Svadba 17.10.2009. Kto má tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Kto ma tento termi?
Odpovedať
No na nete som nenasla, ze by mohla byt ta obuv v BA :-( Este skusim dnes nieco popozerat a uvidim. Inak vcera som si kupila zavoj :-) Tak uz sa to rozbieha. Kazdy den je nieco nove :-D A vybrala som si nahrdelnik, ale spravim si ho sama. V obchode za nho chceli 20 Eur... no a ked si ho spravim sama, tak ma bude stat cca 5 Eur ;-) dobre nie? uz je na 90% hotovy, dnes vecer by som ho chcela dokoncit a foto pridam do albumu :-) a potom este vymyslim nausnicky a mozno nieco do vlasov... A uz som si asi vybrala bolerko k satam, ale neviem ci je to presne taka ista biela farba :-N Tak tam asi pojdem aj zo satickami a porovnam to... :-) Tak to su asi vsetky novinky na tento den :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tu obuv tiez pozerala na nete ale nasla som ju len v TT a Trencine tak neviem.Ale snad sa ti nieco podari najst :-) A kde si si kupila zavoj v Nicol?Ja som zavoj povodne ani nechcela ale ked som ho vyskusala tak so si ho musela kupit. Je dlhy po zem takze ho budem mat pravdepodobne len v kostole a tak aby som sa s nim zbytocne nemotala pri taneckoch. Len to bolerko mi este chyba. Inak to si sikulka ze si vies take ozdobky spravit sama, ja som na take veci lava :-) Ja by som chcela do vlasov nieco pekne ale este pockam, buduci tyzden idem na skusku ucesu tak sa poradim s kadernickou. Inak som zvedava co mi z mojich vlasov vykuzli kedze ich mam dost kratke.
Odpovedať
Aj ja idem na buduci tyzden v pondelok na skusku. Tak tiez uvidim, ci mi povie ze do vlasov treba nejaku ozdobu, alebo nie... A tiez mam problem s tym, ze mam vlasy vzadu trosku kratsie... :-) Chcela by som ich mat vypnute, tak neviem ako to vymysli... Zavoj som kupila v salone Michalle. Je to jeden z tych lacnejsich. Nechce sa mi dat za zavoj 100 Eur... to mi pride az az... Inak cerstva informacia je, ze uz mame obrucky :-D Sice mi tam osadili okruhle kamienky aj ked na objednavke je napisane ze chcem stvorcove... :-( Ale aj tak su pekne. Moc sa mi pacia. Este si rozmyslim, ci im to pojdem reklamovat alebo nie... Uvidim, co na to povie nastavajuci ;-) Ty mas ake saticky? Neplanujes si spravit album? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, ahojte baby! tuto temu som sice nehladala, ale som rada, ze ste ju zalozili. aj my mame svadbu 17.10. v Ba. teraz nestiham, ale potom si precitam vsetky prispevky.. zatial som len strasne natesena, tak som musela zareagovat :-)
Odpovedať
Tak uz mam nahrdelnik hotovi (foto v albume) :-D :-D Este musim nejako vymysliet nausnicky... To bude komplikovanejsie bo som si to v tom obchode poriadne neokukala ;-) ale snad to nejak zvladnem :-) ahoj k8y :-D ty si na tom ako s pripravami? kde budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej ten nahrdelnik je krasny :-) aj obrucky :-) my mame vybrate take podobne akurat z bieleho zlata stred je matny a kraje leskle a ja tam budem este kamienky. ale budeme ich mat az po 17 septembri lebo vo vyrobe nestihaju,akurat som tam volala vcera. Šaty som si vybrala po dlllhom skusani St. Patrick Baltimore. Mala som ich oblecene ako prve ale stale som vymyslala a bola nerozhodna a aj tak som sa nakoniec vratila k nim. Najlepsie som sa v nich citila a to je asi podstatne, a v skutocnosti su krajsne. Možno si aj ten album spravim len nejako nestiham. A co ako ste sa rozhodli s obruckami? pojdete ich reklamovat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzka! my budeme mat najskor sobas v malom kostoliku pri Ondrejskom cintorine a potom sa budeme zabavat v Kamile. Zatial mame DJ, fotografa, kameramana, skrachovany SkyEurope, takze teraz riesime, ako dopravime z Francuzska rodinu mojho draheho :-| , mam samozrejme rezervovane svadobne saty, kupene polnocne saty.. zacala som uz mysliet aj na dolezite drobnosti typu mandle v cokolade pre hosti v organzovych vrecuskach, vlastnorucne sme si vyrobili oznamka a postupne ich roznasame alebo posielame zatial mi chybaju topanky, nemam vyskusany uces, prva skuska makeupu nedopadla nejako slavne, nerozhodla som sa medzi kvetinarstvami, aj ked predstavu o kytici mam jasnu (maju otvorene vtedy, ked som v praci a cez vikend su strasne zaneprazdneni).. ale zatial s nastavajucim asi stresujeme kvoli obruckam. Dali sme si ich vyrobit z platiny, takze dvakrat lacne nie su, spolahli sme sa na nemecku preciznost, boli sme nadseni, ake je to cele rychle, lebo uz o tri dni nam volali, ze su hotove, ale skoro sme skolabovali, ked nam ich ukazali, namiesto lesklych boli matne a na draheho obrucke bola ryha, ktoru sme tam pridavali, urobena koby na sustruhu stryka Filipa..este z nej trcali kusky kovu. Dali sme ich teda poslat naspat do Nemecka a zajtra si ich mame ist vyzdvihnut. Sme ako na ihlach, co nam zas ukazu. Tak drzte prsty. Uf, ale som sa rozpisala ;-) ale o svadobnych pripravach sa asi dobre pise, vsak? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak uz sme si vydychli, obrucky mame a po porodiovani su uplne krasne :-) Som rada, ze tomu zlatnictvu nemusim robit negativnu reklamu, lebo ludia v nom boli ozaj mili a ochotni.
Odpovedať
Ahojte, tak uz mam aj popolnocne saticky. Dnes som kupila v rakusku :-) Teraz nemam cas sa odfotit, ale neskor dam foto :-D A topanocky tam vobec nemali :-( a ani spodne pradlo som si tam nevybrala...
Odpovedať
Ahojte dievcata, ale ste sa rozpisali, kym som tu nebola, boli sme tiez na predsvadobnej dovolenke ;-) zzzzuzka ten náhrdelník je naozaj krasny, katusica ja som tiez dost lava na nejake samovyrabanie si, takze musim ist niekde pozriet uz hotove ozdobky :) My stale nemame obrucky, lebo co sa nam paci tak je drahe, ale asi kasleme na to a priplatime si, len uz sa nam nejako cas krati, tak si musime pohnut aby nam ich stihli vyrobit :) Zenich stale nema nic, mozno iba ponozky :) nechce sa mu chodit a skusat, ale uz ho budem musiet prinutit. Mne este chybaju topanky k popolnocnym satam, hladam nieco velmi jemne na tensich opatkoch (ale nie ihlickach :) ), nie velmi vysokych bud cervene alebo cierne, popolnocne saty mam take trosku ine ako zvyknu byt cerveno ciernej farby, ale skor asi ciernej :) Oznamka uz tiez mame - samovyroba a uz sme aj poposielali tym co ich pozyvame ku stolu, aby sme vedeli kolko ludi chce ubytko, kedze mame polku rodiny mimo BA. no a teraz dotlacit ostatne a poposielat ostatnym ludom :) Inak topanky ku svadobnym satam som hladala dost dlho v kadejakych obuvach, ale nic som nenasla tak som ich nakoniec objednala cez svadobny salon Vivienne (Bottova ulica), prisli asi za dva tyzdne a su uplne prekrasne a presne take som si predstavovala.Maju tam aj nejake na vyskusanie a aj vzory a tvary sa daju, myslim, celkom pekne skombinovat. Trosku som sa rozpisala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, kde sa budete fotit, keby nahodou nevysla optimisticka predpoved pocasia a prsalo by? Najviac ma zaujima Ba..budete sa fotit v sobotu rano alebo az v nedelu? Dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky :-) som sa dlhsie neozvala - akosi sme sa rozlietali, boli sme v Kosiciach roznasat oznamka (odtial je drahy). Prispevky som prebehla len narychlo, tak sa aspon ozyvam ze zijem :P zzzzuzka, mas uz topanocky? Ja si davam robit na mieru z katalogu, viem Ti pripadne poradit kde najdes salon ktory ma tuto moznost - doba dodania je cca. 3 tyzdne. Si velmi sikovna, mna skoro prekotilo ked som videla kolko stoji bizu, no neviem ci tie prachy na to dat (vsetko okolo 60E). Ako Ti dopadla skuska? :) k8y :) vitaaaaaj. Tvoje pripravy zneju super, uz ste poriesili co s dopravou? O "mokrej variante" fotenia sme este neuvazovali,...fotime sa vo stvrtok kvoli vytazenosti fotografa, ale je to fajn. Uces aj licenie mam dost jednoduche, takze rano budem mat skusku a fotenie poobede. Tiez chceme elimonovat stres (hostia budu aj zo zahranicia), tak sa cielene chceme vyhnut foteniu v svadobny den, lebo bude treba riesit ine veci. katusica, suhlas so zzzzuzkou, ja idem na popolnocne o tyzden-dva neskor, lebo este len pride novy tovar ;-) takze je vacsia sanca ze nieco najdem. Baby, riesite aj svadobnu cestu? Kam sa chystate? My by sme chceli stihnut more, tak sa este rozhodujeme. Mate pripadne nejake tipy na fajn cestovky? Ja si vacsinou robim dovolenky a vylety individualne, lebo sa mi paci sloboda, ale teraz by som brala keby sa o nas niekto komplet postaral.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Zzoozanka. Dakujem za privitanie :-) S dopravou z FR je to scasti vyriesene, najblizsia rodina si uz rezervovala nove letenky, sice drahsie a do Viedne (este musime objednat minibus, aby sme ich dopravili do Ba), ale nevieme, ci si kamarati budu moct dovolit kupit nove letenky. Uvazovali sme uz aj nad variantou B, ze obetujeme nasu svadobnu cestu a prispejeme im na dopravu, ale este cakame, ci sa nejako zariadia. Svadobnu cestu mame uz davno vysnivanu, chceli by sme na Kubu, ale radsej to odlozime alebo pojdeme inam, akoby sme nemali mat najblizsich ludi na svadbe. ..tak to mas zaroven aj odpoved na to, co s honeymoon ;-) A nase pripravy pokracuju celkom zabavne, lebo sme minuly vikend zistili, ze nemusime kupovat drahemu svadobne topanky, manzetove gombiky, ani kravatu ladiacu s mojimi polnocnymi satami, ani moje topanky na prezutie.. vsetko sme nasli doma v skriniach vo vybornom stave 8-) Este mam jednu novinku! Dozvedela som sa, ze moje druzicky mi chystaju rozlucku so slobodou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, uz iba 37 dni a menime meno a stav :-D Tesite sa? Ja velmi.. Inak vcera sme vybavili velmi dolezitu vec: zvladli sme byrokraticky kolos SR. Nechcela som verit, ked mi niekto rozpraval o tom, ze vybavit sobas s cudzincom je po administrativnej stranke komplikovane a "na nervy", ale je to tak. Dokumenty, ktore nam vydali na ambasade sme dali uradne prelozit, zaniesli sme ich na legalizacne oddelenie ministerstva zahranicnych veci, kde nam overili podpis ambasadora, potom sme to zaniesli na matriku, kde sme vyplnili ziadost a odovzdali vsetky doklady..dozvedeli sme sa, ze musime mat na sobasi sudneho tlmocnika kvoli svedkovi, ktory nerozprava po slovensky (co nas teda veli nepotesilo) a nasledne sme zaniesli papiere knazovi, ktory nas bude sobasit.. Uz som sa zacinala bat, ze si moj drahy tu svadbu rozmysli.. nastastie vydrzal ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, mate uz vsetky fotografa? Ak nie, mam vyborneho..volneho.. Zapadne Slovensko, ozvite sa..
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, prave mi volala taka zlata nevesta, lebo mala DJ v nemocnici na 19.10. keby sa vam nahodou nieco podobne nedajboze stalo dajte mi vediet. V okoli Bratislavy chodi robit DJ Marcel Kosik, strasne sikovny chalanisko aj mojej sestre bol robit DJ na svadbu!!! :) Ak by ste tiez nemali koho na odcepcenie v okoli Bratislavy, to sa naozaj tazko niekto zozenie, s mojimi kamaratkami chodime uz niekolko rokov. Takze kludne ked budete potrebovat pomoc sa mi ozvite cez RP. Vela stastia!!
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, prave mi volala taka zlata nevesta, lebo mala DJ v nemocnici na 19.10. keby sa vam nahodou nieco podobne nedajboze stalo dajte mi vediet. V okoli Bratislavy chodi robit DJ Marcel Kosik, strasne sikovny chalanisko aj mojej sestre bol robit DJ na svadbu!!! :) Ak by ste tiez nemali koho na cepcenie v okoli Bratislavy, to sa naozaj tazko niekto zozenie, s mojimi kamaratkami chodime uz niekolko rokov. Takze kludne ked budete potrebovat pomoc sa mi ozvite cez RP. Vela stastia!!
Odpovedať
ahojteee, som tu dlho nebola, nejako nebol cas... ale vidim, ze ani vy sa tu nepretrhnete ;-) tak ako pokracujete v pripravach? ja uz mam topanky k popolnocnym, ale k svadobnym stale nie... a mam objednane kolaciky a tortu. a zajednanu vyzdobu do kostola. a to je asi tak vsetko :-N zajtra chcem ist objednat kvetinky. a presne o mesiac o takomto case sa uz budeme zabavat a tancovat :-D uz sa neviem dockat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj zzzuzka, konecne sa tu niekto ukazal..uz som myslela, ze si pisem sama pre seba ;-) ja som na tom s topankami podobne ako ty. zacinam z toho byt nestastna, lebo si neviem nic najst ani v salonoch, ani v obchodoch..objednavat cez internet bez vyskusania si netrufam. a dohodnut si kvety a vyzdobu by som mala ist dnes. ani neviem, ci zajdem do viacerych kvetinarstiev, aby som porovnala ceny..nejako uz nestiham.
Odpovedať
k8y ja som si vybrala kvetinarstvo na zaklade toho, s ktorym som uz v minulosti bola spokojna (ked sme brali kvetinky na narodeniny a tak) a mala som dvoch favoritov. No a finalista bol na zaklade toho ktore mame v sobotu viac poruke. Bo cez cele mesto s nam nechce trepat... Takze vyhralo kvetinarstvo v Danubii v Petrzalke. Vola sa Rhapis. A tety su tam velmi sikovne a ochotne. Tak snad budeme spokojni :-) Ja mam na tie topanky taku smolu, uz som mala vybrate asi styri rozne topanky, ktore sa mi veelmi pacili. A nikde nemozem zohnat moje cislo. To je hrozne! A vsetko co maju v mojom cisle je bud kremove alebo na veeelmi vysokom opatku :-( No nezostava nam nic ine len hladat dalej... ;-)
Odpovedať
ahojte nevesticky. No ja som na tom zase opacne, svadobne topanky mam, objednane, ale o tom som uz pisala vyssie, ale tie k popolnym satam stale hladam :) Kvety sa chystam riesit buduci tyzden, uz som aj bola kde tu pozriet a povedali mi, ze to staci prist objednat dva tyzdne vopred, tak sa este nestresujem. Obrucky sme uz konecne objednali a uz sa dokonca aj zenich rozhodol a kupili sme oblek :-D Baby drzim vam palce aby ste uz nejake tie topanky nasli, este ich treba aj trosku rozchodit ;-)
Odpovedať
tak uz mam aj svadobne topanocky, juchuuu :-D :-D :-D a aj kvietky su objednane :-) dnes bol naozaj plodny den, hehe ;-) este potrebujem zohnat nejake pekne spodne pradlo, nejaku ozdobku do vlasov a ak sa zadari tak aj bolerko. a to by malo byt vsetko ;-) (aspon dufam, ze som na nic nezabudla...)
Odpovedať
Profilova fotka
ticho zavidim tym, ktore uz mate takmer vsetko..nam okrem zhanania veci ostava este kopec prace v podobe prekladov. snazim sa nestresovat, ale ten cas nejako rychlo leti.
Odpovedať
Už len 22 dní, prosím nezabudni, že sa blíži deň keď zazvoní zvon a tam stáť bude on na prahu Už len 22 dní, tak nezabudni, že sa kráti, plynie ako voda neviem kto mi dodá odvahu ... :-D :-D :-D a konecne mam uz aj spodne pradlo a presne take ake som chcela :-) bolo sice trosku drahsie, ako som mala v plane investovať, ale ved sa vydavam len raz, tak nech to stoji za to :-D :-D a vy ako? uz sem moc nechodite :-( mate uz nejake stresy alebo nervozita??? ja som dnes mala prvy svadobny sen... a panika tam bola... teda zatial navonok nevnimam nejake stresy, ale v podvedomi to asi je... sa mi snivalo, ze prišla sesternica, ktora nam ucast zrusila bo ma vtedy krst babatka... no a nebolo tam pre nich miesto... a potom, ze som zabudla prichystat obrucky a tak sme ich zabudli doma v sufliku... jaaj, dufam, ze nic podobne sa nenaplni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocendy :-) Zuzka, ja som tu skoro kazdy den, len v praci nam konci obchodny strvtrok tak je to sialene a nemam cas pisat. Ale pozeram po prispevkoch a hlavne aktualizujem svadobny list pre hosti :-) k8y, neboj, vsetko zvladas a stihnes. Hlavne je rozdelenie uloh. Ja som uz vo faze kedy veci zacinam odovzdavat druzickam a je to fajn ked sa mam na koho spolahnut a viem ze to dotiahnu do detalilov. Inak sa mam celkom fajn, zacala som sa viac starat o seba a krasu :-D to viete, velmi problematicka plet :-| ale snad to bude vsetko ok ;-) Potom sme komplet doriesili oblecenie mojho draheho, co povazujem za doterajsi najvacsi uspech. Ja cakam este na topanky, lebo som si ich objednala na mieru tak by mali byt zajtra. Vcera som bola objednat tortu a pocet kolacikov, riesime vyzdobu, mini darcek pre hosti...dnes zas v ramci prechadzky zbehnem do kvetinarstva...a tak. Drahy sa tento tyzden velmi nezapajal, lebo v praci robil aj pohotovostne sluzby takze niektore dni od 9.00 do 22.00 alebo ako vcera = sobota. No a mali sme stretko s fotografom, je neskutocne mily a ustretovy :-) tak sa tesime. Este zabezpecujeme svadobne auticko, tak dufam ze vsetko klapne ;-) Riesili sme tiez obrucky, no to bola ina nocna mora, ale konecne sme sa pohli vpred. Robi nam ich jeden pan, velmi mily, len taky motacik :-| tak som z neho bola po prvom stretnuti taka zmagorena, ze sa mi chcelo plakat. Ale minuly tyzden sme si boli pozriet prvu fazu a hoci to bol surovy a nahrubo opracovany kov, tak vyzeral a sedel perfektne a uz sa nebojim ze by to zle dopadlo :-D naozaj skvele, este aj ten pan mal lepsi den a nechaosil ;-) Inak, Zuzka, nasa predstava je velmi podobna vasim obruckam, len biele zlato, ale tiez matny stred, lestene kraje a na mojom 3 kamienky. A to som vase obrucky videla v albume dnes rano. Som sa teda nasmiala :-D Mate ich nadherne. Tiez par tyzdnov fungujem so zapisnikom, v ktorom vznika hudobny playlist a black list = cize piesne na zelanie (nielen nase, ale napr. aj s venovanim rodine, priatelom co s nami budu svadbovat) a jasne ze aj skupina interpretov, z ktorych nam stupa adrenalin a nezlozime sa ked ich nezahraju ;-) Co sa tyka stresov, najvacsi mi ostava zo svokrovcov, lebo dost tazko niesli ze si svadbu spravime sami a podla nasich predstav. Tak neviem este odhadnut co nas caka v svadobny den. A dnes sa mi snivalo o obrade, nejaka uplna odveci haluz. Drahy ma zas mory ze vstane v sobotu rano a nema oblek :-D ...tak aspon viem ze to prezivame spolu. Tak sa drzte a poslite update :) ja popridavam nejake foto do albumu. Pa a peknu nedelu vsetkym.
Odpovedať
Profilova fotka
Zzzzuzka, ako to dopadlo s tvojim ucesom? Vymyslela ti kadernicka nieco zaujimave? Ak ano, posli prosim foto..alebo si ho pridaj do albumu. Ja som bola celkom nemilo prekvapena, ked som k svojej kadernicke prisla asi s 8 obrazkami toho, co by sa mi pacilo (tiez nieco vycesane) a ona ma zrusila tym, ze na to mam vlasy prilis kratke a nebude sa to dat (ucesala ma po svojom, na co moj drahy vyhlasil, ze vyzeram ako indianka a absolutne sa mu to nepaci ]-( ). Je to moja kamaratka, tak som ju nechcela hned zrusit. Davam som jej este jednu sancu vymysliet nejaky kompromis. Ak sa jej to nepodari, asi si budem na poslednu chvilu zhanat este aj kadernicku :-S
Odpovedať
k8y s kadernickou som bola veelmi spokojna. dokonca aj z mojich vlasov vykuzlila uces :-N ale ani to mi nestacilo... bolo to pekne ale bolo vidiet ze tam tych vlasov vela nemam (vzadu ich mam kratsie ako vpredu) a ja som chcela nieco honosnejsie ;-) Vypln sa mi tiez neda dat bo by ju nebolo cim prekryt... A tak som si kupila pricesok :-D A na skusku s priceskom idem na buduci piatok. Idem tam na farbu a vtedy aj skusi uces... Tak uvidime, ale ak by to aj nebolo dobre, stale sa mozem vratit k tomu co mi povodne vymyslela. Kadernicka je sikovna a ma vela napadov a to je hlavne. Tak dufam, ze nesklame... :-) link na foto ti posielam do IP, pls neposielaj dalej... zzoozanka, to s tou krasou sa snazim teraz riesit aj ja trosku intenzivnejsie :-D ale neviem ci to zaberie, bo pred svadbou mam obdobie kedy budem mat plet skaredu nech robim co robim ]-( ;-( snad to makeup prekryje, a co nie tak fotograf vyretusuje ;-) a inak, dnes som zohnala bolerko. je presne z toho isteho materialu ako mam saty, tak sa moooc tesim, ze som tak pekne na nho natrafila ;-) baby, budete robit na svadbe aj cepcenie? my chceme len tak symbolicky (nie s nejakym polhodinovym programom) iba mi daju dole zavoj a nasadia cepiec a drahemu daju prec pierko a dostane klobuk, potom si pripijeme a bude sa tancovat... len som sa chcela opytat na ten cepiec, nejako sa mi ho nedari zohnat... tak ci take robite aj vy a ak ano, odkial mate cepiec? dik za info! a snad sa to nenaplni, ale uz asi druhy alebo treti den mam silneho tusaka ze nam bude prsat :-( ;-( no snad nie...
Odpovedať
Profilova fotka
No baby, na mna lezie nejaka choroba..tak ma momentalne dazd az tak netrapi. Musim sa dat co najskor dokopy, lebo byt nevesta s chripkou a nezrozumitelne mumlat slub nebolo v mojich predstavach najkrajsieho dna v mojom zivote..
Odpovedať
Profilova fotka
Aby som neprispievala iba negativnymi spravami, idem sa pochvalit, ze mam konecne topanocky, strasne dlho hladane, nie su presne podla mojich predstav, ale zatial najkrajsie, co som nasla :-) Tiez mi prisli podbradniky, zajtra by som mala dostat tie spravne pierka (prva objednavka sa nejako doplietla), uplne necakane som si kupila kabelku, menu v hoteli uzavrete, hudba pre DJa pripravena, uz len odovzdat, objednavka na kvety takmer hotova, zajtra by mala byt skuska ucesu a makeupu, choroba sa uz nezhorsuje.. Aj ked sa mi snivaju hrozostrasne veci, zacinam verit tomu, ze vsetko stihneme. Zzzzuzka, este reakcia na tvoju otazku: cepcenie nebudeme mat, tak ti s tym zial nepomozem. U nas bude redovy tanec :-D Zzoozanka, mate uz obrucky? Su podla predstav? Ja by som si tie nase najradsej kazdy den skusala, ale drahy ich skryl a nechce povedat kam :-D
Odpovedať
k8y mozem sa opytat na tu hudbu pre DJa? My to nechavame vsetko na nom, zadne pesnicky sme si nevyberali. Ale na prvy tanes si musime vybrat. A vobec netusime ze co... Tak len tak pre inspiraciu, vy aku budete mat???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?