Svadba 13. 8. 2011 Nové Zámky

25. jan 201120

Ahojte baby, kolko sa nas bude vydavat 13. augusta v Novych Zamkoch? co vsetko uz mate vybavene?

• @babuafuf  Ahoj. My ideme navštíviť kameramana pána Leonarda Tótha z Kmeťova. Sestre točil minulý rok. Maximálna spokojnosť. Doporučujem.

• @dobracik  cau, vdaka za radu, ale my budeme mat kameramana z cadce. moj priatel je totiz z jednej dedinky pri cadci. mame odtial aj kapelu. svadbu budeme mat v novych zamkoch v restauracii Panorama, sobas vo farskom kostole, lebo ja pochadzam z novych zamkov hoci teraz byvame a podnikame s priatelom v bratislave. zatial mame vybavenu hudbu, kameramana, salu a kostol. este nemam saty, hoci uz som si bola skusat, ale zatial som si nevybrala.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame originálne moderné svadobné oznámenia v rôznych štýloch. Nájdete u nás vkusné luxusné, chic štýlové, vtipné kreatívne ale aj minimalistické.
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...