Svadba 26.4. 2014

Profilova fotka
ahojte nevesticky v tento den mame svadbu a verim ze nebudem sama, ako ste natom co uz vsetko mate bojim sa ze nestiham :(
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@nika991992 Ahoj, no my sa tiez nepretrhneme. Mame kostol, restauraciu (na matrike sme este neboli), saty, bizuteriu, topanky a fotografku. To je asi vsetko. Drahy teraz hlada nejake auticko, co by sa mu pacilo. Nechala som to na neho. A mam predstavu o vyzdobe, ale uz nic viac. Teraz niekedy na jesen by sme chceli vyriesit oblek.
Odpovedať
Profilova fotka
@janulka2604 no mas toho aj dost mi sme akuratne dnes vzriesili kameramana ale moc nadsena niesom mam saty mame kostol a salu inak nic
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, no my mame svadbu 24.5.2014 a pozeram ze asi teda zaostavame .. my mame zatial salu, matriku zistenu, vyzdobu vymyslenu, oblek kupeny, ale ja stale len zhanam saty svadobne aj popolnocne jak besna a zatial nic :-( .fotografa mame uz skoro, s dj-om sa ideme zajtra stretnut a kameramana este len zhaname.. ale hlavu mam z toho uz poriadne plnu..
Odpovedať
Profilova fotka
neviem prečo ale zdá sa to len mne ze len mi baby sa s toho viac nervózne ako chlapi ten moj je uplne pokojny a stale mame cas
Odpovedať
dievcata ja sa vydavam presne 26.4. 2014 a ako citam som uplna flegma :-D asi to bude mojim snubencom, ktorý sa nikam neponáhľa.. my mame zriešenú sálu s obsluhou, kostol, hudbu, foto video a zakusky... tod vsio, všetko čo je rýchlo obsadené a ťažko zohnateľné na poslednú chvíľu :-) všetko ostatne čo sa týka výzdoby, kytice, šiat, obleku len obzeram ale o ničom z toho nie som sto%ne presvedčená...akurát o smotanovej tulipanovej kytici... takže pohoda, klidek a tabaček máme čas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@denisa2907 ja mam sice svadbu 14/6/2014, co je skoro dva mesiace po tvojej, ale zatial mame iba fotografa a salu - vlastne salu este nemame nahlasenu, ale tak nejak sa s nou pocita :-D no a kapely niektore mame oslovene, ale nic na pevno dohodnute :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mile damy,kapela Fantom k Vasim sluzbam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@denisa2907 ja mam v tento den a bojim sa ze nestihnem som hrozna v tomto a to este tesne pre a po by som mala maturovat zavidim ti ze mas taku povahu
Odpovedať
Profilova fotka
Žienky, ponúkam moje fotografické služby. Som vyštudovaná fotografka z Bratislavy, prídem kamkoľvek. Ak si ma zarezervujete v ešte v tomto roku máte u mňa 20% zľavu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Na tento termin ponukame 40%zlavu 8-)
Odpovedať
AJ my mame svadbu 26.4, a uz mame zajednanu a zaplatenu zalohu za salu, hud. skupinu, kameramana, Fotograf bude z rodiny cize to ani neriesim a kolace budeme piect doma. A este mame spravenu nauku kedze mame svadbu v kostole a kupene obrucky. Ohladom vyzdoby sa este neviem rozhodnut ktoru farbu si dam a po saty chcem ist popozeerat teraz niekedy, oblek staci az po vianociach. Tak asi tak :) Ja si radsej zariadit postupne vssetko, nechcem riesit niektore veci na poslednu chvilu.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame svadbu 3.5.2014 - cize tyzden po vas a zatial mame len salu, DJ a fotografa. Kameru nechceme a saty oblek sa chystame riesit teraz v oktobri... cize tiez toho moc nemame :/ akurat mame vybrane obrucky, uz ich len ist objednat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
babyyy a vsak bude krasne pocasie? slubte mi to niektora :D resp..vsak nebude -30° :-| my mame fotografa, kameramana, Dj-ja, miestnost, svadobne auto, ŠPZ, kostol a saty. To je tak vsetko... baby uz stresujete? :D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my mame tento termin 26.4.2014... a este nemame nic... :D
Odpovedať
Profilova fotka
@granulka samozrejme ze bude pekne pocasie. najkrajsi koniec maja za posledne roky.. :-D ja sa nato spolieham a ratam s horucavami, objednala som to tak :-) myslim na draheho ako sa bude potit v obleku..ja stale nieco vymyslam, pozeram, kombinujem, stale nato myslim......som svadbou posadnuta..
Odpovedať
ale aj koniec juna bude taky vsak? :D
Odpovedať
teda aprila, uz mi sibe :D
Odpovedať
jediné čo máme je termín :D dáko si stále myslím, že máme čas, ale tak zajtra ideme riešiť kostol, a potom pekne postupne všetko ostatné :)
Odpovedať
Ahojte nevesticky..my sa tiez berieme 26.aprila 2014 a mame zajednanu salu,kostol,fotografa, DJ,riesi sa kameraman, saty mam zajednane,oblek kupeny, obrucky objednane, kadernicka zajednana.... Bola som si skusat saty zaciatkom oktobra a niektore uz boli obsadene na nas termin...takze ak mate niektore konkretne saticky vybrate, poponahlala by som sa nech Vam ich nevyfukne ina nevesticka :) A co sa tyka pocasia, pevne verim, ze bude 20-25 stupnov a slniecko svietit :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky aj ja mam svadbicku v tento termin, ale vidim, ze vy ste uz dost popredu. My mame zatial salu, kostol, hudbu, kameru a fotografa. Nemam este ani satocky, prave sa rozhodujem ci objednam z ebayu. Co vy na to? ;-)
Odpovedať
Ahojte, my mame tiez svadbu 26.4. Vzhladom na to, ze svadbu riesime zo zahranicia, sme podstatne pozadu.Vie mi niekto poradit obrucky? Chceme hladke jednoduche. Ma vobec zmysel hladat niekde na svk? Bola by som rada keby sa mi po dvoch mesiacoch neoskriabali. :)
Odpovedať
@sima22290 saty som objednala z ebayu po vianociach, brala som od vyrobcu co ma 100% feedback. Uvidim ich vsak az vo februari ale verim ze budu ok, hlavne ze sme ma dobre premerali .... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@aercom tak zlato sa ti oškriabe :-)....skus ušľachtilu oceľ, wolfram, nikel....možno je v zahraniči aj väčši vyber ako tu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky!aj my mame svadbu 26.4.2014 a strasne sa tesime.mame uz takmer vsetko vybavene a uz len doladujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
@aercom aj ja som si objednavala cez ebay a su skvele a super sadnu...spokojnost na 1
Odpovedať
@alexslovakia super tesim sa, v pondelok uz dorazili domov, mamka vravi, ze su nadherne, verim ze aj sadnu ako uliate!
Odpovedať
@marka86 prave toto nechcem ziaden nikel, rozmyslali sme nad platinou, tu ju maju, je to sice dost drahe ale mame to predsa mat na cely zivot...ide o to, ze doma s tym nikto nepracuje a ak by trebalo opravu alebo nieco s prstenom najblizsie mi to spravia vo viedni.
Odpovedať
@aercom @alexslovakia Baby, vy ste objednavali svadobne? :) ako svadobne uz mam,le popolnocky este nie :) a tiez uvazujem nad ebay, uvidime este, ale myslim,ze to vyhra ebay :D
Odpovedať
@nika991992 práve spm pozerala tvoj album..a vy už aspoň oznámenia máte :) my ešte nie :/ ..ael tak snáď to stihneme :)
Odpovedať
Profilova fotka
@podbelik ja jednoznacne oboje cez ebay velka spokojnost aj s cenou aj s tovarom :-D
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?