Svadba 1.10.2011. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, su tu nevesty ktore si vybrali tento datum ? Ak ano sup sem a piste... Uz nieco vybavujete ci je este skoro? A ak ano tak napiste konkretne co.... Ja zistujem zatial co treba a kolko stoji a podobne....
1
15
16
Profilova fotka
no ja som z toho predsvadobneho stresu ochorela, takze teraz lezim v posteli a snazim sa nemysliet na to ze by som sa mala vypotit, miesto toho este riesim menovky, etikety, presny pocet hosti, sposob sedenia, proste blbosti...
Profilova fotka
este som sa chcela spytat ako budete sediet v kostole? myslim ci budu za vami sediet aj svedkovia, lebo my sme sa akurat s mojim drahym rozpravali ze by bolo fajn keby sme pred oltarok sedeli len my dvaja, na takych "stolickach" bez operadla, a svedkovia sa za nas postavia len pocas toho sobasneho aktu (mame inak celu omsu ako nedelnu), cize cely cas nas budu vsetci vidiet. chceme to hlavne kvoli tomu, ze mne sa strasne nepacia tie biele navleky na stolicky a stolicky samotne nie su v kostole ani na fare vobec pekne. moja krstna to takto mala pred asi 5 rokmi a vyzeralo to super.
@bambi29 priznám sa, že toto neriešim, svedkovia budú sedieť za nami , ale aké sú tam stoličky to netuším.
@bambi29 a ozaj, skoro sa uzdrav! nech si to vychutnáš naplno..
Profilova fotka
zabka88 dakujem :) ja rozmyslam nad vselicim, napriklad som si vsimala akym perom sa podpisuje zapisnica, lebo sa to foti, a svedok bude mat v saku, lebo sa pouziva take reklamne polamane farebne neviemake :)
@bambi29 uff, nestraš.. ja budem rada keď si doriešim menovky, menučka, zasadací poriadok a ešte vína do výslužiek.. perá a stoličky už nechávam na osud a na vkus našej fary:-) berieš aj antibiotiká? ja tiež pokašlievam, ale pchám sa vitamínmy a verím že zaberú..
Profilova fotka
vies co pichla ma do prsta a spravila mi CRP, norma je 10, ja som mala 21 ale ze az nad 25 sa davaju antibiotika tak mi dala len lokalne, v spreji. okrem toho coldrex, celaskon, ibalgin, acylpyrin a strepfen. boli ma z toho zaludok...
to verím je toho požehnane.. ale snaď to zaberie ..
Profilova fotka
dopodrobna veci moc neriešim, budem rada ked stihnem víno do výslužiek - este nemám etikety - ked nebudú svet sa nezrúti. my budete sedieť aj so svedkami - netuším aké stoličky tam sú ale vzdala som hladanie návlekov lebo tusím jeden stál nejakých 10euro a na tých 30min sa mi to zdá vela. ešte dorobiť menovky a upraviť zasadací poriadok @bambi29 želám skoré uzdravenie
Profilova fotka
vdaka baby, akurat pozeram ze nam nehlasia vobec ziadne zrazky ani vietor, super :) 20 stupnov to moze byt idealny den na svadbu :)
Ja už tiež začínam stresovať, dolaďujem podrobnosti podobne ako ty @bambi29 :-) tiež riešim pero na podpisovanie a tak...ten tvoj nápad zo svedkami sa mi veľmi páči...práve si ma inšpirovala, že to tak urobíme aj my...je to bežné? nebude s tým problém? Ja už riešim úplne prkotiny, ale tak keď som si dala tak záležať, bola by škoda nedotiahnuť to teraz do konca :-D Počasie ma veľmi teší zatiaľ, v žiadnom prípade som nechcela veľký hic :-)
Profilova fotka
problem s tym urcite nebude, nikto ti predsa nemoze diktovat ako mate v kostole sediet..
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bambi29 @rysavka my sme pero na podpisovanie dostali :) tak to mame vybavene 8-) a ti svedkovia sa mi velmi pacia, lebo my mame maly kostolik, resp. uzku ulicku, a tiez rozmyslam, ze by mohli sediet 8-) v prednych laviciach a vystupit si poza nas len ne sluby a prisahu... potom sa to bude aj lahsie korigovat pocas sv. prijimania... navleky mat nebudem, asi, ale chcela by som tam dat aspon biele masle tak isto ako v sale...ale krati sa nam to velm, a dufam, ze toto babie leto vydrzi este dalsie dva tyzdne ;-)
@j_erika no na sobotu hlásia 25 a slnečno, takže podľa mňa to už vydrží :-)
Profilova fotka
@rysavka vyborne 8-)
Profilova fotka
v sobotu hlasia 22-26, uplne bez zrazok a minimalny vietor :D
tak babusky dneska som mala poslednu skusku siat az mi zacina byt luto ze to uz o chvilu bude vsetko minulost... :-( ale este predtym sa vsetky poriadne zabavime v sobotu!!! :-D
Profilova fotka
Ja uz mam tie svoje saty doma :) teda vlasnte vysia u starkej v obyvacke, doma ich nemam kde rozlozit, aby sa mi nezaspinili atd. Jooooj, veru krasne su a nemozem sa dockat toho celkoveho dojmu az sa cela uvidim, ucesana, namalovana, v bielych satoch 8-) jeej snad to bude krasne :) uz len 2 dni, dievcata :) :-D
babusky.. tak zajtra vam prajem ten NAJkrajsí den!!!!!!!!!!!!
baby, tak napíšte, ako Vám dopadol Váš svadobný deň D. Ako ste boli spokojné s jednotlivými dodávateľmi ?
caute mladomanželky :-) tak ako si zvykáte na nový osobný status prípadne novépriezviská? :-) u nás dopadlo všetko super, no dobre pár zadrhelov bolo ale to asi patrí ku každej svadbe.. hlavné veci vyšli fantasticky, ľudia sa bavili a na moje počudovanie aj my s manželom sme sa vybláznili.. ešte dnes ma bolí cele telo takže tak skoro na svadbu určite nezabudnem ;-)
Profilova fotka
baby, tuto temu vam zamykam, kedze je este jedna rovnaka tema a ma o nieco viac prispevkov. http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/s...
1
15
16

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?