Svadba 21.4.2012 čo všetko už máte vybavené?

27. feb 2012270

Ahojte Baby, vy ktore mate svadbu tak ako ja - cize 21.04.2012 co uz vsetko mate?

• Ahoj, ja osobne este nic... a realne to vidim tak, ze s pripravami budem moct zacat az v oktobri 😐
    Ty si ako na tom?

• ja mam 28.4🙂) Tiez este demam nic ale pojdem si vybavit dišpenz či čo to je..Lebo som len pokrstena a konfirmaciu nemam 8 😐

• ahojte aj ja mam 28. mame restiku zatial a oblek, mate uz saty?

• Sponzor fóra
  • ahojteee aj ja mam 28.4.2012 teda ak zozenieme salu, pretoze je to trochu problem.. a inak nemame nic 🙂 akurat zliepame dokopy predstavy ze co ako chceme mat 😃

• @lucreziaborgia ahoj, no ja mam akurat tak kameramana, salu, popolnocne saty, vv pondelok chcem ist kuknut vyzdobu,,a to je vsetko

• @lillinka01  svadobne este zatial nie, ale popolnocky uz mam🙂

• ahojte,my mame 28.4.2012...mame predbezne dohodnutu salu-buduci tyzden chceme ist zaplatit zalohu,matriku,dj,kolace... 🙂

• @helloukitty  ahoj to vazne?tak to uz mate dost🙂

• n
    @tinula11
    sa nam postastilo...boli sme sa len tak opytat ci maju volne a mali...tak sme hned sli na radnicu..a bolo..podarilo sa nam to minuly tyzden...uvidime ako to pojde dalej... 🙂 a ty si odkial,kde budete mat svadbu?

• @tinula11  tak super. a popolnocky velmi elegantne? chcela som nejake pekne dlhe saty ale neviem ci z praktickeho hladiska to bude dobre, hm.

• ahojte, my ideme dneska zaplatit salu, fotografa uz mame, niejake veci do vyzdoby, ideme si vypocut kapelu a oddavajuceho a to je vse🙂

• @ewinecka  tak to uz mate tiez dost🙂

• @lillinka01  no ja som si kupila kratke , vyuzijem ich aj na krst sestrinej baby,, a aj na svadbu kamoske🙂

• @helloukitty  ahoj, no my ideme mat v kusok od Ruzomberka svadbu🙂

• Ahojte, my chceme mať presne v tento termín svadbu.. ale ešte nič nemáme vybavené 🙂 Máme času dosť, lebo budeme mať len malú svadbu v kruhu najbližšej rodiny 😃

• Sponzor fóra
  • taak, za posledne dva tyzdne sme pokrocili: mame kostol, a aj miesto na hostinu. co by mal byt podla vas dalsi krok?? 😉

• ahoj my mame svadbu o tyzden skor 🙂 cize 14.4 🙂 ale ja mam uz svadobne satky, na redovy, vybaveneho kameramana, fotografa, vybavenu salu aj kostol 🙂 a aj dj-a 🙂 drzim palce

• Ahoj, tiež sa pridávam ako aprílová...máme toho už dost. Chýbajú šaty, oblek a prstienky inak asi všetko pokial som teda na niečo nezabudla. Ale mala som štastie jeden super víkend sa my podarilo kostol, hostinu aj hotel asi za 3 hodky takže to my pomohlo 🙂 Akurát sa trošku bojím počasia...

• my mame 14.4 a 28.4 na slovensku vo zvolene! nemame este nic, akurat ja mam saty vybrane ale este nie zaplatene

• no teda, baby, niektore ste v dobrom predstihu a niektore sme zas asi trocha pozadu 😉

je tu aj nejaka nevesticka z Bratislavy alebo okolia v priblizne tomto termine? Bodla by mi taka Sparing-partnerka 😃 😃

• @lucreziaborgia 😃
    ja som na rade tyzden po tebe 😃

• @swarovski  a s tvojimi svadobnymi predstavami a pripravami je vsetko ok? mam namysli, ci mas dobry medzicas a jasnu predstavu 😎

• @lucreziaborgia  neviem 😃 stale nemam vybavenu matriku, lebo vraj nas tam treba oboch, a mne to nejako nevychadza s pracou... stale mam pocit, ze vsetko je ok, ved je kooopec casu 🙂 ale asi nie 😃
    a ty?

• DIEVCENCE, hlaste sa, ktore mate svadbu 21.apríla, ako ste na tom!!!!! uz len necela 2 MESIACE 😃 😎 😶

• @lucreziaborgia  Ahoj, no my dolaďujeme... 😉 To najhlavnejšie, čo nám ešte chýba je svadobné auto, takže tlačím na môjho brata, nech už konečne niečo zabezpečí - tvrdí mi už 4 mesiace, že to nie je žiadny problém, má kopec známych s dobrými autami a pod., ale zatiaľ nezabezpečil nič, sa mu zdá, že je časuuu. 😐 🙂 Ostatné veci sú už viac-menej len také drobnosti, ale mám pocit, že tých drobností je akosi veľaa, už si píšem všetko, čo mi napadne, že treba ešte vybaviť, alebo zohnať. 😃 😉

• @caramellka  no pekne 🙂 my sme sa straaasne dlho rozbiehali,ale teraz to uz celkom rychlo ide,hned sme mali aj hudbu zivu,dj,kadernika,fotografa,kameramana, teraz oblek a teraz prichadza cas presne na tie drobnosti,o ktorych asi aj ty hovoris 😛

• @lucreziaborgia  Tak sme na tom asi podobne. 😉 Takže teraz huráá na drobnosti a potom si už len užiť ten veľký deň D... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Ponúkame originálne moderné svadobné oznámenia v rôznych štýloch. Nájdete u nás vkusné luxusné, chic štýlové, vtipné kreatívne ale aj minimalistické.