Svadba 18. júla 2009. Kto sa vtedy vydáva?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Bude sa niektora vydavat v tento datum?Odvsadial...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak asi je nam to sudene fotky nikomu neukazovat :-D ja budem chciet zmenit licenie pier,spravila mi ich na moj vkus na skuske dost tmave =-) dnes som skusala satky :-D ale neviem,ci si ich nemam o pol cm dat posunut =-)
Odpovedať
jáááj...no neviem, ako si sa v tom cítila, podľa toho sprav....ja si idem už zajtra pre ne, dúfam, že budú dobré, skúšala som ich naposledy pred 2 týždňami a to som mala ešte také mini bruško, teraz trošku podrástlo, nie moc, ale už nikoho nepresvedčím, že som sa len viac najedla.... :-D páni, ale to letí, ešte 3 dni slobody a potom už budeme vydaté paničky!!!!! :-o
Odpovedať
Profilova fotka
no tak som sa rozhodla,ze dnes este skocim do svadobky a budem dufat,ze mi to tam este posunu :-N waaw,ty uz budes mat zajtra saty :-D ja az v piatok ;-) inak vcera sme sa prave rozhodli,ze z piatka na sobotu nebudem spat u nasich ale normalne s drahym pokope :-D uz sa tesim na to rano,ked sa zobudime a povieme si: dobre rano,zlatko,dnes sa berieme ;-)
Odpovedať
Tak dievcata, nas velky den sa neskutocne rychlo priblizuje, chcem Vam vsetkym popriad nech Vam vyjde tak ako ste si ho naplanovali a tak ako si ho predstavujete. vsetkym 18. julovkam prajem do zivota vsetko dobre a hlavne poriadnu zabavu.
Odpovedať
Profilova fotka
pomooooooooooooc,videli ste predpoved pocasia???!!! :-( sobota cely den strasne burky!!! ]-(
Odpovedať
cheerlady, môže kludne pršať ale až od takej 18tej!!!! to mi vadiť už dúfam nebude....len nech na fotenie vydrží pekne..... aj ja sa pripájam, všetkým 18.júlovkam, nech vyjde ich deň podľa predstáv a nech si ho poriadne užijú.,... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ewi ved ani mne to vadit nebude vecer,len ma bude najviac stvat to pocasie na foteni ]-( ale este sa to hadam nejak utrasie :-S
Odpovedať
aj ja si myslím, že nebude pršať na fotenie a ani po obrade, ale až k večeru a to už môžu aj traktory padať!!!!!!!!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte o dva dni vydate zienky! pridavam sa k vam kedze mame nas civilny sobas 18. Jula (o dva dni) v Anglicku. Tak, vsetko nachystane? Verim tomu, ze nam vyjde krasne pocasie v kdektorej casti sveta/Slovenska sme!! :-N
Odpovedať
barborao: no už skoro všetko nechystané, zajtra posledné naháňačky, roznosiť výslužky, večer pocty, medzitým niečo nachystať a šup už je sobota!!!! páni, strašne to ubehlo.... tak nám držím palce, aby vyšlo všetko a aj to počasie!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caffte,tak ja my sme boli dnes v kostole "nacvicit" priebeh obradu a poviem vam,ze mi uz pekne "lepilo"a to bol prazdny kostol! :-N ja idem zajtra na nechty,pre satky,pre kolace,odniest na nmiesto hostiny a potom este upravit popolnocky a drahemu k nim kupit koselu - naposlednu chvilu ]-( a spravit z rozmarinu pierka pre starych a vydatych/zenatych, vecer vyzdobit kostol...uff... :-S zacinam mat stresy ako to vsetko stihnem,ale hadam ano :-N jejda,pride mi to take neuveritelne,este nedavno sme sa len rozhodli a uz je to tu!!! :-D :-D :-D barborao a vy uz vsetko vybavene? ;-)
Odpovedať
ahoj, no my máme dnes pekne behací deň....je toho ešte veľa, čo musíme urobiť....aj mne to strašne rýchlo ubehlo, je to naozaj neuveriteľné :-p tak ti držím palce, aby ste to všetko vybavili a postíhali.... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
cheerlady, držím palce, aby vyšlo všetko podľa vašich predstáv, aby to bol tvoj najkrajší deň v živote.... takže veľa sa usmievaj a všetko bude ok, aj to počasie.... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ewi,no tak ja uz som hore,spala som 6hodin :-p ako prve som sa pozrela von a zatial to vyzera dobre,este dokonca pofukuje :-D ale tuk,tuk,tuk :-D :-D uz teraz mam stiahnuty zaludok,prave sa snazim nasilu do seba dostat termix :-N tak prajem vsetkym nech im tem ich den vyjde tak ako si ho ani nepredstavovali, nech je pre nich ten najkrajsi a najromantickejsi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem vsetkym 18. Julovym!!! Ako sa citite ako Mrs. teda ako Panie? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
holky,idem popridavat fotky - zatial len amaterske ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no krasa! gratulujem cheerlady! ja som tiez niake pridala zatial len do pripravneho albumu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, teda vydaté žienky!!! :) Jeeej nejako som sa pozabudla, ten predsvadobný a posvadobný zhon ma nejako zmiatol so sebou a nestihla som sa ani ozvať. :) Ale už som zase tu, týždeň pred svadbou sme už dovolenkovali, robili posledné prípravy, týždeň po svadbe sme dávali zase veci doporiadku a minulý týždeň sme už boli v robotke a normálne som mala problém aklimatizovať sa. :) Ako Vám dopadlo počasíčko? Pridala som zopár fotečiek do svadobného albumu, ale zatiaľ len amatérske, však keď sa Vám bude chcieť tak mrknite. :) Papapa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?