Svadba 25.9.2010

Zobraz úvodný príspevok
Je nas tu viac???Co uz mate???
Odpovedať
tak to je ozaj milé, keď sú zasnežené Vianoce, je to krásne a prvé spoločné ešte krajšie, romantické
Odpovedať
Pridávam sa tiež :-) už sa neskutočne teším, len keby to tak rýchlo neubehlo ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
žiadna nie ste nervozna? ja už hrozne moc...a strasne striadam nálady. raz sa uplne teším a potom ma pochytí panika, že "pre Boha ako ten celý den dopadne" :-S asi mi už preskakuje z príprav
Odpovedať
ja mám tiež občas pocit, že na všetko už mám málo času a nič nestíham... teraz sa nám to ešte pokašlalo s miestom obradu, takže sme pozastavili aj posielanie oznámení :( a ak to budeme musieť všetko meniť, tak ma asi trafí šľak... ešte ani kvety nemáme a chýbajú mi popolnočné šaty, ktoré chodím pozerať všade možne a už pol roka ich nemôžem nikde zohnať... a chýba nám ešte aj oblečenie pre ženícha..to dúfam, že kúpime budúci týždeň... poraďte, čo ešte treba...
Odpovedať
ja tiež všetko na poslednú cvíľu ale teším sa na pocit že už to bude a už nebude treba nič vybavovať :-) dufam ze bude pekne slnečno a teplo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sa budeme brat 25.sept. a neviem sa uz dockat ;))
Odpovedať
Ahojte, ja sa tiez pridavam. :)
Odpovedať
Tak ako slečny? už sa nám to riadne kráti... len 3 týždne a pár dní... niekedy ma prepadne taká nálada, že by som najradšej všetko zrušila a inokedy by som to už mala hneď najbližšiu sobotu... vy ste na tom ako? všetko pripravené? posledné doplnky...
Odpovedať
už viacmenej, koláče, jedlo, pitivo a výzdoba...to je ešte ....ale tie hlavné veci už ako tak máme. Prstienky už máme. Aj oblečenie.
Odpovedať
;-) veru tak, zajtra to máme za 25 ;-), v sobotu nás čaká stretnutie na fare :D, inak tiež máme všetko dôležité vybavené, aspoň dúfam.,10.9. idem na skúšku účesu, 13.9 na poslednú skúšku šiat ;-) ženích je tiež už oblečený. Jediné, čo ma trápi, že nemáme miesto na fotenie v prípade dažďa :-| :-S ;-(
Odpovedať
Ahooojte, aj ja mám svadbu v tento super dátum my už máme skoro všetko: sálu, kostol, fotografa, kameramana, obrúčky, šaty, topánky, doplnky, objednané kvety, svadobný odvoz, výzdobu na auto, termín na nechty, u kadernícky, pozvánky rozoslané už aj zasadací poriadok máme,s tarejšieho, dj, víno, pálenka, koláče objednané no proste skoro všetko ale stale hľadam cigánsku kapelu na našu svadbu....
Odpovedať
vikina09- tak takú kapelu by som mať nechcela, nič v zlom :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte aj ja sa pridavam :-) tiez mame tento termin
Odpovedať
:A preco, ved je to super a uz ju mame nasla som :-)
Odpovedať
vikina- už len kvôli tomu, kto sú jej členovia, jednoducho preto, nie pre hudbu, nepasovalo by mi to
Odpovedať
Profilova fotka
možem sa aj ja zapojit? tiež sa nám to pomaly blíži...už len dva týždne x-)
Odpovedať
no to zavisi od povahy cloveka, mas zrejme vyhrady voci romom ale je to vlastne tvoj nazor...len ti poviem, ze ludia sa nerozlisuju medzi bilelych a ciernych ale medzi dobrych a zlych.....A spickova ciganska kapela vie urobit poriadnu zabavu mame stym uz skusenosti a velmi sa tesim ze som ju nakoniec nasla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moj drahý chcel tiež cigánsku kapelu, tak na hodinku, len na oživenie zábavy, ale žiadnych poriadnych sme nenasli :/ nevadí, budeme sa musiet zaobíst bez nich...ale trosku vám závidím, že budete mat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no akurat som pozerala pocasie a nevyzerá to dobre....u nas má byt 11-15°C a dážd ]-( :-(
Odpovedať
No my sme tiez dlho hladali, ale som rada, ze nakoniec bude :-)
Odpovedať
roxy, kde si pozerala počasie na náš veľký deň? ja čakám, že zaktualizujú stránku www.imeto.sk, je tam vyhliadka počasia na 400 hodín
Odpovedať
Profilova fotka
ja už neviem aka to bola stranka ale verím že sa mýlili :/ no ale na tej stranke co si sem dala to vyzerá lepšie. aj ked dážd ale aspon teplo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam termin 25.9.2010, ale uz teraz to nevypada dobre....cely tyzden ma byt pekne a v sobotu ma prsat...a v nedelu zas pekne...ludia kde sa tak chodi fotit...ked prsiiii????
Odpovedať
Profilova fotka
ja vobec netusim...nepripustam si možnost že by prsalo...ale ked bude tak fakt neviem :-S
Odpovedať
Ahoj vespolek, přidávám se, taktéž v sobotu..... čas se krátí a já sem zalehla s chřipkou - paráda
Odpovedať
Profilova fotka
u nas su tiež vsetci chorí, zatial to mna obchádza ale mam pocit že ma to chytí v piatok a to ma porazí :)
Odpovedať
v sobou ráno nás všetky čaká prekvapenie ;-) , buď milé (pekné počasie) alebo nemilé (nepekné počasie) :-| , tak sa teda nechajme prekvapiť - MILO :D baby, máte už všetko nachystané???ja sa chystám prať zajtra košele, v utorok neviem čo...v stredu pedikúra, večer posledné organizačné pokyny na fare, vo štvrtok na nechty, potom stretnutie v sále ohľadom zasadacieho poriadku a večer idem pre šatky :D, v piatok doobeda čakáme na zákusky, poobede krátke voľno a večer stretnutie s organistkou :D. Už teraz viem, že noc z piatka na sobotu bude trvať celú večnosť, lebo nebudem vedieť zaspať :( od nedočkavosti :)
Odpovedať
ahojte, co som pocula a pozerala na www.shmu.sk, tak ma byt celkom pekné pocasie..teda v sobotu len jemne prehanky a v nedelu ma uz viac prsat, takze nas velky den, by mal byt krasny :) ohladne fotenia..my sme sa dohodli, ze sa pojdeme fotit uz vo stvrtok, lebo ma byt krasne a hlavne ziadny zhon v sobotu doobeda...pekne si rano pospim do deviatej a potom uces, make-up a hotovo... vsetko v klude... a staaale mam pocit, ze som niekde nieco zabudla kupit a podobne.. :( inak co idete mat "stare" na sebe, ked sa budete vydavat? medre a nove mam a chyba mi pozicane a stare :(
Odpovedať
katoska, ja mám požičaný ( a teda aj starý a zároveň modrý) podväzok :D
Odpovedať
Profilova fotka
to staré inak aj mna trápi...požičané budem mat šaty (z požičovne), tak som sa rozhodla že to platí :-N ale staré ani pri troche snahy neviem nic nájst ]-( mne chýbajú este stužky na vína a stuhy na autá.inak mám asi vsetko. alkohol by mal príst v stredu, a v piatok sa to bude vsetko zvážat do miestnosti. vo stvrtok si idem pre saty a na nechty. od zajtra periem a chystám, lebo k nám má príst drahého rodina tak nech vyzeráme ako normálna domácnost :)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?