant :) Zasnúbili sme sa 8.marca 2015 :) Na výlete na Bojnickom zámku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@barborkalillyhorniackova Ahoj, aj Tebe srdečne gratulujem k zasnúbeniu. Máme obe v dátume osmičku. Ja som zasnúbená od 8. augusta 2015.
Odpovedať
@weja146 gratulujem! :) krasne poziadanie a krasny prstienok! :) ja tiez teraz na moj cakam, som snubenica bez snubaku, kedze mi z neho odpadla perlicka, tak je v stadiu opravy.. a tiez mame termin 1.10. 2016 :) takze sme obe prvooktobrove :-D
Odpovedať
Ahojte kocky....vsetkym gratulujem....ja som poziadana o ruku bola 4.10.v prirode pod velkym stromom na kolenach....boli sme sa fotit a moj drahy to dal priamo pri foteni....fotky dam len musia neake prist od fotografky....
Odpovedať
Profilova fotka
@malalucka3 Srdečne gratulujem, si najčerstvejšia snúbenica. Kedy máte svadbu?
Odpovedať
Datum sme si este nedali....kedze je to take cerstve a v rodine sa na poslednu chvilku udiali necakane veci....ale dufam ze do roka to dame:)
Odpovedať
Ahojte, všetkým kočkám gratulujem. Ja som bola požiadaná o roku 29.8.2015 na pikniku v parku v Ljublane pri jedení žemle a pití pivka :-) Môj snúbenec už nevydržal do romantickej večere :-) Svadbu mame do roka 27.8.2016.
Odpovedať
ahojte nevesticky 5.4.2015 :-* pan hasic prisiel hasicskym autom s kolegami v zasahovom bolo to necakane a krasneeeeeee zaroven :-) ;-)
Odpovedať
ahojte kočky, tak ja som si od priateľa požiadala decentne :-D zásnubný prstienok na Vianoce :-D už som mu aj poslala odkaz toho, čo sa mi páči :-N tak sa teším, bo viem, že mi ho určo dá... ;-)
Odpovedať
Mna priatel poziadal o ruku vo Verone, na Juliinom balkone, na moje narodeniny 6.7. Bolo to krasne, romanticke, cudzi ludia nam tlieskali, gratulovali, dokonca to priatel vymyslel tak, ze mam k tomu aj pamatnu fotku, fotili nas priatelia, ktori boli taki uzasni, ze mi nic neprezradili :D Bola som v takom soku, ze dodnes si z toho pamatam len utrzkovo a od soku som mu ani nic neodpovedala :D Vlastne cely ten den si nejako nepamatam :D Svadbu budeme mat 6.8.2016 presne na nase 10-te vyrocie. Som nadsena ze to takto uzasne vyslo, presne na sobotu :D Najskor som to nikomu nechcela povedat, prislo mi to prilis krasne, ale ako citam tak vela zasnub je takychto nadhernych :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
AHojte , ja som objavila tuto tému až teraz ale pridávam sa :) ... požiadanie o ruku 13.8 2015 ... po 5 ročnom vzťahu :) dátum svadby ešte nemáme ale pomaly už chystáme :) - a prebiehalo to ráno :) pri posteli krásne slová a potom padla veta že čo budem robiť najbližších 80 rokov .. a ja som nechapavo pozerala .. že netuším a drahý sa ma opýtal či by som si ho nechcela zobrať a založiť si s ním rodinu , že tým mu urobím jeho život najkrajším .. :) tak hned som povedala áno ... bolo to najkrajšie ráno aké som kedy zažila :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?