Svadba 05.05.2012. Kto má rovnaký termín?

Profilova fotka
dievky s rovnakym dátumom šup do tejto témy :-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Ahojky, tak tento datum som navrhla polovičke okrem dalsich 6, keddze som akcnejsia...neodklepol ani jedden, ale ja verím, že bud to bude 5.5.2012 alebo 16.6.2012.... ;-) pocujte a mame narok na jeden den volna pred svadbou? Neviete ako to je? Mate už nieco prippravené...my nič...hlavna vec, že chcem svadbu...teraz 9.4.2011 sme mali po 8 rokoch chodenia zasnuby, tak len dufam, že nebudem cakať dalsich osem rokov, lebo pri teme svadba len gula ocami... na vseto potrebuje cas, no mam tusaka, že nakoniec sa podda a prikyvne na niektorý z mojích datumov. vasa polovicke sa hrnie do svadby? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka9488 moja polovicka sa hrnie , mna poziadal o ruku po 5 mesacnom vztahu , a stanovili sme si termin spolocne , je skvely, a velmi mi pomáha , je aj tu registrovany , naberá inšpirácie a všetko mi to preposiela....
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 tak to je pekne ze aj on je registrovany :-) Sranda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka9488 Ahoj, mna moj chlap poziadal o ruku po 11 mesiacoch chodenia a zasnubeni sme uz 4 a pol roka, a on len na mna cakal kym som nestanovila datum :-D Z nas dvoch som ja ta pomalsia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia ano tešim sa z toho , že mu záleži na tom , aká bude naša svadba , je to predovšetkym o nás dvoch a spoločne sa i rozhodujeme...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte spoludátumovkyne, ja som bola požiadaná o ruku na naše 7 výročie. Už máme rezervovanú sálu, fotografa, kaderníčku, výzdobu sály, kúpené svad. šaty. Väčšinou všetko organizujem ja, keďže on sa v týchto veciach nevyzná. Ale na názor sa ho vždy spýtam.
Odpovedať
Profilova fotka
@kikusha ahoj , šikovna si , ked už aj svadobne šaty maš kúpene , kde si kupovala ?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 Šaty som kupovala od jednej nevesty v bazáre. Neodolala som a jednoducho som presne také chcela.
Odpovedať
Profilova fotka
@kikusha aspon mas o jednu velku starosť menej
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 Je to super ked takto to spolu riesite. Mne moj chlap povedal ze sa spolieha na mna co vyberiem ale chce tiez vidiet co som vybrala, co som kupila a tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kikusha To je super ze mas saty, ja nechcem riskovat a kupovat tak skoro aby som nahodou do nich nepribrala :-D Mne strasne kolise vaha a ja nemam pevnu volu a hlavne nie v chudnuti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia spolu si to vsetko prezereme , kecame o tom , obrucky spolu vyberame , kedze je to sucaast oboch...tak sa i jemu prisposobujem v tomto
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak tu ale stichlo, tak sa mozem pochvalit zas niecim novym. Mam vybaveny kostol, a vyzdvihla som si aj cast vyzdoby :-D Juuuj a o chvilu poplatit zalohy sa chystam za salu a kameru :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia ty si ale sikovna :) my mame mensi utlm momentalne , drahemu sa zacalo skuskove , tak zvysok zacneme riesit v lete , ale kupili sme si svadobne poháre ,ktore si dame namalovat
Odpovedať
Profilova fotka
aqhojte babule pridavam sa ku vam mam rovnaky termin a zatial voooooooooooobec nic vybavene ani neviem kde zacat....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak a uz je po radovankach.... :-( , ked som ,,svokre,, povedala 5.5.2012, tak mi povedala, že v maji radsej nie, že byvaju nestastne manzelstva a ja ze na povery neverím...., ale co bolo horsie o den neskor...., že moj tatko dostal mozgovu prihodu, je ochrnutý, takze svadba urcite nebude na buduci rok.... :-( Prajem vam krasne pripravy...
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka9488 ahoj je mi to luto , ale preco chcete odkladat svadbu ? mozno nato nie je dovod , aj ked ocino ostal ochrnuty , urcite by rad videl svoju dceru v bielych satach .... moj otec sa toho dna nedožil...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mi je luto, je to uz davno? Tak naprv chcem, aby sa postavil na nohy, keby bol aj o barle, len nech sa postavi, trosku rozcvici, neviem nejako sme to prestali riesit. vsetko sa teraz toci okolo neho a ani nemam naladu to asi teraz riesit, ked este nevieme co bude, lekari povedali, ze moze nastat aj nahla smrt. Chcem aby ma viedol k oltaru, ale neviem ci sa toho dozijem. Uz nikdy nebude 100 % chlap. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka9488 uz su to 4 roky , bola to nečakane a rýchla smrť 47 ročneho človeka , mojho ocka....i po rokoch viem , že vo svadobny den mi tam bude velmi chybat , a drahy už tiež nema ocka , takže nas budu sprevadzať vo svadobný den len naše mamky... verim,že nemaš chuť riešiť svadbu v takejto situacií , ale času je stále dosť , a čas všetko ukáže... veľa síl celej rodinke
Odpovedať
Profilova fotka
baby od dnes to mame presne za rok:)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 ja tiež presne o rok ... zoznam pripravený, v lete môžem spustiť akciu "Moja svadba" ...
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka9488 Oooo tak to mi je luto. Ale asi mam na to taky isty nazor ako ivka219, radsej teraz ako to odkladat a nikdy nevies. Urcite sa vsetko toci okolo ocka, je to samozrejme ale rok je dlha doba a ocko sa moze aj dovtedy pekne postavit na nohy a to ti len prajem, aby tak bolo. No ale je to vase rozhodnutie No ludia ked sme zahlasili mojim svokrovcom ze o rok svadba vybehli na nas ze tento rok v septembri sa zeni mojej polovicky brat, tak sa prestala riesit nasa svadba. No a este k tomu svokor zahlasil ze ci nam nestaci svadba v kostole ze musime mat taku hostinu. A svokre sa oci vybulili ked som povedala ze z mojej strany 60ludi. Samozrejme ze sa tak chovaju ked nemaju peniaze a ani jednemu decku nevedeli zaplatit ani veceru v rodinnom kruhu v ich svadobny den. Tak som im zahlasila so zvysenim hlasom ze nasa svadba bude ako sa patri a chceme ju oslavit pompeznejsie. No ~nehorazne~ nadseni boli z ohlasenia nasej svadby, ze som mala chut im povedat aby sa ani neobtazovali prist :-| No co uz, rodinu si nevyberas ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia zo svokrovcov si nič nerob a planujte si svadbu po akej vy dvaja tuzite:)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 Dakujem, a planovat mienim tu NAJ svadbu. Len mi je to luto kvoly mojej polovicke, ze ma takych rodicov :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no uvidime, ockov stav sa troska zlepsil, tak uvidime. Ja by som aj chcela len to bude este na dlhu trat, uvidime ako sa to vivinie, samozrejme je to este cerstve (dnes 2 týždne). :-( No nezavidim ti teda svokrovcov, ale naozaj rodinu si nevyberies, hlavne že polovicka stojí pri tebe a suhlasi s tvojím zelaním... ani v nasích rodinách nerozhadzujeme peniazmi, ale urcite svadbu chcem mat na urovni, po akej som tužila uz ako dieta. Ked ju spravili sestre (mojej aj jeho) tak ju spravia aj nam a za tým si stojím. Ocko den predtým než sa to stalo, celý den viedol stale debaty o svadbe s mojou polovickou (prehovaral ho a hovoril mu, že oni su s ním spokojní, majú ho radi, tak nech sa už rozkýve) :-D. Vedeli na take temy obidvaja srandovat cca 2 roky pracovali spolu v jednej firme, tak si dost dobre rozumeju, co som rada. kasli na nich a uzivaj si prípravy, snad sa aj moje prípravy budú coskoro. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka9488 tak to sa tesim s Vami , ze ockov zdravotný stav sa už zlepšuje ...bude všetko dobre....a o chviločku si začnete užívať prípravy
Odpovedať
Ahojte,aj my sme si stanovili 5.5.2012,povodne sme chceli 10.9.2011, ale nakolko dorabame nas domcek tak radsej tento rok investujeme do byvania a buduci do svadby :-D .Woow, to uz by som mala zacat riesit nejake pripravy saly,kamera,....a ja ze staci zacat v januari :-N . Som jedinacik,cize nikto u nas svadbu neriesil a rozhodla som sa riesit vsetko Ja s polovickou, objednala som si svadobny debeker,ze aspon nejaku pomoc nacerpam. Viem iba ze ma laka mat sobas niekde pod holym nebom,salu vieme na 100% kde, a oznamka si chcem robit sama. U nas so svokrovcami sme to zatial neprebrali ani datum este nevedia, bo by svokra asi do vsetkeho rypala a pytala sa na cenu kolko co stalo a to neznaaasam ]-( . Z mojej strany rodiny je iba cca do15ludi aj to vacsina nepride lebo su navzajom rozhadany a zo strany polovicky je kvantum ludi mozno aj 50, cize urcite si budem stat za tym,ze urcite nebudeme pozyvat vsetkych lebo uz skoro vsetci maju po 3detoch a s vacsinou sa ani nestravame, tak uvidim ako mi to prejde 8-) . Tak Vam drzim zatial palce a trpezlivosti a tesim sa na Vase novinky a inspiracie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka , jeeeeeeeej , vitaj medzi nami :) najlepšie je ked si všettko vybavite , a potom už len svokrovcom oznamite:) no januar uz podľa mna bude neskoro na veci , ako je sala , Dj , foto .....
Odpovedať
@ivka219 sak neviem,musim sa dnes s polovickou porozpravat,len teraz toho mame obaja vela ale sak nejako bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka No u nas je to opacne, polovicka mozno bude mat cca 13 ludi i to len najblizsi surodenci s rodinami a rodicia, a z mojej strany to bude cca 60, ale s tym ze moji rodicia maju kopu surodencov a sme sa rozhodli ze berieme len surodencov s manzelmi a deti sa uz napozyvaju. A samozrejme co to treba "povracat" ako sa vravi. U mna moji rodicia platia svadbu a moja polovicka si plati sama. Takze aby som zabranila zvysovaniu poctu hosti som si vybrala salu kde sa zmesti len urcity pocet takze viac ludi aj tak nemozu pozvat :-D . Takze som na rodicov tak takticky isla :-D @lienka9488 sa tesim ze je to lepsie a lepsie s tvojim ockom tak nech len tak dalej bude ;-) Je to stale cerstve ale casom No a co sa tyka mojej polovicky s mojimi rodicmi tak to je len na 100% pozitivum, obaja ho maju strasne radi a uz teraz ho beru ako clena rodiny, co hlavne teraz potrebuje ked sa nam, no hlavne jemu opat stala s jeho rodicmi krivda, tak podrazit vlastne syna si neviete ani predstavit :-( A hlavne lutujem mojho draheho lebo jeho to ozaj boli vzhladom na to ze su to jeho rodicia. :-| Nebyt toho ze su to jeho rodicia by som ich poslala kade lahsie a este dalej ]-(
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?