Svadba 1.9.2012

21. mar 201270

nie je to divny termin ked je to sviatok? 😉

• nie je 🙂 my budeme mat 🙂

• ahojte,
    my sme sa takisto rozhodli pre tento dátum... a tiež rozmýšľam nad tým,či to nie je čudný termín,keď je sviatok... čo si o tom myslíte? lebo podľa mňa je to jedno... niektorí mali svadbu aj 1.mája a tiež je to sviatok....

• inak ano, už som tak premýšľala a skutočne je to úplne jedno 🙂

• Sponzor fóra
  • No ja som si tiež vybrala tento dátum, a nie preto, že je to sviatok, to ma vôbec netrápi, ale preto, lebo je to symbolický deň. Moji rodičia by mali 50. výročie svojej svadby.

• my sme si tento termín vybrali PRÁVE preto, že je to sviatok. každý rok na výročie svadby nebudeme musieť ani z postele vstať 😉

• Myslím, že to určite nie je divné. Veď keď si zoberieš, že obyčajná sobota keď máš svadbu je pre Teba tiež sviatočná a takto je to ešte umocnené tým, že je štatny sviatok. Navyše sa to dobre pamätá a manžel nezabudne doniesť raňajky do postele 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• my máme tiež ten termín. Chceli sme iný septembrový, ale už bol obsadený a ostal len tento, ale teraz sme radi. Je to také pekné, že prvý deň v mesiaci, ja neviem... páči sa nám to 🙂 a plus .. ako hovoria ostatné baby, vždy budeme na výročník doma 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov