Svadba 09.10.2010. Mám s niekym spoločný deň?

10. nov 20102790
  • taniamirco nechápem prečo utočíš na mna, iba som vyjadrila súhlas s hviezdou, to už nemám nárok vyjadriť ani svoj názor? 😮

• bambulka 2323 poháriky sú velmi pekné, môžeš byť rada že máš takú svokru 😉

• ďakujem, už som pridala tie moje origoš, včera mi to nešlo pridať, musela som ich upraviť na menší formát. Som veľmi rada, že sme k sebe našli cestu, zo začiatku to bolo všelijaké. No ale za 7 rokov si už hádam zvykla na to, že už nemá svojho milovaného synátora pre seba 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • No tak dievčence, som sa včera dozvedela,že kameramanka, ktorú sme mali zajednanú, zomrela...som z toho úplne paf...nie preto, že máme problém, ale sám fakt ma dosť dostal... 😞

• tak to ma mrzí, je to veľmi smutné. 😒 Dúfam, že sa ti podarí nájsť za ňu adekvátnu náhradu

• pre mna za mna,mate narok naco len chcete na svete,ale tym padom aj ja,ze som si "dovolila" ich kupit....mne sa to paci,aj mojmu nastavajucemu,a to je pre mna najdolezitejsie...

• taniamirco pre teba zase môže byť zvláštne prečo chcem vyhodiť peniaze zase ja, ale o tom to proste je, že každá máme vlastné priority, svet by bol trochu smiešny keby sme všetci chceli to isté. 😉

• No presne, každá máme vlastné priority a predstavy o svadbe a aj o tom za čo vyhodiť peniažky a za čo nie. Nechápem 😒

• Ai ja... 😦

• ahojte baby. tak už sa nám to kráti. ako ste na tom vy? 😉

• ja mám pocit, že stagnujeme na mieste: Mne sa zdá chvílami, že je to ešte daleko, potom chytím paniku, že však prejde leto- cez ktoré aj tak nič nevybavíme, lebo budú všetci na dovolenkách- a je to tu. Tak neviem 😬

• ja mám tiež takéto stavy 😬 to je asi syndróm oktobrových 😃

• Sodoma Gomora,ja mam uz strasne stresy....mam vsetko vybavene ale aj tak si myslim,ze mi nieco stale chyba...
    tak kazdy den listujem bedeker,ci tam nieco nove nevylovim co mi chyba....ale nic...

• taniamirco neboj, ono to bude v pohode 😉 ja mám tiež stále tento pocit že niečo zabudnem 😃

• baby uz máte obrucky- ak áno odkial?

• Sponzor fóra
  • tak to ešte nemáme, môj drahý tvrdí že ešte je čas 😃

• ale mne osobne sa velmi páčia jedny z lauragold, tie čo mám v albume ako prvé, ale sú dosť drahé a navyšše sú matné, zatial ma v zlatictvach odhovárali že matné sa ti zošúcha a vyzerá to hrozne, mi aj jedna predavačka ukazovala svoj prsteň original (mala tam na skúšanie) a po troch rokoch ako vyzerá jej prsten, takže asi si dám robiť leské obrúčky 😞

• obrúčky ešte nemáme, na tie je podľa mňa skoro ešte, skôr panikárim z oznámení, lebo máme polovičku hostí z čiech a kedže sa tam v júli chystáme na dovolenku, tak chcem spojiť príjemné z užitočným a odovzdať im oznámenia vtedy ked tam budeme. 😎 Len sa neviem nejako rozhýbať k tomu zájsť ich objednať.
    a ešte trošku riešim zákusky, ale to sa mi tiež nechce. Mám obdobie - je mi jedno- 😃

• Ahojte,no my už aktívne riešime obrúčky, pretože zlato ide výrazne hore s cenou (keďže euro nám významne klesá), takže radšej to vyriešime hneď ako čakať a kúpiť to potom za šialené peniaze...aj zlatníčka nám povedala,že ceny sa nevyvíjajú nijak priaznivo. Ostatné už máme relatívne vybavené, zháňam ešte vestíčku pre ženícha, oznámenia sa chystáme o týždeň-dva objednávať z Moravy. Tak asi taká situácia u nás...

• nase obrucky-jedny z výberu- u l. rydla v PRG boli v zime o 100€ lacnejsie!!! tak som zvedava kolko nakoniec vycalujeme- ale to ze je moj manzelik na vine ani pocut nechce lebo ja som este v zime vravela, objednajme a máme pokoj (ako X veci vopred kupených) ale viete ako chlapi, naco tak skoroooo, aj potom budeeee..... bez komentara 😠

• hviezda to poznám, nechodíme my dve s jedných chlapom? 😃

• nestras lucka06 😎 a potom sa cuduje ze furt mu aktualizujem rozpocet svadby a furt pytam viac 😃
    o mesiac ideme pozerat do Prahy par firiem, ktorych prstene sme este nevideli live, tak som zvedava.....ono najlepsie bude, ked bude tu obrucku nosit 2 tyzdne, otrepem mu ju este na svadbnej ceste o hlavu! lebo teraz robi cirkusy a vymysla-no chcel by aspon o niecom rozhodovat na svadbe 😉 ale koniec koncov priznava ze je mu to jedno, booooze ale robi caviky jak decko..... a zas nemozem byt nanho zla, este si to nahodou rozmysli alebo zacne vytahovat ze mam manzelske maniere 😠 lebo ja by som najradsje hladke, oble 7mm hrube, iba s gravirovanim vo vnutri - len on ne, lebo on chce hranate, 2farebne, masivne a aby to stalo 300-400€!!! a ja som asi arabela ze mu take mam vycarovat........joj chlap,ale lubim ho 😵

• Tak dievčence, dnes som mala velice úspešný deň - objednala som vestičku pre ženícha a objednali sme obrúčky 🙂. Very good day..🙂

• Cavte baby,
    my uz obrucky mame zajednane vid. album..🙂 velmi ma potesili pretoze som ich nemohla nikde prv zohnat a zrazu som ich nasla v Senici 🙂
    dneska som si kupila popolnocne saty v pozicovni som bola..a povedali mi ze si ich mi mozem kupit za cenu pozicovneho co ma nesmierne potesilo 😃 😃 bol to dneska uspesny den..poskusala som aj nejake svadobne saty dneska a asi som nasla aj favoritky..uvidime ako sa to este utrasie tento tyzden 🙂)

• caute,my sme obrucky kupili ako prvu vec,davali sme si ich robit na mieru v kamea-Trencin...su nadherne...
    A boli velmi ochotni...

• caute dneska som objednala podbradnikyba krizik...mali by prist do 14 dni,tak uvidim ake budu...
    vy ako pokracujete?co uz mate ktora?a co vam este chyba?

• taniamirco a kde si objednávala krížik?

• tak som dneska bola konečne objednať oznámenia, 60,- eur len záloha. 😐Koľko vyšli Vás kočky?
    Ale nemajú chybu, už aby mi poslali návrh. Hneď pridám do albumu potom 😉

• mne ich bude robiť sestranica, robí v reklamke, tak nech ukáže čo vie 😃 ale návrh už dostala, chýba už len naše foto 😉

• som veľmi zvedavá na to tvoje 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov