Svadba 26.4. 2014

17. apr 2014370
  • @podbelik  neboj stihate len ja som sa tak ponahlala sice nebanujem lebo mam ich doma ale co stoho ked ich este treba poslat 😃 same neodijdu 😃

• @aercom  tesim sa s tebou tak dufam ze budes spokojna

• @alexslovakia Ďakujem, tak skúsim asi aj ja 🙂 síce som už šaty objeednávala,ale teraz na svadbu sa akosi bojím, aby to dobre dopadlo 🙂 lebo predtým som si povedala, že čo, veď keď ich nevezmem,tak vezmem iné,ale teraz tak nemôžem 🙂

• Sponzor fóra
  • @nika991992  zapoj do cinnosti svoje druzicky...

• @empathia  no to neni zli napad naco ich mam no nie 😃

• Fotograf s peknymi pracami a za dobru cenu je aj Norbert Halabuk z BB a mozno ma este volny termin 24.5.2014

• no ako holky? vsetko pripravene? uz kvalitne stresujete jak ja? 😃 a co pocasie? ja verim Dr.Ilkovi ktory prave povedal ze piatok a sobota neprsi, az v nedelu 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.