Svadba 14.9.2013

30. jún 20131590
  • 🙂 podľa mňa máme pekný termín 🙂 som zvedavá ako budeme napredovať 🙂

• Ahojte, tak aj ja sa pridávam 🙂

• Uz sa to zbiera 🙂 este prednedavnom nas tu bolo malinko, az sa mi zdalo, ze ten september prestal byt taky vychyteny. My akurat rozmyslame, co je lepsi cas pre sobas v kostole - ci 14:00 alebo 16:00. A este nemame dorieseneho DJa 🙂 Ked bude aj ten, tak potom mame na dlho volno asi...

• Sponzor fóra
  • Ahojte baby 🙂aj my mame tento krasny termín 🙂 uz sa tohoto dna neviem dockat..ja uz mam salu,kameramana, fotografa a satocky som si objednavala z katalogu tie mi dodju v januari 🙂 este riesim hudbu 🙂

• babulky, inak, ak by ste mali nejake zaujímavé obrázky, kľudne ich popridavajte aj priamo do témy, možno sa inspiruju tie druhe 🙂

a odo dnes už len 333 dní 😃

• Ja som moc nepokročila, lebo riešime prerábku domu ešte 🙂 Ale asi sem prídem až keď budem mať 100% zajednané miesto na hostinu. Šiatky si chcem ísť pozrieť zajtra k nám do salónu tak uvidím, ale niektoré ste inak friškééé 🙂

• ahojte 🙂 a koľké z vás si už boli skúšať šaty? ja uvažujem až po novom roku, ale už teraz ma trhá 🙂 tak neviem, či to vydržím 😃

• .. my tiež .. 14.9.2013! 🙂

• @hannahs  myslim, ze o 14 je skoro na kostol... rano potrebujes kadernicku kozmeticku, ak budete mat aj fotenie umeleckych fotiek potrebujes minilane dve hodiny a ptm odpytavanie a na 2 to by si musela uz o 6 byt u kadernicky 😛 .. moja rda 🙂

• @maajushka  fotit sa budeme v uplne iny den, to by som ani neuvazovala o 14tej v tom pripade 🙂 mam teraz okolo seba dva tabory ludi, ktori su za 14.00 a 16.00 😃 ratam s tym, ze budem musiet skoro vstavat, ale dufam, ze kadernicka, kozmeticka pridu ku mne domov, kedze su to zname... viem, ze 6 16tej je to asi lepsie z toho hladiska, ze je na pripravu viac casu, ale ked ja sa bojim, ze potom to velmi rychlo zbehne a nestihnem si to ani uzit 😐

• mno uz som sa zlakla ze este sa stihate aj fotit 😃 ... mno ta ked tak tak kludne o tej 14 ja si myslim... fakt si to o dve hodky dlhsie uzijes 😃

• @hannahs  a co tak dat to na 15:00? ci u vas sa neda?

• @riana12  @maajushka  no o 15 sa neda, pretoze v ten den je este jeden sobas...asi to nechame na tu 14.00, hadam tie pripravy nejako zvladneme 🙂

• @hannahs  aj ja planujem ist skusat satky az po novom roku 🙂

• @hannahs  no my chceme mať o 16tej aspoň budeme všetko pekne stíhať a nebudeme v strese, teda ja v strese určite budem ale aspoň nie v takom veľkom 🙂 ako ste sa rozhodli?

• Sponzor fóra
  • @riana12  to je inak dobrý nápad že o 15tej 🙂 musím prekonzultovať keď mi príde drahý z poobednej

• @jankaam  až po novom roku??? no keďže ja veľmi predstavu o šiatkach nemám chcela by som ísť asi aj budúci týžden popozerať možno aj vybrať ak mi nejaké padnú do oka...Janka ty máš nejakú presnejšiu predstavu o šatoch?

• A my už máme fotografku dohodnutú 🙂 tak sa pýšim, video asi riešiť nebudeme..ešte sme v štádiu rozhodovania sa

• @zuzka02071985   no ano, dovtedy sa chcem pokusit nieco spravit s postavou, a myslim,ze 9 mesiacov pred svadbou je doba na saty tak akurat 🙂, a predstavu niejaku mam, aj ked som si povedala,ze sa rozhodnem pre saty ktore mi padnu, co sa tyka velkostou aj stylom, inak sa mi velmi paci nova kolekcia Pronovias 2013, krasne a elegantne satky, to ajkrajsie co som videla 🙂

• @jankaam  no asi sme na tom rovnako čo sa týka chcenia niečo spraviť s postavou 🙂

• odporúčam dukanovú diétu...ale pred držaním treba všetko naštudovať,aj na fb je uzavretá skupina dukanky..tam je všetko aj foto kto ako schudol,aj veľa receptov a hlavne strašne zlaté baby.

• @satanka1  na tú ma nikto nedostane, dietami to riešiť nechcem, skôr si budem dávať pozor na čas kedy papám a viac sa pohybovať 😉

• 🙂

• @zuzka02071985  asi to nechame na 14.00 🙂 aj ked ktovie ci si to este nerozmyslime 😃

• @jankaam  na vyhliadnute modely sa vopred poinformuj, či majú... ja som sa pýtala v septembri na 5 a tusim na SK vtedy mali z nich objednaných len 2...

• @zuzka02071985  vymysleli ste niečo s časom obradu? 🙂

• @riana12  no ostávam pri tej hodine 16tej 🙂 ěšte sme sa presne nedohodli na priestoroch ale máme dva tipy, uvidíme ešte a dohodneme sa najprv v priestore kde to budeme robiť a potom s pánom kaplánom

• @zuzka02071985  16:00 je taka klasika, ze stihas vsetko 🙂

• @riana12  hmmm no tak asi si dame tento cas

• @zuzka02071985  aj vam zavidim, ze uz mate kostol 🙂
    ja som zacala uvazovat, ale iba sama so sebou, ze vsetko to spravit v mieste nasho noveho bydliska... aj sobas aj restiku... ale neviem, co by mi na to povedali ostatni 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov