Svadba 22.9.2012 v Petržalke

6. feb 201220

Ahojte kočky. Plánujete niektorá svadbu 22.9.2012 v Petržalke? Kedy ste začali vybavovať? My sme už rezervovali miestnosť, hudbu, fotografa ... teta na matrike nám ešte nevedela dať termín, pretože ešte nemajú termíny na druhý polrok, ale že 22.9 je sobota kedy sobášia, ale že to nevie ešte teraz na 100% povedať...lenže zarezervovať sme museli už teraz, pretože sma mali 7 kontaktov na hudbu a z toho už piati boli obsadení atď...Ako ste na tom vy? Bojím sa, že nám povie, že ten dátum to byť nemôže a čo potom ďalej?

 • Ahoj. Môžem sa spýtať, že tá teta na úrade ti povedala, že kedy tam môžte prísť?? My sme tam totiž mali v pláne tento týždeň ísť a svadbu máme týždeň po vás..

 • Ahoj, teta povedala, že môžem telefonovať 27.2 - tak sme sa dohodli my dve, nakoľko už máme všetko pozabezpečované, ale každopádne by už vtedy mali mať termíny... Len pozor, oni totiž nesobášia každú sobotu, takže sa treba informovať čím skôr...

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
  Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
  Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov