Svadba 1.6.2013

31. mar 201350

Všimla som si, že je nás už celkom dosť veľa , ktoré plánujeme svadbu na budúci rok na Deň detí - teda 1.6.2013 ... tém ohľadom budúcoročných svadieb je veľa, ale ohľadom tohto termínu ešte zrejme žiadna ... takže budúce nevesty, ktoré sa budete vydávať v tento deň čo už máte, čo by ste chceli, akú by ste chceli mať tú vašu svadbu ...atď?

• @mimi8418  Jeej, hlasim sa do temy 🙂 a vidim, ze si tiez z KE. No, parada, tak potom sa mozme podelit o nejake strasti s vybavovanim 🙂. ja som pevne dufala, ze teraz vybavim tie najdolezitejsie veci co treba vopred a potom budem mat aspon na pol roka pokoj. ale zacina ma to celkom chytat, tak uvidime 🙂)).
    Zatial mame teda salu, hudbu a fotografa, co pokladam teda za dost velky uspech...

• Ahoj holky, my uvažujeme o svatbě 1.6., protože zásnuby byly 2.6., takže do roka a do dne🙂 Nemáme zatím pořádně nic, vybíráme to správné místo, přítel vybírá dorty🙂

• @pivetka  jeej super, že z KE 🙂 a kde to bude , koho ste si vybrali ?

• Sponzor fóra
  • @mimi8418  hostina by mala byt v Dome umenia. Hrat nam bude skupina Esprit a fotit bude p.Sulovsky z Chilly art photo. Teraz je na rade kostol 🙂) obrad by som chcela v kostole Kralovnej Pokoja na ul. Milosrdenstva, tak uvidime, hadam to vyjde 🙂.
    A Vy kde budete mat a co uz mate?

• @pivetka  my budeme mať hostinku v Reštaurácii Rubín v Krásnej nad Hornádom a máme ešte rezervovanú skupinu HIC zo Stropkova ... s kameramanom (Rado Sklenár) sa máme stretnúť v auguste a fotograf by mal byť náš rodinný známy, ktorý sa foteniu venuje vo voľnom čase a robí skvelé fotky 🙂 Sobáš by mal byť v kostole na KVP-čku 🙂 a šaty by som si chcela dať ušiť, len si ešte chcem urobiť prehľad o krajčírkach v KE 🙂

• @mimi8418  jeej, o Rubine v Krasnej som pocula same chvaly, urcite to tam bude uzasne 🙂. No a co sa tyka siat, tak ja planujem zaciatkom jesene nieco poskusat u nas v salonoch, aby som vedela, aky strih si mozem dovolit a potom si tiez planujem davat sit. Ale na ukrajine. Alebo sa mi mozno nieco v salone tak zapaci, ze nakoniec podlahnem a si poziciam 🙂. Uvidime. Tuto cast este nemam dokonale premyslenu

• Ahoj, i já se přidávám k 1.6.2013 a svatba bude taky na východě slovenska. Zatim mame sál a hudbu, jinak představ zatím moc nemám, takže koukám a vymýšlím.. 🙂.

• Ahoj, taky se přidávám .... svatbu jsme měli mít letos v červnu, ale miminko nás předběhlo a tak jsme svatbu odložili na příští rok. Jinak sled událostí je u nás opačný, mám už 2 děti - kluky a vztah už letos 18-ti letý. A tak se už těším, že budu "patřit" do rodiny. 😉 Představu, jak by měla svatba vypadat mám zhruba namyšlenou, ale ještě není nic zrealizovaného jako třeba aspoň zamluvený termín. Ráda bych svatbu na zámku Slavkov u Brna, stále čekám mail na vyjádření místní matriky, kdy přijímají rezervace pro příští rok. Tak nevím, jestli jsem tak hrrrr nebo co, ale odpověď zatím žádná. No pokud reakce nebude, tak v srpnu se tam vydáme už osobně a termín už zamluvíme napevno, stejně tak hostinu v nedalekém hotelu s restaurací. Svatba bude v barvách zeleno-šampaň nebo zeleno-fialová ... nějak jsem přelétavá a tak ještě uvidím, brouzdám po netu a hledám inspiraci jako vy všechny ostatní. 🙂

• Ahojky ... tak ja se tez pridavam k terminu ... 😉 ... predstavy? ... no neco mam namyslene a neco ne ... hlavne vubec nvm,co vsechno mam vlastne resit ... 🙂 ... svatbu budeme mit asi na zamku v Holesove 🙂 ... a chteli bychom ji do vinove barvy,tak snad to bude ... 🙂 ... jinak predbezne uz nam termin zamluvili,jen ho pak musime jit potvrdit,tak jsem zvedava,i misto na hostinu mame zamluvene ... jen nejak nemuzu sehnat fotografa a kameramana - co jsem zkousela,tak vsichni uz jsou zamluveni ... a to jsem si rikala,kolik mam casu ... tak jak na co ... 😵 😬

• Ahojte,tak ja sa tiez pridavam 😵 svadba bude v Trenc.Tepliciach,my uz mame celkovo vsetko zajednane a zalohy poplatene, takze sme mali stastie a vsetko nam zatial vychadza podla nasich predstav 😃

• Ahoj...som dalsia do partie. Tiez sme si vybrali prave den de t ti, asi hlavne preto ze nam rodicia stale vravia ze sme ako deti 🙂 salu mame vybavenu aj kameramana, dj je rezervovany ale este nieje zmluva, kostola sa bojim najviac lebo ja som evanielicka a snubenec je grekokatolik. Vraj treba vela ziadosti 😞 no a na jesen idem asi kupit saty

• zdravím a taky se přidávám 🙂 svatba měla být letos,ale přítel měl úraz,pak už jsem měla pár dní do porodu a teď s mimčem by byla svatba náročná,tak jsme se rozhodli pro příští rok a jediné pěkné datum je 1.6 🙂 přípravy zatím moc neřešíme,jen pokukuju co by se mi tak líbilo 🙂

• ahojte🙂

Aj my budeme mať svadbu 01.06.2013🙂

• Tak sa pripájam...my sme si naplanovali 1.6.2013 nielen koli dnu deti ale aj moj otec bude mat narodeniny tak mu chceme na tej svadbe este prichystat nejake prekvapenie.

• Ahojte baby, takže aj ja sa pridávam do partie, my máme tiež termín 1.6.2013 🙂 Máme vybavenú, sálu, DJ, fotografku, vizážistku a termín v kostole 🙂 pomaly riešim už aj svadobné šaty, mám jedny vyhliadnuté, do ktorých som sa na prvý pohľad zamilovala, tak uvidím ako to dopadne 🙂
    @pivetka , @paajavh , @mimi8418 , @kikid , @cherri , @salme , @nike8 , @kexik218 , @natykata , @28kristinka
    @danielka1982

• Sponzor fóra
  • @veronka31  blahoželáám 🙂 mne sa pred časom termín svadby zmenil na 10.8.2013, ale Vám všetkým prvojúnovým nevestičkám budem silno držať prsty pri prípravách 🙂

• @veronka31  já už chci mít taky nachystáno 😃 ale brzdí mě bláznivá matrika,kde budou mít termíny na příští rok až v listopadu😞 ach jo :-/

• @natykata  tak ja som radšej všeto v predstihu riešila a som rada, že sa to v kostole dalo dohodnúť dokonca tam už mal zapísané 3 sobáše farár, tak s matrikou je to asi zložitejšie 😞

• @mimi8418 ďakujem a aj tvoj augustový dátum je krásny 😃

• Ahojte. Aj ja sa k vam pridam ak mozem. Tiez planujeme svadbu na 01.06.2013 - v Trencine. Zatial mame zajednane iba miesto na hostinu - vo Fatime.

• My máme zatiaľ len miesto hostiny zarezervované a ohlasený dátum na úrade...začíname sa rozhliadať po výzdobe ale bude jednoznačne fialovo smotanová...pomaličky začíname aj kupovať...nechceme to nechať na poslednú chvílu,keďže pri deťoch by sme to nestíhali.

• pripajam sa kocky my budeme mat tiez 1.6. 2013 🙂

• Ahojte, aj ja sa pripajam k terminu 🙂 svadba bude v NZ, zatial mame rezervovany termin na urade, miestnost, fotografa a DJa, takze to co najviac surilo je uz zajednane 🙂 ostatne pomalinky vyberam, vyzdoba bude pravdepodobne bielo zelena, pripadne champagne zelena 😃

• Ahojky, datum 1.6. bude i našim dnem 🙂 zatim mame misto obradu i misto hostiny rezervovano, barva bude nejspis krémová s lososovou, jeste mam vizazistku,ktera je zaroven i kadernici a jinak ted resime fotografa.... ti nejlepsi uz sou rezebrani😞 za dva tydny mam naplanovanou prvni obhlidku svatebnich satu. jinak stale vymyslime svatebni menu,coz pro nas jedliky je super, protoze bychom chteli vsechno,co mame radi 🙂

• aj my by sme sa chceli brat v tomto suprovom termine...ale je vsetko zatial otazkou...kedze moj nastavajuci riesi anulaciu prveho sobasa ktora mala byt uz davno ukoncena ale metropolitny sud to natahuje ako gumu v gatiach 😞 som z toho na nervy a pomaly dochadzaju sily....keby sme toto vedeli skor... tak sa na to vyprdneme...sorry za sproste slovo ale bolo to to najjemnejsie ake ma napadlo 😞 a ked tu citam co vsetko uz mate a my este nic mam divny pocit ze to nestihneme alebo nevybavime tak ako by sme chceli ... ale Vam kocky prajem nech mate svadbu ako v bavlnke 😎

• ahojte tak aj sa pridavam k dnu 1.6 den deti 😃 😃 😃 takze ja mam zatial len kostol a saty este hladame salu afotografa

• Gratulacce🙂)

• baby prvojunove 🙂 o kolkej budete mat obrad?je neskoro 17.00?ked chceme len ten najkratsi obrad - bez omse.. preto tak neskoro, aby sme mali dost casu na fotenie.. len zase aby to nebolo neskoro na veceru ked sa pride az na nejaku 18.30 predpokladam..

• @papalinka7  my mame obrad na urade o 16.00. tiez som chcela dat v takomto case, aby sme vsetko postihali. myslim si , ze aj o 17tej je to ok 🙂

• Den deti je aj nas den, aspon drahy nezabudne 😃 uz mame zariadene asi vsetko podstatne - obrad s omsou o 15:00 v nasom kostole, zapisnicu z uradu, salu, hotel, foto,video,dj. riesime teraz obrucky, saty pre druzicky, oznamka. sama si robim vyzdobu, mame pohare, oblecko pre oboch. vieme od koho a mameaj zoznam alka, nealka, vina, kolacov, dohadujeme sa na menu. cakam na objednavku servitok, sviecok, mame dohodnute auta, rozmyslame nad autobusom, zvazujeme + a -, riesime pesnicky, mam konecne dohodnute druzicky po 2 sklamaniach......a neviem. budeme objednavat oznamka coskoro aby dosli do januara. v januari mame dovolenku 1 tyzden a veeeela veci na dotiahnutie. 2 okruhle narodeninove oslavy, stretka so vsetkymi -sala,foto,video,dj, musime zbuchat vsetky 4 nauky s kaplanom, rozdat oznamka , na koho nevyda dostane postou 😃 doladit posledne detaily, hadam aj na skusku ucesu ku kamoske-kvoli predstave, najst kozmeticku, rozhodnut sa pre spodnicu do siat, nasit ocko na vlecku. nemam stres ale som typ, kotry nenechava veci na poslednu chvilu a som mimo SK takze si to musim skompletizovat co najskor. Ako som uz inde pisala, este vcera bol august a uz je koniec oktobra. cas letiii., letiii, letiii.....niet priestoru na zbytocnosti 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava