Svadba 09.10.2010. Mám s niekym spoločný deň?

10. nov 20102790
  • tak to máš dobré, tiež som skúšala urobiť si návrh doma, ale málo času a málo skúseností, takže výsledok bol neslávny 😐 . Tak sme vybrali v reklamke.

• My sme oznámenia objednávali tento týždeň cez internet na www.kyoprint.cz - majú fantastický výber, cenovo sa vyrovnajú resp. sú o trošku nižšie ako slovenskí výrobcovia, fantastický prístup, promptnosť, nemajú problém so slovenským zákazníkom, posielajú zdarma vzorku oznámenia, takže super. Vyjdú nás na cca 110 EUR za 100 ks + pozvánky.

• ikaz tak to je super že sa to takto dá 😉

• Sponzor fóra
  • potom keď budú reálne aj tie moje, hodím to do albumu, ale už viem presne ako to bude vyzerať 😃

• hurá, prišiel mi náhľad na oznamko - krásne 😃 . Už je odsúhlasené, už aby boli hotové. A včera sme boli objednať konečne zákusky, vybrali sme aj svadobnú tortu, aj torty na výslužky. Moc doporučujem, trošku problém so slovenčinou - je to pri Galante, ale cena za zákusok je bezkonkurenčná! 0,26 centov za kus - zákusky sú fakt veľké a poctivé, nie ako v niektorých cukrárňach. Ak je záujem, pošlem adresu, majú aj www stránky, ale neviem či to sem môžem dať 😬

• oznámenie máte fatk krásne 😉

• bambulka2323 mate krasne oznamko...gratulujem

• Ahojte dievcata, tiez mame svadbu 9.oktobra a ako tu tak citam vase prispevky, som hotova z toho co vsetko uz mate vybavene. My sme este ani na matrike neboli nahlasit termin... ale saty su (bola to laska na prvy pohlad - jesus peiro), sala a hudba tiez....a to je vsetko 🙂
    Pozeram ze musim pridat s pripravami 🙂. Neviete mi nahodou poradit nejaku dobru vizazistku/vizazistu v okoli Levoce (Presov, Kosice).? Vopred dakujem

• katka skús napísať do fóra čo tu majú levočanky alebo prešovčanky prípadne košičanky. ja som tiež z okresu levoča, lenže mňa bude chystať moja úžasná sestrička, ktorá je kozmetičky - vizážistka. takže tak. aj by som ti ju posunula, len aj ona sa bude musieť chystať na svadbu (myslím tú moju), ale ostatné veci ti kludne môžem pomôcť a poradiť. a kde to budete mať? obrad a hostinu?

• jé ďakujem baby, poteší 😉 .Oznamko sa zatiaľ všetkým páčilo, nechceli sme nič presladené a tuctové. Inak máte niektorá skúsenosť s balónmi šťastia? Chceli by sme ich použiť na polnoc ako prekvapko pre hostí. Akákoľvek skúsenosť - kladná či negatívna - poteší 😉

• lucka06 svadbu mame v kostole sv Jakuba a hostina byvaly hotel satel a vy?

• Bambulka2323 fakt krásne oznámenie 🙂

• no my máme obrad v spišskom štvrtku a hostina v metropole v spišskej, som myslela že satel úplne zrušili, tak to budete mať asi dosť ludí, tam sa tuším zvyknú robiť velké svadby

• lucka06, to v kongresovej sale, v satel skor mensie, my budeme mat 60 ludi a to bude len tak tak. Kde si davate piect kolace ak sa smiem spytat?

• tortu mi bude piecť jedna fakt super tortičkárka z popradu, mám foto jej tortičiek v albume, tak môžeš nakuknúť, a sú veľmi chutné, žiadne maslové plnky, koláčiky mi tiež budú robiť v poprade, nejaká pani ševčíková, neviem aké robí, ale kamoška mala od nich a veľmi si pochvalovali, že boli chutné a také malinké, sikovné. ja som s tou pani aj volala a ona mi hovorila že robí také tie podstivé plnky, žiadne z prášku 🙂

• Sponzor fóra
  • a ty si si kam dala robiť?

• No my sme este nic nedali piect 🙂...my sme tak neskoro zacali s pripravami ze uz som dokonca ani fotografa nezohnala..teda aspon z tych co som chcela...takze fotime vo stvrtok pri Bratislave nakoniec...nastastie uz budu saty pripravene...a na den svadby mam par znamych co dobre fotia, tak to nejako premyslime 🙂

• neboj. to stíhate. a keď to s fotením vyriešiš takto tak to bude v pohode. a vy bývate v blave? ši prečo sa tam idete fotiť?

• Ja v BA priatel vo Viedni. Saty som pozicala v Ba a budem ich mat k dispozicci uz v stredu..tak ten stvrtok nam najlepsie pasuje nakoniec. len aby bolo pekne pocasie 🙂

• katarinna ani my sa nebudeme fotit v den svadby,len s tym rozdielom,ze sa budeme fotit v utorok po svadbe...

• no s tým počasím dúfam aj ja že bude pekne celý týžden pred a hlavne toho 09.10. ale nevadí ak bude aj pršať, videla som tu názor jednej babe ktorej na svadbe pršalo a tá napísala že im pršalo šťastie, treba sa na to len pozitívne pozerať a všetko bude ok. 😉

• ahojte tiez mam strachy kvoli pocasiu 🤔
    no nas fotograf nam tvrdi, ze jemu sa lepsie foti ked je pod mrakom ze vtedy je vraj lepsie svetlo tak neviem.

• ja si hovorím tak, že tento dátum sme si vybrali a už nejako bude, keby som špekulovala s dátumom, tak možno v juli by mi vyšiel upršaný deň a v oktobri bude pekne. to si nenaviberáš 😉

• lucka06 uplne s tebou suhlasíím. Ale ja aj tak verím že budeme mať pekne počasie aj napriek tomu že je to oktouber. 😃

• presne tak, tiež súhlasím, v dnešnej dobe je to počasie celé také posunuté, takže ja si myslím, že nám bude horúco, čo sa počasia týka 😃 . práveže teraz, ked by malo byť krásne stále prší, tak ani svadba v lete nie je zárukou slnečného počasia

• treba si stále hovoriť že bude svietiť slnečko a ono fakt bude 😃

• nebojte bude svietit slniecko ja tomu verim 🙂

• nadej umiera posledna... 😎

• v dave je sila, takže keď budeme všetky veriť, že bude slnečno - tak bude. 😎

• Pridávam sa s tou vierou v pekné počasie 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov