Snúbenice roku 2015

1. júl 201668
  • Mňa môj priateľ požiadal o ruku 18.8. v reštike na večeri klasika 😃 ja som to už čakala, teda aj prsteň som si vybrala sama....len ten dátum som nevedela....a svadbu máme 4.6.2016 🙂 takže za 9 mesiacov...🙂 všetko prebehlo tak rýchlo a spontánne,aby si to jeden z nás ešte náhodou s tou svadbou nerozmyslel 😃 😃

• Mňa môj drahý požiadal o ruku 5.4. a tento víkend 5.9., presne po 5 mesiacoch sme sa stali manželmi. Aj keď sa nám tomu ešte stále nechce veriť, ako by to bol len sen🙂

• V úvode chcem každej budúcej nevestičke zablahoželať 🙂
    Ešte stále tomu neviem uveriť, že už je zo mňa snúbenica ♥ Zásnuby boli úžasné, romantické filmy môžu ísť dokelu...mám úžasného chlapa, ktorého milujem najviac na svete! Je mi frajerom, najlepším kamarátom a zároveň aj bratom, ktorého nemám...27.11.2010 - Naša prvá pusa, deň kedy sa môj život úplne zmenil, ďakujem že ho mám

• Sponzor fóra
  • ahojte kocky 🙂 mna moj drahy poziadal o ruku 5.4.2015 , ked sme boli snowboardovat 🙂 brat sa budeme buduci rok 3.9.2016 🙂

• @jakubkovafrajda  gratulujem k zasnubam, krasne si to napisala 🙂

• @zu_zie  blahozelam...a mas prekrasny prstienok, presne po takom tuzim 🙂

• Vlastne vam vsetkym blahozelam, usmievam sa cez slzy nad vasimi pribehmi, je krasne citat o tolkej laske, ked kopu ludi tvrdi, ze ozajstna laska uz v dnesnej dobe neexistuje, ja tomu neverim, viem, ze ano, ved jej mam sama okolo seba na rozdavanie 🙂 uz len aby som sa vam aj ja mohla pochvalit nejakym peknym pribehom a prstienkom...snad sa toho dozijem 😃

• Neboj sa, mimca77, ja som si tiež myslela, že láska je len slovo a vidíš, som snúbenica. Prajem ti všetko dobré.

• ahojte snubenicky 🙂
    tak mna moj drahy poziadal 10. juna tohto roku. V praci nanic den, tak som bola taka nijaka..vsak to poznate 😃 vecer sme si lahli a pyta sa, ze aky filmik si pustime pred spanim.. vravim, ze ja pustim moju rozpravku na ukludnenie - 12 mesiacikov.. ta nova ceska rozpravka.. akosi mi prirastla k srdcu a vzdy som si ju pustila pred spanim, ked som nemala dobru naladu. Tak pozerame, lezime v objati...zrazu si ma tak otocil, kuka na mna.. da mi pusu a ze ci uz mi je lepsie.. ja mu na to, ze este si mi mal povedat nieco pekne. Tu sa zastavim a uvediem vas do deja 😃 par dni predtym som dala na FB nasu fotku z vyletiku, taku romantikus 😃 a on mi k tomu dal (ako vzdy) taky vtipny koment.. a ja som srandovala, ze to co si mi tam zase napisal, ze to mi tam nemozes napisat nieco pekne? 😃 a on mi na to odpisal: ja ti pekne poviem, ked budeme spolu. Vtedy som cakala, ze to bude ako vzdy..lubim ta a pod.
    no a teraz sa vratim k tomu veceru opat : po tom, ako som mu povedala, ze si mi este chcel povedat nieco pekne.. z neho zrazu vypadlo: Vezmes si ma za muza? ostala som uplne sokovana aj ked som vedela, ze to raz pride, kedze sme sa neraz bavili o svadbe ale prstienok som este nemala.. samozrejme som povedala ano 🙂 potom vyskocil z postele, zo skrine vytiahol schovanu krabicku a v nej bol ten najkrajsi prstienok vyrobeny presne pre mna 🙂 a dokonca aj nausnicky, ze nech mam sadu 😃 zlaty no 😃
    takze nebolo klacanie na kolene, ani nic ale pre mna to bolo najkrajsie na svete 🙂 kedze som vedela ze ma raz poziada, tak som len chcela nech je to pre mna prekvapenie... a to teda bolo 🙂
    ked sme sa potom o tom bavili, povedal, ze to neplanoval takto.. chcel to spravit na nejakom vylete.. ale ze citil, ze je to ta chvila, tak to z neho vypadlo 😃
    a svadbu by sme chceli 1.10. 2016 🙂
    prikladam aj fotku prstienka a nausnic, je to teda uplne iny styl ako su tu vsetky.. vybral ho uplne sam, je zo Sashe, handmade vyroba a presne pozna co sa mi paci.. kazdy kto ho videl hned zhodnotil, ze toto bol prsten vyrobeny uplne pre mna.. takze ma pozna a dokonale aj moj vkus 🙂

• @snubenka75  dakujem, ale ja sa nebojim ani si nemyslim, ze laska je len slovo, to by som nemohla kazdy den prezivat take stastie, ked sa budim pri svojom panovi Bozskom 🙂 len ked sa rozdavala trpezlivost, tak som chybala, tak si vybijam prebytocnu energiu radsej tu 😃

• @katu_lienka28  nadherna originalna romantika a prstienok nema chybu, je uzasny 🙂

• Mňa môj milovaný požiadal o ruku 18.8.2015 na naše tretie výročie. Bolo to krásne romantické. Zaplatili sme si welness pobyt na jednu noc, poriadne vysaunovani sme prišli na izbu v ktorej všade boli horiace sviečky, kytica s 3-ma ružami a vychladené šampanské. Bola som očarena a ako som sa mu chcela pozrieť do očí si pokľakol a požiadal ma o ruku. Dátum svadby sme si samozrejme vybrali pre nás čarovný a to 18.8.2018 🙂

• @galchita  Prvááá 2018ka juchúúú🙂 krásny príbeh,držím palec🙂

• @mimca77  Dakujem 🙂 Neboj aj ty sa dockas 😉

• na dovolenke so slovami "staneš sa mojou ženou"

• Sponzor fóra
  • tak s mojim už snúbencom ( stále si nemôžem zvyknuúť) 🙂 sme sa zasnúbili presne na 3tie výročie nášho vzťahu - 26.09.2015 🙂 o ruku ma požiadal večer pri sviečkach a víne keď si pokľakol a povedal čo pre neho znamenám,,,nebola to žiadna veľká ceremónia ako z amerického filmu, ale skôr úprimné vyznanie od nášho prvého stretnutia čo pre neho znamenám a ako si predstavuje našu spoločnú budúcnosť 🙂

• Aj my sme sa zasnúbili tento rok presne 24.07.2015 no po mesiaci nosenia prsteňa som ho musela dať reklamovať lebo mi vypadol kamienok 🙂 a tu sa to začína samozrejme reklamácia ako všade 30 dní prišla som si po 30 dňoch konečne po môj snubáčik a jeho nikde 😞 vraj sa nedá opraviť resp. nedá sa don vložiť kamienok takže momentálne som zasnubená bez prsteňa 🙂 vrátili mi peniaze...o 2 týždne príde novy tovar tak snád budú mať niečo podľa mojich predstáv... Takže s fotkou sa Vám nemôžem pochváliť aspon poobdivujem tie Vaše :-*

• mna moj mily poziadal o ruku 13.3.2015, vedela som, ze sa nieco chysta, lebo o svadbe uz zacal casto hovorit 😃. Spytal sa ma to po 7 rokoch randenia (dali sme sa dokopy v 17.tich). Ale aj tak to bolo velke prekvapenie. V ten den sme mali mat rande v meste a ja som tajne dufala, ze zasnuby pridu v ten piatok 13. Neviem preco, nejako som to vo vnutri citila. Prisli sme do bytiku, vsade sviecky, hned som zacala plakat 😉, krasne to bolo, klakol si, spytal sa (paradoxom je, ze sme obaja boli v takom strese, ze si nepamatame, presne slova 😃 )..a ja som ako prve odpovedala: "No ty kokso".. 😃 😃 😃 a on stale klacal a cakal....samozrejme, ze padlo ANO...Prstienok vybral nadherny, avsak mu predavacka zle poradila a bol maly. 😐 tak som na neho este 3tyzdne cakala...no dockala som sa a svadbu mame 1.10.2016.. 😬

• Môj prstienok kombinácia ružového a bieleho zlata a diamant 🙂
    Zasnúbili sme sa 8.marca 2015 🙂 Na výlete na Bojnickom zámku 🙂

• @barborkalillyhorniackova  Ahoj, aj Tebe srdečne gratulujem k zasnúbeniu. Máme obe v dátume osmičku. Ja som zasnúbená od 8. augusta 2015.

• @weja146  gratulujem! 🙂 krasne poziadanie a krasny prstienok! 🙂
    ja tiez teraz na moj cakam, som snubenica bez snubaku, kedze mi z neho odpadla perlicka, tak je v stadiu opravy.. a tiez mame termin 1.10. 2016 🙂 takze sme obe prvooktobrove 😃

• Ahojte kocky....vsetkym gratulujem....ja som poziadana o ruku bola 4.10.v prirode pod velkym stromom na kolenach....boli sme sa fotit a moj drahy to dal priamo pri foteni....fotky dam len musia neake prist od fotografky....

• @malalucka3  Srdečne gratulujem, si najčerstvejšia snúbenica. Kedy máte svadbu?

• Datum sme si este nedali....kedze je to take cerstve a v rodine sa na poslednu chvilku udiali necakane veci....ale dufam ze do roka to dame🙂

• Ahojte, všetkým kočkám gratulujem. Ja som bola požiadaná o roku 29.8.2015 na pikniku v parku v Ljublane pri jedení žemle a pití pivka 🙂 Môj snúbenec už nevydržal do romantickej večere 🙂 Svadbu mame do roka 27.8.2016.

• ahojte nevesticky 5.4.2015 :-* pan hasic prisiel hasicskym autom s kolegami v zasahovom bolo to necakane a krasneeeeeee zaroven 🙂 😉

• ahojte kočky, tak ja som si od priateľa požiadala decentne 😃 zásnubný prstienok na Vianoce 😃 už som mu aj poslala odkaz toho, čo sa mi páči 😬 tak sa teším, bo viem, že mi ho určo dá... 😉

• Mna priatel poziadal o ruku vo Verone, na Juliinom balkone, na moje narodeniny 6.7. Bolo to krasne, romanticke, cudzi ludia nam tlieskali, gratulovali, dokonca to priatel vymyslel tak, ze mam k tomu aj pamatnu fotku, fotili nas priatelia, ktori boli taki uzasni, ze mi nic neprezradili 😃 Bola som v takom soku, ze dodnes si z toho pamatam len utrzkovo a od soku som mu ani nic neodpovedala 😃 Vlastne cely ten den si nejako nepamatam 😃 Svadbu budeme mat 6.8.2016 presne na nase 10-te vyrocie. Som nadsena ze to takto uzasne vyslo, presne na sobotu 😃 Najskor som to nikomu nechcela povedat, prislo mi to prilis krasne, ale ako citam tak vela zasnub je takychto nadhernych 😃

• AHojte , ja som objavila tuto tému až teraz ale pridávam sa 🙂 ... požiadanie o ruku 13.8 2015 ... po 5 ročnom vzťahu 🙂 dátum svadby ešte nemáme ale pomaly už chystáme 🙂 - a prebiehalo to ráno 🙂 pri posteli krásne slová a potom padla veta že čo budem robiť najbližších 80 rokov .. a ja som nechapavo pozerala .. že netuším a drahý sa ma opýtal či by som si ho nechcela zobrať a založiť si s ním rodinu , že tým mu urobím jeho život najkrajším .. 🙂 tak hned som povedala áno ... bolo to najkrajšie ráno aké som kedy zažila 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂