Svadba 05.05.2012. Kto má rovnaký termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
dievky s rovnakym dátumom šup do tejto témy :-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
my budeme mat 70 ludi , 30 z jednej strany , 30 z druhej , a plus hudba , foto , Dj a my :) presne 70:) a kedze si to platime sami , nikto nam do toho zasohovat nebude , a pozývame koho chceme , a nie koho sa patrí :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
čawko kočeny aj mi máme svadbu v tento deň .....a už sa neviem dočkat .....už iba 292 dní :-o ubehne to ako vodaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
čauko kočeny tak ako ste natom??? čo už máte vybavené kúpené požičane :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@lili393 ahoj, tak my máme už sálu, fotografa, kameramana, kostol, starejšieho a DJ-a (v jednej osobe), obrúčky už máme hotové - zajtra ideme pre ne :-D som na ne strašne zvedavá a veľmi sa už teším :-) potom máme už doma všetok materiál na výzdobu auta - budem ju robiť sama a tiež aj presnú predstavu a návrh ako budú vyzerať naše menovky na stôl - tie budem tiež robiť sama.
Odpovedať
fúúúúúúúúúúúúú šikula .....mi máme sálu , foto-video , firmu na nasvetlenie sály a to je asi tak vštko ....mne to príde že mááááááááme ešte stále kopu času :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lili393 tak času je stále dosť...lenže veľa vecí si budem robiť ja sama...tak chcem aspoň tie jednoduchšie mať už za sebou...aj tak najviac času mi určite zaberie príprava oznámenia. s tým sa budem prplať asi aj zopár mesiacov :-| a potom bude ešte väčší problém - výber šiat :-) to zatiaľ odkladám...na pár mesiacov :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
čauko kočky ako ste natom???? už nám moc času nezostáva iba 156 dní :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievcata....... :-N ak tato diskusia ma fakt potesila, aj my mame tento termin, ale nie my sme si ho vybrali ale osud, ja totiz mam narodeniny 5.5 , a aj 5.5 sme sa dali dokopy ........zaujimave bolo na tom to, ze nie prvy krat... :-S , tvorili sme par sedem rokov, potom pauza 1,5 roka a v maji zasa spolu........a ked sme si vsimli, ze 5.5 pada na sobotu ,nebolo otazne kedy sa zobrat.... :-D my zatial mame salu, fotografa, dojednane v kostole, ja mam saty, manzetove gombiky - I love my wifw :-D :-D , viem odkial a aku kytku a asi to je vsetko......
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ahojke BABYYY tak nakoniec aj my sme sa rozhodli pre tento termín : 5.5.2012 x-) spolu sme od februára 2008 a požiadal ma o ruku v novembri 2011 :-D Už teraz pomaličky riešime hlavné veci ako : sála, kostol, DJ, foto a video. Všetko ostatné začneme až v januári :-N tak teda všetkým babulkám veľa šťastia pri vybavovaní a nech máte všetky PRE VÁS ten NAJKRAJŠI DEŃ 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj a zabudla som že už aj svadobne šaty máááááám rezervované :-D
Odpovedať
caute babule :) aj my mame tento termin ... anittka89 som tvoja dvojnicka, lebo aj my sme si sa dali dokopy 5.5., takze sme tiez nad datumom svadby nemuseli dlho spekulovat :) a este je sranda to, ze toho 5.5. budeme spolu presnych 5 rokov, takze symbolika :-D Ja mam zatial fotografa, vybaveny kostol a farara, vyhliadnutu, ale este nie zajednanu tetusku na kolaciky a tortu, kupene saticky aj popolnocky a zajednanu kapelu :) A ozaj...obrucky sa uz tiez robia :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bosorka207 sranda. ake su ludske osudy.............takze baby 5.5 o polnoci si strgnime na zdravie a uspesny manzesky zivot nam vsetkych......
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D veru veru :-D stastny manzelsky zivot :) a na stratenu chlapsku slobodu :-D
Odpovedať
Ahojte nevestičky, aj my máme tento termín. Som bola požiadaná o ruku na 5 výročník a hneď sme sa zhodli na termínne 5.5 presne vtedy budeme aj oslavovať 6 výročník a jeden mesiac... Už mám všetko vybavené, už len také maličkosti... Takže o 127 dní nech to každej dobre dopadne a nech sme šťastné :-)
Odpovedať
Ahojte nevestičky. Mám dobrú kamarátku, ktorá požičiava velkú čokoládovú fontánu s pravou belgickou čokoládou, ak by ste niektorá mala záujem, rada doporučím a pošlem kontakt. Veľa šťastia s prípravami :-)
Odpovedať
ahoj, ja sa pridávam, taktiež máme 5.5.2012, vraj môj milý si ľahšie zapamätá tento dátum :), bola som požiadaná o ruku na tohtoročnej dovolenke v Chorvátsku, krásny a nezabudnuteľný zážitok, dojalo ma to k slzám, júúúj a prešlo odvtedy 5 mesiacov a už sa nám to kráti a kráti a kráti :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte kočky,nechcem byť vtieravá,ale ak nemate niektorá ešte vyzdobu,môžem odporučiť. ;-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?