Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

24. okt 201324960
  • @humba  Naty uz chodi do skolky a tak pomaly

• Jeeej @humba   je mile ze si si spomenula aj na nas.. ale asi z vas vsetkych ja jedina uz toto vyrocie neoslavujem.. 😐 ale vam zelam aby ste si s polovickami uzili krasne stravene chvilky plne lasky a nezabudnutelnych zazitkov 🙂

• @mimam  to uz si sa aj rozviedla ? 😞

• Sponzor fóra
  • @mimam  pamatam si dobre ze ty si bola z Myjavy? to ma mrzi 😐

• no uz je to raz tak.. aj taky je zivot.. nie vzdy vsetko vyjde tak ako si clovek predstavuje.. ale mam novy nadherny vztah a kedze som vecny optimista, tak dufam, ze vsetko bude vzdy tak krasne ako je to teraz 🙂 uzivam si to plnymi duskami 🙂

• @mimam  dolezite je aby si bola stastna :o)

• ano, to je dolezite.. nechcem to zakriknut ale ak to bude vzdy take ake to je teraz, tak som najstastnejsia 🙂

• Aj my sme sa chceli brat 19.09.2009, ale bohuzial sala bola obsadena tak sme sa o tyzden neskor brali 26.09.2009 a to sme mali velmi krasny slnecny a hlavne teply den svadobny.Neľutujem.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov