Svadba 18.5.2013

16. okt 201415

🙂

• 🙂)) aj myyyyyyyyy 🙂

• jeeeej, super 😃 a čo všetko už máte vybavené ? alebo sa s tým ešte neponáhľate ?

• Vizážistku mám, fotografa aj DJ-a máme, kostol je dohodnutý a to je zatiaľ všetko 😃
    Vy ako? 🙂

• Sponzor fóra
  • my tiež 🙂

• 🙂 aj my budeme mať vtedy svadbu 🙂

• @katinka1987  a v kostole ti zo už farár normálne zapísal

• my máme kameramana, fotografa, hudobnú skupinu + také maličkosti ako sú poháre, manžetové gombíky, stužky,a podobne (možnosť vidieť v albume) 🙂

• Ahojte.Poradi mi niekto dobreho kameramana z okolia Nových Zamkov? 🙂

• Ahojte kocky...aj my mame svadbu v tento datum...sme z KE....zatial mame rezervovanu len salu ja mam uz vybrate saty a pomalicky si kupujem nejake drobnosti na vyzdobu. =)

• Dievčatá ako pokračujete s prípravami?🙂 Už nech je to tu, veeeľmi sa teším aj na lucecita25 Lucka budeš náááádherná🙂

• Ahojky, no ja som na tom asi tak ze si bucham hlavu ze sme to neporiesili 2+ 2 svedkovia 😠

• Dievčatá ako pokračujete s prípravami?🙂 Už nech je to tu, veeeľmi sa teším aj na lucecita25 Lucka budeš náááádherná🙂

• ahojte, my sa už tiež veľmi tešíme, máme už skoro všetko zajednané čakáme už iba na ženíchovu vestu a kravatu, dneska ideme za fotografom poriešiť detaily a už sa budeme len tešiť a čakať kedy to príde 😉

• Caute Vsetci co sa nam to krati. Nemate pocit ze ste na nieco zabudli ? ja si vsetko prechadzam asi X krat, v praci som nepouzitelna uz 😃 ale stale mam pocit ze som na nieco zabudla...asi je to normalne co ? 🤔

• Ahojte ako sa máte po svadbe? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov