Svadba 1.6.2013

Zobraz úvodný príspevok
Všimla som si, že je nás už celkom dosť veľa , ktoré plánujeme svadbu na budúci rok na Deň detí - teda 1.6.2013 ... tém ohľadom budúcoročných svadieb je veľa, ale ohľadom tohto termínu ešte zrejme žiadna ... takže budúce nevesty, ktoré sa budete vydávať v tento deň čo už máte, čo by ste chceli, akú by ste chceli mať tú vašu svadbu ...atď?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
dievcata tak mame zajednany obrad na 16.30 :) teraz zase chvilku oddych.. @zuzulka86 ty uz to mas pekne rozbehnute, len tak dalej :) ja este ani nerozmyslam nad vecami co uz ty vsetko mas.. aspon budes moja inspiracia..
Odpovedať
Profilova fotka
tak mi máme svatbu 23.3.2013 v 12.15hod,tak jsem zvědava jestli to vše stihnem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
I my jsme si vybrali 1.6.2013. Já chtěla za každou cenu svatbu v létě (snad bude teplo a slunečno), navíc 1.6. je takové snadno zapamatovatelné datum, k tomu navíc vychází v roce 2013 na sobotu, takže si nikdo nebude muset brát v práci volno. Jelikož máme polovinu hostů z daleka, sobota je nejlepší volbou. ;-) Už máme zamluvené místo na obřad, hostinu i párty (vše na jednom místě ;-) ), domluvenou matriku, zaplacenou zálohu na fotografa, vybraný dort, koupené vývazky, vybrané (ale ještě ne zaplacené) svatební šaty, koupené boty pro nás oba. A tento týden jsme se vrhli na oznámka, která nám bude dělat kamarád. :))
Odpovedať
Profilova fotka
A "samozřejmě" už máme i vybrané prstýnky, které si budeme nechat dělat na zakázku. Kombinace žluté + bílé zlato, dámský se třemi brilianty. ;)
Odpovedať
Už len 1 deň a krásna okrúhlina na nás čaká-200. Potom sa budeme pozerať už len na číslice 1** ;-)
Odpovedať
sala ktoru sme chceli je OBSADENAAAA, tak uvidim ci najdem nieco blizko nas, alebo zmenime termin ;-(
Odpovedať
tak a je to tu, zmena terminu na 6.7.2013 aj so salou a uradom vybavene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka 6.7.2013 měli kamarádi problém s tím, že je to svátek - a opravdu veliký. Tak držím palce, ať je vše v pohodě
Odpovedať
hej aj na urade mi povedala ze mozno nebudu mat spevakov alebo recitatorku, ale to prezijeme CD existuje ;-) a vcom mal problem????
Odpovedať
Ahojte aj ja sa pripajam k tomuto datumu. Mi nemame vela toho. Zatial salu, kostol a DJ. Momentalne hladam kameramana a fotografa. Joj a to najdolezitejsie "saty", len hladam. Ale oznamka sa uz riesia a snad budu uz aj buduci tyzden hotove. Uz sa tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
@axelina Dobrý večer. Ponúkam videoslužby na svadbu (foto). Kontakt v mojom profile (ťuknite na foto vľavo). Cenník môžem poslať na požiadanie (oznámte Vašu mailovú adresu). Výber šiat na http://youtu.be/oB_aB8UKNgA S pozdravom Ján Ašverus.
Odpovedať
aj pre nas je tento termin vynimocny :-) musim sa priznat, ze ako tak sledujem buduce nevesty vo svojom okoli, asi by som mala chytat paniku :-) zartujem, kazdy si to riesi podla seba ..... my uz mame miestnost, ubytko, kostol, knaza, fotografku, kameramana a kapelu .... oznamka idem odklepnut cez vikend ... a doriesila som aj etikety na vino, monovky a nalepky na vysluzku .... po bratovej svadbe pred rokom mam velmi dobre skusenosti s jednou pani z Podbrezovej :-) no a to najdolezitejsie, saty ... zatial nebol cas nejake skusat, ale dala som si termin vo februari .... urcite na mna nejake krasne cakaju :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, na tento termín 1.júna sa mi uvoľnil termín. Ponúkam teda 10% zľavu na nafotografovanie tohto dňa. :-)
Odpovedať
tak zařízeno...1.6 v 11hodin :-) teď najít vhodné místo na hostinu
Odpovedať
Také máme 1.6. v 11:00 :-)
Odpovedať
Také máme 1.6. v 11:00 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha ale nas je caute kocky tak ja som sa konecne dockala a 1.6 sa berieme po 7 rokoch :) moji rodicia budu mat akorat 27 vyrocie svadby takze bude to mega zurka :) Mame to v Senci uz nam chyba iba kameraman a fotograf pripravy vrcholia uz mam kopec pozhananeeee ale stale daco vygooglim co musim mat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Také máme 1.6. v 11 hodin :-) ;-) Máme zařízený kostel a restauraci a to je zatím asi vše :-) Něj tu svatbu nechceme moc hrotit :)
Odpovedať
tak my máme taky 1:6: v 12:45 na Chvalském zámku,vše zařizuju na dálku,ale i tak máme místo hostiny,já šaty,partner oblek,fotografa,vybrané prstýnky,svědky,kadeřnici,vizážistku a manikerku,hotel pro nás i hosty,menu.zatím jen toto,snad zbytek vyřeším na začátku dubna kdy letím domů.No a máme 18ti měsíčního syna,takže asi na svatbě bude veselo ;-)
Odpovedať
Ahojte.su tu dievcata, co budu mat v tento den svadbu v ba?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?