Svadba 09.10.2010. Mám s niekym spoločný deň?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Svadba okr. Bardejov 09. októbra. 2010.... mam s niekym spoločný deň ,, D " :-) :-) :-)
Odpovedať
taniamirco nechápem prečo utočíš na mna, iba som vyjadrila súhlas s hviezdou, to už nemám nárok vyjadriť ani svoj názor? :-o
Odpovedať
bambulka 2323 poháriky sú velmi pekné, môžeš byť rada že máš takú svokru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem, už som pridala tie moje origoš, včera mi to nešlo pridať, musela som ich upraviť na menší formát. Som veľmi rada, že sme k sebe našli cestu, zo začiatku to bolo všelijaké. No ale za 7 rokov si už hádam zvykla na to, že už nemá svojho milovaného synátora pre seba :-D :-D :-D
Odpovedať
No tak dievčence, som sa včera dozvedela,že kameramanka, ktorú sme mali zajednanú, zomrela...som z toho úplne paf...nie preto, že máme problém, ale sám fakt ma dosť dostal... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ma mrzí, je to veľmi smutné. :-S Dúfam, že sa ti podarí nájsť za ňu adekvátnu náhradu
Odpovedať
Profilova fotka
pre mna za mna,mate narok naco len chcete na svete,ale tym padom aj ja,ze som si "dovolila" ich kupit....mne sa to paci,aj mojmu nastavajucemu,a to je pre mna najdolezitejsie...
Odpovedať
taniamirco pre teba zase môže byť zvláštne prečo chcem vyhodiť peniaze zase ja, ale o tom to proste je, že každá máme vlastné priority, svet by bol trochu smiešny keby sme všetci chceli to isté. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No presne, každá máme vlastné priority a predstavy o svadbe a aj o tom za čo vyhodiť peniažky a za čo nie. Nechápem :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ai ja... 8-(
Odpovedať
ahojte baby. tak už sa nám to kráti. ako ste na tom vy? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám pocit, že stagnujeme na mieste: Mne sa zdá chvílami, že je to ešte daleko, potom chytím paniku, že však prejde leto- cez ktoré aj tak nič nevybavíme, lebo budú všetci na dovolenkách- a je to tu. Tak neviem :-N
Odpovedať
ja mám tiež takéto stavy :-N to je asi syndróm oktobrových :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Sodoma Gomora,ja mam uz strasne stresy....mam vsetko vybavene ale aj tak si myslim,ze mi nieco stale chyba... tak kazdy den listujem bedeker,ci tam nieco nove nevylovim co mi chyba....ale nic...
Odpovedať
taniamirco neboj, ono to bude v pohode ;-) ja mám tiež stále tento pocit že niečo zabudnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby uz máte obrucky- ak áno odkial?
Odpovedať
tak to ešte nemáme, môj drahý tvrdí že ešte je čas :-D
Odpovedať
ale mne osobne sa velmi páčia jedny z lauragold, tie čo mám v albume ako prvé, ale sú dosť drahé a navyšše sú matné, zatial ma v zlatictvach odhovárali že matné sa ti zošúcha a vyzerá to hrozne, mi aj jedna predavačka ukazovala svoj prsteň original (mala tam na skúšanie) a po troch rokoch ako vyzerá jej prsten, takže asi si dám robiť leské obrúčky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
obrúčky ešte nemáme, na tie je podľa mňa skoro ešte, skôr panikárim z oznámení, lebo máme polovičku hostí z čiech a kedže sa tam v júli chystáme na dovolenku, tak chcem spojiť príjemné z užitočným a odovzdať im oznámenia vtedy ked tam budeme. 8-) Len sa neviem nejako rozhýbať k tomu zájsť ich objednať. a ešte trošku riešim zákusky, ale to sa mi tiež nechce. Mám obdobie - je mi jedno- :-D
Odpovedať
Ahojte,no my už aktívne riešime obrúčky, pretože zlato ide výrazne hore s cenou (keďže euro nám významne klesá), takže radšej to vyriešime hneď ako čakať a kúpiť to potom za šialené peniaze...aj zlatníčka nám povedala,že ceny sa nevyvíjajú nijak priaznivo. Ostatné už máme relatívne vybavené, zháňam ešte vestíčku pre ženícha, oznámenia sa chystáme o týždeň-dva objednávať z Moravy. Tak asi taká situácia u nás...
Odpovedať
Profilova fotka
nase obrucky-jedny z výberu- u l. rydla v PRG boli v zime o 100€ lacnejsie!!! tak som zvedava kolko nakoniec vycalujeme- ale to ze je moj manzelik na vine ani pocut nechce lebo ja som este v zime vravela, objednajme a máme pokoj (ako X veci vopred kupených) ale viete ako chlapi, naco tak skoroooo, aj potom budeeee..... bez komentara ]-(
Odpovedať
hviezda to poznám, nechodíme my dve s jedných chlapom? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nestras lucka06 8-) a potom sa cuduje ze furt mu aktualizujem rozpocet svadby a furt pytam viac :-D o mesiac ideme pozerat do Prahy par firiem, ktorych prstene sme este nevideli live, tak som zvedava.....ono najlepsie bude, ked bude tu obrucku nosit 2 tyzdne, otrepem mu ju este na svadbnej ceste o hlavu! lebo teraz robi cirkusy a vymysla-no chcel by aspon o niecom rozhodovat na svadbe ;-) ale koniec koncov priznava ze je mu to jedno, booooze ale robi caviky jak decko..... a zas nemozem byt nanho zla, este si to nahodou rozmysli alebo zacne vytahovat ze mam manzelske maniere ]-( lebo ja by som najradsje hladke, oble 7mm hrube, iba s gravirovanim vo vnutri - len on ne, lebo on chce hranate, 2farebne, masivne a aby to stalo 300-400€!!! a ja som asi arabela ze mu take mam vycarovat........joj chlap,ale lubim ho x-)
Odpovedať
Tak dievčence, dnes som mala velice úspešný deň - objednala som vestičku pre ženícha a objednali sme obrúčky :-). Very good day..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cavte baby, my uz obrucky mame zajednane vid. album..:) velmi ma potesili pretoze som ich nemohla nikde prv zohnat a zrazu som ich nasla v Senici :) dneska som si kupila popolnocne saty v pozicovni som bola..a povedali mi ze si ich mi mozem kupit za cenu pozicovneho co ma nesmierne potesilo :D :D bol to dneska uspesny den..poskusala som aj nejake svadobne saty dneska a asi som nasla aj favoritky..uvidime ako sa to este utrasie tento tyzden :))
Odpovedať
Profilova fotka
caute,my sme obrucky kupili ako prvu vec,davali sme si ich robit na mieru v kamea-Trencin...su nadherne... A boli velmi ochotni...
Odpovedať
Profilova fotka
caute dneska som objednala podbradnikyba krizik...mali by prist do 14 dni,tak uvidim ake budu... vy ako pokracujete?co uz mate ktora?a co vam este chyba?
Odpovedať
taniamirco a kde si objednávala krížik?
Odpovedať
Profilova fotka
tak som dneska bola konečne objednať oznámenia, 60,- eur len záloha. :-|Koľko vyšli Vás kočky? Ale nemajú chybu, už aby mi poslali návrh. Hneď pridám do albumu potom ;-)
Odpovedať
mne ich bude robiť sestranica, robí v reklamke, tak nech ukáže čo vie :-D ale návrh už dostala, chýba už len naše foto ;-)
Odpovedať
som veľmi zvedavá na to tvoje :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?