Svadba 13.7.2013

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá, nakoľko sa tu strácam a už ani neviem kto všetko má svadbu v ten istý deň ako aj my, tak to sem dávam. A môžeme sa tu nájsť, kontaktovať, písať si a vymieňať si názory a skúsenosti. Čo všetko už máte nachystané? :)
Odpovedať
1
2
@adka13 @petrusovasimona vitajte baby :D no tak pomalicky treba vse najdolezitejsie povybavovat ako kostol, sala, DJ, foto, kamera, saty atd. ostatne ma iste este cas :)
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuj Baby, aj ja my máme svadbu 13.7. Máme zarezervovaný kostol, sálu v Kokšov Bakši, kameramana, fotografa, hudbu, organistu, kaderničku, kozmetičku, zbor do kostola, 36stranové svadobné noviny, pozvánky, kartičky na pozvanie k svadobnému stolu, menovky, zasadací poriadok... :) ale som zatiaľ na diéte a cvičeni (fitko a doma) takže snubák, obrúčky a popolnočné a svadobné šaty zatiaľ odkladáme na apríl (zo dvaja - traja ľudia mi hovorili, že je to na šaty neskoro, ale môžete mi prosím napísať, prečo je to neskoro? nerozumiem... je to 3 mesiace pred svadbou, šaty plánujem kúpiť cez inzerciu... skôr mi príde nepraktické kupovať ich pol roka, rok do predu, keď neviete či nepriberiete, neschudnete - nikdy nevie človek, choroba alebo čo...) Ta tak... :) juuuuj teším sa jak malé decko!!! :-p x-) :-D 8-( :-N x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my mame svadbu 13.7.2013, Mame zatial zarezervovanu salu v Stupave a tiez kostol to je tak vsetko :)kameramana hladame aj dj . To treba tak dopredu tie kolace rezervovat?
Odpovedať
Profilova fotka
@majka0007 uau tak to uz skoro vsetko mate super:)
Odpovedať
Profilova fotka
@dzenys no my sme volali tej pani, co nam ich bude robit kvoli dovolenkam, aby sme mali iste ze ich bude mat kto urobit :D a tiez preto, aby si nezobrala toho na hlavu viac jak unesie, vie, ze nam ma upiect cca 1300 kolacov a ostatnu pracu si tiez moze zadelit :) neplatili sme zalohu, len aby ona vedela :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dzenys zavisi od datumov, co sa tyka torty a kolacov, ja peciem torty a uz mam niektore objednavky na maj od decembra, presne, ako tu niekto hovoril, ze ked viem, ze budem robit velikansku tortu, nemozem si nabrat toho vela, aby som to stihala:-) a takto premyslaju aj nevesty, takze radsej skor......
Odpovedať
Ahojte, tiež mame svadbu 13.jula. A kedze zijem v Rakusku a len na vikendy obcas chodievame na SK, tak este nemame vsetko, ale uz nam moc nechyba :-)
Odpovedať
Ahojte, aj my máme svadbu 13.7. v Martine :-) Zatiaľ máme kostol, sálu, DJ, foto a šaty/oblek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ak este niektora nemata fotografa, tak sa ozvite termin mam zatial este volny! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz sa nam to kratiii
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
ahojte tak aj ja sa k vám pripájam síce je to už moje druhé manželstvo ale tie prvé prípravy som si tak nemohla užiť tak teraz idem na plno začala som šatami :-) vidím že ste na prípravách lepšia ako ja no musím s vami držať krok :-) teším sa s vami :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?