Svadba 13.7.2013

7. jan 2014410
  • @adka13  
    @petrusovasimona  vitajte baby 😃 no tak pomalicky treba vse najdolezitejsie povybavovat ako kostol, sala, DJ, foto, kamera, saty atd. ostatne ma iste este cas 🙂

• Juuuj Baby, aj ja my máme svadbu 13.7. Máme zarezervovaný kostol, sálu v Kokšov Bakši, kameramana, fotografa, hudbu, organistu, kaderničku, kozmetičku, zbor do kostola, 36stranové svadobné noviny, pozvánky, kartičky na pozvanie k svadobnému stolu, menovky, zasadací poriadok... 🙂 ale som zatiaľ na diéte a cvičeni (fitko a doma) takže snubák, obrúčky a popolnočné a svadobné šaty zatiaľ odkladáme na apríl (zo dvaja - traja ľudia mi hovorili, že je to na šaty neskoro, ale môžete mi prosím napísať, prečo je to neskoro? nerozumiem... je to 3 mesiace pred svadbou, šaty plánujem kúpiť cez inzerciu... skôr mi príde nepraktické kupovať ich pol roka, rok do predu, keď neviete či nepriberiete, neschudnete - nikdy nevie človek, choroba alebo čo...) Ta tak... 🙂 juuuuj teším sa jak malé decko!!! 😛 😵 😃 😦 😬 😵 😃

• ahojte aj my mame svadbu 13.7.2013, Mame zatial zarezervovanu salu v Stupave a tiez kostol to je tak vsetko 🙂kameramana hladame aj dj . To treba tak dopredu tie kolace rezervovat?

• Sponzor fóra
  • @majka0007  
    uau tak to uz skoro vsetko mate super🙂

• @dzenys  no my sme volali tej pani, co nam ich bude robit kvoli dovolenkam, aby sme mali iste ze ich bude mat kto urobit 😃 a tiez preto, aby si nezobrala toho na hlavu viac jak unesie, vie, ze nam ma upiect cca 1300 kolacov a ostatnu pracu si tiez moze zadelit 🙂 neplatili sme zalohu, len aby ona vedela 🙂

• @dzenys  zavisi od datumov, co sa tyka torty a kolacov, ja peciem torty a uz mam niektore objednavky na maj od decembra, presne, ako tu niekto hovoril, ze ked viem, ze budem robit velikansku tortu, nemozem si nabrat toho vela, aby som to stihala🙂 a takto premyslaju aj nevesty, takze radsej skor......

• Ahojte, tiež mame svadbu 13.jula. A kedze zijem v Rakusku a len na vikendy obcas chodievame na SK, tak este nemame vsetko, ale uz nam moc nechyba 🙂

• Ahojte, aj my máme svadbu 13.7. v Martine 🙂 Zatiaľ máme kostol, sálu, DJ, foto a šaty/oblek 🙂

• Ak este niektora nemata fotografa, tak sa ozvite termin mam zatial este volny! 🙂

• uz sa nam to kratiii

• ahojte tak aj ja sa k vám pripájam síce je to už moje druhé manželstvo ale tie prvé prípravy som si tak nemohla užiť tak teraz idem na plno začala som šatami 🙂 vidím že ste na prípravách lepšia ako ja no musím s vami držať krok 🙂 teším sa s vami 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Bratislava
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov