Svadba 09.10.2010. Mám s niekym spoločný deň?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Svadba okr. Bardejov 09. októbra. 2010.... mam s niekym spoločný deň ,, D " :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to máš dobré, tiež som skúšala urobiť si návrh doma, ale málo času a málo skúseností, takže výsledok bol neslávny :-| . Tak sme vybrali v reklamke.
Odpovedať
My sme oznámenia objednávali tento týždeň cez internet na www.kyoprint.cz - majú fantastický výber, cenovo sa vyrovnajú resp. sú o trošku nižšie ako slovenskí výrobcovia, fantastický prístup, promptnosť, nemajú problém so slovenským zákazníkom, posielajú zdarma vzorku oznámenia, takže super. Vyjdú nás na cca 110 EUR za 100 ks + pozvánky.
Odpovedať
ikaz tak to je super že sa to takto dá ;-)
Odpovedať
potom keď budú reálne aj tie moje, hodím to do albumu, ale už viem presne ako to bude vyzerať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hurá, prišiel mi náhľad na oznamko - krásne :-D . Už je odsúhlasené, už aby boli hotové. A včera sme boli objednať konečne zákusky, vybrali sme aj svadobnú tortu, aj torty na výslužky. Moc doporučujem, trošku problém so slovenčinou - je to pri Galante, ale cena za zákusok je bezkonkurenčná! 0,26 centov za kus - zákusky sú fakt veľké a poctivé, nie ako v niektorých cukrárňach. Ak je záujem, pošlem adresu, majú aj www stránky, ale neviem či to sem môžem dať :-N
Odpovedať
oznámenie máte fatk krásne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka2323 mate krasne oznamko...gratulujem
Odpovedať
Ahojte dievcata, tiez mame svadbu 9.oktobra a ako tu tak citam vase prispevky, som hotova z toho co vsetko uz mate vybavene. My sme este ani na matrike neboli nahlasit termin... ale saty su (bola to laska na prvy pohlad - jesus peiro), sala a hudba tiez....a to je vsetko :-) Pozeram ze musim pridat s pripravami :-). Neviete mi nahodou poradit nejaku dobru vizazistku/vizazistu v okoli Levoce (Presov, Kosice).? Vopred dakujem
Odpovedať
katka skús napísať do fóra čo tu majú levočanky alebo prešovčanky prípadne košičanky. ja som tiež z okresu levoča, lenže mňa bude chystať moja úžasná sestrička, ktorá je kozmetičky - vizážistka. takže tak. aj by som ti ju posunula, len aj ona sa bude musieť chystať na svadbu (myslím tú moju), ale ostatné veci ti kludne môžem pomôcť a poradiť. a kde to budete mať? obrad a hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
jé ďakujem baby, poteší ;-) .Oznamko sa zatiaľ všetkým páčilo, nechceli sme nič presladené a tuctové. Inak máte niektorá skúsenosť s balónmi šťastia? Chceli by sme ich použiť na polnoc ako prekvapko pre hostí. Akákoľvek skúsenosť - kladná či negatívna - poteší ;-)
Odpovedať
lucka06 svadbu mame v kostole sv Jakuba a hostina byvaly hotel satel a vy?
Odpovedať
Bambulka2323 fakt krásne oznámenie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no my máme obrad v spišskom štvrtku a hostina v metropole v spišskej, som myslela že satel úplne zrušili, tak to budete mať asi dosť ludí, tam sa tuším zvyknú robiť velké svadby
Odpovedať
lucka06, to v kongresovej sale, v satel skor mensie, my budeme mat 60 ludi a to bude len tak tak. Kde si davate piect kolace ak sa smiem spytat?
Odpovedať
tortu mi bude piecť jedna fakt super tortičkárka z popradu, mám foto jej tortičiek v albume, tak môžeš nakuknúť, a sú veľmi chutné, žiadne maslové plnky, koláčiky mi tiež budú robiť v poprade, nejaká pani ševčíková, neviem aké robí, ale kamoška mala od nich a veľmi si pochvalovali, že boli chutné a také malinké, sikovné. ja som s tou pani aj volala a ona mi hovorila že robí také tie podstivé plnky, žiadne z prášku :-)
Odpovedať
a ty si si kam dala robiť?
Odpovedať
No my sme este nic nedali piect :-)...my sme tak neskoro zacali s pripravami ze uz som dokonca ani fotografa nezohnala..teda aspon z tych co som chcela...takze fotime vo stvrtok pri Bratislave nakoniec...nastastie uz budu saty pripravene...a na den svadby mam par znamych co dobre fotia, tak to nejako premyslime :-)
Odpovedať
neboj. to stíhate. a keď to s fotením vyriešiš takto tak to bude v pohode. a vy bývate v blave? ši prečo sa tam idete fotiť?
Odpovedať
Ja v BA priatel vo Viedni. Saty som pozicala v Ba a budem ich mat k dispozicci uz v stredu..tak ten stvrtok nam najlepsie pasuje nakoniec. len aby bolo pekne pocasie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katarinna ani my sa nebudeme fotit v den svadby,len s tym rozdielom,ze sa budeme fotit v utorok po svadbe...
Odpovedať
no s tým počasím dúfam aj ja že bude pekne celý týžden pred a hlavne toho 09.10. ale nevadí ak bude aj pršať, videla som tu názor jednej babe ktorej na svadbe pršalo a tá napísala že im pršalo šťastie, treba sa na to len pozitívne pozerať a všetko bude ok. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tiez mam strachy kvoli pocasiu =-) no nas fotograf nam tvrdi, ze jemu sa lepsie foti ked je pod mrakom ze vtedy je vraj lepsie svetlo tak neviem.
Odpovedať
ja si hovorím tak, že tento dátum sme si vybrali a už nejako bude, keby som špekulovala s dátumom, tak možno v juli by mi vyšiel upršaný deň a v oktobri bude pekne. to si nenaviberáš ;-)
Odpovedať
lucka06 uplne s tebou suhlasíím. Ale ja aj tak verím že budeme mať pekne počasie aj napriek tomu že je to oktouber. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, tiež súhlasím, v dnešnej dobe je to počasie celé také posunuté, takže ja si myslím, že nám bude horúco, čo sa počasia týka :-D . práveže teraz, ked by malo byť krásne stále prší, tak ani svadba v lete nie je zárukou slnečného počasia
Odpovedať
treba si stále hovoriť že bude svietiť slnečko a ono fakt bude :-D
Odpovedať
nebojte bude svietit slniecko ja tomu verim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nadej umiera posledna... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
v dave je sila, takže keď budeme všetky veriť, že bude slnečno - tak bude. 8-)
Odpovedať
Pridávam sa s tou vierou v pekné počasie :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?