Svadba 2011 Rimavská Sobota a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby! Je tu niekto tiež z RS? Ozvite sa! :-)
Odpovedať
1
2
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Začínam mať pocit, že nie som v správnej téme :-| ! Budeme sa baviť aj o svadbe, alebo len o tom, kto aké má priority v oblasti foto-video??????
Odpovedať
Ahojte som priamo z Rimavskej Soboty a svadbu mám zanedlho 19.02. trápi ma ale aké bude počasie :-. vie mi niekto poradiť kam sa ísť fotiť ak by pršalo? Fotiť sa ideme do Fiľakova ak by bolo dobré počasie tak fajn ale ak nie nevieme kam a ateliéry sa mi fotky nepáčia tak zháňame nejakú miestnosť čo by bola starožitne zariadená. Vie mi prosím niekto poradiť???
Odpovedať
@mezike ja si tiež myslím, že sa tu máme baviť o svadbách a každý si môže pochváliť koho chce bez toho, aby z toho niekto iný robil koniec sveta. ty si písala, že ti záleží hlavne na fotkách, počula si už o Antalovi? je fakt dobrý, má aj svoju stránku a dokonca chodí fotiť aj priamo na svadobnú hostinu. a kde budete mať svadbu, počula som, že v RS je super Zlatý býk, že vraj je to na veľkej úrovni a dokonca niektorí z LC majú svadby tam :-)
Odpovedať
@seherezada666 Ja už fotografa teda mám svojho :-)! On už fotí len výnimočne, známych, ale je to šéf môjho svokra, tak nás neodmieto :-) !Zlatý býk je naozaj veľmi na úrovni, len to nie je pre naše peňaženky ;-) ! Budeme to mať v motoreste Eva vo Fige, je to tak na pol ceste medzi mojou a drahého dedinou. Teraz to prerábajú, má to tam byť super, akurát stvorené pre takú malú svadbu ako bude naša a je to aj cenovo veľmi dostupné!
Odpovedať
@inka82 Ahoj! Neviem či Ti vzdialenosť nevadí? V obci Gemerská Panica je totiž kaštieľ, kde sa zvyknú fotiť. Je to zariadené starožitnosťou, ako a cez koho sa to dá vybaviť neviem, ale videla som foto z tade, krásne to je :-) ! Dúfam, že som pomohla!
Odpovedať
@seherezada666 Ahojte Antala sme spočiatku chceli aj my ale nakoniec vysvitlo že nefotí svadobné hostiny ani obrad v kostole len foti len mimo svadobný den takže neviem
Odpovedať
@mezike Ano mas pravdu podme k svadbe :) tebe sa to už bliži nebojíš sa alebo nestresuješ??? Ja ako sa poznám budem určite :D A vy sa chcete fotit priamo v svadobný den alebo nejaký iný???
Odpovedať
@mia123456 Báť sa nebojím, no začínam stresovať, že niečo nestihneme vybaviť :-)! V podstate nám ešte treba vybaviť matriku, farára(chystáme sa cez dalsi vikend), kameramana a alko a nealko a drahému oblek a obom topánky kúpiť. Ostatné veci sú už menej podstatné maličkosti ;-) ! Ešte neviem akú výzdobu budeme mať, majú tam veľkú ponuku farieb, mne by sa páčila bordová alebo jablkovo zelená, hhmmmmmm, neviem! Fotiť sa budeme v svadobný deň, po obrade, nechcem aby ma videl skôr v šatách a v iný deň podľa mňa to už nie je ono :-) !
Odpovedať
No ja som tiež chcela aby ma moj nastávajuci videl v satach len priamo v svadobný den no asi to nebude mozne koli tomu ze na fotenie potrebujeme aspon 3 hodiny ,pretoze na fotkach nam obom velmi zalezi ,takze to budeme mosiet vyriesit tak ze bud pred obradom alebo 2 dni pred svadbou sa fotit to sa este doriesi mame hruzu casu :D A saty uz mas vybrate???? Ak ano dlho si sa rozhodovala???? A uces??? aky by si chcela kytica???? Co sa týka vyzdoby mne sa strasne paci taka broskynova alebo ako aj tebe jablkovo zelenaaa :)
Odpovedať
@mia123456 to som prekvapená, lebo už dvom kamoškám jeho zamestnanec fotil v kostole a jednej dokonca aj na svadbe asi do takej 21.00h a fotky boli super. neviem, možno sa lepšie poznali a jedna zo svadieb mala sobáš vo Fiľakove z kadiaľ je aj Antal.
Odpovedať
@mia123456 no este v ten den bz som to mozno nejak prežila. Saty mám kupene, hned prve co som si skusala, bola to láska na prvý pohlad :-) ! Účes? Bud polka rozpustená, alebo "drdol" :-D ! Neviem, podľa toho, ako bude teplo, nechcela by som sa potit pod vlasmi, bude mi bohato stačiť závoj! Kytica? Biela, prevažne ruže, malá guľa, niečo jednoduché, klasické, ale tú si bude vyberať môj drahý :-) :-) :-) ! Nech má aj on nejakú úlohu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj.. tak mi planujeme svadbu 11,6,2011...zajtra ideme do kostola.. aby sme si ten termin potvrdili..:D ;-)
Odpovedať
Mi sme svadbu začali vybavovať v januári a máme ju o 13 dní takže kočky vôbec nestresujte určite všetko v pohode stihnete. Máme svadbu v Zlatom Býku tak sa teším lebo aj mne sa to tam veľmi páči a vždy som túžila ju mať tam a teším sa na čokoládovú fontánu a pečené prasiatko. Výzdobu budeme mať fialovú a kytičku s bielich klinčekov a fialových orchydei a vo vlasoch tiež orchydeje. Ja zatiaľ nestresujem aj keď sa bojím že v deň D ma to čaká. A čo svadobný tanec nacvičujete niečo alebo plánujete len tak romanticky zatancovať? Mi sme si nacvičili nejaký ten tanec aj keď mám obavy že to nezvládneme bohužiaľ mám zdravotné problémi behom mesiaca 2 krát v nemocnici a sem tam len dva idem tak dúfam že na svadbe to nejako zvládnem.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
a ja zasa poznám tvoje rodné číslo :-p :-p :-p neviem o čo ti ide, píšeš tu samé nezmysly asi neznášaš meno seherezáda a tiež tento seriál 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@seherezada666 . @id zase sme odbočili od témy! My tu chceme riešiť svadbu, tak láskavo nám dajte pokoj. Ďakujem v mene každého, kto chce forum využivať podľa pravidiel! A teraz k téme: objednala som si prekrásne poháre a ozdobu do vlasov, zajtra idem volať farárovi, dohodnúť sa s ním. Mám z toho strach, držte mi palce prosím :-)!
Odpovedať
@mezike AHOJ AKE poháre budes mat??? mozes poslat link??? som zvedavá :) A co sa tíka farára tak potom napíš ako si pochodila ...... lebo som počula že treba chodiť aj ja nejaké poučenia tak preto sa pýtam :) Topánky už mas???
Odpovedať
@mia123456 Poháre budeme mať ručne maľované, podľa mňa zlaté :-)! www.malovaneumenie.sk/malovaneumenie/... Farár mi zatiaľ nedvíha telefon. Ja sa práve toho tiež bojím, že bude chcieť, aby sme chodili na prípravu, lenže my sme v Ba, on doma! Neviem ako to vyrieši, dúfam, že nebude robiť zbytočné problémy! Dám vedieť ako to dopadlo! Som rada, že aspoň niekoho tu naozaj zaujíma svadba :-) :-) :-) ! Topánky nemám, ani neviem, kde by som si ich mohla kúpiť! Na internete sú, len sú nehorázne ceny! Zdá sa mi prehnané za biele topánky na jednu noc dať 75-80 eur. Nevieš, kde majú nejaké pekné za normálnu cenu, tak do 35-40 eur??? Bojím sa, že pojdem na vlastnú svadbu bosá :-| :-| !
Odpovedať
@mia123456 V sobotu o 4 máme rande s farárom :-)!
Odpovedať
@mezike Ahoj poháre máte pekné :) páčia sa mi tie macíky dúfam sa vám z nich bude dobre piť :D Co sa týka topánok neskúšala si hladať na ebay???? Tam je vela dobrých veci.Aj svadobné saty krasne a za ovela nizsie ceny ako v bezných svadobkách a cisto nove!! A budete mat svadbu v katolickom kostole???? V rimavskej??? Ak ano s akym farárom budete mat to stretko??? TY si BA a my sme v Irsku :D tak nam sa bude este tazsie dochadzat na tie poucenia skus pozistovat ako to je vlastne s tími pouceniami oki :) potom daj vediet.
Odpovedať
@mia123456 Nebudeme to mať v Rimavskej, dokonca ani nie v katolickom, takže Ti asi neporadím :-( ! Myslím, že to záleží na farárovi, či to berie tak vážne, alebo prižmúri jedno oko :-) :-) ! Budem Vám držať palce!! Skúsim sa pokukať na ebay, ale keď ja neviem akú veľkosť mi presne treba :-)! Mám doma topánky od 37 do 40 a všetky sú mi dobré :-) ! asi to záleží na strihu! Nebude sa Vám asi ľahko vybavovať tá svadba, ale zas za pomoci rodičov by ste to mali zvládať, ešte natrafiť na nejakého normálneho farára a je to!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte, ja som tiez priamo z RS ale momentalne so snubencom zijeme uz rok v UK. Nasa svadba sa bude konat september 2012 a zatial mame uz vybavenu prenajatu salu a kostol je v stadiu riesenia... Fotografa uz v podstate mame vybaveneho ale s kameramanom je to horsie. Kedze sa uz nezdrziavam v RS ale vsetky veci okolo svadby riesime zo zahranicia,tak by som vas chcela poprosit,ci by ste mi niekto nevedel/a odporucit nejakeho dobreho kameramana :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
ahojte holky, píše sa už iný rok, ale našla som vašu konverzáciu, tak by som vás chcela poprosiť o radu. Mám problém s miestom svadby, mám rezervované všetky základné veci, ale majiteľka miestnosti, kde som mala mať svadbu ma neuveriteľný prístup z zakazničkam, je nezodpovedná a tak si hľadám novú miestnosť v RS, neviete mi poradiť, kde všade sa dá urobiť svadba o 80tich ľuďoch? ďakujem krásne :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@petkapetka22 Ahoj, neviem či ti to este pomôže ale viem ti navrhnut napr. mladost, tatru, lamatu :-)
Odpovedať
ahoj, ďakujem pekne, už máme rezervovanú tatru na 10.sept.2016 :) pozerám, že vy budete mať v októbri :) vybrali ste si taký termín alebo ste sa k niekomu/niečomu prispôsobili?
Odpovedať
Profilova fotka
Môj drahý silou mocou trval na svadbe s dátumom s čislicou 8 vraj šťastné číslo :-D,ja som pôvodne chcela skôr v máji kvôli rozkvitnutym ceresnam ,júni kvôli počasiu a potom decembri kvôli výročiu.tak povedal ze ak som takáto nerozhodna termín vyberá on :-p. V niečom sa musím aj ja prispôsobiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@petkapetka22 ak sa inak smiem spýtať kde ste mali mať svadbu pôvodne? My sme ešte len v štádiu vyberania a uvažujeme nad tatrou a lamatou
Odpovedať
no my sme mali mat na teplom vrchu, pri jazere, aj ubytovat sme tam mohli hosti, ale vraj krachuju ci co, tak ideme mat v tatre. ale myslim, ze sme si vybrali dobre. pani, kt to bude organizovat vyzera, ze sa vyzna, takze aspon sa budem vediet na to spolahnut :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?