Svadba 20.7.2013

Kto planuje este tento datum? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja, teda my :-) ...20.7. 2013, alebo 27.7. 2013 :-p
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahoj ja sa vydávam 20.7.2013 v Žiline ako ste na Tom s pripravami?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj ja sa pridavam s tymto terminom. Tiez pevne dufam, ze sme sa pri rezervovani miesta svadby nepomylili s datumom a ze je to skutocne 20.7 a nie 27.7 :-)
Odpovedať
@tatijiana vitaj v klube....riesite uz niektora saty?
Odpovedať
Profilova fotka
@yukiki saty zatial iba obkukavam. Vzhladom nato, ze mam po 30tke, chcem nieco jednoduche, elegantne. A cakam na svadobny veltrh v Inchebe v Ba.
Odpovedať
Ahojte, aj my sme sa rozhodli pre tento dátum. Zatiaľ máme kostol, sálu, kapelu, moje šaty, obrúčky objednané a práve pracujeme na oznámení. :D A vy?
Odpovedať
@alzbetka229 ja mam salu, obrad, fotografa, viac menej kolace a slane, obrucky chceme kuknut na svodobnom veltrhu v inchebe, saty este neriesim, momentalne riesime DJ a oznamenia, ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám svoje služby. V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie
Odpovedať
Profilova fotka
fuha baby ake ste sikovne... Asi by som sa mala zobudit :-) my mame zatial salu, fotografa a hudbu...
Odpovedať
Profilova fotka
@alzbetka229 saty si si objednala cez net?
Odpovedať
@tatijiana No, môj prvotný plán bol nájsť a objednať šaty v bazári na nete, ale predsa som zašla do salónu. Skončila som so šatami, na ktoré by som sa na internete ani nepozrela. To, čo sa mi stále tak páčilo a o čom som snívala mi absolútne nepristalo. Myslím si, že za požičanie šiat + nejaké doplnky 250 eur nie je veľa.
Odpovedať
Profilova fotka
@alzbetka229 To urcite nie, to velmi dobra cena :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám fotografické služby. V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Aj mymame tento termin a zatial okrem hudby a starejsej nemame nic :) ale pohoda vsetko bude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My takisto mame tento datum.. 20.7.2013...:) mame salu, kameramana, fotografa, kapelu, svadobne satky, kolace...kedze nasa svadba bude "handmade", tak momentalne moje rucicky vyrobaju vyzdobu a pierka pre druzbov a naramky pre druzicky...:D velmi sa z toho vytesujem..:D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?