Svadba 1.9.2012

21. mar 201270

nie je to divny termin ked je to sviatok? 😉

• nie je 🙂 my budeme mat 🙂

• ahojte,
    my sme sa takisto rozhodli pre tento dátum... a tiež rozmýšľam nad tým,či to nie je čudný termín,keď je sviatok... čo si o tom myslíte? lebo podľa mňa je to jedno... niektorí mali svadbu aj 1.mája a tiež je to sviatok....

• inak ano, už som tak premýšľala a skutočne je to úplne jedno 🙂

• Sponzor fóra
  • No ja som si tiež vybrala tento dátum, a nie preto, že je to sviatok, to ma vôbec netrápi, ale preto, lebo je to symbolický deň. Moji rodičia by mali 50. výročie svojej svadby.

• my sme si tento termín vybrali PRÁVE preto, že je to sviatok. každý rok na výročie svadby nebudeme musieť ani z postele vstať 😉

• Myslím, že to určite nie je divné. Veď keď si zoberieš, že obyčajná sobota keď máš svadbu je pre Teba tiež sviatočná a takto je to ešte umocnené tým, že je štatny sviatok. Navyše sa to dobre pamätá a manžel nezabudne doniesť raňajky do postele 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• my máme tiež ten termín. Chceli sme iný septembrový, ale už bol obsadený a ostal len tento, ale teraz sme radi. Je to také pekné, že prvý deň v mesiaci, ja neviem... páči sa nám to 🙂 a plus .. ako hovoria ostatné baby, vždy budeme na výročník doma 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov