Svadba 16.10.2010. Je tu ešte niekto?

24. sep 2010390
  • ahojte, aj ja sa pridavam, ako vam to ide? nam treba este vyzdobu a DJa

• Ahoj. my uz vyzdobu mame..aku farbu vyzdoby by si chcela? mas uz vybratu aj kyticu?

• aj jaaa....my uz mame takmer vsetko, este slavobranu, koberec, lebo to mame vonku a uz asi vsetko mame...

• Sponzor fóra
  • aj jaaa....my uz mame takmer vsetko, este slavobranu, koberec, lebo to mame vonku a uz asi vsetko mame...baby nechcete niektora lampiony, mam 30 ks na predaj..

• slecny, tak ja mam pocit, ze cim je to blizsie, tym menej toho mame...
    @kitta : ake su tie lampiony? Stale nad tym uvazujem a neviem, ci do toho ist, alebo nie...
    pekne uzivanie tych poslednych dni...

• velke biele,teda take prirodne biele...aj ja som nad nimi uvazovala,ale som si povedala ze aj keby sme nestihli na svadbe tak si ich pustime s kamosmi po svadbe vecer na party 🙂

• janka, na 100% lampiony ano.. u nas vsetci jasali, nedychali, ked sme ich po zotmeni vypustali.. 😵 😵 😵 😵

• ja som nad lampionmi uvazovala ale zda sa mi to riskantne v tej oblasti kde budeme mat svadbu (Slovensky raj) a ktovie ake počko bude vonku...

• ahojte Neviete mi nahodou poradit kde by som zohnala nejake pohodlne popolnocne topanky? ale take v ktorych sa bude dat bezproblemov tancovat (lebo tie spicate co su skoro vsade su onicom)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov