Svadba 18. júla 2009. Kto sa vtedy vydáva?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Bude sa niektora vydavat v tento datum?Odvsadial...
Odpovedať
Profilova fotka
ona ti to hned zabali ;-) mne pisala,ze mi to posle okolo 9.teho a v piatok pisala,ze uz v pondelok to posle,tak zajtra,pozajtra cakam :-D ved sa opytaj,ci ma volne take ake chces a uvidis ;-)
Odpovedať
ahoj cheerlady, no čo máš dnes nové?? my máme už stretnutie s DJ úspešne za sebou, ešte nás čaká foto a kamera...a tie kvety už nebudem objednávať, aj keď je to veľmi pekné, mám šikovnú kolegyňku, ktorá mi sľúbila výzdobu auta, tak to nechám na ňu, ona je veľmi šikovná, má super nápady, určite to dobre dopadne.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ked mas sikovnu kolegynu,tak ja super.mne robi mamina ikebany zo zivych kvetov do saly a nechcela som jej davat robit este na auto.a zo zivych kvetov ozdoba na auto stoji dost vela :-| no my mame DJ-a kamarata a s fotografom a kameramanom (oni su otec a syn) sa mame stretnut buduci tyzden niekedy ;-) a v stredu pojdem na spoved a na stretko s fararom kvoli priebehu obradu :-D ale este pred tym v utorok na skusku siat - dufam,ze ich zapnem :-N ale este stale nemam spravene menovky,musim kupit knihu hosti,ten papierovy ohnostroj,vyrobit tie SPZky,no je toho este dost :-| a v sobotu mam rozlucku :-D aj ty budes mat?
Odpovedať
ja rozlúčku neplánujem, nakoľko sa na bud.piatok ,,pozvalo" pár ľudí......a tehotná neviem ako by som sa lúčila, asi s minerálkou v ruke!!! :-) jaj vidíš, ikebany do sály ma vôbec nenapadli....fíha, co teď? no a ešte tie ŠPZ, stále je čo robiť... :-| A prečo by si nemala zapať šaty? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som myslela rozlucku tyzden pred ako ja.ahaaa,takze bude mimco ;-) a v ktorom si mesiaci? :-D no neviem,dala som si zavazok schudnut 3kg aby mi ich nemuseli zvacsovat,ale nepodarilo sa :-|
Odpovedať
ale neboj, nebude treba zväčšovať....ja som už v 22 týždni, teda 6 mesiac!!! jéj až teraz som si to uvedomila :-D , ako to strašne rýchlo letí....ale bruško mám len také malinké, zatiaľ, uvidíme za týždeň...dúfam, že už moc nepodrastie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak hadam si to za tyzden nerozmysli,ze dobehne co doteraz zameskalo :-D a co budete mat? :-) my tiez chceme mimco,ale najprv musime doriesit byvanie :-|
Odpovedať
no ešte neviem na 100% čo to bude, ale dr. hovorila, že sa jej to zdá na dievčatko...no ja dúfam, že nič nezameškalo, aj ked každý hoovrí, že mám malé brucho, no mimi 24.6.vážilo 361g, a to je akurát....som síce pribrala aj do bokov, preto mi možno to bruško toľko netrčí...ale po svadbe už môže koľko bude chcieť!!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale prosim ta,je ked som si pozerala fotky na MK a niektore holky boli v 7.mesiaci,tak mi bolo az do placu,lebo vyzerali ako ja,ked sa poriadne najem ]-( zaaavidiiim...samozrejme v dobrom ;-) a kedy mas termin? :-)
Odpovedať
ďakujem....termín mám 13.11., ale veď ty si akurátna na fotkách, nie si tlstá....určite to preháňaš... x-)
Odpovedať
ozaj a ktoré šaty z albumu budeš mať oblečené???
Odpovedať
Profilova fotka
no mam 2albumy - v tom druhom mam uz len tie,co som si vybrala,ale ked pozres do toho,kde su vsetky saty,tak su to c.4 :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
pekné...aj ja som chcela také, kde by sa sukňa rozširovala až od pása, no hold smola.... :-( musím mať iné, aby mi netlačili na brušeno :-)
Odpovedať
nie op pása, ale nižšie od bokov...a tvoje popolnočky ti ticho závidím...aj ja som ich veeľmi chcela, no budú iné... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no taky styl sa mi pacil,nejak sa mi nepacia take tie princeznovske a este v lete,uff :-S no s popolnockami mam este dilemu - bez podprdy ich mat nemozem a neviem zohnat taku,co by mi nebol vidiet vo vystrihu ten stred ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj ty mas krasne satky ;-) aj obrucky sa mi pacia :-D aj menovky :-) som zvedava ako budu vyzerat tie moje :-N
Odpovedať
tak dík ;-) ...popolnočky doplním, keď ich budem mať doma....sú u krajčírky....určite budú pekné...potom daj do albumu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok,uz sa tesim :-D ja idem zajtra na skusku,tak potom pridam foto ucesu aj make-up ;-) som si akurat vytlacila nejake inspiracie,tak som zvedava,co z toho vznikne :-D
Odpovedať
dobre, už sa teším, určite to daj do albumu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dam,dam ;-) ozaj,ako si to vymyslela s tymi ikebanami? :-) mne ich bude robit mamina,lebo ked som sa pytala v kvetinarstve tak take male nic stalo 15eur,no na nasich 9stolov by sme sa pekne pleskli po vacku ]-( tak som ju nakoniec ukecala,sak ona ma na to aj skolu,ked moze do roboty furt nieco robit,tak moze aj mne :-D
Odpovedať
no to veru ešte neviem a ani som nad tým nerozmýšlala....asi nebudú ikebany, možno dám len do vázičiek kvety a hotovo...no ešte uvidím... ;-) To je super, že ti ich urobí mamina, keď bude mať hotovú odfoť a daj pozrieť, nech sa inšpirujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no bude ich robit az v piatok,aby vydrzali ;-) musim letiet,idem na tu skusku :-D
Odpovedať
ok, potom nezabudni na foto... :-D držím palce, aby to bolo podľa tvojich predstáv
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj ewi,no tak fotak som nezabudla,ale zabudla nabit baterku ]-( ]-( ale uces sa mi strasne pacil,mam to take natocene a zopnute na jednu stranu,nad uchom budem mat kvet,peknucke x-) len ma stve,ze som chcela kyticku z pivoniek a ruzi a nevedia,ci zozenu pivonky ]-(
Odpovedať
no super.... :-( som sa tešila...nevadí, hlavne že si bola spokojná...s pivonkami bude možno problém, aj ja som nad nimi rozmýšlala, ale nakoniec som sa rozhodla pre lalie, ruže a frézie...dnes ideme kúpiť drahému košeľu, kravatu, opasok, hneď aj nejakú organzu a ešte uvidím, čo nás napadne...tak pekný deň....
Odpovedať
cheerlady, aká bola rozlúčka??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj ewi,no paradna,dostala som velku tortu v tvare ehm ehm.. :-D a striptera policajta! :-D :-D :-D bolo fakt super,sme grilovali a kecali pri hudbe,potom prisiel ten stripter a potom sme isli este von,dosla som o pol piatej domov :-D dokonca skor ako moja polovicka :-D :-D :-D
Odpovedať
no toto.... :-D :-D :-D tak si si to užila ako sa patrí...a drahý mal striptérku??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nemal,co som sa strasne cudovala,ale asi preto,ze oni maju tie stripterky uz dost okukane,vzdy ked mal niekto z partie narodky,tak sa mu volala stripteka,tak asi preto :-| aj tak dobre :-D uzila,uzila,pridam foto torty :-D
Odpovedať
no tak fotky zo skúšky nevložím, lebo sú zle nafotené, fotila mamina a nie je to vôbec dobre vidieť....škoda, veď už v sobotu bude na ostro, potom uvidíte....ale bolo to pekné, len to budem chcieť trošku zmeniť... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?