Svadba 1.5.2010. Nájde sa tu niekto s takýmto dátumom?

Profilova fotka
ahojte, najde sa tu niekto s takýmto dátumom??? je milé nahradit si prvomájový pochod krásnym mladomanželským sľubom a takto rozkošne odštartovať lásky čas, čo poviete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to som naozaj sama, ktora si to naplanovala na 1.5.???????
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to si nemozem ani s nikym porovnat pokroky v pripravach na tento termín :-(
Odpovedať
este je skoro, zachvilku sa zacnu holky zbierat ;-).
Odpovedať
inak je to pekny termin ;-). uz mas nieco naplnovane?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj uz som sa aj potesila ze konecne niekto,ale ty az tyzden po mne. no ai velmi nie okrem hudby, topanok, predbezne saly, no včera sme si kupili krásny krízik, boli sme v levoci na odpust tak tam . v podstate som ho kupili dnes rano dve hodiny po polnoci :-D . o chvilku si zacnem robit aj album tak budes moct pozriet ak budes chciet
Odpovedať
urcite budem zvedava. inak ja uz ma po svadbe ;-) mala som ju tento rok 9.5. ;-). ale v uvahe sme mali aj termin 2.5. rozhodne pocasie v maji je pekne. uz ob 3 roky je v tychto casoch na vychode pekne. takze si si dobre vybrala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
och som i nevsimla ze to tento rok :-D aj ja som bola na svadbe spoluziacke 9.5 a 2.5 bratrancovi hej bolo pekne, a ako to dopadlo??? satky si mala svoje ci pozicane???
Odpovedať
bolo to uzsane ;-) saty som mala pozicane. ono mi sme sa zasnubili 1.4. a vtedy sme sa rozhdoli mat svadbu. no a podarilo sa mi to zorganizovat do maja ;-). takze za taku kratku dobu by mi ich usila iba znama ;-0.
Odpovedať
Profilova fotka
ja skusim na ukrajine ale nasla som jednu firmu co siju na mieru a celkom dobre ceny, stale nizsie ako v pozicovni poslali mi katalog len skoda ze su az v piastanoch ale stretla som sa z vela pripadmi ked saty sili na mieru len na zaklade poslania mier. uvidime mozno nakoniec skoncim v salone
Odpovedať
ja som velmi chcela usit na mieru, ono to vyjde uplne rovnako. ale nejak sa to nepodarilo. tak som skusila salony. ale nasla som skvelu krajcirku navrharku v plzni a necham si od nej navrhnut a usit plesove saty na sposob svadobnych, len farebne. na ukrajine maju dobre ceny na saty, moja kamoska si tiez jedny kupila, neviem presne odkial ale bola spokojna. myslim ze ich potom aj tuna cez bazar predala.
Odpovedať
Profilova fotka
no nie som si ista ci to vyjde rvnako aj ta firma koru som nasla cez net a sije saty na mieru mi poslali katalog a ceny sa pohybyjy okolo 230 az 350 eur a v salone len za pozicanie das okoléo 13000 sk, ked som bola v polsku povedali m v jednom salone ze mi usiju a tak okolo 10000 sk. pisala som si s jednou holkou a ta si saty kupila na ukrajine a povedala ze si vybrala jedny z najdrahsich a dala za ne 7000 sk, ze tam kupis uz od 3000, tak to je teda rozdiel. a dokonca vraj aj niektore salony v nakupuju na ukrajine a tu s tym kseftuju
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
ahoj katerin, ja sa idem vydavat 1.mája 2010. Čo už máš vybavené?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj ja skoro vsetko ale termin svadby sme museli presunut o tyzden skor takze 24.4
Odpovedať
Profilova fotka
my mame termin tiez 1.5 a je to najkrajsi datum aky moze byt...vtedy sme sa dali dokopy :-) Ako sa vam dari???
Odpovedať
Ahojte. Aj my budeme mať 1. mája. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky :-) Tak už sa nám to veeeľmi kráti, 1. máj je na dosah, aj máte už trošku stresy? Ja áno, ešte nám čo to chýba, aj keď sú to už iba nejaké drobnosti. Počet hostí na svadbu stále nemáme kompletný, stále sa všetci nevyjadrili, aj keď počítame s tým, že nás bude okolo 100 ľudí. Šaty mi šije jedna super krajčírka, tak sa na ne teším...a ako ste na tom vy?
Odpovedať
artemissska: tak to je ale velka svadba, my budeme mat cca 60 a uz sa chytam za hlavu, ze nas je vela - povedne som chcela nieco malicke, ale co uz. Stres uz ma tiez zacina chytat, saty uz mam aj po polnoci, zenich ma tiez oblek, ale dost veci nam chyba, ani neviem ako to stihneme. Trosika ma uz chyta panika, ved naozaj je to uz coskoro. Mam problem hlavne s doplnkami, ked v obchode poviem aku mam predstavu, tak vzdy odchadzam sklamana, pride mi, ze som asi dost narocna, ale kde pridem, pytam si nieco jednoduche a prave take nemaju :-( Odkial si Ty? ako ide priprava?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, ja sa tiez vydavam 1.5.2010 a je to podla mna tiez super datum, len nech nam pocasie vyjde ked je teraz tak skaredo a uprsane. Ja uz mam skoro vsetko vybavene, akurat dnes ideme ku zlatnikovi po obrucky, tak uvidime. Tesim sa ale uz aj zacinaju pomaly stresy :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte aj ja som mala svadbu 1.5. 2010 Pocasie bolo super, a aj ten den, no nie ???
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?