Svadba 09.10.2010. Mám s niekym spoločný deň?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Svadba okr. Bardejov 09. októbra. 2010.... mam s niekym spoločný deň ,, D " :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mme polovičku hostí z čiech, nejak ich budeme musieť niekam "napratať" ale vôbec sa nestresujem tým, uvidíme, nepotrebujú žiadny hotel objednávať, uskromnia sa u nás a u svokry, dajú sa matrace, roztiahnu gauče a nejako sa pomestíme, nie ;-) Keď sme my u nich v Čechách, tiež sa to tak rieši :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule.... aj my mame hosti z roznych kutov..ci uz slovenska ceska...dokonca 2 zo spanielska a nemecka ;-) neprepadavam vobec panike co sa tyka ubytovania..vsetko su to kamarati a znami ktorych mame velmi radi, a budu spokojny aj s prespanim u nas :-) doma... poznaju sa aj s hlavnou druzickou, cize o ich program sa bude starat ona :) aby som ja v tom tyzdni mohla byt v klude :) aaa uz konecne aj mame vybrane oznamenia :) uz by mali kazdu chvilku prist tak len hladam adresy..:) je to celkom vzrusujuce :) a dneska ku krajcirke poriesit saty druziciek...tesim sa :-) co noveho u vas?
Odpovedať
Profilova fotka
tak vam vsetkym gratulujem...som asi vynimocna 8-)
Odpovedať
neber si to tak. každú nás stresuje niečo iné. ;-)
Odpovedať
nás možno stresuje niečo, na čo ty by si povedala: toto, to by ma navyviedlo z rovnováhy nikdy. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby a z akych kvietkov chcete svadobnu kyticu? ja sa nejak neviem rozhodnut a hlavne neviem, ci sme obmedzene tym, ze svadba je v oktobri ... Povodne som chcela kaly, no nejak sa mi zacina menit vkus 8-( videla som jednu krasnu kyticu z pivoniek a frezii, no v kvetinarstve mi povedali, ze tie pivonky sa nedaju zohnat ... tak neviem, ci mam zacat obiehat kvetinarstva ...
Odpovedať
Profilova fotka
inak, este ani obrucky nemame, ani pohare, ani ponaucenia u farara a mnoho inych veci :-D este stale mam pocit, ze mame vela casu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj , ja budem mat pravdepodobne kaly aj ked stale nie som 100% rozhodnuta....rozpravala som sa s aranzerkou, a vravela mi ze neni problem so ziadnymi kvetmi...len tam ked sa tazsie zhanaju tak sa zvysuje cena...ale ze zohnat sa da vzdy vsetko...
Odpovedať
no ja mam zajednanu kyticu z kal a frezii - moj favorit od zaciatku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak taku skusim vypatrat na nete, to by mohlo byt tiez riesenie :)
Odpovedať
Profilova fotka
moja svokra je kvetinárka, takže ja to riešim s ňou. kvet nie je dneska problém, dá sa objednať predsa. Problém je skôr vo farbe. Ja mám výzdobu do fialovo ružova, takže to bude skôr problém. ale poriešili sme - fialové orchidei, ružové ruže, nejaké tie frézie tuším a ešte niečo také drobné, čo neviem ako sa volá. Bude to previsnutá kytica, a jednotlivé kvietky a do toho previsu budú nalepovať ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj lucka mal nádhernú kytičku http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
a ďalšie foto k nej http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
9.10.2010 penzion Juliana, okr. Michalovce :-) čas a miesto našej svadby...už teraz sa teším na deň D..zajednané: miestnosť, hudba, kameraman, fotograf, kostol, sv. šaty, topánky, alkohol a to je tak asi zatiaľ všetko...už sa treba pohnúť, lebo čas sa kráti a je toho ešte veľa, čo treba povybavovať...všetkým vám držím palce pri plánovaní svadby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sjusan aj ja tebe prajem krasne planovanie atohto vynimocneho dna....verim ze nam vsetko vide ako si naplanujeme...
Odpovedať
Profilova fotka
uz sa nam to krati baby...neviem sa dockat... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
už mám z toho trochu nervy :-| , včera sme zistili, že už treba dť dokopy menu, alko a nealko. Pomaličky sa chystáme aj pozývať hostí. A navyše včera ma nenormálne vytočila "svokra" - len tak mimochodom nám oznámila, že bude potrebovať ešte 5 oznámení, že treba ešte dať určite nejakým ľudom. Že oni sú samozrejmí a jej prekvapená že sme s tým nepočítali. A keď som sa pýtala než som ich išla objednávať, tak nebolo treba pre nikoho špeciálneho. Oznámení som síce objednala viac, ale aj tak je to neplánované a dosť ma to rozladilo-hlavne ako to povedala. Ale to už na nu "vybehol" aj priateľ :-S A inak baby ako to máte s obrúčkami? Už máte? My sa ešte len chystáme, stále váhame či biele zlato alebo chirurgická oceľ. čo preferujete vy?
Odpovedať
halloo bambulka... mám svadbu vtedy ako ty a my sme si obrucky objednali pred 3 týždnami, uz kazdu chvilu by mali byt hotove...a inak aj ja sa nervacim hlavne preto, aby bolo vsetko objednane, aby nic nechybalo, nepocitujem ani tak stres z toho, ze menim "STAV" ako z tej hostiny...a pritom ten opak je podstatnejsi ... este k obrúčkam- jednoznačne zlato..proste zlato je zlato a basta x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka, nad obruckami rozmyslame velmi aj my ... biele zlato nam v par zlatnictvach neodporucali, aj nam vysvetlovali preco, ale uz si to moc nepamatam :D hlavne nie v kombinacii trosku so zltym, ako chceme my ... Ale poslem ti link, co sa nam lubi, tak kvoli tomu musime zbehnut do Bratislavy
Odpovedať
my sme si dali urobiť tie prvé z mojho albumu, je to kombinácia bieleho a žltého zlata. nechápem prečo by mal byť problém s bielym zlatom. nás zlatník upozornil iba na to, že proste to trošku zožlnke ale to ti urobí každý šperk z bielho zlata ale stále tam bude farebný rozdiel, ja mám dva prestene z bielho zlata, som mu ukázala či to bude také ako mam na prstienku čo mám 3 roky a povedal že áno, že to je finálne štádium, že už sa to nezmení. ale ja som sa bála len toho aby to nerobil tak že na žlté zlato potiahne poter bieleho zlata, lebo toto sa zošúcha ale on nám nalepí na seba pás bieleho a žltého zlata a tam sa ti nemá čo zošúchať, tak snáď to bude dobré :-N mali by byť hotové 18. augusta, tak potom pridám foto tých naších reálnych
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam dvojkombinaciu zlata...a nikto ma na nic neupozornoval...ale ved v podstate mam snubak z bieleho zlata na ruke uz 2 roky,a nic sa nezmenilo,tak podla mna je to blbost...
Odpovedať
my sme si tiez dali urobit dvojkombinaciu zlata - biele, zlte, koncom augusta maju byt hotove, tak uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
No, tak ja skusim ist este do inych zlatnictiev teda ! Lebo mne sa velmi lubi ked je biele zlato so zltym, chcela som cisto biele, ale snubak mam zlty s bielym, viac zlteho je tam, mam ho zatial rok a je v pohode No obrucky chceme, aby bolo viac bieleho a zlteho menej, nech mi to pasuje k snubnemu...
Odpovedať
Profilova fotka
my chceme len čisto biele alebo chirurguckú oceľ. Nám sa kombinované nepáči :-D Snubák mám z bieleho, tak nech tiež ladíme
Odpovedať
Profilova fotka
no a ešte - budúci týždeň idem priobjednávať oznámenia. Svokra si zas spomenula na niekoho :-| Si prídem jak debil, čo nevie spočítať, koľkým ľudom chce dať oznámenie. Ale jak keby som sa nepýtala, koľkým chce dať. Vraj len tým, čo ich máme na zozname ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to mas zlate nervy,ja by som to netolerovala...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som rezignovala, nemá zmysel sa rozčulovať, zbytočne by sme sa pohádali, uznala, že to mala povedať skôr a tie ďalšie zaplatí ona. Aspoň tak nie? ;-)
Odpovedať
buď rada že si aspoň uzná chybu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale to zase áno, ale nemuselo to byť. :-D Už vidím tie pohľady, keď ich pôjdem doobjednávať. Co inak baby, ako pokračujete?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?