Svadba 25.9.2010

2. jan 2011660
  • tak to je ozaj milé, keď sú zasnežené Vianoce, je to krásne a prvé spoločné ešte krajšie, romantické

• Pridávam sa tiež 🙂 už sa neskutočne teším, len keby to tak rýchlo neubehlo 😢

• žiadna nie ste nervozna? ja už hrozne moc...a strasne striadam nálady. raz sa uplne teším a potom ma pochytí panika, že "pre Boha ako ten celý den dopadne" 😒 asi mi už preskakuje z príprav

• Sponzor fóra
  • ja mám tiež občas pocit, že na všetko už mám málo času a nič nestíham... teraz sa nám to ešte pokašlalo s miestom obradu, takže sme pozastavili aj posielanie oznámení 😞 a ak to budeme musieť všetko meniť, tak ma asi trafí šľak... ešte ani kvety nemáme a chýbajú mi popolnočné šaty, ktoré chodím pozerať všade možne a už pol roka ich nemôžem nikde zohnať... a chýba nám ešte aj oblečenie pre ženícha..to dúfam, že kúpime budúci týždeň... poraďte, čo ešte treba...

• ja tiež všetko na poslednú cvíľu ale teším sa na pocit že už to bude a už nebude treba nič vybavovať 🙂 dufam ze bude pekne slnečno a teplo 🙂

• aj my sa budeme brat 25.sept. a neviem sa uz dockat 😉)

• Ahojte, ja sa tiez pridavam. 🙂

• Tak ako slečny? už sa nám to riadne kráti... len 3 týždne a pár dní... niekedy ma prepadne taká nálada, že by som najradšej všetko zrušila a inokedy by som to už mala hneď najbližšiu sobotu... vy ste na tom ako? všetko pripravené? posledné doplnky...

• už viacmenej, koláče, jedlo, pitivo a výzdoba...to je ešte ....ale tie hlavné veci už ako tak máme. Prstienky už máme. Aj oblečenie.

• 😉 veru tak, zajtra to máme za 25 😉, v sobotu nás čaká stretnutie na fare 😃, inak tiež máme všetko dôležité vybavené, aspoň dúfam.,10.9. idem na skúšku účesu, 13.9 na poslednú skúšku šiat 😉 ženích je tiež už oblečený. Jediné, čo ma trápi, že nemáme miesto na fotenie v prípade dažďa 😐 😒 😢

• Ahooojte, aj ja mám svadbu v tento super dátum my už máme skoro všetko: sálu, kostol, fotografa, kameramana, obrúčky, šaty, topánky, doplnky, objednané kvety, svadobný odvoz, výzdobu na auto, termín na nechty, u kadernícky, pozvánky rozoslané už aj zasadací poriadok máme,s tarejšieho, dj, víno, pálenka, koláče objednané no proste skoro všetko ale stale hľadam cigánsku kapelu na našu svadbu....

• vikina09- tak takú kapelu by som mať nechcela, nič v zlom 🙂

• ahojte aj ja sa pridavam 🙂 tiez mame tento termin

• :A preco, ved je to super a uz ju mame nasla som 🙂

• vikina- už len kvôli tomu, kto sú jej členovia, jednoducho preto, nie pre hudbu, nepasovalo by mi to

• Sponzor fóra
  • možem sa aj ja zapojit? tiež sa nám to pomaly blíži...už len dva týždne 😵

• no to zavisi od povahy cloveka, mas zrejme vyhrady voci romom ale je to vlastne tvoj nazor...len ti poviem, ze ludia sa nerozlisuju medzi bilelych a ciernych ale medzi dobrych a zlych.....A spickova ciganska kapela vie urobit poriadnu zabavu mame stym uz skusenosti a velmi sa tesim ze som ju nakoniec nasla 😉

• moj drahý chcel tiež cigánsku kapelu, tak na hodinku, len na oživenie zábavy, ale žiadnych poriadnych sme nenasli :/ nevadí, budeme sa musiet zaobíst bez nich...ale trosku vám závidím, že budete mat 😉

• no akurat som pozerala pocasie a nevyzerá to dobre....u nas má byt 11-15°C a dážd 😠 😞

• No my sme tiez dlho hladali, ale som rada, ze nakoniec bude 🙂

• roxy, kde si pozerala počasie na náš veľký deň? ja čakám, že zaktualizujú stránku www.imeto.sk, je tam vyhliadka počasia na 400 hodín

• ja už neviem aka to bola stranka ale verím že sa mýlili :/ no ale na tej stranke co si sem dala to vyzerá lepšie. aj ked dážd ale aspon teplo 😉

• aj ja mam termin 25.9.2010, ale uz teraz to nevypada dobre....cely tyzden ma byt pekne a v sobotu ma prsat...a v nedelu zas pekne...ludia kde sa tak chodi fotit...ked prsiiii????

• ja vobec netusim...nepripustam si možnost že by prsalo...ale ked bude tak fakt neviem 😒

• Ahoj vespolek, přidávám se, taktéž v sobotu..... čas se krátí a já sem zalehla s chřipkou - paráda

• u nas su tiež vsetci chorí, zatial to mna obchádza ale mam pocit že ma to chytí v piatok a to ma porazí 🙂

• v sobou ráno nás všetky čaká prekvapenie 😉 , buď milé (pekné počasie) alebo nemilé (nepekné počasie) 😐 , tak sa teda nechajme prekvapiť - MILO 😃
    baby, máte už všetko nachystané???ja sa chystám prať zajtra košele, v utorok neviem čo...v stredu pedikúra, večer posledné organizačné pokyny na fare, vo štvrtok na nechty, potom stretnutie v sále ohľadom zasadacieho poriadku a večer idem pre šatky 😃, v piatok doobeda čakáme na zákusky, poobede krátke voľno a večer stretnutie s organistkou 😃. Už teraz viem, že noc z piatka na sobotu bude trvať celú večnosť, lebo nebudem vedieť zaspať 😞 od nedočkavosti 🙂

• ahojte,
    co som pocula a pozerala na www.shmu.sk, tak ma byt celkom pekné pocasie..teda v sobotu len jemne prehanky a v nedelu ma uz viac prsat, takze nas velky den, by mal byt krasny 🙂
    ohladne fotenia..my sme sa dohodli, ze sa pojdeme fotit uz vo stvrtok, lebo ma byt krasne a hlavne ziadny zhon v sobotu doobeda...pekne si rano pospim do deviatej a potom uces, make-up a hotovo... vsetko v klude...

a staaale mam pocit, ze som niekde nieco zabudla kupit a podobne.. 😞 inak co idete mat "stare" na sebe, ked sa budete vydavat? medre a nove mam a chyba mi pozicane a stare 😞

• katoska, ja mám požičaný ( a teda aj starý a zároveň modrý) podväzok 😃

• to staré inak aj mna trápi...požičané budem mat šaty (z požičovne), tak som sa rozhodla že to platí 😬 ale staré ani pri troche snahy neviem nic nájst 😠
    mne chýbajú este stužky na vína a stuhy na autá.inak mám asi vsetko. alkohol by mal príst v stredu, a v piatok sa to bude vsetko zvážat do miestnosti. vo stvrtok si idem pre saty a na nechty.
    od zajtra periem a chystám, lebo k nám má príst drahého rodina tak nech vyzeráme ako normálna domácnost 🙂))

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov