Svadba 2011, Bratislava a okolie. Ako ste na tom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte všetky nevesty, ktoré budú mať svadbu v roku 2011 v Bratislave alebo okolí. Vidím tu už rôzne témy s miestami, napr. Košice, tak som sa rozhodla založiť túto tému, aby sme si sem mohli písať rady napr. čo sa týka miesta svadby, dodávateľov, svadobných salónov atď atď ;-) Tak píšte píšte píšte :-D
Odpovedať
Ahojte baby, nepoznate niekoho kto mal svadbu v hotely Bonbon v Ba? Dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. jeden dobry typ na svadbu aj vonku je hotel Carmin. tam som organizovala svadbu kamaratke. maly to vonku a bolo to kraaaaaasne
Odpovedať
Profilova fotka
@niki312 to s tým hotelom by veru zaujímalo aj mňa. Máme to tu pod nosom a keď som pozerala virtuálnu prehliadku, tak mi až srdce podskočilo :). Veľmi sa mi páči, len sa obávam ceny a či má vlastne hotel takú kapacitu, akú potrebujem. To je 110 ľudí :(
Odpovedať
Profilova fotka
toto som tam fotil svadbu http://www.mojasvadba-pro.sk/katalog/... - bolo to asi 70hosti, ale priblizne rovanka plocha ako su tie stoly bola aj na tancovanie a navyse je tam velka zastresena terasa, podla mna by sa to tam mohlo dat urobit ;)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte vsetci, pomaly si tu citam clanky o svadbach, priestoroch atd. a musim povedat, ze je to velmi zaujimave, poucne :). Clovek sa naozaj dozvie velmi vela. Potrebovala by som poradit, ci neviete nejaky pekny, lacny, romanticky priestor pre cca. 100 a viac ludi, kde dobre varia, kde je aj ubytko. Nechcem totiz prepravovat ludi prec z miesta, kde sa zabavaju. Vacsina mojej rodiny je z Ba a juzneho Slovenska a blizkeho okolia, cast ludi z Prahy a zbytok z Myjavy. Premyslam kde svadbu spravit, BA sa mi zda draha, hladam nieco v blizkom okoli. Kazda rada pomoze, dakujem krasne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme mali svadbu v Technopole Petrzalka, Kongres.centrum maju tak peknu sálu uputal ma najma strop velmi pekne svetla a stoly okruhle, ktore som chcela. Mali sme len 42hosti a dalo sa v pohode, salu vedia prisposobit asi do 100ludi. Prenajom saly sme platili 355e (obsluha, vyzdoba len obrusy, svietniky nemaju navleky na stolicky - ale my sme robili cez agenturu, ktora nam to komplet nazdobila) Vsetko bolo na jednicku, mali samozrejme klimatizaciu, jedlo velmi chutne nemalo chybu, rychla obsluha jedlo podavali teple a nacas..perfektne vsetci chvalili. Dovolili doniest alko, vino, pivo, kolace a torty, slane... od nich sa bral povinny zaklad cca 43eur na osobu kde bolo aj nealko a bolo ho dostatok - ani sa vsetko nevypilo.... vsetko co ostalo z jedla teply a studeny bufet, kolace, vino, alko, nealko vsetko nam zabalili nachystali aj nedopite flase. Absolutna spokojnost.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Prosím poraďte miesto penzión alebo hotel BA a okolie kde je možnosť urobiť sv. Na záhrade pod stanom. Ďakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?