Svadba - 22. august 2009. Pozdieľajme sa

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kočky dvadsiatehodruhého augusta 8-) dvetisícdeväť 8-) Nechcem nás škatuľkovať miestom sobáša však je jedno kde, ale hlavne s kým nie? :-D Tému nechávam otvorenú, rada s niekym popíšem, vymením si názor ( nebojte som filantrop ;-) ) a prípadne by sme si mohli nejako poradiť, pozdieľať sa... budem veľmo rada, nakoľko sa mi nechce učiť na skúšku lebo termín sa nám blíži, je ťažke bojovať na dvoch bojiskách, ale c´est la vie :-D
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
u nas je to tazsie, lebo hosti z mojej strany je len 8 (aj so mnou a rodicmi) a celkom nas bude 40, a nasa strana alkohol vacsinou nemusi. a co sme sa pytali u priatelovej rodiny tak asi ta hruskovica a nejaky fernet, ale to je malo, este by to nieco chcelo, ale co?? a co poviete na fotenie v medickej alebo prezidentskej zahrade?
Odpovedať
sunnessie, u nas je to skor o prezidentskej zahrade, chcem ist aj na hrad, pretoze z jedneho miesta mame uzastnu fotku a rada by som aj vo svadobnom taku. A nakolko mame v rodine 1r. dievcatko tak s nou sa pojdem vyfotit do Vrakunskeho lesika... Ked bude prsat tak chcem foto v dopravnom muzeu, uz som s nimi komunikovala, nemaju s tym problem. Co sa tyka alkoholu, u nas je to hruska od jelinka, kedze moja polovicka s tym robi, dokonca mame aj male flasky s nasimi menami ako vysluzku ( foto je ulozene medzi pripravami) Ja uz len riesim male drobnostky, vcera som bola na skuske ucesu, licenia .. a striham meter. Verim, ze nam pocasie vydrzi taketo, ze ani teplo ani chlad a najma bez dazda :D pekny den joa
Odpovedať
Profilova fotka
joa: jeeej dopravne muzeum, to by sa drahemu urcite pacilo :)) ako ste sa dohodli, kolko sa tam plati?
Odpovedať
plati sa tam len vstupenka 33€ a je jedno ci vas tam pride v pocte 3 alebo 100 :D jedina podmienka ktoru dali je ze musim im skor udat v ktorych autach sa chces fotit, pretoze tie auta maju svojich majitelov a oni musia suhlasit. jo a
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem. bola si sa tam aj pozriet? lebo ako vies v ktorych sa chces fotit, ked nevies co tam maju
Odpovedať
ahojte :-) mam taku jednu otazocku. Sa ma pytaju znamy, ci uz mam cervene saty. Vraj na redovy by mali byt cervene a potom dalsie su popolnocne. Ja som myslela, ze sa mam prezliest len do polnocnych :-N Neviete ako to je? som zufalec... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam len svadobne a popolnocne. ale niektory maju taky zvyk, ze na redovy cervene, na cepcenie kroj a po polnoci dalsie. sak to by som sa stale len prezliekala :))
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam polnocne cervene :-D
Odpovedať
Ahojte kocky! :-) asi som frajerka, ale uz mi chybaju len dekoracne kamienky na tacku co idem zajtra kupit, nejake kvitky na nu a dekoraciu na dvere...dnes idem zajednat kyticku :-) a chybaju mi uz len cervene batinky na redovy a pedikura. V utorok ideme konecne vybrat do salonu odkial budem mat svadobne cervene na redovy...nedavno sme kupili cervene popolnocne, no su paradne a vcera ku nim cervene topanocky na nizkom opatku takze budem moct tancovat do rana bieleho. Buduci tyzden ma caka len skuska zcesu a licenia :-) ... cca 8 dni pred svadbou...vraj tak sa zvykne...hlavne aby to sedelo :-) A cakam asi 4 dobierky hehe ale buduci tyzden uz tu budu najneskor lebo uz su expedovane :-) Tak sa drzte snad tu este zavitam 8-)
Odpovedať
sunset prave citam tvoj prispevok ja mam popolnocne tiez cervene :D proste sadli a mali len slivkovu farbu estik a tie mi nesli aj ked fialovu mam rada...ale na redovy poziciam za par drobnych z pozicovne...aj tak sa v nich spotim jak toto :-D a potom sa lensupnem do cervenych popolnocnych :-)
Odpovedať
sunnessie - do muzea sa chystam cez tyzden, nejako som nestihala, ale videla som uz fotky takze predstavu co tam maju mam,, ,mne sa najviac pacia stare vlaciky ,,, no uvidime vies ako to je .. clovek mieni... meni .. j
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej ahojte, ako sa mate? Pozeram, ze uz asi kazda mame plne ruky prace, lebo tu akosi nestihame chodit ;-) . Kolko alko a nealko mate? My budeme mat 105 ludi a alkoholu mame sialene vela, kedze je tu ta tradicia rozdavat kolace s flasou vodky ci slivovice pred svadbou. Zajtra mam ist nakupit nealko a mam v tom celkom chaos, chcem kupit viac nez menej, ale potom to zase nechcem pit zo zasob este aj na buduci rok :-) . Tak radte ak tu budete ak nie, tak prijemne svadobne pripravy a nech vsetko ide tak ako ma x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
joa: ako bolo v muzeu? mima26: my berieme nealko a vino od hotela kde bude svadba, takze o starost menej :)) kolko sa vypije tolko zaplatime. kupujeme len hruskovicu, nejake brendy, fernety, borovicku a vodku. a aj to mi vybavil brat, ze co sa nevypije mozeme vratit. takze sa tesim :-)
Odpovedať
sunnessie... no co ti poviem, trebalo zavarat, odviest dieta do tabora a na muzeum nebolo cas. Tesila som sa ze to urobime tento vikend ale dnes som behala po lekaroch lebo mi opuchla noha a ked chcem mat svadbu v danom termine musim mat klud na lozku,takze do muzea asi nepojdeme :-( ,,, a ako postupujes ? som citala ze ma na 22.8 trochu prehankovo, takze som z toho smutna a dufam,ze sa len splietli,alebo bude prsat niekde inde ako nad nasimi fotkami ci grilom..
Odpovedať
Profilova fotka
my uz mame vsetko hotove a zariadene. vcera som dorobila menovky a na flase nalepila vinetky. v pondelok idem na skusku ucesu a stvrtok po saty. dufam ze sme na nic nezabudli. ked sme isli minuly rok na dovolenku riadili sme sa touto predpovedou pocasia a vyslo to na 100%: http://www.wetter.at/wetter/internati... ale oni to menia kazdy den, takze este sa to dufam zmeni lebo 19° a dazd nechceme. a este mam dalsie predpovede pocasia ale neviem ako su spolahlive: http://www.meteocentrum.cz/predpoved/... http://meteoinfo.sk/index.php?strana=...
Odpovedať
sunnessie... ja som si bola skusat saty, uces ,,, nechtarku nemam oskusanu,ale sestra ju pozna a je s nou spokojna tak skusim.. neterke som prave dosila saty tak dufam ze jej budu dobre.. aaaa bola som sa pozriet na svoju kvetinku je nadherna, len mi doraba este pierka ( moja bude umela ..ale voobec na umelu nevizera.. ) a potom kvietinky pre druzicku od stvrtka ju budem mat doma.. co sa tyka pocasia.. Ilko uz to trochu vylepsil tak hadam to vide a bude slniecko.. pekny den joa PS. nevies preco sa niektore temy zrazu uzamknu ? d :-)
Odpovedať
http://meteo.azet.sk/predpovede/slove... tak toto su super spravicky co poviete ? ;-)
Odpovedať
Ludia dnes som kukala spravy na pocasie... vsade je podla mna ine :D ta nemecka stranka s pocasim ina napriklad tato ma potesila http://meteo.azet.sk/predpovede/slove... ale zase predpovede z telky hlasia burky, prehanky,,,mne to neva len nech neprsi ked sa budeme fotikovat v meste a nech si leje po 20h :-D mam pocit ze budu prehanky a vecer burka...a teplota tak OK :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dufka, aj my sme z toho na mraky, no co uz ;-)
Odpovedať
kocky nezartujte, mne nesmie prsat ani po 20tej, ja to mam cele vonku :-(
Odpovedať
Profilova fotka
burky a horucava, veru, ziadna vyhra :-( treba verit, ze az tak liat nebude. no aj napriek tomu nam vsetkym prajem krasnu svadbu ;-)
Odpovedať
No Ilko vraj uhadne pocasie vzdy, ale stat je neisty,,, kazdopadne dnes uz sa trochu pocasie ma zhorsit,ale v ba len minimum, tak som zvedava ,,, drzim palce
Odpovedať
ahojte ak tu ešte niejaká ste užívam si posledné hodinz slobody, a počúvam piesne. sranda, ale zatial ma obchádza stres.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja uz som po a akosi sa mi nechce spat, hoci manzel s tym nema ziadny problem :))) ale keby som sa mala vydavat dnes, asi by ma trafil slak - leje ako z krhly a je strasna zima. uz sa tesim na fotky :)))
Odpovedať
AHOJTE :-) tak ako ste to prezili ??? u nas to bolo nadherne, vyslo slniecko, grilovacka sa podarila a vonku sa tancovalo aj napriek tomu ze kropilo..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj u nas dopadlo vsetko super. rano trosku prsalo, ale kym som sa dostala od kadernicky, bolo skoro sucho :). na fotenie nam na chvilu vyslo aj slniecko a prsat zase zacalo az po gratulaciach. hostina a zabava bola do 4:00 a vsetci vsetko chvalili a my sme boli a stale sme velmi stastni :))
Odpovedať
sunnessie.. tak to ma tesi o nasej svadbe sa este vela narozpravalo, kamos bol teraz na dalsich 2 a povedal ze taku jaka bola nasa uz dlho ziadna nebude,,,a vraj ak by sa nejednalo o svadbu tak by to chcelo repete :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?